HomeTELEVIZIUNESportPROGRAM JO RIO 2016: Ziua 6, joi, 11 august

PROGRAM JO RIO 2016: Ziua 6, joi, 11 august

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic programul transmisiunilor TVR de la Jocurile Olimpice RIO 2016.

Programul este oferit de Televiziunea Romană.

Ziua 6, joi, 11 august 

 

TVR 1

11:00 – Jocurile Olimpice Rio 2016  (R)

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean
12:00 – Jocurile Olimpice Rio 2016

* Rezumat

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean
14:30 – Jocurile Olimpice Rio 2016

* 14.30-19.00 Canotaj / Spada echipe feminin / Box / Tenis de masă-

masculin semifinale-Transmisiuni directe alternative

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean
18:30 – Jocurile Olimpice Rio 2016

* 18.30-19.00 Canotaj / Spada echipe feminin

Transmisiuni directe alternative

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean
20:15 – Jocurile Olimpice Rio 2016

*20.15-22.00 Baschet masculin: Brazilia-Croaţia105’ /

*20.30-21.30 Spada feminin echipe 60’

Transmisiuni directe alternative

*22.00-23.55 Gimnastica feminin individual 115’Transmisiune directă

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean
00:30 – Jocurile Olimpice Rio 2016

* 0.30-01.30-Spada feminin aur echipe 60’ (ceremonie 1.37-1.46)~10’

Transmisiune directă

* 01.50-03.20 Handbal masculin: Slovenia-Suedia90’ Tr. directă

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean
04:00 – Jocurile Olimpice Rio 2016

* 04.00-05.55 Nataţie Transmisiune directă

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean

 

TVR 2

22:00 – Jocurile Olimpice Rio 2016  (R)

(18.00-02.00 ) Tenis

1.00-2.45 Baschet (M): Niger-Spania

2.30-4.30 Tenis de masă (M) Bronz+Aur

4.30-6.15 Baschet (M) :Lituania-Argentina

Transmisiune directă de la Rio

Producători: Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristian Oprean

 

TVR 3

15:30 – Jocurile Olimpice Rio 2016Maşina timpului Oraşul pe diagonală

18:00 – Jocurile Olimpice Rio 2016

*18.00-20.40 Tenis

*20.40-22.10 Handbal M Danemarca-Croaţia

*21,30-0,10 Judo medalii

*22,00-22,56 Tir cu arcul F, semifinale, bronz şi aur

*0,20-0,30 Velodrom M, finală echipe sprint

*0,30-01,30 Rugby M, bronz şi aur Transmisiune directă Rio Producători Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristi Oprean
02:30 – Jocurile Olimpice Rio 2016

*Volei M Italia-Mexic

Transmisiune directă Rio

Producători Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristi Oprean
04:35 – Jocurile Olimpice Rio 2016

*Volei M Brazilia-SUA

Transmisiune directă Rio

Producători Valentina Stelescu, Dan Vasile, Cristi Oprean

Lasa un comentariu aici!

Written by

contact@radardemedia.ro

Str. Delea Veche, nr.24, copr D, et.4, Sector 2, Bucuresti Pentru comunicate de presa, informari si alte materiale va rugam sa ne contactati pe e-mail.

No comments

Lasă un răspuns