HomeTELEVIZIUNESportPROGRAM MECIURI EURO 2016
Prev1 of 2
Navigheaza intre pagini

RADAR DE MEDIA va prezinta programul complet al meciurilor de la EURO FRANTA 2016. 

Vineri, 10 iunie, ora locală 21.00, in Romania, ora 22:00 (St-Denis): Franţa – România – Grupa A

Sâmbătă, 11 iunie
ora 15.00 (Lens): Albania – Elveţia – Grupa A
ora 18.00 (Bordeaux): Ţara Galilor – Slovacia – Grupa B
ora 21.00 (Marseille): Anglia – Rusia – Grupa B

Duminică, 12 iunie
ora 15.00 (Paris): Turcia – Croaţia – Grupa D
ora 18.00 (Nice): Polonia – Irlanda de Nord – Grupa C
ora 21.00 (Lille): Germania – Ucraina – Grupa C

Luni, 13 iunie
ora 15.00 (Toulouse): Spania – Cehia – Grupa D
ora 18.00 (St-Denis): Irlanda – Suedia – Grupa E
ora 21.00 (Lyon): Belgia – Italia – Grupa E

Marţi, 14 iunie
ora 18.00 (Bordeaux): Austria – Ungaria – Grupa F
ora 21.00 (St-Etienne): Portugalia – Islanda – Grupa F

Miercuri, 15 iunie
ora 15.00 (Lille): Rusia – Slovacia – Grupa B
ora 18.00 (Paris): România – Elveţia – Grupa A
ora 21.00 (Marseille): Franţa -Albania – Grupa A

Joi, 16 iunie
ora 15.00 (Lens): Anglia – Ţara Galilor – Grupa B
ora 18.00 (Lyon): Ucraina – Irlanda de Nord – Grupa C
ora 21.00 (St-Denis): Germania -Polonia – Grupa C
Vineri, 17 iunie
ora 15.00 (Toulouse): Italia – Suedia – Grupa E
ora 18.00 (St-Etienne): Cehia – Croaţia – Grupa D
ora 21.00 (Nice): Spania – Turcia – Grupa D

Sâmbătă, 18 iunie
ora 15.00 (Bordeaux): Belgia – Irlanda – Grupa E
ora 18.00 (Marseille): Islanda – Ungaria – Grupa F
ora 21.00 (Paris): Portugalia – Austria – Grupa F

Duminică, 19 iunie
ora 21.00 (Lille): Elveţia – Franţa – Grupa A
ora 21.00 (Lyon): România – Albania – Grupa A

Luni, 20 iunie
ora 21.00 (St-Etienne): Slovacia – Anglia – Grupa B
ora 21.00 (Toulouse): Rusia – Ţara Galilor – Grupa B

Marţi, 21 iunie
ora 18.00 (Paris): Irlanda de Nord – Germania – Grupa C
ora 18.00 (Marseille): Ucraina – Polonia – Grupa C
ora 21.00 (Bordeaux): Croaţia – Spania – Grupa D
ora 21.00 (Lens): Cehia – Turcia – Grupa D

Miercuri, 22 iunie
ora 18.00 (Lyon): Ungaria – Portugalia – Grupa F
ora 18.00 (St-Denis): Islanda – Austria – Grupa F
ora 21.00 (Nice): Suedia – Belgia – Grupa E
ora 21.00 (Lille): Italia – Irlanda – Grupa E

Prev1 of 2
Navigheaza intre pagini

Lasa un comentariu aici!

Written by

contact@radardemedia.ro

Str. Delea Veche, nr.24, copr D, et.4, Sector 2, Bucuresti Pentru comunicate de presa, informari si alte materiale va rugam sa ne contactati pe e-mail.

No comments

Lasă un răspuns