Connect with us

Program TV

PROGRAM TV EUROSPORT 1: 4 mai – 10 iunie 2018

Published

on

Prev1 of 3

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul EUROSPORT 1, aferent perioadei 4 mai – 10 iunie 2018

 

4 mai 2018

 

06:03-06:54 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Best Of,

 Prima difuzare 9 noiembrie 2017 (EI)

 

06:54-09:34 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Semifinala a doua

 Prima difuzare 3 mai 2018 (EI)

 

09:34-10:31 RELUARE CICLISM: Clasice – Cele mai frumoase curse

Best Of

 Prima difuzare 23 aprilie 2018 (EI)

 

10:31-12:30 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Yorkshire

Etapa întâi Beverley – Doncaster (182 km)

 Prima difuzare 3 mai 2018 (EI)

 

12:30-13:30 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Best Of,

 Prima difuzare 9 noiembrie 2017 (EI)

 

13:30-13:47 LIVE

Native HD

 CICLISM: Giro Extra

.

  

 

13:47-16:59 LIVE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa întâi, Ierusalim – Ierusalim

  

 

16:59-17:15 LIVE

Native HD

 CICLISM: Giro Extra

.

  

 

17:15-19:01 LIVE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Semifinala a doua

  

 

19:01-21:00 LIVE ATLETISM: Liga de diamant IAAF , în  Qatar

.

  

 

21:00-21:08 RELUARE OMNISPORT: WATTS
 Prima difuzare 30 aprilie 2018 (EI)

 

21:08-21:15 RELUARE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
 Prima difuzare 4 mai 2018 (EI)

 

21:15-21:50 REPORTAJE FOTBAL: Premier League, în

. Lumea Premier League

  

 

21:50-00:00 LIVE FOTBAL: Premier League, în

FOTBAL, Premier League

  

 

00:00-00:26 REPORTAJE

Native HD

 RALIURI: Campionatul European de raliuri , în  Spania

Ziua 1

  

 

00:26-00:35 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

00:35-01:29 REPORTAJE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei – Il Giro astăzi

.

  

 

01:29-02:26 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Yorkshire

Etapa a doua Barnsley – Ilkley (149 km)

 Prima difuzare 4 mai 2018 (E2)

 

02:26-04:00 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Semifinala întâi

 Prima difuzare 4 mai 2018 (EI)

 


5 mai 2018

 

04:00-05:00 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Paris, în  Franţa

Retrospectivă

 Prima difuzare 1 mai 2018 (EI)

 

05:00-06:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa întâi, Ierusalim – Ierusalim

 Prima difuzare 4 mai 2018 (EI)

 

06:00-07:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Yorkshire

Etapa întâi Beverley – Doncaster (182 km)

 Prima difuzare 3 mai 2018 (EI)

 

07:00-09:30 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Semifinala întâi

 Prima difuzare 4 mai 2018 (EI)

 

09:30-10:00 DECALAT

Native HD

 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Spania

Antrenamente clasa Moto GP

  

 

10:00-10:45 LIVE

Native HD

 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Spania

Antrenamente Moto3

  

 

10:45-11:45 LIVE

Native HD

 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Spania

Antrenamente clasa Moto GP

  

 

11:45-12:45 LIVE

Native HD

 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Spania

Antrenamente, Moto 2

  

 

12:45-13:30 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa întâi, Ierusalim – Ierusalim

 Prima difuzare 4 mai 2018 (EI)

 

13:30-14:15 LIVE

Native HD

 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Spania

Moto 3, calificări

  

 

14:15-16:00 LIVE

Native HD

 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Spania

Moto GP, calificări

  

 

16:00-17:00 LIVE

Native HD

 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Spania

Moto 2, calificări

  

 

17:00-18:00 LIVE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a doua, Haifa – Tel Aviv

  

 

18:00-18:15 LIVE

Native HD

 CICLISM: Giro Extra

.

  

 

18:15-19:15 RELUARE

Native HD

 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Spania

Moto GP, calificări

 Prima difuzare 5 mai 2018 (ER)

 

19:15-21:25 LIVE FOTBAL: Premier League, în

FOTBAL, Premier League

  

 

21:25-21:30 RELUARE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
 Prima difuzare 5 mai 2018 (EI)

 

21:30-00:25 LIVE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Semifinala a doua

  

 

00:25-00:30 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

00:30-01:00 REPORTAJE

Native HD

 RALIURI: Campionatul European de raliuri , în  Spania

Retrospectivă

  

 

01:00-02:00 REPORTAJE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei – Il Giro astăzi

.

  

 

02:00-02:30 RELUARE CICLISM: Turul Yorkshire

Etapa a treia Richmond – Scarborough (184 km)

 Prima difuzare 5 mai 2018 (EI)

 

02:30-04:00 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Semifinala a doua

 Prima difuzare 5 mai 2018 (EI)

 


6 mai 2018

 

04:00-04:30 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Hungaroring, în  Ungaria

Cursa a doua Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 29 aprilie 2018 (EI)

 

04:30-05:00 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Hungaroring, în  Ungaria

Cursa a treia Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 29 aprilie 2018 (EI)

 

05:00-06:15 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a doua, Haifa – Tel Aviv

 Prima difuzare 5 mai 2018 (EI)

 

06:15-07:00 RELUARE CICLISM: Turul Yorkshire

Etapa a treia Richmond – Scarborough (184 km)

 Prima difuzare 5 mai 2018 (EI)

 

07:00-09:30 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Semifinala a doua

 Prima difuzare 5 mai 2018 (EI)

 

09:30-11:00 LIVE

Native HD

 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Spania

Sesiunea de încălzire

  

 

11:00-12:00 RELUARE

Native HD

 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Spania

Moto GP, calificări

 Prima difuzare 5 mai 2018 (ER)

 

12:00-13:15 LIVE

Native HD

 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Spania

Moto3

  

 

13:15-14:45 LIVE

Native HD

 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Spania

Moto 2

  

 

14:45-16:00 LIVE

Native HD

 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Spania

Cursa Moto GP

  

 

16:00-18:00 LIVE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a treia, Beer Sheva – Eilat

  

 

18:00-18:15 LIVE

Native HD

 CICLISM: Giro Extra

.

