HomeTELEVIZIUNESportPROGRAM JO RIO 2016: Ziua 3, luni, 8 august

PROGRAM JO RIO 2016: Ziua 3, luni, 8 august

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic programul transmisiunilor TVR de la Jocurile Olimpice RIO 2016.

Programul este oferit de Televiziunea Romană.

Ziua 3, luni, 8 august 

 

TVR 1 

11:00 – Jocurile Olimpice Rio 2016  (R)

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean
12:00 – Jocurile Olimpice Rio 2016

* Rezumat

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean
14:30 – Jocurile Olimpice Rio 2016

*14.30-19.00 Canotaj/Judo (F 57Kg, M 73 Kg)/Haltere/

Tenis de masă (F + M tur 3) /Tir

Transmisiuni directe alternative

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean
20:00 – Jocurile Olimpice Rio 2016

*20.00-22.00 Tenis (rezerva volei inregistrat de la 17.35-19.20)

Transmisiune directă 120’

*22.00-22.40 Studio handbal30’/40’ Transmisiune directă

*22.40-00.10 Handbal feminin:Brazilia-România 90’Transmisiune directă

* 00.10-01.00 Studio handbal 40’/50’ Transmisiune directă

* 01.00-02.45 Baschet masculin: SUA-Venezuela 105’ Transmisiune directă

*02.45-04.00 Tenis 75’Transmisiune directă

*04.00-06.00 Nataţie 120’Transmisiune directă

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean

 

TVR 2

15:30 – Jocurile Olimpice Rio 2016

15.30-17.00 Handbal (F): Coreea de Sud-Suedia

Transmisiune directă de la Rio

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean
17:30 – Jocurile Olimpice Rio 2016  (R)

17.30-19.00 Handbal (F): Franţa-Rusia,

19.00-20.25 Nataţie , comentator Emil Hossu Longin (Bucureşti)

Transmisiune directă de la Rio

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean
20:40 – Jocurile Olimpice Rio 2016  (R)

20.15-22.00 Baschet M: AUS-SRB. Comenteaza Emil Hossu

20.40-22.10 Handbal (F): Spania-Norvegia

22.00-0.40 Gimnastică (M): echipe

Transmisiune directă de la Rio

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean

/Rezerve:

Teatru TV.* Femeia perfectă

Dincolo de viitor

Locuri, oameni şi comori

Criptat Replay redif.
01:00 – Jocurile Olimpice Rio 2016  (R)

1.00-03.00 Haltere

2.30-04.15 Volei (F): Rusia-Coreea de Sud

Transmisiune directă de la Rio

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean
04:30 – Jocurile Olimpice Rio 2016  (R)

04.30-06.15 Baschet (M): China-Franţa

Transmisiune directă de la Rio

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean

 

TVR 3

15:30 – Jocurile Olimpice Rio 2016

* 15,30-17,15 Volei China-Italia;

*17,00-18,45 Hochei pe iarbă M Germania-India;

*18,45-19,30 Călărie;

*19,30-21,15 Hochei pe iarbă F Noua Zeelandă-Germania

Transmisiune directă Rio

Producători Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristi Oprean
22:00 – Jocurile Olimpice Rio 2016

*Sărituri în apă 10 m M , sicron finală

Transmisiune directă Rio

Producători Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristi Oprean
23:30 – Jocurile Olimpice Rio 2016

*23,30-0,20 Volei pe plajă F Olanda-Costa Rica;

*0,30-1,30 Rugby F bronz şi aur;

*1,30-2,50 Polo M Japonia-Brazilia;

*2,50-4,10 Polo M Croaţia-Muntenegru;

Transmisiune directă Rio

Producători Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristi Oprean
04:35 – Jocurile Olimpice Rio 2016

*Volei F Brazilia-Argentina

Transmisiune directă Rio

Producători Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristi Oprean

Lasa un comentariu aici!

Written by

contact@radardemedia.ro

Str. Delea Veche, nr.24, copr D, et.4, Sector 2, Bucuresti Pentru comunicate de presa, informari si alte materiale va rugam sa ne contactati pe e-mail.

No comments

Lasă un răspuns