RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TV.Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!
.
PRO TV
06:00 – Ştirile PRO•TV
10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea
13:00 – Ştirile PRO•TV
14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă
15:00 – La Măruţă
17:00 – Ştirile PRO•TV
18:00 – Batem palma?
19:00 – Ştirile PRO•TV
- Sport
- Vremea
20:30 – (12-comedy) Las Fierbinţi
22:30 – Şef sub acoperire
00:00 – Ştirile PRO•TV
00:30 – (15-action) Film: Out of Death – Greu de oprit (2021)
02:30 – Superspeed la ProTv
03:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)
05:00 – Batem palma? (reluare)
ANTENA 1
06.00 Observator/Sport/Meteo(live)
08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)
14.00 (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe – sezon nou
16.00 Observator(live)
17.00 Divertisment: Nu te supăra, frate ! – premiera
19.00 Observator/Sport/Meteo (live)
20.30 (AP) Film serial:“Lia – sotia sotului meu” – Premiera
An de productie: Romania 2022
Genul: drama
Cu: Ana Bodea, Stefan Floroaica, Ioana Blaj
O poveste de iubire unică, dar încercată de trădări şi minciuni. În încercarea de a triumfa, iubirea adevărată se va lovi si de această dată de o mulţime de obstacole şi pericole.
23.00 Observator/Sport (live)
23.30 Reality Show: America Express – Drumul aurului (r)
03.00 Observator (r)
04.00 Divertisment: Nu te supăra, frate ! (r)
KANAL D
5:45 – 9:00 ARIPI FRANTE – serial, redifuzare, titlul original: KANANTSIZ KUSLAR, AP
9:00 – 10:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP
10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP
Descriere:
14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.
12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP
13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP
15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP
16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP
19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh
20:00 – 22:30 TOTUL PENTRU FAMILIA MEA – serial, 2021, regia: Serkan Birinci, cu: Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Aylin Akpınar, titlul original: KARDESLERIM, AP
Synopsis:
Patru fraţi ramân orfani după o serie de evenimente tragice. În spatele acestor întâmplări se află maleficul Afik Atakul (interpretat de Celil Nalçakan), un om care îşi va pune amprenta asupra vieţii celor patru.
Kadir (interpretat de Halit Özgür Sari), fratele mai mare, în vârstă de 19 ani, devine protectorul celor trei copii al caror viitor pare unul incert şi întunecat. Kadir este dispus să îşi dea viaţa pentru fraţii lui, iar singurul lui scop este să le susţină acestora educaţia şi să le facă existenţa mai frumoasă.
Piedicile în viaţa celor patru nu contenesc, ajung să trăiască în condiţii improprii, rudele nu doresc custodia acestora, şi totul devine o cursă extrem de dură pentru supravieţuire. Iubirea pe care şi-o poartă şi amintirea vie a părinţilor îi vor ajuta pe cei patru fraţi să treacă prin toate încercările.
22:30 – 0:00 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, AP
0:00 – 1:00 STIRILE KANAL D – r
1:00 – 4:30 CASA IUBIRII – r
4:30 – 5:00 PASTILA DE RAS – r
5:00 – 5:45 STIRILE KANAL D – r
PRIMA TV
07:00 Starea Nației®
08:00 FOCUS
09:00 Teleshopping
09:15 Exclusiv VIP ®
11:00 Teleshopping live
13.00 Serial: Doar pentru iubire ®
14:00 Focus
15:30 Exclusiv VIP live cu Cristi Brancu SEZON NOU
17:30 Flash monden
17:55 Sport
18:00 Focus
19:15 PRIMII CASTIGA QUIZ SHOW CU COVE SI DIANA
20:00 Film Serial: New Amsterdam 2 episoade
22:00 Starea Nației
23:00 Focus
00:00 Exclusiv VIP ®
02:00 Film Ultimul cartuș ®
04:00 Focus
05:30 Doar pentru iubire ®
06:30 Primii castiga
PRO ARENA
06.00 Camionagiii ghețurilor ep. 1/ s9 < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>
07.00 Stiri Sport.ro
07.30 Războaiele depozitelor ep. 5+6/ s1 < CNA AP reality; Storage wars 2010>
08.30 Marea Ţăcăneală ep. 35+36 / s12 <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>
09.30 M.A.S.H. ep. 5+6/ s1 < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>
10.30 Familia Bundy ep. 69+70 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>
11.30 Seinfeld ep. 67+68 < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>
12.30 Stiri Sport.ro
13.00 Ce spun românii
14.00 Războaiele depozitelor ep. 7+8/ s1 < CNA AP reality; Storage wars 2010>
15.00 Marea Ţăcăneală ep. 37+38 / s12 <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>
16.00 M.A.S.H. ep. 7+8/ s1 < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>
17.00 Familia Bundy ep. 71+72 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>
18.00 Seinfeld ep. 69+70 < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>
19.00 Aşii amanetului ep. 5+6/ s14 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>
20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 5/ s9 < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>
21.00 Hawaii 5.0 ep. 21/ s4 < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>
22.00 S.W.A.T. ep. 9/ s1 < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>
23.00 Aşii amanetului ep. 5+6 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>
00.00 Stiri Sport.ro
00.30 Hawaii 5.0 ep 21/ s4 < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>
01.30 S.W.A.T. ep. 9/ s1 < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>
02.30 Rezidentul ep. 6/ s2 < CNA 15 Drama; The resident; 2018>
03.30 Lista neagra ep. 20/ s6 < CNA 15 action; Blacklistt; 2013>
04.30 La Bloc ep. 372+373+374 <CNA AP divertisment; 2002>
PRO CINEMA
06:15 – La Maruta (reluare)
08:15 – (AP-adventure) Film: Hanna’s Gold (reluare 8 feb)
10:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 37, 38, 39, 40 (reluare)
12:30 – (AP-comedy) Film: Flirting With Forty (reluare 8 feb)
14:15 – (AP-comedy) Film: Baby Geniuses – Bebeluşi geniali (1999)
16:15 – (AP-romance comedy) Film: Perfect Romance – O iubire perfectă (2004)
18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 41, 42, 43, 44
20:30 – (12-thriller) Film: When A Stranger Calls – Apel misterios (2006)
22:15 – (15-action comedy) Film: 30 Minutes or Less – Ai 30 de minute sau bum! (2011)
00:00 – (12-thriller) Film: When A Stranger Calls (reluare)
01:45 – (15-action) Film: Book of Eli (reluare 7 feb)
03:45 – La Maruta (reluare)
05:30 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 43, 44 (reluare)
- Programul ANTENA 1 pentru perioada 29 Martie – 04 Aprilie 2024
- Programul HAPPY CHANNEL pentru săptămâna 29 martie – 4 aprilie 2024
- 4 motive pentru care ai nevoie de un centru daune Allianz dedicat in 2024
- Chef Richard Abou Zaki a câștigat a doua amuletă a sezonului, ieri seară, la Chefi la cuțite
- Descoperiți Cartoon Network Game On! Cea mai nouă și cool experiență pentru tineri