Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 19 martie 2023

Program TV azi 19 martie 2023

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA
Reclame

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TV.

Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

.

PRO TV

06:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare)

07:00 – Ştirile PRO•TV    

10:00 – Doctor de bine  

10:30 – Umami: al 5-lea gust

11:00 – (AP-comedy) Film: Finding Rin Tin Tin – Povestea lui Rin Tin Tin (2007)

  • Ştirile PRO•TV     

13:00 – Apropo Tv

14:00 – Şef sub acoperire (reluare)

15:45 – (AP-comedy romance) Film: Two Weeks Notice – Dragoste cu preaviz (2002)

18:00 – România, te iubesc !     

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport     
  • Vremea

20:00 – (12-action drama) Clanul  

22:30 – (15-action) Film: Contractor (Violence of Action) – Contractorul (2022)  

00:30 – Apropo Tv (reluare) 

01:30 – (15-comedy) Film: Identity Thief (reluare 17 mar) 

03:15 – (AP-comedy romance) Film: Two Weeks Notice (reluare)   

05:00 – Ce spun românii(reluare) 

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

09.00 Divertisment: Neatza de weekend (live)

13.00 Observator (live)

14.00 Cooking Show: Hello chef – Sezon nou

15.00 Divertisment: Nu te supăra, frate !  (r)

Advertisement

17.00 Game Show: Pretul cel bun (sezon nou)

19.00  Observator/Sport/Meteo(live)

20.00 (AP)Reality Show: America Express – Drumul aurului – Premiera

23.30 (12) Film: “Creed II”

An de producţie: SUA

Genul: drama/actiune

Regia: Steven Caple Jr

Cu: Sylvester Stallone, Michael B Jordan, Dolph Lundgren, Florian Munteanu

Viața a devenit un număr de echilibristică pentru Adonis Creed. Între obligațiile de natură personală și pregătirile pentru următorul meci, Adonis ajunge în fața celei mai mari provocări din viața sa. Are de înfruntat un oponent ce are legături cu trecutul familiei sale și asta nu face altceva decât să intensifice apropiata bătălie din ring. Rocky Balboa e mereu în colțul lui Adonis, sprijinindu-l. Împreună, cei doi vor înfrunta moștenirea lor comună, vor pune la îndoială cauzele și motivele pentru care merită să lupți și vor descoperi că, în cele din urmă, nimic nu e mai important decât familia.

02.00 Film:  „Patru prietene si inca o pereche de blugi” – „The Sisterhood of the Traveling Pants 2”  ®

04.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

KANAL D

6:45 – 7:30 STIRILE KANAL D – r

7:30 – 8:00 SPORT, DIETA SI O VEDETA – divertisment, AP

8:00 – 8:30 PASTILA DE RAS – r

8:30 – 9:30 ROVENTURA – r

9:30 – 10:00 APEL LA CONSILIER – magazin, AP

“Apel la consilier”, emisiune care ne oferă informații utile despre cele mai frecvente scheme de investigații, de tratament sau intervenții chirurgicale.

Săptamânal, consilierul medical Eva Pavel ne va prezenta soluții și tehnologii inovatoare pentru diverse probleme de sănătate și va discuta cu specialiști din străinătate, pentru a ne oferi informații foarte utile care ne pot ajuta în situații specifice.

10:00 – 12:00 TEO SHOW – divertisment, prezinta Teo Trandafir, AP

Advertisement

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Cristina Dorobantu, AP

13:00 – 14:30 IN CAUTAREA ADEVARULUI – r

14:30 – 16:00 ASTA-I ROMANIA! – magazin, prezinta: Mihai Ghita, AP

16:00 – 18:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

18:00 – 19:00 STIRILE KANAL D – cu: Silvia Ionita

19:00 – 20:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

20:00 – 22:30 ROATA NOROCULUI – editii noi, divertisment, AP

22:30 – 1:00 40 DE INTREBARI CU DENISE RIFAI – divertisment, AP

1:00 – 2:00 STIRILE KANAL D – r

2:00 – 3:45 CASA IUBIRII – r

3:45 – 5:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – r

5:00 – 5:45 STIRILE KANAL D – r

PRIMA TV

07:00 Sanatate cu stil ®

07:30 Flash monden

08:00 Insider politic

Advertisement

10:00 Podcast Spune-mi cine esti, episodul 11

11:00 Flash monden

12:00 Totu-i fain ®

14:00 Poezie si delicatețuri cu Mircea Dinescu / Teodor Paleologu

16:00 Cronica carcotasilor  ®

18:00 Focus 18 – cele mai importante știri ale zilei

19:15: Secretele presedintelui

20:00 Schimb de mame®

22:00 SUPERNANNY ®

23:30 Poezie si delicatețuri cu Mircea Dinescu®

01:30 Film Nemuritorii®

04:00 Podcast ®

05:00 Cronica carcotasilor®

PRO ARENA

06.00 Anii de aur  ep. 50+51 < documentar AP; 50+ Years of Sport >

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Marea Ţăcăneală ep. 1+2+3+4/ s3      <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 Camionagiii ghețurilor ep. 3/ s10 < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

10.30 Anii de aur  ep. 50+51 < documentar AP; 50+ Years of Sport >

11.30 Superspeed  <ProTv >

Advertisement

12.00 I likeIT  <ProTv >

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Fotbal Liga 1 Feminin: ACS Vasas Femina FC – AS FC Universitatea Cluj (DIRECT)

15.00 Stiri Sport.ro

15.45 Handbal masculin: CSM Bacău – CSM Constanta (DIRECT)

17.30 Handbal feminin: SCM Universitatea Craiova – CSM București (DIRECT)

19.00 Nonconformiștii ep. 7+8 < documentar Ap; Mavericks >

20.00 FA CUP: (DIRECT)

22.00 FA CUP: (DIRECT)

00.00 Stiri Sport.ro

01.30 Superspeed  <ProTv >

02.00 I likeIT  <ProTv >

02.30 Experimentul ep. 3/ s1    < CNA 15 action; The Passage; 2019>

03.30 In mintea copiilor ep. 9+10/ s1    < CNA 12 comedie; Cool Kids; 2018>

05.00 La Bloc ep. 488+489 <CNA AP divertisment; 2002>

PRO CINEMA

06:00 – Ce spun românii (reluare protv)

07:00 – (AP-comedy) Film: Madea’s Witness Protection (reluare 17 mar)

09:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 187, 188, 189, 190 (reluare)

11:30 –  (AP-comedy music) Film: Pitch Perfect 2 (reluare 18 mar)

Advertisement

13:45 – (AP-comedy) Film: Mousehunt – Vânătoarea de şoareci (1997)

15:45 – (AP-action adventure) Film: The Kid Who Would Be King – Copilul care ar putea fi rege (2019)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 191, 192, 193, 194

20:30 – (12-drama thriller) Film: The Rum Diary – Jurnalul unui iubitor de rom (2011)

23:00 – (12-comedy) Film: Three Stooges – Cei trei nătărăi  (2012)

00:45 – (12-drama thriller) Film: The Rum Diary (reluare)

03:00 – Apropo Tv   

04:00 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 191, 192, 193, 194 (reluare)

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

SEO

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement

IN Trending