HomeMAGAZINEvenimenteProgram- JO Vancouver 2010, la TVR HD

Program- JO Vancouver 2010, la TVR HD

Televiziunea Romana transmite in exclusivitate Jocurile Olimpice de Iarna de la Vancouver 2010 in sistem HD.

Vezi pogramul pentru TVR 1 si TVR 2 aici.

Iata programul complet al TVR HD.

Ziua: Duminică 14.02.2010

ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
03.00-05.45 Short track finala 1500m-M., calif.500 m-F si 3000 m ştafeta-F Simulcast
05.45-06.45 Schi acrobatic pe teren accidentat, finala-F Simulcast
07.05-09.35 Hochei-F (Suedia-Elveţia) Înregistrare
09.45-10.45 Schi acrobatic-F Înregistrare
10.50-12.05 Schi acrobatic pe teren accidentat finala-F Reluare
12.10-14.35 Hochei-F (Canada-Slovacia) Înregistrare
14.40-16.40 Schi alpin, coborâre-M Reluare
16.45-17.30 Patinaj 5000 m-M Reluare
17.35-18.50 Schi acrobatic pe teren accidentat, finala-F Reluare
18.55-19.55 Schi acrobatic-F Reluare
20.00-21.15 Super combinata-F Simulcast
21.15-22.35 Biathlon-M Simulcast
22.35-23.00 Patinaj 5000 m-M Reluare
23.00-00.15 Schi alpin super combinata-F Simulcast
Ziua: Luni 15.02.2010
ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
00.20-01.05 Patinaj viteză 3000 m-F Direct
01.10-02.30 Sanie-M Direct
02.35-05.55 Patinaj artistic perechi, programul scurt Simulcast
06.00-08.25 Hochei-F (USA-China) Înregistrare
08.30-11.30 Patinaj artistic perechi, programul scurt Reluare
11.35-14.00 Hochei-F (Finlanda-Rusia) Înregistrare
14.05-15.20 Schi acrobatic finala-M Reluare
15.20-16.35 Super combinata Reluare
16.40-17.55 Schi alpin super combinata-F Reluare
18.00-19.00 Schi acrobatic-M Înregistrare
19.10-20.25 Schi acrobatic finala-M Înregistrare
20.30-22.50 Snowboard-M Direct
23.00-24.20 Schi fond 15 km-M Simulcast
Ziua: Marţi 16.02.2010
ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
00.20-01.15 Snowboard finala-M Simulcast
01.30-03.00 Patinaj viteză Simulcast
03.05-06.55 Patinaj artistic perechi Simulcast
07.00-09.25 Hochei-F (Elvetia-Canada) Înregistrare
09.30-11.50 Snowboard-M Reluare
11.55-14.20 Hochei-F (Suedia – Slovacia) Înregistrare
14.25-15.20 Snowboard finala-M Reluare
15.20-19.10 Patinaj artistic perechi Reluare
19.15-20.25 Curling Elvetia – Danemarca Direct
20.30-21.20 Biathlon Simulcast
21.20-21.40 Curling Elveţia – Danemarca Direct
23.50-24.30 Patinaj viteză 500 m-F Direct
Ziua: Miercuri 17.02.2010
ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
01.30-02.20 Curling-F (Danemarca – Suedia) Direct
02.20-03.45 Patinaj artistic program scurt-M Direct
03.45-06.45 Patinaj artistic program scurt-M Simulcast
06.50-08.35 Snowboard calificări-F Înregistrare
08.40-11.05 Hochei-M (SUA-Elvetia) Înregistrare
11.10-12.30 Schi alpin, super combinată coborâre-M Înregistrare
15.50-20.15 Patinaj artistic program scurt-M Reluare
20.15-21.00 Schi fond 1,5 km sprint-M si F, calificări Simulcast
21.00-21.40 Curling (Japonia-Canada) Direct
23.50-24.30 Snowboard-M Direct
Ziua: Joi 18.02.2010
ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
01.10-02.35 Curling-M (Germania – Suedia) Direct
02.35-05.00 Hochei-M (Suedia – Germania) Simulcast
05.00-05.15 Short track 500 m-F, sferturi de finală Direct
05.15-06.30 Snowboard-M, finala Simulcast
06.30-07.05 Curling-F (China – Elveţia) Direct
07.05-09.00 Hochei-M (Cehia Slovacia) Simulcast
09.05-11.35 Short track 500 m-F, sferturi de finală Înregistrare
11.40-14.05 Hochei-M (Finlanda-Belarus) Înregistrare
14.10-16.45 Snowboard-M Înregistrare
16.45-17.00 Curling-F (China – Elveţia) Reluare
20.00-21.10 Biathlon 15 km. individual-F Direct
21.10-21.50 Biathlon 15 km. individual-F Simulcast
21.50-22.05 Curling-M (Canada-Suedia) Înregistrare
22.05-00.30 Hochei-M (SUA – Norvegia) Simulcast
Ziua: Vineri 19.02.2010
ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
00.30-02.00 Snowboard-F, calificări halfpipe Înregistrare
