Cabral şi echipa ProTv Internaţional se intâlneşte cu românii din Israel

Data:

radardemedia.ro
radardemedia.ro
Spread the love

In perioada 5-8 noiembrie romanii din Israel se vor intalni cu Cabral, care va prezenta 4 spectacole in 3 orase diferite, eveniment la care ProTv International este partener media. Romanii din Israel care il urmaresc pe Cabral atit in postura de prezentator al emisiunii „Povestiri de noapte” cat si ca actor in serialul „State de Romania”, ambele productii difuzate la ProTv International, vor avea ocazia sa-l vada live, prezentind spectacolul „Vedete, vedete…in Israel”. Organizat de Carol Eisenshtein, in acest turneu vor performa pe scena Anastasia Lazariuc si Fuego, iar ilusionistul Josefini Jr. va incanta audienta cu numere de magie.

Primele doua intilniri cu publicul din Israel vor avea loc la Haifa, pe 5 noiembrie, iar pe 6 si 7 noiembrie artistii romani vor concerta la Beer Sheva, respectiv Tel Aviv.
Inafara concertelor, echipa ProTv International se va intalni cu romani care locuiesc Israel si va realiza o serie de reportaje despre viata lor, pasiuni, munca si familie, care vor fi difuzate la ProTv International, in cadrul emisiunii „Romani de succes”.

www.protv.ro

Voteaza-ti Presedintele !

5. CEA MAI BUNĂ EMISIUNE INFORMATIVĂ

View Results

Loading ... Loading ...

Redactia Radar de Media
Redactia Radar de Mediahttps://www.radardemedia.ro
Pentru comunicate de presă, informări și alte materiale jurnalistice , vă rugăm să ne contactați sau la adresa contact@radardemedia.ro, Pentru marketing si vanzari - publicitate@radardemedia.ro

Share

itexclusiv.ro
retetedesanatate
creditrapid

Articole Aseamantoare
Fresh

CAPRA CU TREI IEZI – ÎN PREMIERĂ LA CINEMARATON, DE ZIUA ACTRIȚEI MAIA MORGENSTERN

Cinemaraton TV, postul de televiziune dedicat filmului românesc din...

American Independent Film Festival, ediția #9 – în București și alte 6 orașe

The Last Showgirl, regizat de Gia Coppola, cu Pamela...

Ai nevoie de o asigurare sau doar ți se pare? Cum îți dai seama

Atunci când auzim cuvântul “asigurare”, ceva în noi oftează...