Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 16 august 2022

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TV

Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

PRO TV

06:00 – Ştirile PRO•TV

10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

13:00 – Ştirile PRO•TV   

14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă

16:00 – Mâncare pe care

17:00 – Ştirile PRO•TV     

18:00 – Ce spun românii

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (12-comedy) Las Fierbinţi

21:30 – (12-action) Film: The Tuxedo – Fracul magic (2002)

Advertisement

23:30 – Ştirile PRO•TV     

00:00 – (12-action) Film: Legend Of Tarzan (reluare 14 aug)    

02:15 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare)      

03:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)   

05:00 – Ce spun românii (reluare)   

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani

12.00 Observator (live)

14.00  Divertisment: Celebrity Splash: Vedete la apa  ®

17.00 Observator(live)

Advertisement

18.00 Game Show: Pretul cel bun

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.30 (AP) Divertisment: Poftiti pe la noi: Poftiti prin tara

23.00 Observator/Sport (live)

23.30 Film:„Adancul albastru” – „Into the Blue”  ®

01.30 Film: “Minti periculoase”‘The Darkest Minds” ®

03.30 Observator ®

04.15 (AP) Drama: “Povesti de familie”

05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

Advertisement

PRIMA TV

07:00 Starea Nației cu Ștefania Cîrcu

08:00 SERIAL TV: Doar pentru iubire

09:00 Aventurierii Gustului

11:00 Nimeni nu-i perfect

12:00 Teleshopping live

14:00 Focus

15:00 Alege reteta nationala ®

17:00 SERIAL TV: Doar pentru iubire

18:00 Focus

19:30 Iubiri secrete

Advertisement

20:00 Film Timpul Razbunarii (2018)

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Your Move

Cu: Luke Goss, Robert Davi, Luis Gattica

Regia: Luke Goss

22:00 Starea Nației cu Ștefania Cîrcu

23:00 Focus

00:00 Alege reteta nationala ®

02:00 Film Timpul Razbunarii ®

04:00 Focus

Advertisement

05:30 Nimeni nu-i perfect ®

06:30 Iubiri secrete ®

KANAL D

7:00 – 9:00 DIMINEATA CU NOI – divertisment, prezinta: Bursucu, Viviana Sposub, George Tanase, AP

9:00 – 10:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP

10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

Advertisement

15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP

16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh

20:00 – 22:30 ARIPI FRANTE – serial, Turcia, drama, cu: Melis Tüzüngüç, Emir Ozden, Gizem Günes, Eliz Nese Çagin, Deniz Bolisik, AP

În centrul poveștii se află Zeynep (Melis Tüzüngüç), Emre (Emir Ozden), Cemre (Gizem Günes) și sora lor mai mică, Aysun (Eliz Nese Çagin), care rămân  într-o  sărăcie lucie, după moartea subită a tatălui lor. Singurul sprijin le este chiar mama lor, Nefise (Deniz Bolisik), unica persoană care este dispusă să facă orice pentru bunăstarea și fericirea copiilor.

Devenită mamă de foarte tânără, Nefise încearcă din răsputeri să aibă grijă de copiii ei și să le fie alături atunci când au mai mare nevoie de ea. Cu toate acestea, vor trece împreună prin momente grele. Îi va ține uniți doar dragostea pe care și-o poartă reciproc și speranța într-un viitor mai bun.

22:30 – 23:45 STRADA SPERANTEI – serial comedie, redifuzare, AP

23:45 – 0:45 STIRILE KANAL D – r

0:45 – 4:45 CASA IUBIRII – r

4:45 – 5:30 STIRILE KANAL D – r

Advertisement

5:30 – 7:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – r

PRO ARENA

06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Homleşii ep. 6+7, s3 < CNA AP comedie; Schitt’s Creek; 2015>

08.30 Brooklyn 99 ep. 2+3, s6     < CNA Ap comedie; Brooklyn Nine-Nine; 2013>

09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii 

14.00 Homleşii ep. 8+9, s3 < CNA AP comedie; Schitt’s Creek; 2015>

Advertisement

15.00 Brooklyn 99 ep. 4+5, s6  < CNA Ap comedie; Brooklyn Nine-Nine; 2013>

16.00 Faze tari şi minte multă ep. 13+14, s2 <CNA AP divertisment; World’s funniest videos; 2015>

17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

19.00 Războaiele depozitelor ep. 7+8, s2 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 11, s4    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

21.00 Magnum, detectiv particular  ep. 3, s4  < CNA 12 action; Magnum P.I.; 2018>

22.00 Cobra 11 în alertă   ep. 2, s20    < CNA 12 action; Alarm Fur Cobra 11; 1996>

23.00 Războaiele depozitelor ep. 7+8, s2 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Magnum, detectiv particular  ep. 3, s4  < CNA 12 action; Magnum P.I.; 2018>

Advertisement

01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare >

04.30 La Bloc ep. 432+433+434 <CNA AP divertisment; 2002>

PRO CINEMA

05:30 – La Maruta (reluare)

07:30 – (AP-action) Film: The Karate Kid 2 (reluare 13 aug)

09:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 393, 394, 395, 396 (reluare)

12:00 – (AP-comedy) Film: Twins (reluare protv 14 aug)

14:15 – (AP-romance) Film: Everything, Everything (reluare protv 13 aug)

16:15 – (AP-adventure) Film: Flicka – Flicka (2006)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 397, 398, 399, 401

Advertisement

20:30 – (AP-action adventure) Film: The Kid Who Would Be King – Copilul care ar putea fi rege (2019)

23:00 – (15-thriller) Film: Fortune Cookie – Prăjitură cu răvaş (2016)

00:45 – (AP-action adventure) Film: The Kid Who Would Be King (reluare)

03:15 – La Maruta (reluare)

05:00 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 398, 399, 401 (reluare)

Comentarii

comments

Powered by Facebook Comments

Reclame
Advertisement
Click to comment

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

motocultor

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement

IN Trending