  

 

18:15-19:25 LIVE

Native HD

 CICLISM: Turul Yorkshire

Etapa a patra Halifax – Leeds (189,5 km)

  

 

19:25-19:35 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

19:35-19:45 RELUARE OMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna mai

 Prima difuzare 3 mai 2018 (E2)

 

19:45-21:00 RELUARE

Native HD

 CĂLĂRIE: Circuitul Campionilor Global, la Madrid, în  Spania

.

 Prima difuzare 6 mai 2018 (EI)

 

21:00-00:00 LIVE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

  

 

00:00-01:25 REPORTAJE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei – Il Giro astăzi

.

  

 

01:25-01:30 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

01:30-02:30 RELUARE CURSE DE MAŞINI: Seria Blancpain Sprint, la Brands Hatch, în  Regatul Unit

.

 Prima difuzare 6 mai 2018 (E2)

 

02:30-04:00 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

 Prima difuzare 6 mai 2018 (EI)

 


7 mai 2018

 

04:00-05:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Yorkshire

Etapa a patra Halifax – Leeds (189,5 km)

 Prima difuzare 6 mai 2018 (EI)

 

05:00-06:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a treia, Beer Sheva – Eilat

 Prima difuzare 6 mai 2018 (EI)

 

06:00-07:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 10-a: Orlando City SC (Statele Unite ale Americii) – Real Salt Lake (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 6 mai 2018 (E2)

 

07:30-09:30 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

 Prima difuzare 6 mai 2018 (EI)

 

09:30-10:00 RELUARE

Native HD

 OMNISPORT: În culisele campionilor
 Prima difuzare 30 aprilie 2018 (EI)

 

10:00-11:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a treia, Beer Sheva – Eilat

 Prima difuzare 6 mai 2018 (EI)

 

11:00-12:00 RELUARE

Native HD

 TENIS DE MASĂ: Campionatele Mondiale pe echipe, la Halmstad, în  Suedia

Feminin finala

 Prima difuzare 6 mai 2018 (E2)

 

12:00-13:00 RELUARE

Native HD

 TENIS DE MASĂ: Campionatele Mondiale pe echipe, la Halmstad, în  Suedia

Masculin finala

 Prima difuzare 6 mai 2018 (E2)

 

13:00-13:30 REPORTAJE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Ţinuturi ale legendelor
  

 

13:30-14:00 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Anatomia sportului
 Prima difuzare 30 aprilie 2018 (EI)

 

14:00-14:15 RELUARE OMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna mai

 Prima difuzare 3 mai 2018 (E2)

 

14:15-15:00 REPORTAJE

Native HD

 CICLISM: Ştiaţi că?

.

  

 

15:00-16:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei – Il Giro astăzi

.

 Prima difuzare 6 mai 2018 (EI)

 

16:00-19:00 LIVE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

  

 

19:00-20:25 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 10-a: Orlando City SC (Statele Unite ale Americii) – Real Salt Lake (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 6 mai 2018 (E2)

 

20:25-20:35 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

20:35-21:00 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

 Prima difuzare 7 mai 2018 (EI)

 

21:00-00:00 LIVE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

  

 

00:00-00:30 RELUARE

Native HD

 RALIURI: Campionatul European de raliuri , în  Spania

Retrospectivă

 Prima difuzare 5 mai 2018 (EI)

 

00:30-00:35 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

00:35-00:45 REPORTAJE OMNISPORT: WATTS
  

 

00:45-01:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 1 mai 2018 (E2)

 

01:00-02:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 10-a: New York Red Bulls (Statele Unite ale Americii) – New York City FC (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 5 mai 2018 (E2)

 

02:30-04:00 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

 Prima difuzare 7 mai 2018 (EI)

 


8 mai 2018

 

04:00-05:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 10-a: Orlando City SC (Statele Unite ale Americii) – Real Salt Lake (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 6 mai 2018 (E2)

 

05:00-06:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a treia, Beer Sheva – Eilat

 Prima difuzare 6 mai 2018 (EI)

 

06:00-07:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 10-a: New York Red Bulls (Statele Unite ale Americii) – New York City FC (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 5 mai 2018 (E2)

 

07:30-09:30 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

 Prima difuzare 7 mai 2018 (EI)

 

09:30-10:05 REPORTAJE

Native HD

 TIR CU ARCUL: Cupa Mondială, la Shanghai, în  China

Arc curbat

  

 

10:05-11:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a treia, Beer Sheva – Eilat

 Prima difuzare 6 mai 2018 (EI)

 

11:00-13:00 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

 Prima difuzare 7 mai 2018 (EI)

 

13:00-14:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei – Il Giro astăzi

.

 Prima difuzare 6 mai 2018 (EI)

 

14:00-14:15 LIVE

Native HD

 CICLISM: Giro Extra

.

  

 

14:15-18:15 LIVE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a patra, Catania – Caltagirone

  

 

18:15-18:30 LIVE

Native HD

 CICLISM: Giro Extra

.

