Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 19 iulie 2022

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TV.

Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

PRO TV

06:00 – Ştirile PRO•TV

10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

13:00 – Ştirile PRO•TV   

14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă  

15:00 – La Măruţă    

17:00 – Ştirile PRO•TV     

18:00 – Ce spun românii 

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (12-comedy) Las Fierbinţi

21:30 – (12-action) Film: Blood Father – Tatăl (2016)

Advertisement

23:15 – Ştirile PRO•TV     

23:45 – (AP-action comedy) Film: Sonic The Hedgehog (reluare 17 iul)    

01:45 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare)      

02:30 – I like IT  

03:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)   

05:00 – Ce spun românii (reluare)   

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)

12.00 Observator (live)

14.00 (AP) Divertisment: Poftiti pe la noi: Poftiti prin tara

Advertisement

17.00 Observator(live)

18.00 Game Show: Pretul cel bun

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.30 (AP) Divertisment: Poftiti pe la noi: Poftiti prin tara

23.00 Observator/Sport (live)

23.30 Divertisment: Stand Up Revolution ®

02.30  Observator ®

03.30 (AP) Divertisment: Raman cu tine (re-run)

05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

Advertisement

PRIMA TV

06:00 Exclusiv VIP®

09:00 Super cireasa de pe tort- redifuzare

11:00 Nimeni nu-i perfect SERIAL TV®

12:00 Teleshopping live

14:00 Focus – știri

15:00Exclusiv VIP cu Cristi Brancu SEZON NOU

18:00 Focus 18- cele mai importante știri ale zilei        

19:30 Iubiri secrete ®

20:00 FilM: Gustul fructului oprit, comedie, SUA, 2009

Marcaj CNA: 12

Advertisement

Titlul original: Extract

Cu: Ben Aflleck

Regia: Mike Judge

22:00 SERIAL: Dragoste si razbunare

23:00 Focus23

00:00 Exclusiv VIP ®

03:00 Gustul fructului oprit®

05:00 Focus 23 ®

Recomandarea zilei

20:00 FilM: Gustul fructului oprit, comedie, SUA, 2009

Advertisement

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Extract

Cu: Ben Aflleck

Regia: Mike Judge

Extract spune povestea unui patron ghinionist: întreprinderea lui trece printr-o perioadă proastă, iar nevasta îl înșală cu un gigolo. N-o să-l vedem pe Affleck ca gigolo în filmul ăsta, ci – într-un rol cu mai puțină sare și piper – ca avocat al lui Jason Bateman, angajat la întreprindere, care și-a pierdut un braț în circumstanțe neclare.

KANAL D

7:00 – 9:00 DIMINEATA CU NOI – divertisment, prezinta: Bursucu, Viviana Sposub, George Tanase, AP

9:00 – 10:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP

10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

Advertisement

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP

16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh

20:00 – 23:30 ARIPI FRANTE – serial, Turcia, drama, cu: Melis Tüzüngüç, Emir Ozden, Gizem Günes, Eliz Nese Çagin, Deniz Bolisik, AP

În centrul poveștii se află Zeynep (Melis Tüzüngüç), Emre (Emir Ozden), Cemre (Gizem Günes) și sora lor mai mică, Aysun (Eliz Nese Çagin), care rămân  într-o  sărăcie lucie, după moartea subită a tatălui lor. Singurul sprijin le este chiar mama lor, Nefise (Deniz Bolisik), unica persoană care este dispusă să facă orice pentru bunăstarea și fericirea copiilor.

Devenită mamă de foarte tânără, Nefise încearcă din răsputeri să aibă grijă de copiii ei și să le fie alături atunci când au mai mare nevoie de ea. Cu toate acestea, vor trece împreună prin momente grele. Îi va ține uniți doar dragostea pe care și-o poartă reciproc și speranța într-un viitor mai bun.

23:30 – 1:30 SE STRIGA DARUL – divertisment, r, AP

Advertisement

1:30 – 2:15 STIRILE KANAL D – r

2:15 – 3:45 CASA IUBIRII – r

3:45 – 4:45 BUCATARIA LUI ARDA – divertisment, AP, titlul original: Arda’s kitchen

4:45 – 5:30 STIRILE KANAL D – r

5:30 – 7:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – r

PRO ARENA

06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 M.A.S.H. ep. 12+13, s9  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

08.30 Brooklyn 99 ep. 6+7, s4   < CNA Ap comedie; Brooklyn Nine-Nine; 2013>

Advertisement

09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii 

14.00 M.A.S.H. ep. 14+15, s9  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

15.00 Brooklyn 99 ep. 8+9, s4   < CNA Ap comedie; Brooklyn Nine-Nine; 2013>

16.00 De râsul lumii ep. 9, s28  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

19.00 Aşii amanetului ep. 12+13, s6 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 11+12, s3 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Magnum, detectiv particular  ep. 3, s3  < CNA 12 action; Magnum P.I.; 2018>

Advertisement

22.00 Taken: Răpirea   ep. 2, s2    < CNA 15 action; Taken; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 12+13, s6 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Magnum, detectiv particular  ep. 3, s3  < CNA 12 action; Magnum P.I.; 2018>

01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare >

03.30 Culisele puterii ep. 5, s6  < CNA 15 action; House of cards ; 2013 >

04.30 La Bloc ep. 353+354+355 <CNA AP divertisment; 2002>

PRO CINEMA

05:30 – La Maruta (reluare)

07:30 – (AP-mystery drama) Film: Hailey Dean Mystery: 2+2=Murder (reluare 16 iul)

Advertisement

09:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 283, 284, 285, 286 (reluare)

11:30 – (AP-comedy) Film: Cucoana Chiriţa (reluare 17 iul)

13:30 – (AP-romance) Film: Dance With Me (reluare protv 16 iul)

16:00 – (AP-drama mystery) Film: Crooked House – Crimă la conac (2017)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 287, 288, 289, 290

20:30 – (12-action) Film: The Siege – Stare de asediu (1998)

22:45 – (15-action comedy) Film: Mississippi River Sharks – Rechini de Mississippi (2017)

00:30 – (12-action) Film: The Siege (reluare)

02:45 – La Maruta (reluare)

04:30 – (AP-divertisment) La bloc, episodul  288, 289, 290 (reluare)

Advertisement

NATIONAL TV

Comentarii

comments

Powered by Facebook Comments

Reclame
Advertisement
Click to comment

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

motocultor

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement

IN Trending