Program TV azi 09 noiembrie 2022 - RADAR DE MEDIA
Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 09 noiembrie 2022

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TVPentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

.

PRO TV

06:00 – Ştirile PRO•TV

10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

13:00 – Ştirile PRO•TV   

14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă  

15:00 – La Măruţă     

17:00 – Ştirile PRO•TV     

18:00 – Ce spun românii 

Advertisement

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (12-comedy) Las Fierbinţi

21:30 – Visuri la cheie     

23:30 – Ştirile PRO•TV     

00:00 – (15-thriller) Film: King of Thieves – Regele hoţilor (2018) 

02:15 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare)      

03:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)        

05:00 – Ce spun românii (reluare)   

Advertisement

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)

12.00 Observator (live)

14.00   (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live)

17.00 Observator(live)

18.00 Game Show: Pretul cel bun

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.30 (Ap) Divertisment: Chefi la cutite – Premiera

00.00 Observator/Sport (live)

Advertisement

00.30 Divertisment: iRoast (r)

01.30 Film: Planeta maimutelor: Revolutie” – „Dawn of the Planet of the Apes (r)

04.00 Reality Show: Mireasa ®

05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

KANAL D

5:45 – 9:00 DRAGOSTE SI SECRETE – serial, redifuzare, titlul original: KIMSE BILMEZ, AP

9:00 – 10:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP

10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Advertisement

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP

16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh

20:00 – 22:30 ARIPI FRANTE – serial, Turcia, drama, cu: Melis Tüzüngüç, Emir Ozden, Gizem Günes, Eliz Nese Çagin, Deniz Bolisik, AP

Advertisement

În centrul poveștii se află Zeynep (Melis Tüzüngüç), Emre (Emir Ozden), Cemre (Gizem Günes) și sora lor mai mică, Aysun (Eliz Nese Çagin), care rămân  într-o  sărăcie lucie, după moartea subită a tatălui lor. Singurul sprijin le este chiar mama lor, Nefise (Deniz Bolisik), unica persoană care este dispusă să facă orice pentru bunăstarea și fericirea copiilor.

Devenită mamă de foarte tânără, Nefise încearcă din răsputeri să aibă grijă de copiii ei și să le fie alături atunci când au mai mare nevoie de ea. Cu toate acestea, vor trece împreună prin momente grele. Îi va ține uniți doar dragostea pe care și-o poartă reciproc și speranța într-un viitor mai bun.

22:30 – 0:00 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, AP

0:00 – 1:00 STIRILE KANAL D – r

1:00 – 5:15 CASA IUBIRII – r 5:15 – 5:45 STIRILE KANAL D

PRIMA TV

07:00 Starea Nației ®

08:00 FOCUS

Advertisement

08:30 Teleshopping

09:00 Exclusiv VIP ®

11:00 Teleshopping live

13.00 Serial: Doar pentru iubire ®

14:00 Focus

15:30 Exclusiv VIP live cu Cristi Brancu SEZON NOU

17:30 Flash monden cu Diana Bart

17:55 Sport

Advertisement

18:00 Focus

19:15 Iubiri secrete

20:00 Cronica carcotasilor

22:00 Starea Nației cu Dragos Patraru SEZON NOU

23:00 Focus

00:00 Exclusiv VIP ®

02:00 Cronica Carcotasilor ®

04:00 Focus

Advertisement

05:30 Dragoste si razbunare®

06:00 Iubiri secrete ®

PRO ARENA

06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Barbat in minoritate ep. 12+13+14+15, s4 < CNA AP comedie; Last Man Standing; 2011>

09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

12.30 Stiri Sport.ro

Advertisement

13.00 Ce spun românii 

14.00 Barbat in minoritate ep. 16+17+18+19, s4 < CNA AP comedie; Last Man Standing; 2011>

16.00 De râsul lumii ep. 21, s30 <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare – Interviu de 10 >

19.00 Aşii amanetului ep. 19+20, s9 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009

20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 7, s5    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 10, s2  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 Armă Mortală ep. 10, s1    < CNA 15 action; Lethal weapon; 2016>

Advertisement

23.00 Aşii amanetului ep. 19+20, s9 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep. 10, s2  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare

04.30 La Bloc ep. 136+137+138<CNA AP divertisment; 2002>

PRO CINEMA

06:15 – La Maruta (reluare)

08:15 – (AP-adventure) Film: K9 Adventures 2: Legend Of The Lost Gold (reluare 6 nov)   

Advertisement

10:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 203, 204, 205, 206 (reluare)

12:30 – (AP-mystery drama) Film: Hailey Dean Mystery: Dating Is Murder (reluare 8 nov)

14:15 – (AP-comedy adventure) Film: Josh and S.A.M – Josh şi S.A.M. (1993) 

16:15 – (AP-comedy romance) Film: Honeymoon in Vegas – Lună de miere în Las Vegas (1992)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 207, 208, 209, 210

20:30 – (12-action) Film: Shutter Speed – Viteză de declanşare (2000)

22:15 – (15-drama thriller) Film: Good Kill – Ţintă eliminată (2014)

00:15 – (12-action) Film: Shutter Speed (reluare)

Advertisement

02:00 – La Maruta (reluare)

03:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 205, 206, 207, 208, 209 (reluare)

NATIONAL TV

  • 01:45 Fosta mea iubire
  • 03:30 Baronii
  • 05:00 Stiri
  • 05:30 Baronii
  • 06:00 Albumul national
  • 07:45 Traditii de la bunica
  • 09:30AP Miezul Problemei
    Emisiune – Publicistica (R)
  • 10:45 Destine ratacite 2 (ep. 109)
    Serial – Drama (R), 2021
  • 11:45 Dragostea gaseste o cale (ep. 201)
    Serial – Drama (R), 2014
  • 12:45 Teleshoping
  • 13:00 Stiri
  • 13:15 Pastila Voua
  • 13:30 Baronii
  • 14:00 Teleshoping
  • 14:15 Pastila Voua
  • 14:30 Don Matteo (ep. 206)
    Serial – Comedie (R), 2000
  • 15:45 Pastila Voua
  • 16:00 Teleshoping
  • 16:15 Baronii
  • 17:15 Don Matteo (ep. 207)
    Serial – Comedie, 2000
  • 18:30AP Stirile National TV
    Emisiune – Stiri
  • 19:00 Destine ratacite 2 (ep. 112)
    Serial – Drama, 2021
  • 20:0012 Criminal
    Film – Actiune, SUA, UK, Bulgaria , 2016
  • 22:1515 Condamnat la moarte
    Film – Actiune, Canada, SUA, 1990

Advertisement
Click to comment

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

motocultor

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement

IN Trending