Program TV azi 19 octombrie 2022 - RADAR DE MEDIA
Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 19 octombrie 2022

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TV

Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

.

PRO TV

06:00 – Ştirile PRO•TV

10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

13:00 – Ştirile PRO•TV   

14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă  

15:00 – La Măruţă     

17:00 – Ştirile PRO•TV     

18:00 – Ce spun românii 

Advertisement

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (12-comedy) Las Fierbinţi

21:30 – Visuri la cheie   

23:30 – Ştirile PRO•TV     

00:00 – (15-action) Film: Term Life –  Timp limită (2016) 

02:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare)      

03:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)        

05:00 – Ce spun românii (reluare)   

Advertisement

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)

12.00 Observator (live)

14.00   (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live)

17.00 Observator(live)

18.00 Game Show: Pretul cel bun

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.30 (Ap) Divertisment: Chefi la cutite – Premiera

00.00 Observator/Sport (live)

Advertisement

00.30 Divertisment: iRoast (r)

01.30 Film: Non-Stop(r)

03.30 (12) Comedie: Baieti de oras

04.00 Reality Show: Mireasa ®

05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

KANAL D

6:00 – 9:00 DRAGOSTE SI SECRETE – serial, redifuzare, titlul original: KIMSE BILMEZ, AP

9:00 – 10:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP

Advertisement

10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP

16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh

Advertisement

20:00 – 22:30 ARIPI FRANTE – serial, Turcia, drama, cu: Melis Tüzüngüç, Emir Ozden, Gizem Günes, Eliz Nese Çagin, Deniz Bolisik, AP

În centrul poveștii se află Zeynep (Melis Tüzüngüç), Emre (Emir Ozden), Cemre (Gizem Günes) și sora lor mai mică, Aysun (Eliz Nese Çagin), care rămân  într-o  sărăcie lucie, după moartea subită a tatălui lor. Singurul sprijin le este chiar mama lor, Nefise (Deniz Bolisik), unica persoană care este dispusă să facă orice pentru bunăstarea și fericirea copiilor.

Devenită mamă de foarte tânără, Nefise încearcă din răsputeri să aibă grijă de copiii ei și să le fie alături atunci când au mai mare nevoie de ea. Cu toate acestea, vor trece împreună prin momente grele. Îi va ține uniți doar dragostea pe care și-o poartă reciproc și speranța într-un viitor mai bun.

22:30 – 0:00 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, AP

0:00 – 1:00 STIRILE KANAL D – r

1:00 – 5:00 CASA IUBIRII – r

5:00 – 5:30 Pastila de ras – divertisment, AP

5:30 – 6:00 STIRILE KANAL D – r

Advertisement

PRIMA TV

07:00 Starea Nației ®

08:00 Teleshopping

08:10 Flash monden

09:00 Exclusiv VIP ®

11:00 Teleshopping live

13.00 Nimeni nu-i perfect ®

14:00 Focus

Advertisement

15:30 Exclusiv VIP live cu Cristi Brancu SEZON NOU

17:30 Flash monden cu Diana Bart

17:55 Sport

18:00 Focus

19:15 Iubiri secrete

20:00 Cronica carcotasilor

22:00 Starea Nației cu Dragos Patraru SEZON NOU

23:00 Focus

Advertisement

00:00 Exclusiv VIP ®

02:00 Cronica Carcotasilor ®

04:00 Focus

05:30 Nimeni nu-i perfect ®

06:00 Iubiri secrete ®

PRO ARENA

06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

07.00 Stiri Sport.ro

Advertisement

07.30 Barbat in minoritate ep. 16+17+17+19, s1 < CNA AP comedie; Last Man Standing; 2011>

09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii 

14.00 Barbat in minoritate ep. 20+21+22+23, s1 < CNA AP comedie; Last Man Standing; 2011>

16.00 De râsul lumii ep. 6, s30 <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

17.00 Handbal Feminin: Minaur- CSM  (DIRECT)

18.45 Handbal Feminin: SCM Rm Valcea- Rapid (DIRECT)

Advertisement

20.30 Dynamite fighting show : Invazia greilor (DIRECT)

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Ora exacta in sport ®   <reluare>

03.30 La Bloc ep. 67+68+69+70+71<CNA AP divertisment; 2002>

PRO CINEMA

06:00 – La Maruta (reluare)

08:00 – (AP-drama) Film: Flint (reluare 18 oct)   

09:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 119, 120, 121, 122 (reluare)

Advertisement

12:00 – (romance) Film: The Wedding March 3: Here Comes the Bride (reluare 17 oct)

13:45 – (AP-comedy) Film: Napoleon Dynamite – Napoleon Dynamite (2004) 

15:45 – (AP-action adventure) Film: The Kid Who Would Be King – Copilul care ar putea fi rege (2019)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 123, 124, 125, 126

20:30 – (12-action adventure) Film: Dante’s Peak – Oraşul infernului (1997)

22:45 – (15-action) Film: Legion – Legiunea (2010)

00:45 – (12-action adventure) Film: Dante’s Peak (reluare)

03:00 – La Maruta (reluare)

Advertisement

04:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 126 (reluare)

Advertisement
Click to comment

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

motocultor

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement

IN Trending