Joachim Pastor schimbă vibe-ul în piesa „Yes or No" a lui Brando - RADAR DE MEDIA
Connect with us

LIFE STYLE

Joachim Pastor schimbă vibe-ul în piesa „Yes or No” a lui Brando

Published

on

Foto credit : Roton Music
Spread the love

Joachim Pastor aduce o nouă formă piesei „Yes or No” a lui Brando. Profunzime și energie, acestea sunt cele două elemente care pot fi găsite în remixul semnat de cunoscutul DJ și producător francez.

Vocea lui Brando este adusă în atenție de aranjamentul plin de inspirație al lui Joachim Pastor, fiind astfel un pachet complet: sare și piper, scânteie și foc. Totul într-o singură piesă care promite să ne plimbe de la emoții până la energie fără limite.

„ Yes or No este una dintre piesele mele preferate. Este directă și ușor de înțeles pentru oricine s-a aflat într-o relație cu o persoană care avea dubii. Sper ca fanii mei să se lase purtați de piesă și să rezoneze cu ea ca și cum ar fi a lor”, a spus Brando, la momentul lansării piesei originale.

Acum, fanii lui Brando au o nouă ocazie să se lase purtați de piesă cu ajutorul vibe-ului nou oferit de remixul semnat Joachim Pastor.

Brando a fost o parte importantă din proiectul de milioane de streamuri a lui Loud Luxury, „Body”. De la acel moment, Brando a lucrat cu artiști importanți, precum Don Diablo și Matoma. Piesa „Body”, cu peste 700 de milioane de streamuri pe Spotify, a reprezentat doar începutul pentru artistul din California. La doi ani distanță, Brando a colaborat cu Don Diablo pentru piesa „Congratulations”, care are peste 18 milioane de streamuri pe Spotify și a ajuns în Top 10 Dance în SUA.

Joachim Pastor este un producător și DJ francez a cărui muncă este inspirată din piesele unor artiști importanți, precum Daft Punk, Sonata Arctica și Jean-Michel Jarre. Cariera sa în industria muzicii electronice a început după ce și-a terminat studiile la Conservatorul din Versailles. În prezent, Joachim Pastor și-a lansat primul album alături de Armada Music, „Greater Message”.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Advertisement
Social3 săptămâni ago

„Pofta Inimii” – QSR cu gust autentic, născut pe Calea Victoriei

A-Z NEWS4 săptămâni ago

Ofertă de publicare ADVERTORIALE SEO pe radardemedia.ro – vară, 2025

A-Z NEWS4 săptămâni ago

v8 devine partenerul strategic și creativ al Neumarkt® și lansează pe Youtube show-ul online „Logica de bărbat pus pe inventat”

A-Z NEWS4 săptămâni ago

Concursul Miss International România 2025: tinde sa fie un eveniment de top

EVENTS4 săptămâni ago

Delegația României din Turcia se întoarce cu zeci de premii (Galerie Foto)

A-Z NEWS4 săptămâni ago

Medana Oprea semnează declaraţii de preţuire în versuri, în emisiunea Dăruieşte Românie! Sâmbătă, de la 13.30, la TVR3.

A-Z NEWS4 săptămâni ago

„Vocea nostra trebuie sa rasune, chiar daca nu este auzita” cu Denise/Zarya, fata Dunarii la Radio Deea

A-Z NEWS4 săptămâni ago

Un meci într-un suflet! Telespectatorii au trăit la cote înalte întâlnirea dintre Austria și România, din preliminariile World Cup 2026! Meciul a fost lider absolut de audiență, la Antena 1!

ENCICLOPEDIA RADAR2 săptămâni ago

Emisiuni și producții noi/consacrate ce vor începe în grila de toamnă a principalelor televiziuni. Care este vedeta sezonului?

ENCICLOPEDIA RADAR2 săptămâni ago

Dan Negru supranumit regele audiențelor, cunoscut pentru succesul în televiziune și pentru longevitatea rating-ului pe care îl obținea de-a lungul carierei

A-Z NEWS4 săptămâni ago

Programul TV pentru PRO TV, săptămâna 23 – 29 iunie 2025

A-Z NEWS9 ore ago

Moda prinde glas prin cei care o trăiesc — și se întâlnesc aici – Bukarest Fashion Week

A-Z NEWS9 ore ago

PPC susține și în 2025 parteneriatul cu Teatrul Național București pentru inițiativa culturală “Nopți de vară, sus, pe teatru” 

ENTERTAINMENT10 ore ago

După ani de zile petrecuți în America, Irina Columbeanu s-a întors recent în România pentru a-și revedea tatăl. Columbeanu, de la milionar excentric la rezident într-un azil

Reality Show13 ore ago

Primul cuplu participant în sezonul 9 Insula Iubirii! Show-ul începe din 21 iulie, la Antena 1 și pe AntenaPLAY!

Premieră TV13 ore ago

PREMIERĂ – O nouă emisiune sportivă întră în grila PRO TV de astăzi! Cine va prezenta?

ENCICLOPEDIA RADAR14 ore ago

Formatul internațional „The Traitors – Tradaorii”, ajunge în România. Cel mai captivant reality show va fi difuzat la PRO TV

Vedete14 ore ago

GALERIE FOTO- Irina Fodor, surprinsă în costum de baie – presa a analizat silueta vedetei recent

ENTERTAINMENT15 ore ago

Killa Fonic într-un moment tensionat: a lovit un spectator la concertul de la Sânnicolau Mare, spunând – „Eu am venit aici să vă cânt”

ENTERTAINMENT15 ore ago

VIDEO- Florin Salam, apariție neașteptată pe scena Neversea Kapital din București

REVISTA PRESEI MEDIA16 ore ago

REVISTA PRESEI MONDENE – 07 iulie 2025 – Vedete, showbiz & evenimente

REVISTA PRESEI MEDIA16 ore ago

REVISTA PRESEI de azi, 07 iulie 2025 – Cele mai importante știri

Facebook

Advertisement
Advertisement

IN Trending