joi, februarie 22, 2024

PUBLICITATE@RADARDEMEDIA.RO

More
    AcasăRECOMANDARI TVProgram TV azi 13 septembrie 2022

    Program TV azi 13 septembrie 2022

    RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TV

    Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

    PRO TV

    06:00 – Ştirile PRO•TV

    10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

    13:00 – Ştirile PRO•TV   

    14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă  

    15:00 – La Măruţă     

    17:00 – Ştirile PRO•TV     

    18:00 – Ce spun românii 

    19:00 – Ştirile PRO•TV     

    • Sport
    • Vremea

    20:30 – (12-reality) Sunt celebru, scoate-mă de aici !  

    23:30 – Ştirile PRO•TV     

    00:00 – (AP-action) Film: A.X.L –  AXL (2018)

    02:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare)           

    03:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)   

    05:00 – Ce spun românii (reluare)   

    ANTENA 1

    06.00 Observator/Sport/Meteo (live)

    08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)

    12.00 Observator (live)

    14.00   (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live)

    16.00 Observator(live)

    17.00   (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live)

    18.00 Game Show: Pretul cel bun

    19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

    20.30 (Ap) Divertisment: Chefi la cutite – Premiera

    00.00 Observator/Sport (live)

    00.30 (AP) Film: “Inzestrata” – “Gifted”

    Cu: Chris Evans, Octavia Spencer, Mckenna Grace, Jenny Slate

    Regia: Marc Webb

    An de producţie: SUA 2017

    Genul: drama

    Frank Adler este unu burlac care se vede nevoit să-şi crească nepoata, pe Mary. Fetiţa se dovedeşte însă a fi un mic geniu şi intră în atenţia buncii, care începe un proces de custodie cu tatăl adoptiv.

    03.00 Observator ®

    04.00 Reality Show: Mireasa ®

    05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

    KANAL D

    7:00 – 9:00 TEO SHOW – r, AP

    9:00 – 10:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP

    10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

    Descriere:

    14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

    12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

    13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

    15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP

    16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

    19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh

    20:00 – 23:00 ARIPI FRANTE – serial, Turcia, drama, cu: Melis Tüzüngüç, Emir Ozden, Gizem Günes, Eliz Nese Çagin, Deniz Bolisik, AP

    În centrul poveștii se află Zeynep (Melis Tüzüngüç), Emre (Emir Ozden), Cemre (Gizem Günes) și sora lor mai mică, Aysun (Eliz Nese Çagin), care rămân  într-o  sărăcie lucie, după moartea subită a tatălui lor. Singurul sprijin le este chiar mama lor, Nefise (Deniz Bolisik), unica persoană care este dispusă să facă orice pentru bunăstarea și fericirea copiilor.

    Devenită mamă de foarte tânără, Nefise încearcă din răsputeri să aibă grijă de copiii ei și să le fie alături atunci când au mai mare nevoie de ea. Cu toate acestea, vor trece împreună prin momente grele. Îi va ține uniți doar dragostea pe care și-o poartă reciproc și speranța într-un viitor mai bun.

    23:00 – 1:30 40 DE INTREBARI CU DENISE RIFAI – r, AP

    1:30 – 2:30 STIRILE KANAL D – r

    2:30 – 5:15 CASA IUBIRII – r

    5:15 – 5:45 STIRILE KANAL D – r

    5:45 – 7:00 GULPERI – serial, Turcia, r, AP

    PRIMA TV

    07:00 Starea Nației ®

    08:00 Nimeni nu-i perfect ®

    09:00 Exclusiv VIP ®

    11:00 Teleshopping live

    13.00 Nimeni nu-i perfect ®

    14:00 Focus

    15:30 Exclusiv VIP live cu Crisi Brancu SEZON NOU

    17:30 Flash monden cu Diana Bart

    18:00 Focus

    19:30 Iubiri secrete

    20:00 Film Calibro 9, actiune, SUA

    Marcaj CNA: 12

    Titlul original: Calibro 9

    22:00 Starea Nației cu Dragos Patraru SEZON NOU

    23:00 Focus

    00:00 Exclusiv VIP ®

    02:00 Film Inarmat ®

    04:00 Focus

    05:30 Iubiri secrete

    06:00 Nimeni nu-i perfect ®

    22:00 Starea natiei cu Dragos Patraru

    De luni până joi, de la ora 22.00, Starea Nației este emisiunea care taxeaza derapajele din societate, pentru educa si a dezvolta spiritul critic și creșterea rezistenței la manipulare a telespectatorilor.  Emisiunea prezentata de Dragoș Pătraru a ajuns la sezonul 10 si  este un statement jurnalistic. Echilibrul producției și uneltele umorului s-au dovedit a fi o modalitate eficientă pentru informarea telespectatorului.  Dragoș Pătraru aduce și rubricile binecunoscute: scenetele în care apar actrița Ștefania Cîrcu și omul bun la toate de la Starea Nației, Marius Ene, Vax populi cu Răzvan Anghelescu care pune în continuare o oglindă în fața noastră, a tuturor, ca să ne vedem așa cum suntem de fapt.

    PRO ARENA

    06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    07.00 Stiri Sport.ro

    07.30 Homleşii ep. 6+7, s6 < CNA AP comedie; Schitt’s Creek; 2015>

    08.30 Singuri la copii ep. 1+2, s1 < CNA AP comedie; Single Parents; 2018>

    09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

    12.30 Stiri Sport.ro

    13.00 Ce spun românii 

    14.00 Homleşii ep. 8+9, s6 < CNA AP comedie; Schitt’s Creek; 2015>

    15.00 Singuri la copii ep. 3+4, s1 < CNA AP comedie; Single Parents; 2018>

    16.00 De râsul lumii ep. 2, s29 <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

    17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    19.00 Războaiele depozitelor ep. 11+12, s3 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

    20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 19+20, s4 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

    21.00 Magnum, detectiv particular  ep. 20, s4  < CNA 12 action; Magnum P.I.; 2018>

    22.00 Cobra 11 în alertă   ep. 5, s21    < CNA 12 action; Alarm Fur Cobra 11; 1996>

    23.00 Războaiele depozitelor ep. 11+12, s3 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

    00.00 Stiri Sport.ro

    00.30 Magnum, detectiv particular  ep. 20, s4  < CNA 12 action; Magnum P.I.; 2018>

    01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare

    04.30 La Bloc ep. 501+502+503<CNA AP divertisment; 2002>

    Ricardo David Mazilu - Redactor

    Ricardo David Mazilu - Redactor, Secretar redactie ricardo.mazilu@radardemedia.ro

    Ricardo David Mazilu - Redactor
    Ricardo David Mazilu - Redactorhttps://www.radardemedia.ro
    Ricardo David Mazilu - Redactor, Secretar redactie ricardo.mazilu@radardemedia.ro
    ARTICOLE SIMILARE

    LĂSAȚI UN MESAJ

    Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
    Introduceți aici numele dvs.

    Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

    - Advertisment -spot_img

    Articole recente