  

 

18:30-18:55 REPORTAJE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

  

 

18:55-19:00 REPORTAJE

Native HD

 FOTBAL: Cantona – Comisarul fotbalului
  

 

19:00-19:30 REPORTAJE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
  

 

19:30-19:55 REPORTAJE CĂLĂRIE: Excelenţă ecvestră
  

 

19:55-20:00 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

20:00-20:30 RELUARE

Native HD

 MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de motociclism viteză, etapa din Spania

Cursa Moto GP

 Prima difuzare 6 mai 2018 (ER)

 

20:30-21:30 REPORTAJE FOTBAL: Premier League, în

. Rezumat

  

 

21:30-23:45 LIVE FOTBAL: Premier League, în

FOTBAL, Premier League

  

 

23:45-00:15 RELUARE

Native HD

 RALIURI: Acces în culisele ERC
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

00:15-00:45 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: Campionatul Mondial de anduranţă, la Spa-Francorchamps, în  Belgia

Retrospectivă

 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

00:45-01:10 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: Seria Blancpain Sprint, la Brands Hatch, în  Regatul Unit

Retrospectivă

 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

01:10-01:25 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

01:25-01:30 RELUARE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

01:30-02:30 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

 Prima difuzare 7 mai 2018 (EI)

 

02:30-04:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a patra, Catania – Caltagirone

 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 


9 mai 2018

 

04:00-05:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 10-a: New York Red Bulls (Statele Unite ale Americii) – New York City FC (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 5 mai 2018 (E2)

 

05:00-06:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a patra, Catania – Caltagirone

 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

06:00-07:15 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 10-a: Seattle Sounders FC (Statele Unite ale Americii) – Columbus Crew SC (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 5 mai 2018 (E2)

 

07:15-08:15 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a patra, Catania – Caltagirone

 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

08:15-09:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 10-a: New York Red Bulls (Statele Unite ale Americii) – New York City FC (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 5 mai 2018 (E2)

 

09:30-10:30 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a patra, Catania – Caltagirone

 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

10:30-11:00 RELUARE

Native HD

 RALIURI: Acces în culisele ERC
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

11:00-11:30 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Ţinuturi ale legendelor
 Prima difuzare 7 mai 2018 (EI)

 

11:30-12:00 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Anatomia sportului
 Prima difuzare 30 aprilie 2018 (EI)

 

12:00-12:30 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Ţinuturi ale legendelor
 Prima difuzare 30 aprilie 2018 (EI)

 

12:30-13:00 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Cursa tehnologiei
 Prima difuzare 28 februarie 2018 (EI)

 

13:00-14:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei – Il Giro astăzi

.

 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

14:00-14:15 LIVE

Native HD

 CICLISM: Giro Extra

.

  

 

14:15-18:15 LIVE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a cincea, Agrigente – Santa Ninfa

  

 

18:15-18:30 LIVE

Native HD

 CICLISM: Giro Extra

.

  

 

18:30-19:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

19:00-19:30 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: Campionatul Mondial de anduranţă, la Spa-Francorchamps, în  Belgia

Retrospectivă

 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

19:30-20:00 RELUARE

Native HD

 RALIURI: Acces în culisele ERC
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

20:00-20:25 REPORTAJE

Native HD

 OMNISPORT: În culisele campionilor
  

 

20:25-20:30 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

20:30-21:45 RELUARE FOTBAL: Premier League, în

Etapa a 37-a Swansea (Anglia) – Southampton (Anglia) Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 8 mai 2018 (ER)

 

21:45-00:00 LIVE FOTBAL: Premier League, în

FOTBAL, Premier League

  

 

00:00-00:10 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

00:10-00:15 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

00:15-00:45 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: Campionatul Mondial de anduranţă, la Spa-Francorchamps, în  Belgia

Retrospectivă

 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

00:45-01:30 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a cincea, Agrigente – Santa Ninfa

 Prima difuzare 9 mai 2018 (EI)

 

01:30-02:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

02:00-02:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

02:30-04:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a cincea, Agrigente – Santa Ninfa

 Prima difuzare 9 mai 2018 (EI)

 


10 mai 2018

 

04:00-04:30 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Hungaroring, în  Ungaria

Retrospectivă

 Prima difuzare 1 mai 2018 (EI)

 

04:30-05:00 RELUARE

Native HD

 RALIURI: Acces în culisele ERC
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

05:00-06:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a cincea, Agrigente – Santa Ninfa

 Prima difuzare 9 mai 2018 (EI)

 

06:00-06:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

06:30-07:15 RELUARE OMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna mai

 Prima difuzare 3 mai 2018 (E2)

 

07:15-08:15 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a cincea, Agrigente – Santa Ninfa

 Prima difuzare 9 mai 2018 (EI)

 

08:15-09:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 10-a: Orlando City SC (Statele Unite ale Americii) – Real Salt Lake (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 6 mai 2018 (E2)

 

09:30-11:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a cincea, Agrigente – Santa Ninfa

 Prima difuzare 9 mai 2018 (EI)

 

11:00-11:30 RELUARE

Native HD

 RALIURI: Acces în culisele ERC
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

11:30-13:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 10-a: New York Red Bulls (Statele Unite ale Americii) – New York City FC (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 5 mai 2018 (E2)

 

13:00-14:00 RELUARE CICLISM: Turul Italiei – Il Giro astăzi

.

 Prima difuzare 9 mai 2018 (EI)

 

14:00-14:15 LIVE

Native HD

 CICLISM: Giro Extra

.

  

 

14:15-18:15 LIVE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a şasea, Caltanissetta – Etna

  

 

18:15-18:30 LIVE

Native HD

 CICLISM: Giro Extra

.

