Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 11 iulie 2022

Published

on

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, ACASA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TV.

PRO TV

06:00 – Ştirile PRO•TV

10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

13:00 – Ştirile PRO•TV   

14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă 

15:00 – La Măruţă    

17:00 – Ştirile PRO•TV     

18:00 – Ce spun românii

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (12-comedy) Las Fierbinţi

21:30 – (12-action) Film: Marine 6: Close Quarters – O luptă personală 6: În spaţiu restrâns  (2018)

Advertisement

23:15 – Ştirile PRO•TV      

23:45 – (12-action) Film: Jack Reacher (reluare 9 iul)        

02:15 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare)      

03:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)   

05:00 – Ce spun românii (reluare)   

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)

12.00 Observator (live)

14.00 (AP) Drama: Povesti de familie

15.00 (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live)

Advertisement

17.00 Observator(live)

18.00 Game Show: Pretul cel bun

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.30 (AP) Divertisment: Poftiti pe la noi: Poftiti prin tara

23.00 Observator/Sport (live)

23.30 (15) Film: “Logan”

An de productie: SUA 2017

Genul: actiune

Regia: James Mangold

Cu: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen

Advertisement

Suntem în 2029. Mutanţii au dispărut – sau sunt pe cale să dispară. Un Logan izolat, deznădăjduit, care îşi pierde zilele bând, ascunzându-se într-o zonă îndepărtată a graniţei cu Mexicul, făcând rost de mărunţiş lucrând ca șofer. Companionii lui în exil sunt proscrisul Caliban şi un Profesor X suferind, a cărui minte singulară este îmbolnăvită de crize care se înrăutăţesc. Dar încercarea lui Logan de a se ascunde de lume şi de moştenirea sa ia sfârșit brusc când o femeie misterioasă apare cu o solicitare urgentă – ca Logan să aibă grijă de o tânără extraordinară, astfel încât ca aceasta să fie în siguranţă. Curând, se vor produce încleştări, deoarece Logan trebuie să facă faţă forţelor întunecate şi unui ticălos din trecutul său într-o misiune pe viaţă şi pe moarte, misiune care îl va direcţiona pe luptătorul uitat de vreme către un drum ce îl va conduce spre împlinirea destinului său.

02.00 Observator ®

03.00  (12) Comedie: Baieti de oras

04.00 Drama: Povesti de familie (r)

05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

PRIMA TV

06:00 Exclusiv VIP®

09:00 Super cireasa de pe tort- redifuzare

11:00 Nimeni nu-i perfect SERIAL TV®

12:00 Teleshopping live

Advertisement

14:00 Focus – știri

15:00Exclusiv VIP cu Cristi Brancu SEZON NOU

18:00 Focus 18- cele mai importante știri ale zilei        

19:30 Flash monden

20:00 FilM: Dragostea e genetica, comedie, SUA, 2021

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Love type D

Cu: Sarah Bauer

Regia: Sasha Collington

22:00 SERIAL: Dragoste si razbunare

Advertisement

23:00 Focus23

00:00 Exclusiv VIP ®

03:00 Dragostea este genetica®

05:00 Focus 23 ®

Recomandarea zilei

20:00 FilM:Dragostea e genetica, comedie, SUA, 2021

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Love type D

Cu: Sarah Bauer

Regia: Sasha Collington

Advertisement

O femeie care a fost părăsită de unsprezece ori la rând, descoperă, spre consternarea ei, că are gena dragostei defectă.

KANAL D

7:00 – 8:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP

8:00 – 10:00 DIMINEATA CU NOI – divertisment, prezinta: Bursucu, Viviana Sposub, George Tanase, AP

10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP

Advertisement

16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh

20:00 – 23:00 ARIPI FRANTE – serial, Turcia, drama, cu: Melis Tüzüngüç, Emir Ozden, Gizem Günes, Eliz Nese Çagin, Deniz Bolisik, AP

În centrul poveștii se află Zeynep (Melis Tüzüngüç), Emre (Emir Ozden), Cemre (Gizem Günes) și sora lor mai mică, Aysun (Eliz Nese Çagin), care rămân  într-o  sărăcie lucie, după moartea subită a tatălui lor. Singurul sprijin le este chiar mama lor, Nefise (Deniz Bolisik), unica persoană care este dispusă să facă orice pentru bunăstarea și fericirea copiilor.

Devenită mamă de foarte tânără, Nefise încearcă din răsputeri să aibă grijă de copiii ei și să le fie alături atunci când au mai mare nevoie de ea. Cu toate acestea, vor trece împreună prin momente grele. Îi va ține uniți doar dragostea pe care și-o poartă reciproc și speranța într-un viitor mai bun.

