Program TV azi 11 octombrie 2022 - RADAR DE MEDIA
Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 11 octombrie 2022

Published

on

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TV

Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

PRO TV

.

06:00 – Ştirile PRO•TV

10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

13:00 – Ştirile PRO•TV   

14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă  

15:00 – La Măruţă     

17:00 – Ştirile PRO•TV     

18:00 – Ce spun românii 

Advertisement

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (12-comedy) Las Fierbinţi

21:30 – (12-reality) Sunt celebru, scoate-mă de aici !  

23:30 – Ştirile PRO•TV     

00:00 – (12-action) Film: Rampage (reluare 9 oct)      

02:15 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare)

03:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)   

05:00 – Ce spun românii (reluare)   

Advertisement

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo (live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)

12.00 Observator (live)

14.00   (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live)

16.00 Observator(live)

17.00   (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live)

18.00 Game Show: Pretul cel bun

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.30 (Ap) Divertisment: Chefi la cutite – Premiera

Advertisement

00.00 Observator/Sport (live)

00.30 (12) Film: “Robin Hood: Origini” – “Robin Hood: Origins”

An de producţie: SUA/Marea Britanie 2018

Genul: aventuri

Regia: Otto Bahurst

Cu: Taron Egerton, Jamie Foxx, Ben Mendelshon, Jamie Dornan, Paul Anderson, Eve Hewson

Robin Hood, războinic călit în luptă și comandantul său maur, Little John, pornesc o revoltă îndrăzneață împotriva corupției la nivel înalt, ce are rădăcini și legături chiar și cu Coroana Angliei, într-o aventură plină de acțiune, de explozii, multe lupte, dar și mult romantism.

02.30 Film: Non-Stop ®

Advertisement

04.00 Reality Show: Mireasa ®

05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

KANAL D

6:00 – 9:00 DRAGOSTE SI SECRETE – serial, redifuzare, titlul original: KIMSE BILMEZ, AP

9:00 – 10:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP

10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

Advertisement

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP

16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh

20:00 – 22:30 ARIPI FRANTE – serial, Turcia, drama, cu: Melis Tüzüngüç, Emir Ozden, Gizem Günes, Eliz Nese Çagin, Deniz Bolisik, AP

În centrul poveștii se află Zeynep (Melis Tüzüngüç), Emre (Emir Ozden), Cemre (Gizem Günes) și sora lor mai mică, Aysun (Eliz Nese Çagin), care rămân  într-o  sărăcie lucie, după moartea subită a tatălui lor. Singurul sprijin le este chiar mama lor, Nefise (Deniz Bolisik), unica persoană care este dispusă să facă orice pentru bunăstarea și fericirea copiilor.

Devenită mamă de foarte tânără, Nefise încearcă din răsputeri să aibă grijă de copiii ei și să le fie alături atunci când au mai mare nevoie de ea. Cu toate acestea, vor trece împreună prin momente grele. Îi va ține uniți doar dragostea pe care și-o poartă reciproc și speranța într-un viitor mai bun.

Advertisement

22:30 – 0:00 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, AP

0:00 – 1:00 STIRILE KANAL D – r

1:00 – 5:30 CASA IUBIRII – r

5:30 – 6:00 STIRILE KANAL D – r

PRIMA TV

07:00 Starea Nației ®

08:00 Teleshopping

08:10 Nimeni nu-i perfect ®

Advertisement

09:00 Exclusiv VIP ®

11:00 Teleshopping live

13.00 Nimeni nu-i perfect ®

14:00 Focus

15:30 Exclusiv VIP live cu Crisi Brancu SEZON NOU

17:30 Flash monden cu Diana Bart

17:55 Sport

18:00 Focus

Advertisement

19:30 Iubiri secrete

20:00 Film Activitati criminale, actiune, SUA, 2015

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Criminal activities

Cu: John Travolta

Regia: Jackie Earle Haley

22:00 Starea Nației cu Dragos Patraru SEZON NOU

23:00 Focus

Advertisement

00:00 Exclusiv VIP ®

02:00 Film Activitati criminale ®

04:00 Focus

05:30 Nimeni nu-I perfect

06:00 Iubiri secrete ®

PRO CINEMA

06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

07.00 Stiri Sport.ro

Advertisement

07.30 Semafoare ep. 10+11, s1 < CNA AP comedie; Traffic Light; 2011>

08.30 Singuri la copii ep. 18+19, s2 < CNA AP comedie; Single Parents; 2018>

09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii 

14.00 Semafoare  ep 12+13, s1 < CNA AP comedie; Traffic Light; 2011>

15.00 Singuri la copii ep. 20+21, s2 < CNA AP comedie; Single Parents; 2018>

16.00 De râsul lumii ep. 22, s29 <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

Advertisement

17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

19.00 Aşii amanetului ep. 6+7, s8 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 12+13, s5 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 18, s1  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 Cobra 11 în alertă   ep. 6, s22    < CNA 12 action; Alarm Fur Cobra 11; 1996>

23.00 Aşii amanetului ep. 6+7, s8 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep. 18, s1  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

Advertisement

01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare

04.30 La Bloc ep. 47+48+49 <CNA AP divertisment; 2002>

PRO CINEMA

06:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 95 (reluare)

06:45 – La Maruta (reluare)

08:45- (AP-comedy) Film: Jack and Jill (reluare 15 oct)

10:30 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 89, 90, 91, 95 (reluare)

12:45 – (AP-comedy) Film: C.I.Ape (reluare prov 8 oct)

Advertisement

14:30 – (AP-comedy) Film: The Pink Panther 2 (reluare protv 9 oct)

16:15 – (AP-drama sport) Film: The Miracle Season – Sezonul miracolelor (2018)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 96, 97, 98

20:30 – (12-action) Film: The Stranger – Străinul (2010)

22:15 – (15-action) Film: The Take – Răzbunare fără limite (2007)

00:15 – (12-action) Film: The Stranger (reluare)

02:00 – La Maruta (reluare)

03:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 91, 95, 96, 98 (reluare)

Advertisement

Advertisement
Click to comment

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

motocultor

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement

IN Trending