  

 

18:30-20:55 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

 Prima difuzare 7 mai 2018 (EI)

 

20:55-21:00 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

21:00-21:30 REPORTAJE FOTBAL: Premier League, în

. Lumea Premier League

  

 

21:30-23:45 LIVE FOTBAL: Premier League, în

FOTBAL, Premier League

  

 

23:45-00:10 RELUARE

Native HD

 OMNISPORT: În culisele campionilor
 Prima difuzare 9 mai 2018 (EI)

 

00:10-00:15 RELUARE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
 Prima difuzare 10 mai 2018 (EI)

 

00:15-01:30 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a şasea, Caltanissetta – Etna

 Prima difuzare 10 mai 2018 (EI)

 

01:30-02:00 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: Campionatul Mondial de anduranţă, la Spa-Francorchamps, în  Belgia

Retrospectivă

 Prima difuzare 9 mai 2018 (EI)

 

02:00-02:30 RELUARE

Native HD

 RALIURI: Acces în culisele ERC
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

02:30-04:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a şasea, Caltanissetta – Etna

 Prima difuzare 10 mai 2018 (EI)

 


11 mai 2018

 

04:00-04:30 RELUARE

Native HD

 RALIURI: Acces în culisele ERC
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

04:30-05:00 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Hungaroring, în  Ungaria

Retrospectivă

 Prima difuzare 1 mai 2018 (EI)

 

05:00-06:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a şasea, Caltanissetta – Etna

 Prima difuzare 10 mai 2018 (EI)

 

06:00-06:15 RELUARE OMNISPORT: WATTS
 Prima difuzare 7 mai 2018 (EI)

 

06:15-06:45 RELUARE

Native HD

 RALIURI: Acces în culisele ERC
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

06:45-07:15 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Hungaroring, în  Ungaria

Retrospectivă

 Prima difuzare 1 mai 2018 (EI)

 

07:15-08:15 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a şasea, Caltanissetta – Etna

 Prima difuzare 10 mai 2018 (EI)

 

08:15-08:30 RELUARE OMNISPORT: WATTS
 Prima difuzare 7 mai 2018 (EI)

 

08:30-09:00 RELUARE

Native HD

 RALIURI: Acces în culisele ERC
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

09:00-09:30 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Hungaroring, în  Ungaria

Retrospectivă

 Prima difuzare 1 mai 2018 (EI)

 

09:30-11:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a şasea, Caltanissetta – Etna

 Prima difuzare 10 mai 2018 (EI)

 

11:00-11:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

11:30-12:00 RELUARE

Native HD

 RALIURI: Acces în culisele ERC
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

12:00-12:30 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Hungaroring, în  Ungaria

Retrospectivă

 Prima difuzare 1 mai 2018 (EI)

 

12:30-14:00 RELUARE CICLISM: Turul Italiei – Il Giro astăzi

.

 Prima difuzare 10 mai 2018 (EI)

 

14:00-14:15 LIVE

Native HD

 CICLISM: Giro Extra

.

  

 

14:15-18:15 LIVE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a şaptea, Pizzo – Praia a Mare

  

 

18:15-18:30 LIVE

Native HD

 CICLISM: Giro Extra

.

  

 

18:30-19:30 DECALAT

Native HD

 CICLISM: Turul Aragonului

Etapa întâi

  

 

19:30-20:00 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Cursa tehnologiei
 Prima difuzare 6 decembrie 2017 (EI)

 

20:00-20:30 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Cursa tehnologiei
 Prima difuzare 28 februarie 2018 (EI)

 

20:30-20:55 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Aproape de aurul olimpic
 Prima difuzare 9 ianuarie 2018 (EI)

 

20:55-21:00 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

21:00-23:00 REPORTAJE CICLISM: Turul Italiei – Il Giro astăzi

.

  

 

23:00-23:45 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Calificări

 Prima difuzare 11 mai 2018 (E2)

 

23:45-00:10 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

00:10-00:15 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

00:15-01:30 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a şaptea, Pizzo – Praia a Mare

 Prima difuzare 11 mai 2018 (EI)

 

01:30-02:15 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Calificări

 Prima difuzare 11 mai 2018 (E2)

 

02:15-02:30 RELUARE OMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna mai

 Prima difuzare 3 mai 2018 (E2)

 

02:30-04:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a şaptea, Pizzo – Praia a Mare

 Prima difuzare 11 mai 2018 (EI)

 


12 mai 2018

 

04:00-05:00 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

 Prima difuzare 7 mai 2018 (EI)

 

05:00-06:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a şaptea, Pizzo – Praia a Mare

 Prima difuzare 11 mai 2018 (EI)

 

06:00-07:15 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

 Prima difuzare 7 mai 2018 (EI)

 

07:15-08:15 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a şaptea, Pizzo – Praia a Mare

 Prima difuzare 11 mai 2018 (EI)

 

08:15-08:45 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

08:45-09:30 RELUARE OMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna mai

 Prima difuzare 3 mai 2018 (E2)

 

09:30-11:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a şaptea, Pizzo – Praia a Mare

 Prima difuzare 11 mai 2018 (EI)

 

11:00-12:00 DECALAT

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Calificări

  

 

12:00-13:00 LIVE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Cursa a doua

  

 

13:00-14:00 LIVE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Cursa a treia

  

 

14:00-16:00 LIVE

Native HD

 ATLETISM: Liga de diamant IAAF, la Shanghai, în  China

.

  

 

16:00-18:15 LIVE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a opta, Praia a Mare – Montevergine di Mercogliano

  

 

18:15-18:30 LIVE

Native HD

 CICLISM: Giro Extra

.

