RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TVPentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!
.
PRO TV
06:00 – Ştirile PRO•TV
10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea
13:00 – Ştirile PRO•TV
14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă
15:00 – La Măruţă
17:00 – Ştirile PRO•TV
18:00 – Ce spun românii
19:00 – Ştirile PRO•TV
- Sport
- Vremea
20:30 – (12-comedy) Las Fierbinţi
21:30 – Visuri la cheie
23:30 – Ştirile PRO•TV
00:00 – (12-action) Film: Twist – Twist (2021)
02:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare)
03:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)
05:00 – Ce spun românii (reluare)
ANTENA 1
06.00 Observator/Sport/Meteo(live)
08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)
12.00 Observator (live)
14.00 (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live)
17.00 Observator(live)
18.00 Game Show: Pretul cel bun
19.00 Observator/Sport/Meteo (live)
20.30 (Ap) Divertisment: Chefi la cutite – Premiera
00.00 Observator/Sport (live)
00.30 Divertisment: iRoast (r)
01.45 REVIZIE TEHNICA
05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)
KANAL D
6:00 – 9:00 DRAGOSTE SI SECRETE – serial, redifuzare, titlul original: KIMSE BILMEZ, AP
9:00 – 10:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP
10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP
Descriere:
14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.
12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP
13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP
15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP
16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP
19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh
20:00 – 22:30 ARIPI FRANTE – serial, Turcia, drama, cu: Melis Tüzüngüç, Emir Ozden, Gizem Günes, Eliz Nese Çagin, Deniz Bolisik, AP
În centrul poveștii se află Zeynep (Melis Tüzüngüç), Emre (Emir Ozden), Cemre (Gizem Günes) și sora lor mai mică, Aysun (Eliz Nese Çagin), care rămân într-o sărăcie lucie, după moartea subită a tatălui lor. Singurul sprijin le este chiar mama lor, Nefise (Deniz Bolisik), unica persoană care este dispusă să facă orice pentru bunăstarea și fericirea copiilor.
Devenită mamă de foarte tânără, Nefise încearcă din răsputeri să aibă grijă de copiii ei și să le fie alături atunci când au mai mare nevoie de ea. Cu toate acestea, vor trece împreună prin momente grele. Îi va ține uniți doar dragostea pe care și-o poartă reciproc și speranța într-un viitor mai bun.
22:30 – 0:00 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, AP
0:00 – 1:00 STIRILE KANAL D – r
1:00 – 5:30 CASA IUBIRII – r
5:30 – 6:00 STIRILE KANAL D – r
PRIMA TV
07:00 Starea Nației ®
08:00 Teleshopping
08:10 Flash monden
09:00 Exclusiv VIP ®
11:00 Teleshopping live
13.00 Serial: Doar pentru iubire ®
14:00 Focus
15:30 Exclusiv VIP live cu Cristi Brancu SEZON NOU
17:30 Flash monden cu Diana Bart
17:55 Sport
18:00 Focus
19:15 Iubiri secrete
20:00 Cronica carcotasilor
22:00 Starea Nației cu Dragos Patraru SEZON NOU
23:00 Focus
00:00 Exclusiv VIP ®
02:00 Cronica Carcotasilor ®
04:00 Focus
05:30 Dragoste si razbunare®
06:00 Iubiri secrete ®
PRO ARENA
06.00 Ora exacta in sport ® <reluare >
07.00 Stiri Sport.ro
07.30 Barbat in minoritate ep. 14+15+16+17, s3 < CNA AP comedie; Last Man Standing; 2011>
09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)
12.30 Stiri Sport.ro
13.00 Ce spun românii
14.00 Barbat in minoritate ep. 18+19+20+21, s3 < CNA AP comedie; Last Man Standing; 2011>
16.00 De râsul lumii ep. 16, s30 <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>
17.00 Handbal Feminin: Ungaria – Romania < Voyo 29 oct >
19.00 Handbal Feminin: Germania – Romania (DIRECT)
21.00 Hawaii 5.0 ep. 6, s2 < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>
22.00 Armă Mortală ep. 8, s1 < CNA 15 action; Lethal weapon; 2016>
23.00 Aşii amanetului ep. 12+13, s9 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009
00.00 Stiri Sport.ro
00.30 Hawaii 5.0 ep. 6, s2 < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>
01.30 Ora exacta in sport ® <reluare
04.30 La Bloc ep. 116+117+118<CNA AP divertisment; 2002>
PRO CINEMA
06:15 – La Maruta (reluare)
08:15 – (AP-animation) Film: The Boss Baby (reluare 28 oct)
10:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 175, 176, 177, 178 (reluare)
12:30 – (AP-mystery drama) Film: Hailey Dean Mystery: Deadly Estate (reluare 1 nov)
14:15 – (AP-comedy) Film: Mousehunt – Vânătoarea de şoareci (1997)
16:15 – (AP-comedy romance) Film: My Favorite Wedding – Nunta mea preferată (2017)
18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 179, 180, 181, 182
20:30 – (12-action) Film: Rumble in the Bronx – Bubuială în Bronx (1995)
22:15 – (12-action) Film: Gone – Dispăruta (2012)
00:15 – (12-action) Film: Rumble in the Bronx (reluare)
02:00 – La Maruta (reluare)
03:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 178, 179, 180, 181, 182 (reluare)
- Meciul Zilei: Corvinul Hunedoara – Gloria Buzau! Start de Play-Off in Liga 2
- Cum să-ți setezi obiective realiste pentru contractarea unui credit ipotecar?
- Jurații Chefi la cuțite sunt provocați să facă preparate cu un buget de 30 de lei
- Cine este concurenta care a lăsat Brașovul pentru Dominicană pentru că vrea să câștige competiția și să-i cumpere fiului ei o locuință
- Seria thrillerele de joi seara vine cu noi filme în Aprilie la DIVA