02.00-03.00 Skeleton-M si F Simulcast
03.05-06.50 Patinaj artistic -M Simulcast
06.50-07.05 Curling-M (Marea Britanie – Danemarca) Inregistrare
07.05-09.30 Hochei-M (Slovacia – Rusia) Simulcast
09.35-10.35 Snowboard-F, semifinale halfpipe Înregistrare
10.40-11.55 Snowboard-F, finale halfpipe Înregistrare
12.00-12.45 Curling-M (Marea Britanie-Danemarca) Înregistrare
12.50-13.50 Skeleton-M si F Reluare
13.55-16.15 Hochei-M (Elvetia-Canada) Înregistrare
16.20-19.55 Patinaj artistic-M Reluare
20.00-21.05 Sărituri cu schiurile Simulcast
21.30-23.00 Schi alpin super G-M Simulcast
23.00-00.10 Schi fond 15 km pursuit-F Simulcast
Ziua: Sâmbătă 20.02.2010
ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
00.10-01.40 Schi alpin  super G-M Reluare
01.45-03.15 Skeleton-F Simulcast
03.15-06.05 Patinaj artistic dans programul impus Simulcast
06.05-06.40 Skeleton-F Direct
6.40-07.05 Curling (Elveţia-Rusia) Direct
07.05-09.30 Hochei-M (Finlanda-Germania) Simulcast
09.35-10.35 Schi fond 15 km pursuit-F Reluare
10.40-12.30 Skeleton-F Înregistrare
12.30-14.55 Hochei-M (Belarus-Suedia) Înregistrare
15.00-17.15 Schi alpin super G-M Înregistrare
17.20-19.55 Hochei-M (Cehia-Letonia) Înregistrare
01.20-02.35 Curling-F (Suedia-Rusia) Direct
Ziua: Duminica 21.02.2010
ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
02.35-05.00 Hochei-M (Letonia-Slovacia) Simulcast
05.00-05.40 Short track 1500 m-F Direct
05.40-06.40 Short track 1500 m-F Simulcast
06.40-07.05 Curling-M (Suedia-Franţa) Direct
07.05-09.30 Hochei-M (Germania-Belarus) Simulcast
09.35-11.10 Sărituri cu schiurile tarmbulina mare individual finala Reluare
11.10-11.50 Bob 2 pers.-M Înregistrare
11.50-13.35 Schi acrobatic sărituri calificări-F Reluare
13.35-14.35 Short track 1500 m-F Reluare
14.40-16.40 Schi alpin super G-F Înregistrare
16.45-19.10 Hochei-M (Norvegia-Elvetia) Înregistrare
19.15-20.15 Schi acrobatic: schi cross calificări-M Simulcast
20.15-20.45 Curling-F (Germania-Danemarca) Direct
20.45-21.35 Biathlon 15 km cu start in bloc-M Simulcast
21.35-22.05 Curling-F (Germania-Danemarca) Simulcast
22.05-00.30 Hochei-M (Rusia-Cehia) Simulcast
Ziua: Luni 22.02.2010
ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
00.30-01.50 Bob 2 pers.-M Simulcast
01.50-02.20 Curling-M (Danemarca-Germania) Direct
02.20-05.45 Patinaj artistic dans programul original Simulcast
05.50-07.00 Curling-F (USA-Suedia) Direct
07.05-09.30 Hochei-M (Suedia-Finlanda) Simulcast
09.35-12.20 Schi alpin slalom uriaş-M Înregistrare
12.25-14.50 Hochei-M (Canada-SUA) Înregistrare
14.55-16.25 Schi acrobatic-M, finala Înregistrare
16.30-19.55 Patinaj artistic dans programul original Reluare
20.00-21.55 Sărituri cu schiurile trambulina mare echipe Simulcast
22.05-00.30 Hochei-F, semifinala 1 Simulcast
Ziua: Marţi 23.02.2010
ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
00.35-02.45 Curling-F (Marea Britanie-Danemarca) Direct
02.50-06.55 Patinaj artistic dans programul liber Simulcast
07.00-09.25 Hochei-F, playoff 5-8 Înregistrare
09.30-11.25 Sărituri cu schiurile trambulina mare echipe Reluare
11.25-11.55 Schi fond Înregistrare
11.55-13.25 Schi acrobatic-M Înregistrare
13.30-15.55 Hochei-F, semifinala 2 Înregistrare
16.00-16.25 Patinaj artistic dans programul liber Reluare
20.30-21.30 Schi acrobatic, schi cross calificări-F Simulcast
21.40-23.50 UEFA Champions League Simulcast
23.50-00.30 Combinata nordica 4×5 km Direct
Ziua: Miercuri 24.02.2010
ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
01.10-02.35 Curling-M (Elvetia-Franta) Direct
02.35-07.00 Patinaj artistic-F, programul scurt Simulcast
07.05-09.30 Hochei-M, play-offs, calificări Direct
09.35-11.35 Bob-F Înregistrare
14.55-15.20 Hochei-M, playoff 1, calificări Înregistrare
15.25-16.55 Schi acrobatic-F, finala Înregistrare