  

 

18:30-19:30 DECALAT

Native HD

 CICLISM: Turul Aragonului

Etapa a doua

  

 

19:30-20:15 DECALAT

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Imola, în  Italia

Prima cursă

  

 

20:15-20:55 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Cursa a treia

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

20:55-21:00 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

21:00-23:00 REPORTAJE CICLISM: Turul Italiei – Il Giro astăzi

.

  

 

23:00-00:10 DECALAT CĂLĂRIE: Circuitul Campionilor Global, la Hamburg, în  Germania

.

  

 

00:10-00:15 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

00:15-01:30 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a opta, Praia a Mare – Montevergine di Mercogliano

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

01:30-02:00 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Cursa a doua

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

02:00-02:30 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Cursa a treia

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

02:30-04:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a opta, Praia a Mare – Montevergine di Mercogliano

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 


13 mai 2018

 

04:00-04:30 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Cursa a doua

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

04:30-05:00 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Cursa a treia

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

05:00-06:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a opta, Praia a Mare – Montevergine di Mercogliano

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

06:00-06:45 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Imola, în  Italia

Prima cursă

 Prima difuzare 12 mai 2018 (E2)

 

06:45-07:15 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Cursa a treia

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

07:15-08:15 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a opta, Praia a Mare – Montevergine di Mercogliano

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

08:15-08:45 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Cursa a doua

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

08:45-09:30 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Cursa a treia

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

09:30-11:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a opta, Praia a Mare – Montevergine di Mercogliano

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

11:00-11:45 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Imola, în  Italia

Prima cursă

 Prima difuzare 12 mai 2018 (E2)

 

11:45-12:30 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Cursa a treia

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

12:30-14:00 RELUARE CICLISM: Turul Italiei – Il Giro astăzi

.

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

14:00-14:45 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Imola, în  Italia

Prima cursă

 Prima difuzare 12 mai 2018 (E2)

 

14:45-15:15 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Cursa a doua

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

15:15-15:45 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Nürburgring, în  Germania

Cursa a treia

 Prima difuzare 12 mai 2018 (EI)

 

15:45-16:15 RELUARE FOTBAL: Premier League, în

. Lumea Premier League

 Prima difuzare 10 mai 2018 (ER)

 

16:15-16:45 REPORTAJE FOTBAL: Premier League, în

. Avancronică

  

 

16:45-19:15 LIVE FOTBAL: Premier League, în

FOTBAL, Premier League

  

 

19:15-19:45 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 8 mai 2018 (EI)

 

19:45-20:45 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Aragonului

Etapa a treia

 Prima difuzare 13 mai 2018 (EI)

 

20:45-20:55 RELUARE OMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna mai

 Prima difuzare 3 mai 2018 (E2)

 

20:55-21:00 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

21:00-23:00 REPORTAJE CICLISM: Turul Italiei – Il Giro astăzi

.

  

 

23:00-23:30 RELUARE

Native HD

 SUPERSPORT: Campionatul Mondial, la Imola, în  Italia

.

 Prima difuzare 13 mai 2018 (E2)

 

23:30-23:50 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Imola, în  Italia

Cursa a doua

 Prima difuzare 13 mai 2018 (EF)

 

23:50-00:00 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

00:00-02:00 LIVE

Native HD

 CICLISM: Turul Californiei

Etapa întâi

  

 

02:00-02:30 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Imola, în  Italia

Cursa a doua

 Prima difuzare 13 mai 2018 (EF)

 

02:30-04:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Italiei

Etapa a noua, Pesco Sannita – Gran Sasso d Italia

 Prima difuzare 13 mai 2018 (EI)

 


Prev1 of 3

Lasa un comentariu aici!

Str. Delea Veche, nr.24, copr D, et.4, Sector 2, Bucuresti. Pentru comunicate de presa, informari si alte materiale va rugam sa ne contactati pe e-mail.

Click to comment

Lasă un răspuns

Program TV

PROGRAM TV HAPPY CHANNEL: 14-20 mai 2018

Published

on

Prev1 of 3

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul HAPPY CHANNEL, aferent perioadei 18-24 mai 2018.  

 

Vineri 18 mai 2018

 

06.00 Magazin informativ: ”CineCOOL” (r)

06.15 Film serial: „Te provoc să mă părăsești” – ”A Que No Me Dejas” (ep 138)

An de producţie: Mexic 2015

Genul: romance

07.30 Teleshopping

07.45 (AP) Film serial: „Sărmana Maria” (r)

09.45 Teleshopping

10.00 (AP) Film serial: „Costume” – ”Suits (maraton sezonul 3)

14.30 (AP) Film serial: “Sezonul cireșelor” „Cherry season aka Kiraz Mevsimi” (ep 33)

An de producţie: Turcia 2014

Genul: dramă

15.30 Magazin informativ: Happy Cool cu Cristina Ciobănașu și Vlad Gherman

16.00 Film serial: „Sărmana Maria” – „Maria la del Barrio” (ep 09, 10, 11, 12)

An de producţie: Mexic 1995

Genul: romance

18.00 (AP) Film serial: “Elif” – “Elif” (S04: ep 70)

An de producţie: Turcia 2016

Genul: dramă

Cu: Selin Sezgin, Isabella Damla Güvenilir

19.00 Film serial: “O Cenușăreasă la Rio” – ”Total Dreamer aka Totalmente Demais” (ep 44, 45)

An de producţie: Brazilia 2016

Genul: dramă

Cu: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Fábio Assunção, Juliana Paes

21.00 (AP) Film serial: “O poveste de iubire” – „Love Story” (ep 43, 44)

An de producţie: Turcia 2014

Genul: dramă

Cu: Seçkin Özdemir, Damla Sönmez, Yamaç Telli, Elçin Sangu, Zuhal Olcay

23.00 (12) Film serial: „Poldark” (r)

