Petrecere reusita cu mii de watti lumina si sonorizare perfecta , asa sa desfasurat evenimentul avut loc sambata la implinirea 10 ani de Nights.ro la Arenele Romane din Bucuresti.
In ciuda vremii ploiase de afara iubitorii muzicii dance- clubbing-electro-trance , nu ia impiedicat sa apara in numar din ce in ce mai mare.
Intr-o atmosfera feerica de lumini si lasere muzica a intrat la sufletul publicului ca o manusa clar ca si dj-ii au fost lesi unul si unul : dj MAHONY ( KRISTAL GLAM CLUB ).
Daca pana de curand puteam spune despre Mahony ca este „un tanar talent descoperit si sustinut de Rosario Internullo”, astazi artistul reprezentat de agentia Cyclic se poate lauda cu propriile premii si realizari.
Dj PAGAL numit într-o perioadă, pe bună dreptate, “regele afterhours-ului”, Pagal a fost şi rămâne unul dintre cei mai iubiţi şi apreciaţi DJ români, aducând o mare contribuţie mişcării clubbing şi scenei de muzică electronică autohtone.
Boris Werner este unul dintre cei mai apreciati dj din Amsterdam. A devenit faimos datorita entuziasmului aratat in spatele platanelor dar si datorita productiilor sale, in care isi arata pe deplin talentul de muzician! stilul sau este caracterizat drept soul funky organic si are abilitatea de a pune in miscare orice public iubitor de muzica electronica.