Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 15 august 2022

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TV

Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

PRO TV

06:00 – Ştirile PRO•TV

10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

13:00 – Ştirile PRO•TV   

14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă 

16:00 – Mâncare pe care

17:00 – Ştirile PRO•TV     

18:00 – Ce spun românii

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (12-comedy) Las Fierbinţi

21:30 – (12-action) Film: Marine 4: Moving Target –  O luptă personală 4: Ţintă în mişcare (2015)

Advertisement

23:15 – Ştirile PRO•TV     

23:45 – (12-action) Film: Amazing Spider-Man 2 (reluare 13 aug)        

02:30 – Umami: al 5-lea gust

03:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)   

05:00 – Ce spun românii (reluare)   

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani

12.00 Observator (live)

14.00  Divertisment: Celebrity Splash: Vedete la apa  ®

17.00 Observator(live)

Advertisement

18.00 Game Show: Pretul cel bun

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.30 (AP) Divertisment: Poftiti pe la noi: Poftiti prin tara

23.00 Observator/Sport (live)

23.30 (12) Film: “Minti periculoase”‘The Darkest Minds”

An de productie: SUA 2018

Genul: actiune

Regia: Jennifer Yuh

Cu: Amandla Stenberg, Harris Dickinson

Când un grup de adolescenți dezvoltă în mod misterios noi abilități puternice, ei sunt considerați o amenințare de către Guvern și sunt reținuți. Ruby un tânăr de 16 ani, unul dintre cei mai puternici tineri din câți s-au întâlnit, scapă din tabără și se alătură unui grup de tineri fugari în căutarea unui refugiu sigur. În curând noua familie realizează că într-o lume în care adulții i-au trădat, fuga nu este suficientă și trebuie să reziste folosindu-și puterea comună pentru a prelua controlul asupra viitorului lor.

Advertisement

01.30  Film: “Speed: Cursa infernala” – “Speed” ®

03.30 Observator ®

04.15 (AP) Drama: “Povesti de familie”

05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

PRIMA TV

07:00 Starea Nației Best Of

08:00 Serial: Doar pentru iubire

09:00 Aventurierii Gustului

11:00 Nimeni nu-i perfect

12:00 Teleshopping live

Advertisement

14:00 Focus

15:00 Alege reteta nationala ®

17:00 SERIAL TV: Doar pentru iubire

18:00 Focus

19:30 Iubiri secrete

20:00 Film Totul sau nimic (SUA, 2015)

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Rivers 9

Cu:Vinnie Jones, Thomas Downey, Elisabeth Röhm

Regia: Justin Jones, Chris W. Freeman

Advertisement

22:00 Starea Nației cu Ștefania Cîrcu

23:00 Focus

00:00 Alege reteta nationala ®

02:00 Film Totul sau nimic ®

04:00 Focus

05:30 Nimeni nu-i perfect ®

06:30 Iubiri secrete ®

Recomandarea zilei

20:00 Film Totul sau nimic (SUA, 2015)

Marcaj CNA: 12

Advertisement

Titlul original: Rivers 9

Cu:Vinnie Jones, Thomas Downey, Elisabeth Röhm

Regia: Justin Jones, Chris W. Freeman

Atunci cand un cazino controlat de mafie ameninta sa distruga un orasel din apropiere, cativa neispraviti adorabili pun la cale un plan pentru a jefui cazinoul.

KANAL D

7:00 – 9:00 DIMINEATA CU NOI – divertisment, prezinta: Bursucu, Viviana Sposub, George Tanase, AP

9:00 – 10:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP

10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

Advertisement

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP

16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh

20:00 – 22:30 ARIPI FRANTE – serial, Turcia, drama, cu: Melis Tüzüngüç, Emir Ozden, Gizem Günes, Eliz Nese Çagin, Deniz Bolisik, AP

În centrul poveștii se află Zeynep (Melis Tüzüngüç), Emre (Emir Ozden), Cemre (Gizem Günes) și sora lor mai mică, Aysun (Eliz Nese Çagin), care rămân într-o sărăcie lucie, după moartea subită a tatălui lor. Singurul sprijin le este chiar mama lor, Nefise (Deniz Bolisik), unica persoană care este dispusă să facă orice pentru bunăstarea și fericirea copiilor.

Devenită mamă de foarte tânără, Nefise încearcă din răsputeri să aibă grijă de copiii ei și să le fie alături atunci când au mai mare nevoie de ea. Cu toate acestea, vor trece împreună prin momente grele. Îi va ține uniți doar dragostea pe care și-o poartă reciproc și speranța într-un viitor mai bun.

22:30 – 1:00 ROATA NOROCULUI – R, AP

1:00 – 1:45 STIRILE KANAL D – r

Advertisement

1:45 – 4:45 CASA IUBIRII – r

4:45 – 5:30 STIRILE KANAL D – r

5:30 – 7:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – r

PRO ARENA

Ora exacta in sport ®   <reluare >

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Homleşii ep. 4+5, s3 < CNA AP comedie; Schitt’s Creek; 2015>

08.30 Brooklyn 99 ep. 22, s5 + 1, s6     < CNA Ap comedie; Brooklyn Nine-Nine; 2013>

09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

12.30 Stiri Sport.ro

Advertisement

13.00 Ce spun românii 

14.00Homleşii ep. 6+7, s3 < CNA AP comedie; Schitt’s Creek; 2015>

15.00 Brooklyn 99 ep. 2+3, s6     < CNA Ap comedie; Brooklyn Nine-Nine; 2013>

16.00 Faze tari şi minte multă ep. 11+06.00 12, s2 <CNA AP divertisment; World’s funniest videos; 2015>

17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

19.00 Războaiele depozitelor ep. 5+6, s2 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 10, s4    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

21.00 Magnum, detectiv particular  ep. 2, s4  < CNA 12 action; Magnum P.I.; 2018>

22.00 Cobra 11 în alertă   ep. 1, s20    < CNA 12 action; Alarm Fur Cobra 11; 1996>

23.00 Războaiele depozitelor ep. 5+6, s2 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

Advertisement

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Magnum, detectiv particular  ep. 2, s4  < CNA 12 action; Magnum P.I.; 2018>

01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare >

04.30 La Bloc ep.  429+430+431   <CNA AP divertisment; 2002>

PRO CINEMA

06:15 – La Maruta (reluare)

08:15 –  (AP-romance) Film: The Sweetest Heart  (reluare 14 aug)

10:00 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 389, 390, 391, 392(reluare)

12:15 – (AP-romance music) Film: High Strung (reluare 13 aug)

14:15 – (AP-comedy) Film: Man of the House (reluare protv 13 aug)

Advertisement

16:15 – (AP-drama adventure) Film: Come Away – A fost odată… (2020)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 393, 394, 395, 396

20:30 – (AP-adventure) Film: The Blue Lagoon -Laguna albastră (1980)

22:45 – (15-thriller) Film: I Still Know What You Did Last Summer – N-am uitat ce-ai facut asta vara (1998)

00:45 – (AP-adventure) Film: The Blue Lagoon (reluare)

03:00 – La Maruta (reluare)

04:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 395, 396 (reluare)

Comentarii

comments

Powered by Facebook Comments

Reclame
Advertisement
Click to comment

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

motocultor

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement

IN Trending