Connect with us

Life Style

Crăciunul în familie, preferat de vedete

Published

on

Vedetele de pe plaiurile mioritice preferă să sărbătorească Crăciunul în familie. Andreea Esca, Dan Negru sau Andreea Berecleanu sunt doar câteva dintre persoanele publice care au sărbătorit nașterea lui Iisus acasă.

Persoanele publice din România l-au așteptat pe Moș Crăciun acasă.

Andreea Esca a fost înconjurată de soțul său, Alexandre Eram, cei doi copii, Alexia și Aris, dar și mama sa.

Andreea Esca

Dan Negru a ales să petreacă sărbătorile de iarnă alături de soție și de cei doi copii ai săi, la Timișoara.

Dan Negru

”Pun astfel de poze din an în Paști… Sau de Crăciun… Coming home for Christmas…
(Catedrala din Timișoara e cea mai înaltă biserică din România).”
, este mesajul postat de vedeta Antena 1 pe pagina sa de facebook.

Cristian Sabbagh a petrecut Crăciunul la Vălenii de Munte. Vedeta Kanal D a postat o poză în care apare cu mama sa.

Christian Sabbagh

”Crăciun fericit, tuturor!

Alături de mama de la Vălenii de Munte, omul minunat care m-a crescut, m-a educat și mi-a purtat de grijă!”, a scris Sabbagh pe o rețea de socializare.

Paula Herlo, senior corespondent Știrile PRO TV și producător al emisiunii „România, te iubesc!”, a petrecut Crăciunul tot în familie.

Paula Herlo

Și Andreea Berecleanu a sărbătorit Crăciunul în familie.

Andreea Berecleanu

”Crăciun cu aniversare! La mulți ani, tata, la 76. Ești cel mai frumos!  Cafea cu dragoste, Eva cu pălărie, brăduț în ghiveci, globuri roșii, cozonac…crâmpeie de viață în familie.”, este mesajul postat de vedeta Antena 1 pe facebook.

Rareș Bogdan, moderatorul emisiunii ”Jocuri de putere” și director general la Realitatea TV a întâmpinat Crăciunul alături de soție și băiatul lor.

Rares Bogdan (2)

Horia Brenciu a postat o poză în care apare alături de tatăl său.

Horia Brenciu

Sanda Nicola, jurnalistă la Digi 24, a petrecut sărbătorile alături de soțul său, Liviu Iolu.

”M-am uitat înapoi spre 2014 cu mare atenție. Greu, foarte greu, dar i-am supraviețuit… Iar cel mai grozav lucru e că, după douăzeci de ani, m-am lăsat de fumat. Parcă aș fi dobândit ceva superpowers, așa mă simt . Vă îmbrățișez!”, a scris aceasta pe facebook.

Sanda Nicola

Foto montaj: RADAR DE MEDIA

Facebook Comments Box
Advertisement
Click to comment

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Rochii




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

SEO

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement

IN Trending