Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 18 iulie 2022

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TV.

Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

PRO TV

06:00 – Ştirile PRO•TV

10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

13:00 – Ştirile PRO•TV   

14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă  

15:00 – La Măruţă    

17:00 – Ştirile PRO•TV     

18:00 – Ce spun românii 

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (12-comedy) Las Fierbinţi

21:30 – (12-action) Film: Behind Enemy Lines 3: Colombia –  În spatele liniilor inamice 3 – Columbia (2009)

Advertisement

23:30 – Ştirile PRO•TV     

00:00 – (12-action) Film: The Equalizer (reluare 16 iul)        

02:30 – Superspeed la ProTv

03:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)   

05:00 – Ce spun românii (reluare)   

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)

12.00 Observator (live)

14.00 (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live) Finala

17.00 Observator(live)

Advertisement

18.00 Game Show: Pretul cel bun

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.30 (AP) Divertisment: Poftiti pe la noi: Poftiti prin tara

23.00 Observator/Sport (live)

23.30 Divertisment: Stand Up Revolution ®

02.30  Observator ®

03.30 Film:“Super politisti 2” – “Super Troopers 2” (r)

05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

PRIMA TV

06:00 Exclusiv VIP®

09:00 Super cireasa de pe tort- redifuzare

Advertisement

11:00 Nimeni nu-i perfect SERIAL TV®

12:00 Teleshopping live

14:00 Focus – știri

15:00Exclusiv VIP cu Cristi Brancu SEZON NOU

18:00 Focus 18- cele mai importante știri ale zilei        

19:30 Serial: Iubiri secrete ®

20:00 FilM: Marele escroc, drama, SUA, 2018

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Con man

Cu: Armand Assante

Advertisement

Regia: Bruce caulk

22:00 SERIAL: Dragoste si razbunare

23:00 Focus23

00:00 Exclusiv VIP ®

03:00 Marele escroc®

05:00 Focus 23 ®

Recomandarea zilei

20:00 FilM: Marele escroc, drama, SUA, 2018

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Con man

Advertisement

Cu: Armand Assante

Regia: bruce caulk

Filmul spune povestea lui Barry Minkow, un tânăr om de afaceri carismatic, care devine un CEO bogat croindu-și drumul spre vârf prin minciuna, inselaciuni si hotie.

KANAL D

7:00 – 9:00 DIMINEATA CU NOI – divertisment, prezinta: Bursucu, Viviana Sposub, George Tanase, AP

9:00 – 10:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP

10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

Advertisement

13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP

16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh

20:00 – 23:00 ARIPI FRANTE – serial, Turcia, drama, cu: Melis Tüzüngüç, Emir Ozden, Gizem Günes, Eliz Nese Çagin, Deniz Bolisik, AP

În centrul poveștii se află Zeynep (Melis Tüzüngüç), Emre (Emir Ozden), Cemre (Gizem Günes) și sora lor mai mică, Aysun (Eliz Nese Çagin), care rămân într-o sărăcie lucie, după moartea subită a tatălui lor. Singurul sprijin le este chiar mama lor, Nefise (Deniz Bolisik), unica persoană care este dispusă să facă orice pentru bunăstarea și fericirea copiilor.

Devenită mamă de foarte tânără, Nefise încearcă din răsputeri să aibă grijă de copiii ei și să le fie alături atunci când au mai mare nevoie de ea. Cu toate acestea, vor trece împreună prin momente grele. Îi va ține uniți doar dragostea pe care și-o poartă reciproc și speranța într-un viitor mai bun.

23:00 – 1:30 ROATA NOROCULUI – R, AP

1:30 – 2:15 STIRILE KANAL D – r

2:15 – 3:45 CASA IUBIRII – r

Advertisement

3:45 – 4:45 BUCATARIA LUI ARDA – divertisment, AP, titlul original: Arda’s kitchen

4:45 – 5:30 STIRILE KANAL D – r

5:30 – 7:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – r

PRO ARENA

06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 M.A.S.H. ep. 10+11, s9      < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

08.30 Brooklyn 99 ep. 4+5, s4   < CNA Ap comedie; Brooklyn Nine-Nine; 2013>

09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

12.30 Stiri Sport.ro

Advertisement

13.00 Ce spun românii 

14.00 M.A.S.H. ep. 12+13, s9  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

15.00 Brooklyn 99 ep. 6+7, s4   < CNA Ap comedie; Brooklyn Nine-Nine; 2013>

16.00 De râsul lumii ep. 8, s28  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

19.00 Aşii amanetului ep. 10+11, s6 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 9+10, s3 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Magnum, detectiv particular  ep. 2, s3  < CNA 12 action; Magnum P.I.; 2018>

22.00 Taken: Răpirea   ep. 1, s2    < CNA 15 action; Taken; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 10+11, s6   < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

Advertisement

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Magnum, detectiv particular  ep. 2, s3    < CNA 12 action; Magnum P.I.; 2018>

01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare >

03.30 Culisele puterii ep. 4, s6  < CNA 15 action; House of cards ; 2013 >

04.30 La Bloc ep.  350+351+352   <CNA AP divertisment; 2002>

PRO CINEMA

06:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul  282(reluare)

06:45 – La Maruta (reluare)

08:45 – (AP-comedy drama) Film: Hallmark: Sweet Surender (reluare 17 iul)

10:30 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 279, 280, 281, 282(reluare)

Advertisement

12:45 – (AP-adventure) Film: Bean (reluare protv 17 iul)

14:30 – (AP-comedy) Film: Grown Ups 2 (reluare protv 17 iul)

16:30 – (AP-comedy) Film: It Runs In The Family – Razboiul vecinilor (1994)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 283, 284, 285, 286

20:30 – (12-adventure drama) Film: Fire&Ice – Fire & Ice: Cronicile dragonului (2008)

22:15 – (15-action) Film: Contra Timp 2: Fără Scăpare (2009)

00:15 – (12-adventure drama) Film: Fire&Ice (reluare)

02:00 – La Maruta (reluare)

03:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 283, 284, 285, 286 (reluare)

Advertisement

NATIONAL TV

Comentarii

comments

Powered by Facebook Comments

Reclame
Advertisement
Click to comment

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE

www.creditrapid.ro

motocultor

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement

IN Trending