04.00 Magazin informativ:Happy COOL” (r)

04.30 (AP) Film serial: „Sărmana Maria” (r)

 

Sâmbătă 19 mai 2018

 

06.00 Magazin lifestyle: ”Food Safari”

06.30 Film serial: „Te provoc să mă părăsești” – ”A Que No Me Dejas” (ep 139)

An de producţie: Mexic 2015

Genul: romance

07.45 Teleshopping

08.15 (AP) Film serial: “Prețul libertății” „Temtation” (ep 10)

An de producţie: Coreea 2014

Genul: dramă

09.45 Teleshopping

10.00 (AP) Film serial: „Costume” – ”Suits (maraton sezonul 3)

16.00 Magazin informativ: Povești COOL

17.00 (AP) Film serial: „O nouă viață” – „Everwood” (S02: ep 15)

An de producţie: SUA 2003

Genul: dramă

Cu: Treat Williams, Emily VanCamp

18.00 (AP) Film serial: “Elif” – “Elif” (S04: ep 71)

An de producţie: Turcia 2017

Genul: dramă

Cu: Selin Sezgin, Isabella Damla Güvenilir

19.00 Film serial: “O Cenușăreasă la Rio” – ”Total Dreamer aka Totalmente Demais” (ep 47, 48)

An de producţie: Brazilia 2016

Genul: dramă

Cu: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Fábio Assunção, Juliana Paes

21.00 (AP) Film serial: “O poveste de iubire” – „Love Story” (ep 45, 46)

An de producţie: Turcia 2014

Genul: dramă

Cu: Seçkin Özdemir, Damla Sönmez, Yamaç Telli, Elçin Sangu, Zuhal Olcay

23.00 (AP) Film serial: „Poldark” (r)

00.15 (AP) Film serial: „Costume” (r)

05.00 (AP) Film serial: „Prețul libertății” (r)

 

 

 

 

Duminică 20 mai 2018

 

06.00 Magazin lifestyle: ”Food Safari”

06.30 Film serial: „Te provoc să mă părăsești” – ”A Que No Me Dejas” (ep 140)

An de producţie: Mexic 2015

Genul: romance

07.45 Teleshopping

08.15 (AP) Film serial: “Prețul libertății” „Temtation” (ep 11)

An de producţie: Coreea 2014

Genul: dramă

09.45 Teleshopping

10.00 (AP) Film serial: „Costume” – ”Suits (maraton sezonul 3)

16.00 Magazin informativ: Povești COOL

17.00 (AP) Film serial: „O nouă viață” – „Everwood” (S02: ep 16)

An de producţie: SUA 2003

Genul: dramă

Cu: Treat Williams, Emily VanCamp

18.00 Film de comedie: „Dragostea pas cu pas” (SUA 2016) ”Dater’s Handbook”

Regie: James Head

20.00 (12) Film serial: „Poldark” – ”Poldark” (S 02: ep 01, 02)

An de producţie: UK 2016

Genul: dramă

Cu: Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Jack Farthing, Heida Reed, Tristan Sturrock

22.30 Film de comedie: “Dragostea pas cu pas” (r)

00.15 (AP) Film serial: „Costume” (r)

05.00 (AP) Film serial: „Prețul libertății” (r)

 

 

 

 

 

Prev1 of 3

Lasa un comentariu aici!

Continue Reading

Program TV

PROGRAM TV ANTENA 1: 14-20 mai 2018

Published

on

Prev1 of 3

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul ANTENA 1, aferent perioadei 18-24 mai 2018.  

Vineri, 18 Mai 2018

06.00 Observator (live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani  (live)

10.55 Teleshopping

11.10  Divertisment: Prietenii de la 11 cu Diana Munteanu si Florin Ristei (live)

13.00 Observator (live)

14.00  Talk Show:  Totul pentru dragoste cu Mirela Vaida (live)

16.00 Observator (live)

17.00  News Magazine: Acces direct cu Simona Gherghe (live)

19.00 Observator (live)

20.00 (AP) Film:Gorila Joe” – “Mighty Joe Young

An de producţie: SUA 1998

Genul: aventuri

Regia: Ron Underwood

Cu: Charlize Theron, Bill Paxton, Linda Purl, Naveen Andrews

Pentru cei mai mulţi dintre noi, Joe este un mit şi o legendă; este vorba de gorila imensa care are rolul de a proteja băştinaşii dintr-un sătuc din Africa. Gorila Joe este în acelaşi timp protectorul şi cel ce îi ţine companie singurei sale prietene, Jill. Împreună ei formează o familie, neavând, nici unul dintre ei, o altă familie. Mamele lor au fost ucise de braconieri, cu 20 de ani în urma. Zoologul Gregg O’Hara, care explora Munţii Pangani din centrul Africii, întâlneşte o gorilă uriaşă, de 15 picioare lungime. El şi Jill vor salva această creatură inocentă de braconieri, oferindu-i un trai liniştit şi în siguranţă într-o rezervaţie naturală din California. Dar lucrurile nu stau aşa cum cei doi şi-au imaginat că trebuie să fie, siguranţa lui Joe fiind din nou pusă sub ameninţare. Faima lui îl face o ţintă pentru un mai vechi inamic al său… Un vânător nemilos care vrea să-l răpească pe Joe pentru valoarea lui unică pe piaţa neagră a animalelor ăe cale de dispariţie. Fiind cuprins de teamă şi confuzie, Joe reuşeşte să evadeze din spaţiul acesta clădit de om. În călătoria lui, traversând Los Angeles-ul, această puternică fortă a naturii lasă în urmă numai dezastru şi haos. Jill şi Gregg se grăbesc să îl salveze încă o dată pe Joe, de data aceasta de forţele de ordine care îl ameninţă cu distrugerea. În vâltoarea evenimentelor Gorila Joe dă dovadă de curaj pornit dintr-un altruism cam rar întâlnit printre semenii noştri şi că dincolo de aparenţele sale înfricoşătoare se ascunde un suflet nobil, de erou.

