Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 02 iulie 2023

Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA
Reclame

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, KANAL D2.

Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

PRO TV

06:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare)

07:00 – Ştirile PRO•TV    

10:00 – (AP-family) Film: Joey & Ella – Joey şi Ella (2021)

12:00 – Şef sub acoperire (reluare)

  • Ştirile PRO•TV     

13:00 – (AP-comedy) Film: Fools Rush In – Graba strică treaba (1997)

15:15 – (AP-action) Film: Kull the Conqueror – Kull, cuceritorul (1997)

17:15 – (AP-comedy) Film: New York Minute – Într-un suflet (2004)

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport     
  • Vremea

20:00 – (12-action) Film: Bumblebee – Bumblebee (2018)

22:15 – (12-action) Film: The Mummy – Mumia (1999)

00:45 – (AP-comedy) Film: New York Minute (reluare) 

02:30 – (12-comedy) Las Fierbinţi (reluare) 

03:30 – (AP-action) Film: Kull the Conqueror (reluare) 

05:00 – Ce spun românii(reluare) 

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

09.00 Divertisment: Neatza de weekend (live)

13.00 Observator (live)

14.00 Cooking Show: Hello Chef

15.00 Divertisment: Te cunosc de undeva

19.00 Observator/Sport/Meteo(live)

20.00 (AP) Divertisment: Celebrity Splash: Vedete la apa (S04 ep 02) (re-run)

23.15 (15) Film:Copii perfecte” – „Replicas

An de producţie: SUA 2019

Advertisement

Genul: thriller/SF

Regia: Jeffrey Nachmanoff

Cu: Keanu Reeves, Alice Eve

Atunci când un teribil accident de mașină îi ucide familia, un neurolog îndrăzneț nu se va opri de la nimic pentru a-i readuce la viață, chiar dacă asta ar însemna să intre în conflict cu un laborator controlat de guvern, forțele de poliție și legile fizice ale științei. Will Foster este pe punctul de a transfera cu succes conștiința umană într-un computer atunci când își pierde în mod tragic familia. Disperat să-i readucă la viață, Will îl recrutează pe omul de știință Ed Whittle pentru a-l ajuta să cloneze în mod secret trupurile și să creeze replici. Cu toate acestea, atunci când o corporație nemiloasă le descoperă existența și cere distrugerea lor, Will trebuie să le protejeze viața cu orice preț. Va reuși să facă față tuturor provocărilor?

01.15 Film: Spargatorii de nunti – “Wedding Crashers” (r)

03.00 Observator (r)

04.00 Film: Copii perfecte” – „Replicas (r)

KANAL D

6:45 – 7:30 STIRILE KANAL D – r

7:30 – 8:00 SPORT, DIETA SI O VEDETA – divertisment, AP

8:00 – 8:30 PASTILA DE RAS – r

8:30 – 9:30 ROVENTURA – r

9:30 – 10:00 APEL LA CONSILIER – magazin, AP

“Apel la consilier”, emisiune care ne oferă informații utile despre cele mai frecvente scheme de investigații, de tratament sau intervenții chirurgicale.

Săptamânal, consilierul medical Eva Pavel ne va prezenta soluții și tehnologii inovatoare pentru diverse probleme de sănătate și va discuta cu specialiști din străinătate, pentru a ne oferi informații foarte utile care ne pot ajuta în situații specifice.

10:00 – 12:00 TEO SHOW – divertisment, prezinta Teo Trandafir, AP

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Cristina Dorobantu, AP

13:00 – 14:30 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, AP

14:30 – 16:00 ASTA-I ROMANIA! – magazin, prezinta: Mihai Ghita, AP

16:00 – 18:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

Advertisement

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

18:00 – 19:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Silvia Ionita

19:00 – 20:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

20:00 – 22:30 ROATA NOROCULUI – divertisment, prezinta: Bursucu si Ana-Maria Barnoschi, AP

22:30 – 1:15 40 DE INTREBARI CU DENISE RIFAI – divertisment, AP

1:15 – 3:15 JANDARMUL DIN SAINT TROPEZ – film artistic, r, AP

3:15 – 5:15 CASA IUBIRII – r

5:15 – 6:00 STIRILE KANAL D – r

PRIMA TV

07:00 Sanatate cu stil

07:30 Flash monden

08:00 Insider politic

10:00 VIATA ARE GUST CU ANCA LUNGU – episodul 14  

10:30 BANC SHOW CU ANDREI DUBAN – BEST OF  

12:00 Film: Angela merge mai departe

14:00 Poezie si delicatețuri cu Mircea Dinescu – SEZON NOU

16:00 Cronica carcotasilor ®

18:00 Focus 18 – cele mai importante știri ale zilei

Advertisement

19:30: Secretele presedintelui

20:00 Schimb de mame – SEZON NOU

22:00 Secretele presedintelui

23:00 Insider politic

00:00 Poezie si delicateturi cu Mircea Dinescu®

02:00 Film: Pacala

05:00 Viata are gust  

05:30: BANC SHOW CU ANDREI DUBAN – BEST OF®

PRO ARENA

06.00 SURVIVOR: În Arenă  ep 7/< CNA AP reality>

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 De râsul lumii ep. 10+11/s25  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

09.30 Teoria Big Bang ep. 9+10/s1  < CNA AP comedie; The big bang theory>

10.30 Brooklyn 99 ep. 8+9/s2   < CNA Ap comedie; Brooklyn Nine-Nine; 2013>

11.30 Prințul din Bel Air ep. 10+11/s5< CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Superspeed  <ProTv >

13.30 I likeIT  <ProTv >

14.00 Războaiele depozitelor ep. 29+30/s9 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Stiri Sport.ro

15.30 Aşii amanetului ep. 47 /s16 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

Advertisement

16.00 Teoria Big Bang ep. 11+12/s1  < CNA AP comedie; The big bang theory>

17.00 Brooklyn 99 ep. 10+11/s2   < CNA Ap comedie; Brooklyn Nine-Nine; 2013>

18.00 Prințul din Bel Air ep. 12+13/s5< CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

19.00 Provocarea supremă ep. 12+13/s2 < CNA AP reality; Ultimate rush; 2011 >

20.00 SURVIVOR: În Arenă  ep 8/< CNA AP reality>

21.00 AtleticoTextila  ep. 9/s1    < CNA 12 comedie; 2016>

22.00 UFC Fight Night: Strickland vs. Magomedov < CNA 12 action>

01.00 Stiri Sport.ro

01.30 AtleticoTextila  ep. 9/s1    < CNA 12 comedie; 2016>

02.30 Superspeed  <ProTv >

03.00 I likeIT  <ProTv >

03.30 Apropo TV  <ProTv >

04.30 La Bloc ep. 287+288+289 <CNA AP divertisment; 2002>

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

SEO

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement

IN Trending