Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 13 februarie 2023

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA
Reclame

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TV.Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

.

PRO TV

06:00 – Ştirile PRO•TV

10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

13:00 – Ştirile PRO•TV   

14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă  

15:00 – La Măruţă     

17:00 – Ştirile PRO•TV     

18:00 – Batem palma? 

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (AP-reality) SURVIVOR România    

23:30 – Ştirile PRO•TV     

00:00 – (12-action) Film: Terminator: Dark Fate (reluare 11 feb)   

02:30 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare) 

03:15 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)   

05:00 – Batem palma? (reluare)   

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)

12.00 Observator (live)

14.00 (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe – sezon nou

16.00 Observator(live)

17.00 Game Show: Pretul cel bun

Advertisement

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.30 (AP) Reality Show: America Express – Drumul aurului – Premiera

00.00 Observator/Sport (live)

00.30 Film serial: “Golden Boy” (r)

01.30 (12)  Film: “Si betivi si mincinosi” – “Drunk Parents”

An de producţie: SUA 2018

Genul: comedie

Regia: Fred Wolf

Cu: Alec Baldwin, Salma Hayek

Doi părinți alcoolici încearcă să ascundă de fiica lor, dar și de cercul lor social dificultățile financiare din ce în ce mai mari și mai presante, printr-o serie de scheme și planuri pe cât de elaborate, pe atât de sortite eșecului, dar cu atât mai comice.

03.15 Observator (r)

04.15 Game Show: Pretul cel bun (r)

KANAL D

5:45 – 9:00 ARIPI FRANTE – serial, redifuzare, titlul original: KANANTSIZ KUSLAR, AP

9:00 – 10:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP

10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

Advertisement

15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP

16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh

20:00 – 23:00 TOTUL PENTRU FAMILIA MEA – serial, 2021, regia: Serkan Birinci, cu: Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Aylin Akpınar, titlul original: KARDESLERIM, AP

Synopsis:

Patru fraţi ramân orfani după o serie de evenimente tragice. În spatele acestor întâmplări se află maleficul Afik Atakul (interpretat de Celil Nalçakan), un om care îşi va pune amprenta asupra vieţii celor patru.

Kadir (interpretat de Halit Özgür Sari), fratele mai mare, în vârstă de 19 ani, devine protectorul celor trei copii al caror viitor pare unul incert şi întunecat. Kadir este dispus să îşi dea viaţa pentru fraţii lui, iar singurul lui scop este să le susţină acestora educaţia şi să le facă existenţa mai frumoasă.

Piedicile în viaţa celor patru nu contenesc, ajung să trăiască în condiţii improprii, rudele nu doresc custodia acestora, şi totul devine o cursă extrem de dură pentru supravieţuire. Iubirea pe care şi-o poartă şi amintirea vie a părinţilor îi vor ajuta pe cei patru fraţi să treacă prin toate încercările.

23:00 – 1:00 TU URMEZI! – divertisment, r

1:00 – 2:00 STIRILE KANAL D – r

2:00 – 5:15 CASA IUBIRII – r

5:15 – 5:45 STIRILE KANAL D – r

PRIMA TV

07:00 Starea natiei best of ®

08:00 Focus 08.00

09.00 Teleshopping

09.15 Supernanny

11:00 Teleshopping live

13:00 Serial: Dragoste si razbunare

14:00 Focus

Advertisement

15:30 Sanatate cu stil

16:00 Schimb de mame

17:55 Sport

18.00 Focus

19:15 PRIMII CASTIGA QUIZ SHOW CU COVE SI DIANA

20:00 Film: Campul incaltarilor pierdute, actiune SUA, 2015

Marcaj CNA: 12

Titlul original: FIELD OF THE LOST SHOES

Cu: Sean McNamara, Jake Lawson, David Arquette

Regia: Sean McNamara

22:00 Starea natiei

23:00 Focus

00:00 Film: Misterul familiei Von Bulow ®

03:00 Podcast Spune-mi cine esti ®

04:00 Focus

05:30 Doar pentru iubire ®

06:30 Primii castiga ®

Recomandarea zilei

20:00 Film: Campul incaltarilor pierdute, actiune SUA, 2015

Marcaj CNA: 12

Advertisement

Titlul original: FIELD OF THE LOST SHOES

Cu: Sean McNamara, Jake Lawson, David Arquette

Regia: Sean McNamara

America, în timpul Războiului Civil. Un grup de cadeți de la Virginia Military Institute, printre care Robert, un boboc cadet, sau „Șobolan”, John Wise, fiul unui fost guvernator, și Mosesn, sculptor aspirant, și primul cadet evreu de la VMI au multe alte preocupări, în afara războiului, care se derulează, parcă, undeva departe….Ei pun la cale strategii pentru a sustrage mâncare de la bucătăria școlii sau se preocupă de fetele din localitate….Dar curând sunt aruncați în luptă de  fostul vicepreședinte al SUA John C. Breckinridge, care, având mare nevoie de întăriri, desi fără tragere de inimă, trimite cadeții VMI pe front. Aici, luptătorii mai vechi îi consider niște copii care se joacă de-a soldații.Vor ajunge cadeții la timp și își vor dovedi ei valoarea pe câmpul de luptă,  în Bătălia de la New Market?

PRO ARENA

06.00 Faze tari şi minte multă ep. 5/ s1  <CNA AP divertisment; World’s funniest videos>

06.30 Camionagiii ghețurilor ep. 6/ s9    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

07.30 Războaiele depozitelor ep. 9+10/ s1 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 39+40/ s12    <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 9+10/ s1  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 73+74   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Seinfeld ep. 71+72      < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

12.30 Faze tari şi minte multă ep.6/ s1 <CNA AP divertisment; World’s funniest videos>

13.00 Ce spun românii 

14.00 Războaiele depozitelor ep. 11+12/ s1 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 41+42/ s12  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 11+12/ s1  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 75+76 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Seinfeld ep. 73+74   < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

19.00 Aşii amanetului ep. 7+8/ s14 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

Advertisement

20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 7/ s9    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 21/ s4  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 S.W.A.T. ep. 9/ s1    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 7+8/ s14 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Hawaii 5.0  ep 21/ s4  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.00 S.W.A.T. ep. 9/ s1    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.00 Ce spun românii 

03.00 Rezidentul ep. 10/ s2    < CNA 15 Drama; The resident; 2018>

04.00 Urgenţe ep. 2/ s2    < CNA 15 action; 911; 2018>

05.00 La Bloc ep.  378+379 <CNA AP divertisment; 2002>

PRO CINEMA

06:00 – La Maruta (reluare)

08:00 – (romance) Film: The Wedding March 2: Resorting to Love (reluare 11 feb)

09:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 53, 54, 55, 56 (reluare)

12:00 – (AP-comedy) Film: Just My Luck (reluare 12 feb)

14:00 – (AP-animation) Film: The Smurfs (reluare protv 11 feb)

16:00 – (AP-adventure) Film: Sophie and Shelba – Sophie şi elefantul (2010)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 57, 58, 59, 60

20:30 – (12-action) Film: Robin Hood – Robin Hood (1991)

22:45 – (15-thriller) Film: Bullet Head – Capcană mortală (2017)

Advertisement

00:45 – (12-action) Film: Robin Hood (reluare)

03:00 – La Maruta (reluare)

04:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 57, 58, 59(reluare)

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

SEO

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement

IN Trending