20.00-21.30 Schi alpin slalom uriaş-F, manşa 1 Simulcast
23.50-00.30 Patinaj artistic programul scurt-F Direct
Ziua: Joi 25.02.2010
ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
01.10-02.35 Curling Direct
02.35-05.00 Hochei sfert de finală-M Simulcast
05.00-05.30 Curling Direct
05.30-06.50 Schi acrobatic sărituri finala-F Simulcast
06.50-07.05 Curling Direct
07.05-09.30 Hochei-M, play-offs sferturi de finală Simulcast
09.35-11.50 Bob-F Înregistrare
11.55-13.00 Short track 1000 m-F Înregistrare
13.05-15.30 Hochei-M, play-offs, sferturi de finala 1 Înregistrare
15.35-16.55 Schi acrobatic sărituri-F, finala Reluare
20.00-20.30 Combinata nordică Simulcast
20.30-21.10 Curling-F, semifinală Direct
21.10-22.25 Schi fond stafeta, 4×5 km-F Simulcast
22.25-23.00 Curling-F, semifinală Înregistrare
23.00-23.35 Combinata nordică 10 km Simulcast
23.35-00.00 Curling-F, semifinală Înregistrare
Ziua: Vineri 26.02.2010
ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
00.00-02.30 Hochei-F, finala mică Înregistrare
02.30-03.00 Curling-M, semifinală Direct
03.00-07.05 Patinaj artistic programul liber-F Simulcast
07.10-08.30 Curling-M, semifinală Înregistrare
08.35-11.00 Hochei-F, finala mică Înregistrare
11.05-11.45 Curling-M, semifinală Reluare
11.50-13.10 Schi acrobatic-M, finala Înregistrare
13.20-15.45 Hochei-F, finala Înregistrare
15.50-19.55 Patinaj artistic programul liber-F Reluare
20.00-21.00 Snowborad-F, PGS calificări Simulcast
21.10-22.05 Schi alpin slalom-F, manşa 1 Simulcast
22.05-00.30 Hochei-M, play-offs, semifinale Simulcast
Ziua: Sâmbătă 27.02.2010
ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
00.30-01.30 Schi alpin slalom-F, manşa 2 Simulcast
01.30-03.00 Snowboard slalom uriaş paralel finala-F Înregistrare
03.00-04.00 Curling-F, finala Direct
04.00-04.35 Short track-M, 500 m, sferturi de finală Direct
04.35-07.00 Hochei-M, semifinala 2 Simulcast
07.05-09.00 Bob-M, 4 persoane Înregistrare
09.05-10.05 Schi alpin slalom-F, manşa 2 Reluare
10.10-12.35 Hochei-M, play-offs, semifinale Înregistrare
12.40-14.10 Snowboard slalom uriaş paralel finala-F Reluare
14.15-16.40 Hochei-M, semifinala 2 Reluare
16.45-19.40 Curling-F, finala Înregistrare
19.40-20.00 Curling-M Direct
20.00-21.00 Snowboard-M, calificări Simulcast
21.10-22.15 Schi alpin slalom-M, manşa 1 Inregistrare
22.15-23.45 Snowboard slalom uriaş-M, finala Simulcast
23.45-01.25 Schi alpin slalom-M, manşa 2 Simulcast
Ziua: Duminică 28.02.2010
ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
01.25-02.30 Curling-M Direct
02.30-05.00 Patinaj artistic, Gala Simulcast
05.05-07.30 Hochei-M, finala mica Simulcast
07.35-10.10 Bob-M, 4 persoane Înregistrare
10.15-11.55 Schi alpin slalom-M, manşa 2 Reluare
12.00-12.25 Snowboard-M, calificări Reluare
12.25-13.55 Snowboard slalom uriaş-M, finala Reluare
13.55-16.50 Curling-M, finala Înregistrare
17.00-19.30 Patinaj artistic, Gala Reluare
19.30-22.15 Schi fond-M, 50 km Simulcast
22.20-01.00 Hochei-M, finala Simulcast
Ziua: Luni 01.03.2010
ORĂ DIFUZARE NUMELE PROGRAMULUI TIP DIFUZARE
01.10-03.25 Hochei-M, finala mică Reluare
03.30-06.00 Ceremonia de închidere Simulcast
06.05-08.05 Patinaj viteză semifinală Înregistrare
08.50-11.35 Schi fond 50 km-M Reluare
11.40-14.10 Patinaj artistic, Gala Reluare
14.15-16.40 Hochei-M, finala Reluare
16.45-18.15 Snowboard slalom uriaş-M, finala Reluare
18.20-20.50 Ceremonia de închidere Reluare

Lasa un comentariu aici!

Written by

contact@radardemedia.ro

Str. Delea Veche, nr.24, copr D, et.4, Sector 2, Bucuresti Pentru comunicate de presa, informari si alte materiale va rugam sa ne contactati pe e-mail.

Latest comments
  • cine vrea sa vada tvr HD online poate intra pe onesitetv.com. acest site emite tvr hd online si pastreaza calitatea HD. vizionare placuta!

Lasă un răspuns