Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 11 iunie 2023

Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA
Reclame

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, KANAL D2.

Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

PRO TV

06:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare)

07:00 – Ştirile PRO•TV    

10:00 – (AP-comedy) Film: Dr. Dolittle: Tail to the Chief – Dr. Dolittle 4 (2008)

11:45 – Şef sub acoperire (reluare)

  • Ştirile PRO•TV     

13:00 – (AP-comedy) Film: King’s Ransom – Răpirea lui King (2005)

15:00 – (AP-comedy) Film: Grown Ups 2 – Oameni mari şi fără minte 2 (2013)

17:00 – (AP-adventure) Film: Teenage Mutant Ninja Turtles – Ţestoasele Ninja (2014)

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport     
  • Vremea

20:00 – (12-action) Film: 47 Ronin – Ronin: 47 pentru răzbunare (2013)

22:15 – (12-action) Film: Inferno – Inferno (2016)

00:45 – (AP-comedy) Film: Grown Ups 2 (reluare) 

02:45 – Doctor de bine 

03:15 – (AP-comedy) Film: King’s Ransom (reluare) 

05:00 – Ce spun românii(reluare) 

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

09.00 Divertisment: Neatza de weekend (live)

13.00 Observator (live)

14.00 Cooking Show: Hello chef – Sezon nou

15.00 Divertisment: Te cunosc de undeva ®

19.00 Observator/Sport/Meteo(live)

20.00 (12)Divertisment: iUmor Gala de vacanta (ed speciala)

22.30 (15)  Film: “Sapte surori” – “What Happens to Monday

Advertisement

An de producţie: coproductie 2017

Genul: actiune/SF/thriller

Regia: Tommy Wirkola

Cu: Noomi Rapace, Glenn Close, Willem Dafoe

Într-un viitor nu foarte îndepărtat, în care suprapopularea și foametea au forțat guvernele să adopte o politică mondială de un copil pe familie, șapte surori identice trăiesc o existență ascunsă și urmărită de Biroul de alocare a copiilor. Biroul impune o agendă strictă de planificare familială, pe care surorile o depășiseră, însă pentru a scăpa, ele pretind identitatea unei singure persoane: Karen Settman.

01.00 Film: “B.D. la munte şi la mare” (r)

02.30 Observator (r)

03.45 Divertisment: iUmor Gala de vacanta (r)

KANAL D

6:45 – 7:30 STIRILE KANAL D – r

7:30 – 8:00 SPORT, DIETA SI O VEDETA – divertisment, AP

8:00 – 8:30 PASTILA DE RAS – r

8:30 – 9:30 ROVENTURA – r

9:30 – 10:00 APEL LA CONSILIER – magazin, AP

“Apel la consilier”, emisiune care ne oferă informații utile despre cele mai frecvente scheme de investigații, de tratament sau intervenții chirurgicale.

Săptamânal, consilierul medical Eva Pavel ne va prezenta soluții și tehnologii inovatoare pentru diverse probleme de sănătate și va discuta cu specialiști din străinătate, pentru a ne oferi informații foarte utile care ne pot ajuta în situații specifice.

10:00 – 12:00 TEO SHOW – divertisment, prezinta Teo Trandafir, AP

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Cristina Dorobantu, AP

13:00 – 14:30 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, AP

14:30 – 16:00 ASTA-I ROMANIA! – magazin, prezinta: Mihai Ghita, AP

Advertisement

16:00 – 18:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

18:00 – 19:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Silvia Ionita

19:00 – 20:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

20:00 – 22:30 ROATA NOROCULUI – divertisment, prezinta: Bursucu si Ana-Maria Barnoschi, AP

22:30 – 1:15 40 DE INTREBARI CU DENISE RIFAI – divertisment, AP

1:15 – 3:15 CRONICILE FRICII – film artistic, r, 15

3:30 – 5:15 CASA IUBIRII – r

5:15 – 6:00 STIRILE KANAL D – r

PRIMA TV

07:00 Sanatate cu stil

07:30 Flash monden

08:00 Insider politic

10:00 VIATA ARE GUST CU ANCA LUNGU – episodul 11  

10:30 BANC SHOW CU ANDREI DUBAN – BEST OF  

12:00 Film : Intamplari cu Alexandra

14:00 Poezie si delicatețuri cu Mircea Dinescu – SEZON NOU

Advertisement

16:00 Cronica carcotasilor ®

18:00 Focus 18 – cele mai importante știri ale zilei

19:30: Secretele presedintelui – SEZON NOU

20:00 Schimb de mame – SEZON NOU

22:00 Secretele presedintelui – Best of

23:00 Insider politic

00:00 Poezie si delicateturi cu Mircea Dinescu®

02:00: Film: Actorul si salbaticii

05:30: BANC SHOW CU ANDREI DUBAN – BEST OF®

PRO ARENA

05.00 UFC 289: Nunes vs. Aldana (DIRECT) < CNA AP action>

08.00 Marea Ţăcăneală ep. 37+38+39/s16      <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 12+13/s8  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 12+13/s11 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Prințul din Bel Air ep. 18+19/s3       < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Superspeed  <ProTv >

13.30 I likeIT  <ProTv >

14.00 Războaiele depozitelor ep. 19+20/s8 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Stiri Sport.ro

Advertisement

15.30 Aşii amanetului ep. 27 /s16 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

16.00 M.A.S.H. ep. 14+15/s8  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 14+15/s11 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Prințul din Bel Air ep. 20+21/s3       < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

19.00 Provocarea supremă ep. 20/s1 + 1/s2 < CNA AP reality; Ultimate rush; 2011 >

20.00 SURVIVOR: În Arenă  ep 2/< CNA AP reality>

21.00 AtleticoTextila  ep. 3/s1    < CNA 12 comedie; 2016>

22.00 UFC 289: Nunes vs. Aldana < CNA AP action>

01.00 Stiri Sport.ro

01.30 AtleticoTextila  ep. 3/s1    < CNA 12 comedie; 2016>

02.30 Superspeed  <ProTv >

03.00 I likeIT  <ProTv >

03.30 Apropo TV  <ProTv >

04.30 La Bloc ep. 212+213+214  <CNA AP divertisment; 2002>

Editor-in-Chief, Founder, Owner | dorin.huntai@radardemedia.ro

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Rochii




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

SEO

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement

IN Trending