Câinii respiră! Dinamo - Concordia Chiajna 2 - 1 - RADAR DE MEDIA

EVENTS

Câinii respiră! Dinamo – Concordia Chiajna 2 – 1

Published

on

Echipa Dinamo a învins, în această seară, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, formaţia Concordia Chiajna, într-un meci din etapa a XII-a a Ligii I la fotbal.

Dinamo-FCM

Golurile învingătorilor au fost marcate de Ţucudean in minutul 27 şi Dragoş Grigore în minutul 60 din lovitură de pedeapsă, în timp ce pentru oaspeţi a înscris Onduku, în minutul 62.

Mai jos aveți componența celor două echipe, trimise în teren de Flavius Stoican, respectiv Ionuț Chirilă:

Dinamo: Naumovski – Laurenţiu Rus, Luchin, Dragoş Grigore, Filip (’70 Grecu) – Boubacar, Thicot – Valentin Lazăr, Rotariu (’57 Şerban), Curtean – Ţucudean (’79 Thomas)

Concordia Chiajna: Râmniceanu – Creţu, Leca, Melinte, Savin (’62 Florea) – Papasterianos, Roşu (’62 Bucurică) – Onduku, Purece, Serediuc – Wellington (’85 Liviu Ganea)