22.30 Divertisment: iUmor (r)

01.00 Divertisment: Prietenii de la 11  (r)

02.30 Talk Show:  Totul pentru dragoste (r)

04.15 News Magazine: Acces direct (r)

 

Sâmbãtã, 19 Mai

06.00 Observator (live)

10.00 Film: „Contele de Monte Cristo” (r)

13.00 Observator (live)

14.00 Editie speciala: Nunta regala

16.00 Reality Show: Chefi la cutite (r)

19.00 Observator (live)

20:00 (12) Film: “Furios si iute 4: Piese originale” – “Fast and Furious 4”

An de productie: SUA 2009

Genul: actiune

Regia: Justin Liu

Cu: Paul Walker, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Vin Diesel

Dom, sora lui, Mia şi Brian, redescoperă legăturile de familie înstrăinate acum câţiva ani, dar, soarta îi plasează încă o dată de părţile opuse ale cursei. Acum, convoiul trece peste lanţul muntos, traversează Republica Dominicană şi străbate tunelele săpate sub deşertul Mexcului ! Cei doi prieteni-rivali vor apăsa la maxim pedala acceleraţiei într-o cursă pe viaţă şi pe moarte.De la cursele ilegale de maşini pe străzile din Los Angeles, la manevrele de spălat banii şi aventurile periculoase în Tokyo, seria de filme întemeiate pe mania vitezei a devenit o senzaţie la nivel global, încă de la începuturile ei, acum nouă ani.

22.15 Talent Show: The Four – Cei patru

00.30 Film: “Furios si iute 4: Piese originale” (r)

02.30 Observator (r)

03.30 Talent Show: The Four – Cei patru (r)

 

Duminică, 20 Mai

06.00 Observator (live)

10.00 Film serial: “Fructul oprit” (r)

13.00 Observator (live)

13.30 Film:Gorila Joe(r)

16.00 Reality Show: Chefi la cutite (r)

19.00 Observator (live)

20.00 (12) Divertisment: iUmor (sezon nou)(best of)

23.00 (12) Film: “Pasarea pe sarma” – “Bird on a Wire”

An de productie: SUA 1990

Genul: actiune/comedie

Regia: John Badham

Cu: Goldie Hawn, Mel Gibson

Marianne se intilneste din intimplare la o benzinarie cu fostul ei logodnic, Rick Jarmin, si descopera cu uimire ca acesta nu o mai recunoaste. Rick, un fost agent FBI, a fost supus unui program guvernamental de protectie a martorilor prin care i s-a schimbat identitatea si, implicit, memoria, dupa ce a depus marturie impotriva unui influent traficant de droguri. Pentru ca incearca sa afle ce s-a intimplat cu fostul ei logodnic, Marianne este si ea urmarita de traficantii de droguri care vor sa-si razbune capetenia.

01.30 Observator (r)

02.30 Film serial: “Fructul oprit” (r)

04.57 Teleshopping

 

Prev1 of 3

Lasa un comentariu aici!

Continue Reading

Program TV

PROGRAM TV PRIMA TV: 14-20 mai 2018

Published

on

Prev1 of 3

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul PRIMA TV, aferent perioadei 14-20 mai 2018.  

 

 

LUNI 14.05.2018

 

06:45 Teleshopping

07:15 Film: Ca-n filme  ®

09:30 Teleshopping

10:00 Mama mea găteşte mai bine ®– show culinar

11:00 Teleshopping

11:30 Happy News ®

12:00 Teleshopping Live

13:00 Camera de râs 2018

13:30 Teleshopping

14:00 Film: Chirița la Iași – comedie, România 1987

Marcaj CNA: AP

Titlul original: Chirița la Iași

Cu: Draga Olteanu Matei
Regia: Mircea Drăgan

16:00 Film serial: Pasiune și speranță – dragoste, Italia 2014

18:00 Focus 18- cel mai important jurnal al serii

Prezentat de Andreea Fried

19:30 Mama mea găteşte mai bine –show culinar – FR

Cu: Valentin Sanfira si Horia Vîrlan

20:30 Film: Cinci stele sub soare –acțiune/comedie, Honk Kong  1983

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Qi mou miao ji: Wu fu xing

22:30 Trăsniţii – sitcom
Cu: Constantin Zamfirescu, Bogdan Dumitrescu, Grig Chiroiu, Catalin Marin, Livia Taloi

23:15 Focus din inima României – jurnal de ştiri

Cu: Ioana Maria Moldovan

23:45 Focus Magazin – jurnal monden
Cu: Diana Bart şi Alexandru Constantin

00:30 Film serial: Chirița la Iași ®

02:30 Mama mea găteşte mai bine ®– show culinar

03:30 Film: Cinci stele sub soare ®

05:30 Focus ®

 

Recomandări luni 14.05.2018

 

14:00 Film: Chirița la Iași – comedie, România 1987

Marcaj CNA: AP

Titlul original: Chirița la Iași

Cu: Draga Olteanu Matei
Regia: Mircea Drăgan

Infoiata Chirita urzeste mari planuri matrimoniale, fiindca of, of ce suparare / de-a avea o fata mare!. Nemultumita de boiernasii care aspira la mana fiicelor ei, ea descinde in Iasi cu ocazia de a le gasi pretendenti mai de soi. Incurcaturi, urmariri, travestiuri, lesinuri, pacaleli, invarteli, romante, serenade, un regal al trivialitatii dat drept umor si ironie.

