Program TV azi 07 octombrie 2022 - RADAR DE MEDIA
Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 07 octombrie 2022

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TV

Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

PRO TV

06:00 – Ştirile PRO•TV

10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

13:00 – Ştirile PRO•TV   

14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă

15:00 – La Măruţă     

17:00 – Ştirile PRO•TV     

Advertisement

18:00 – Ce spun românii 

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport
  • Vremea

20:30 – Vocea României  

23:00 – (12-action drama) Clanul (reluare)       

01:30 – (12-comedy) Las Fierbinţi (reluare)       

03:15 – Apropo Tv (reluare)               

04:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)       

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)

Advertisement

12.00 Observator (live)

14.00   (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe

16.00 Observator(live)

17.00   (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe

18.00 Game Show: Pretul cel bun

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.30  (12) Divertisment: iRoast

21.30 (12) Divertisment: Stand Up Revolutions

Advertisement

00.00 Divertisment: iUmor

03.00 Hello Chef ®

04.00 Reality Show: Mireasa ®

05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

KANAL D

5:45 – 9:00 GULPERI – serial, Turcia, redifuzare, titlul original: GULPERI, AP

9:00 – 10:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP

10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Advertisement

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP

16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh

20:00 – 22:30 ARIPI FRANTE – serial, Turcia, drama, cu: Melis Tüzüngüç, Emir Ozden, Gizem Günes, Eliz Nese Çagin, Deniz Bolisik, AP

Advertisement

În centrul poveștii se află Zeynep (Melis Tüzüngüç), Emre (Emir Ozden), Cemre (Gizem Günes) și sora lor mai mică, Aysun (Eliz Nese Çagin), care rămân într-o sărăcie lucie, după moartea subită a tatălui lor. Singurul sprijin le este chiar mama lor, Nefise (Deniz Bolisik), unica persoană care este dispusă să facă orice pentru bunăstarea și fericirea copiilor.

Devenită mamă de foarte tânără, Nefise încearcă din răsputeri să aibă grijă de copiii ei și să le fie alături atunci când au mai mare nevoie de ea. Cu toate acestea, vor trece împreună prin momente grele. Îi va ține uniți doar dragostea pe care și-o poartă reciproc și speranța într-un viitor mai bun.

22:30 – 0:00 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, AP

0:00 – 1:00 STIRILE KANAL D – r

1:00 – 5:15 CASA IUBIRII – r

5:15 – 5:45 STIRILE KANAL D – r

PRO ARENA

06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

Advertisement

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Semafoare ep. 6+7, s1 < CNA AP comedie; Traffic Light; 2011>

08.30 Singuri la copii ep. 14+15, s2 < CNA AP comedie; Single Parents; 2018>

09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii 

14.00 Semafoare ep. 8+9, s1 < CNA AP comedie; Traffic Light; 2011>

15.00 Singuri la copii ep. 16+17, s2 < CNA AP comedie; Single Parents; 2018>

Advertisement

16.00 De râsul lumii ep. 20, s29 <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

19.00 Aşii amanetului ep. 2+3, s8 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 8+9, s5 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 16, s1  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 Cobra 11 în alertă ep. 4, s22    < CNA 12 action; Alarm Fur Cobra 11; 1996>

23.00 Aşii amanetului ep. 2+3, s8 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009

00.00 Stiri Sport.ro

Advertisement

00.30 Hawaii 5.0  ep. 16, s1  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare >

04.30 La Bloc ep. 37+38+39 <CNA AP divertisment; 2002>

NATIONAL TV

Advertisement
Click to comment

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

motocultor

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement

IN Trending