23:00 – 1:30 ROATA NOROCULUI – R, AP

1:30 – 2:15 STIRILE KANAL D – r

2:15 – 3:45 CASA IUBIRII – r

3:45 – 4:45 BUCATARIA LUI ARDA – DIVERTISMENT, AP, titlul original: Arda’s kitchen

4:45 – 5:30 STIRILE KANAL D – r

Advertisement

5:30 – 7:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – r

ACASA

06:00 – (AP romance) Serial: Jocul cu focul, ep. 460, 461, 462 si 463 (repeat)

08:00 – (AP romance) Serial: Dulce razbunare, ep. 13 (repeat) 

09:00 – (AP drama) Serial: Calea spre iertare, ep. 70 (repeat)

10:00 – (AP romance) Serial: Iubirea are numele tau, ep. 98 (repeat)

11:00 – (AP romance) Serial: Sa invingi trecutul, ep. 64 (repeat)   

12:00(AP romance) Serial: Contigo Si (2021) – Numai langa tine, ep. 16

13:00 – (AP romance) Serial: SOS, me estoy enamorando (2021) – Ajutor, ma indragostesc!, ep. 22

14:00 – (AP drama) Serial: La bella y las bestias – Frumoasa si bestiile, ep. 22

Advertisement

15:00 – (AP reality) Casatoriti pe nevazute, ep. 11

16:00 (AP romance) Serial: Agniphera (2017) – Jocul cu focul, ep. 464, 465, 466 si 467

18:00(AP romance) Serial: Vencer el pasado (2021) – Sa invingi trecutul, ep. 65

19:00(AP romance) Serial: Adini Sen Koy (2016) – Iubirea are numele tau, ep. 99

20:00 – Mancare pe care

21:00 – (AP romance) Serial: Tatli Intikam (2016) – Dulce razbunare, ep. 14

22:00 – (AP drama) Serial: Kefaret (2020) – Calea spre iertare, ep. 71 si 72

00:00 – (AP romance) Serial: Numai langa tine, ep. 16 (repeat)

01:00 – (AP romance) Serial: Iubirea are numele tau, ep. 99 (repeat)

Advertisement

PRO ARENA

06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 M.A.S.H. ep. 25, s8 + 1, s9    < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

08.30 Brooklyn 99 ep. 17+18, s3   < CNA Ap comedie; Brooklyn Nine-Nine; 2013>

09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii 

14.00 M.A.S.H. ep. 2+3, s9  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

15.00 Brooklyn 99 ep. 19+20, s3   < CNA Ap comedie; Brooklyn Nine-Nine; 2013>

16.00 De râsul lumii ep. 3, s28  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

Advertisement

17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

19.00 Aşii amanetului ep. 17, s5 + 1, s6 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 24+25, s2 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Magnum, detectiv particular  ep. 17, s2  < CNA 12 action; Magnum P.I.; 2018>

22.00 Taken: Răpirea   ep. 6, s1    < CNA 15 action; Taken; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 17, s5 + 1, s6   < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Magnum, detectiv particular  ep. 17, s2  < CNA 12 action; Magnum P.I.; 2018>

01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare >

03.30 Maestrul iluziilor ep. 10, s1  < CNA 12 action; Deception; 2018 >

Advertisement

04.30 La Bloc ep.  329+330+331   <CNA AP divertisment; 2002>

PRO CINEMA

05:45 – La Maruta (reluare)

07:45 – (AP-comedy romance) Film: Hallmark: On Paper (reluare 10 iul)

09:30 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 251, 252, 253, 254(reluare)

11:45 – (AP-family) Film: Dolphin Tale (reluare protv 9 iul)

14:00 – (AP-adventure) Film: Against the Wild: Great Elephant Adventure (reluare protv 9 iul)

16:00 – (AP-comedy) Film: Oscar – Oscar (1991) 

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 255, 256, 257, 258

20:30 – (12-action) Film: Ultraviolet – Ultraviolet (2006)

Advertisement

22:15 – (15-action) Film: Contra Timp (2008)

00:00 – (12-action) Film: Ultraviolet (reluare)

01:45 – (15-action) Film: Contra Timp (reluare)

03:15 – La Maruta (reluare)

05:00 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 256, 257 (reluare)

NATIONAL TV

Comentarii

comments

Powered by Facebook Comments

Reclame
Advertisement
Click to comment

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE

www.creditrapid.ro

motocultor

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement

IN Trending