 

 

20:30 Film: Cinci stele sub soare –acțiune/comedie, Honk Kong  1983

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Qi mou miao ji: Wu fu xing

Cinci prieteni sunt eliberati din inchisoare si incearca din rasputeri să se țină departe de probleme. După ce își fac o afacere  se trezesc într-un război cu mafia.

 

MARŢI 15.05.2018

 

06:45 Teleshopping

07:15 Film serial: Pasiune și speranță ®

09:30 Teleshopping

10:00 Mama mea găteşte mai bine ®– show culinar

11:00 Teleshopping

11:30 Secrete de stil  ®

12:00 Teleshopping Live

13:00 Camera de râs 2018

13:30 Teleshopping

14:00 Film: Roşcovanul – dramă, România 1976

Marcaj CNA: AP

Titlul original: Roşcovanul Regia: Francisc Munteanu

16:00 Film serial: Pasiune și speranță – dragoste, Italia 2014

18:00 Focus 18- cel mai important jurnal al serii

Prezentat de Andreea Fried

19:30 Mama mea găteşte mai bine –show culinar

Cu: Valentin Sanfira si Horia Vîrlan

20:30 Film: Cronicile unui justițiar – acțiune, S.U.A. 2016

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Vigilante Chronicles

22:30 Trăsniţii – sitcom
Cu: Constantin Zamfirescu, Bogdan Dumitrescu, Grig Chiroiu, Catalin Marin, Livia Taloi

23:15 Focus din inima României – jurnal de ştiri

Cu: Ioana Maria Moldovan

23:45 Focus Magazin – jurnal monden
Cu: Diana Bart şi Alexandru Constantin

00:30 Film: Roşcovanul ®

02:30 Mama mea găteşte mai bine –show culinar

Cu: Valentin Sanfira si Horia Vîrlan

03:30 Film: Cronicile unui justițiar ®

05:30 Focus ®

 

Recomandări marți 15.05.2018

 

14:00 Film: Roşcovanul – dramă, România 1976

Marcaj CNA: AP

Titlul original: Roşcovanul

Regia: Francisc Munteanu

În toamna anului 1944, când „ţara fierbe şi lumea se agită”, Mihai, orfan de război şi ucenic de cizmărie, este refuzat ca voluntar pentru a intra în partid. Ca urmare, acesta o apucă pe căi greşite spre şcoala de corecţie. De aici îl recuperează uteciştii care îi redau echilibrul şi îi arată noul drum în viaţă.

 

20:30 Film: Cronicile unui justițiar – acțiune, S.U.A. 2016

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Vigilante Chronicles

 

 

MIERCURI 16.05.2018

 

06:45 Teleshopping

07:15 Film serial: Pasiune și speranță ®

09:30 Teleshopping

10:00 Mama mea găteşte mai bine ®– show culinar

11:00 Teleshopping

11:30 Casa construcție și design ®

12:00 Teleshopping Live

13:00 Camera de râs 2018

13:30 Teleshopping

14:00 Film: Un studio în căutarea unei vedete – comedie, România 1988

Marcaj CNA: AP

Titlul original: Un studio în căutarea unei vedete

Cu: Magda Catone, Emil Hossu, Mitică Popescu, Mihaela Teleoarca, Florin Piersic Jr.

Regia: Nicolea Corjos

16:00 Film serial: Pasiune și speranță – dragoste, Italia 2014

18:00 Focus 18- cel mai important jurnal al serii

Prezentat de Andreea Fried

19:30 Mama mea găteşte mai bine –show culinar

Cu: Valentin Sanfira si Horia Vîrlan

20:30 Cronica Cârcotaşilor – divertisment

Cu: Şerban Huidu, Codruţ Kegheş si Ioana Petric

22:30 Trăsniţii – sitcom
Cu: Constantin Zamfirescu, Bogdan Dumitrescu, Grig Chiroiu, Catalin Marin, Livia Taloi

23:15 Focus din inima României – jurnal de ştiri

Cu: Ioana Maria Moldovan

23:45 Focus Magazin – jurnal monden
Cu: Diana Bart şi Alexandru Constantin

00:30 Film: Un studio în căutarea unei vedete ®

02:30 Mama mea găteşte mai bine ®– show culinar

Cu: Valentin Sanfira si Horia Vîrlan

03:30 Cronica Cârcotaşilor ®– divertisment

Cu: Şerban Huidu, Codruţ Kegheş si Ioana Petric

05:30 Focus ®

 

Recomandări miercuri 16.05.2018

 

14:00 Film: Un studio în căutarea unei vedete – comedie, România 1988

Marcaj CNA: AP

Titlul original: Un studio în căutarea unei vedete

Cu: Magda Catone, Emil Hossu, Mitică Popescu, Mihaela Teleoarca, Florin Piersic Jr.

Regia: Nicolea Corjos

Marina, o fată dintr-o echipă de cascadori, asistă pasivă la goana tuturor pentru alegerea protagonistei fără de care filmările nu pot începe. După săptămâni în care nu se întâmplă nimic, regizorul, revăzând pe ecran materialele, este cucerit de fotogenia unei tinere dintr-o scenă de figuraţie, pe care nimeni nu o poate identifica. Marina nu doreşte să le destainuie celor de pe platou taina, fiindcă, mai pragmatică din fire, ţelul îi e altul, admiterea la cibernetică.

 

Prev1 of 3

Lasa un comentariu aici!

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

Abonează-te la RADAR!

PREMIILE RADAR DE MEDIA

Advertisement

Trending