Program TV azi 01 noiembrie 2022 - RADAR DE MEDIA
Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 01 noiembrie 2022

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TVPentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

.

PRO TV

06:00 – Ştirile PRO•TV

10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

13:00 – Ştirile PRO•TV   

14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă  

15:00 – La Măruţă     

17:00 – Ştirile PRO•TV     

18:00 – Ce spun românii

Advertisement

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (12-comedy) Las Fierbinţi

21:30 – (12-reality) Sunt celebru, scoate-mă de aici !  

23:30 – Ştirile PRO•TV     

00:00 – (12-action) Film: The Meg (reluare 30 oct)      

02:15 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare)      

03:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)   

05:00 – Ce spun românii (reluare)   

Advertisement

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo (live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)

12.00 Observator (live)

14.00   (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live)

16.00 Observator(live)

17.00   (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live)

18.00 Game Show: Pretul cel bun

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.30 (Ap) Divertisment: Chefi la cutite – Premiera

Advertisement

00.00 Observator/Sport (live)

00.30 (15) Film: “Inima neinfricata” – “Braveheart”

An de producţie: SUA 1995

Genul: actiune/aventuri/drama

Regia: Mel Gibson

Cu: Mel Gibson, Sophie Marceau

William Wallace, eroul filmului, este, asa cum declara chiar interpretul sau, Mel Gibson, unul dintre oamenii care au schimbat cursul istoriei, iar „Inima neinfricata” este o poveste incredibila despre curaj, loialitate, onoare si despre brutalitatea razboaielor.

04.00 Reality Show: Mireasa ®

Advertisement

05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

 KANAL D

6:00 – 9:00 DRAGOSTE SI SECRETE – serial, redifuzare, titlul original: KIMSE BILMEZ, AP

9:00 – 10:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP

10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

Advertisement

15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP

16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh

20:00 – 23:00 ARIPI FRANTE – serial, Turcia, drama, cu: Melis Tüzüngüç, Emir Ozden, Gizem Günes, Eliz Nese Çagin, Deniz Bolisik, AP

În centrul poveștii se află Zeynep (Melis Tüzüngüç), Emre (Emir Ozden), Cemre (Gizem Günes) și sora lor mai mică, Aysun (Eliz Nese Çagin), care rămân  într-o  sărăcie lucie, după moartea subită a tatălui lor. Singurul sprijin le este chiar mama lor, Nefise (Deniz Bolisik), unica persoană care este dispusă să facă orice pentru bunăstarea și fericirea copiilor.

Devenită mamă de foarte tânără, Nefise încearcă din răsputeri să aibă grijă de copiii ei și să le fie alături atunci când au mai mare nevoie de ea. Cu toate acestea, vor trece împreună prin momente grele. Îi va ține uniți doar dragostea pe care și-o poartă reciproc și speranța într-un viitor mai bun.

23:00 – 1:30 40 DE INTREBARI CU DENISE RIFAI – r, AP

1:30 – 2:30 STIRILE KANAL D – r

Advertisement

2:30 – 5:30 CASA IUBIRII – r

PRIMA TV

07:00 Starea Nației ®

08:00 Teleshopping

08:30 Flash monden ®

09:00 Exclusiv VIP ®

11:00 Teleshopping live

13.00 Serial: Doar pentru iubire ®

Advertisement

14:00 Focus

15:30 Exclusiv VIP live cu Crisi Brancu SEZON NOU

17:30 Flash monden cu Diana Bart

17:55 Sport

18:00 Focus

19:30 Iubiri secrete

20:00 Film Bel Canto, drama, SUA, 2018

Marcaj CNA: 12

Advertisement

Titlul original: Bel Canto

Cu: Julianne Moore

Regia: Paul Weitz

22:00 Starea Nației cu Dragos Patraru SEZON NOU

23:00 Focus

00:00 Exclusiv VIP ®

02:00 Film Pe aripile vulturilor ®

04:00 Focus

Advertisement

05:30 Dragoste si razbunare

06:00 Iubiri secrete ®

Recomandarea zilei

20:00 Film Bel Canto, drama, SUA, 2018

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Bel Canto

Cu: Julianne Moore

Regia: Paul Weitz

Advertisement

Bel Canto, bazat pe o poveste reală, prezintă un tensionat episod petrecut pe proprietatea unui mare industriaş sud-american. Invitată de acesta pentru a ţine un recital, solista de operă de renume mondial Roxanne Coss se trezeşte prinsă într-o luare de ostatici cu potenţial fatal.

PRO ARENA

06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Barbat in minoritate ep. 10+11+12+13, s3< CNA AP comedie; Last Man Standing; 2011>

09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii 

Advertisement

14.00 Barbat in minoritate ep. 14+15+16+17, s3< CNA AP comedie; Last Man Standing; 2011>

16.00 De râsul lumii ep. 15, s30 <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

19.00 Aşii amanetului ep. 10+11, s9 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009

20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 3, s5    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 5, s2  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 Armă Mortală ep. 7, s1    < CNA 15 action; Lethal weapon; 2016>

23.00 Aşii amanetului ep. 10+11, s9 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009

Advertisement

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep 5, s2  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare

04.30 La Bloc ep. 113+114+115<CNA AP divertisment; 2002>

PRO CINEMA

06:00 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 174 (reluare)

06:30 – La Maruta (reluare)

08:30 – (AP-romance comedy) Film: Perfect Romance (reluare 30 oct)

Advertisement

10:30 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 171, 172, 173, 174 (reluare)

12:45 – (AP-comedy) Film: Clifford (reluare 30 oct)

14:30 – (AP-comedy) Film: Paul Blart: Mall Cop 2 (reluare protv 29 oct)

16:30 – (AP-mystery drama) Film: Hailey Dean Mystery: Deadly Estate – Misterul lui Hailey Dean: Un teren mortal (2017)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 175, 176, 177, 178

20:30 – (12-action) Film: Empire State – Empire State: Lovitura secolului (2013)

22:30 – (15-action) Film: Resident Evil: Afterlife – Resident Evil: Viaţa de apoi (2010)

00:30 – (12-action) Film: Empire State (reluare)

Advertisement

02:30 – La Maruta (reluare)

04:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 175, 176, 177, 178 (reluare)

NATIONAL TV

Advertisement
Click to comment

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

motocultor

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement

IN Trending