Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 21 februarie 2023

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA
Reclame

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TV.Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

.

PRO TV

06:00 – Ştirile PRO•TV

10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

13:00 – Ştirile PRO•TV   

14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă  

15:00 – La Măruţă     

17:00 – Ştirile PRO•TV     

18:00 – Batem palma? 

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (AP-reality) SURVIVOR România    

23:30 – Ştirile PRO•TV     

00:00 – (15-action) Film: Safe House (reluare 19 feb)   

02:30 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare) 

03:15 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)   

05:00 – Batem palma? (reluare)   

ANTENA 1

06.00 Oservator/Sport/Meteo (live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)

ADVERTISEMENT

12.00 Observator (live)

14.00 (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe – sezon nou

16.00 Observator(live)

Advertisement

17.00 Game Show: Pretul cel bun

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.30 (AP) Reality Show: America Express – Drumul aurului – Premiera

00.00 Observator/Sport (live)

00.30 Film: Hobbitul: O calatorie neasteptata” – “The Hobbit: An Unexpected Journey“ (r)

ADVERTISEMENT

03.00 Observator (r)

04.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

 

KANAL D

5:45 – 9:00 ARIPI FRANTE – serial, redifuzare, titlul original: KANANTSIZ KUSLAR, AP

9:00 – 10:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP

10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP

16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh

20:00 – 23:00 TOTUL PENTRU FAMILIA MEA – serial, 2021, regia: Serkan Birinci, cu: Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Aylin Akpınar, titlul original: KARDESLERIM, AP

Synopsis:

Advertisement

Patru fraţi ramân orfani după o serie de evenimente tragice. În spatele acestor întâmplări se află maleficul Afik Atakul (interpretat de Celil Nalçakan), un om care îşi va pune amprenta asupra vieţii celor patru.

Kadir (interpretat de Halit Özgür Sari), fratele mai mare, în vârstă de 19 ani, devine protectorul celor trei copii al caror viitor pare unul incert şi întunecat. Kadir este dispus să îşi dea viaţa pentru fraţii lui, iar singurul lui scop este să le susţină acestora educaţia şi să le facă existenţa mai frumoasă.

Piedicile în viaţa celor patru nu contenesc, ajung să trăiască în condiţii improprii, rudele nu doresc custodia acestora, şi totul devine o cursă extrem de dură pentru supravieţuire. Iubirea pe care şi-o poartă şi amintirea vie a părinţilor îi vor ajuta pe cei patru fraţi să treacă prin toate încercările.

23:00 – 1:30 40 DE INTREBARI CU DENISE RIFAI – r, AP

1:30 – 2:30 STIRILE KANAL D – r

2:30 – 5:00 CASA IUBIRII – r

5:00 – 5:45 STIRILE KANAL D – r

PRIMA TV

07:00 Starea natiei special ®

08:00 FOCUS

09:00 Teleshopping

09:15 Exclusiv VIP ®

11:00 Teleshopping live

13.00 Serial: Dragoste si razbunare ®

14:00 Focus

15:30 Exclusiv VIP live cu Crisi Brancu SEZON NOU

17:30 Flash monden

17:55 Sport

18:00 Focus

19:15 PRIMII CASTIGA QUIZ SHOW CU COVE SI DIANA

Advertisement

20:00 Film: Minele Regelui Solomon, aventuri, comedie, SUA, 2004

Marcaj CNA: 12

Titlul original: KING SOLOMON`S MINES

Cu: Richard Chamberlain, Sheron Stone, Herbert Lom

Regie: J. Lee Thompson

22:00 Starea Nației special cu Dragos Patraru

23:00 Focus

00:00 Exclusiv VIP ®

02:00 Film Cu mafia pe urme®

04:00 Focus ®

05:30 Dragoste si razbunare ®

06:30 Primii castiga®

Recomandarea zilei

20:00 Film: Minele Regelui Solomon, aventuri, comedie, SUA, 2004

Marcaj CNA: 12

Titlul original: KING SOLOMON`S MINES

Cu: Richard Chamberlain, Sheron Stone, Herbert Lom

Regie: J. Lee Thompson

Un vânătorul de comori -Allan Quatermain  șio  frumoasă și ingenioasă femeie – Jesse Huston pornesc în căutarea tatălui dispărut al femeii, pierdut în sălbăticia Africii anilor 1900! Misiune dificilă, pentru că, pe urmele vânătorului, sunt atât triburile ostile locale cât și un explorator german rival.

Advertisement

PRO ARENA

06.00 Faze tari şi minte multă ep. 15/ s1  <CNA AP divertisment; World’s funniest videos>

06.30 Camionagiii ghețurilor ep. 1/ s10    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

07.30 Războaiele depozitelor ep. 2+3/ s2    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 9+10/ s13    <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 21+22/ s1  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 85+86   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Seinfeld ep. 83+84   < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

12.30 Faze tari şi minte multă ep.16/ s1 <CNA AP divertisment; World’s funniest videos>

13.00 Ce spun românii 

14.00 Războaiele depozitelor ep. 4+5/ s2    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 11+12/ s13  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 23+24/ s1  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 87+88 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Seinfeld ep. 85+86   < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

19.00 Aşii amanetului ep. 2+3/ s15 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 2/ s10   < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 4/ s5  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 S.W.A.T. ep. 14/ s1    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 2+3/ s15 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Hawaii 5.0  ep 4/ s5  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

Advertisement

01.00 S.W.A.T. ep. 14/ s1    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.00 Ce spun românii 

03.00 Rezidentul ep. 18/ s2    < CNA 15 Drama; The resident; 2018>

03.45 Urgenţe ep. 10/ s2    < CNA 15 action; 911; 2018>

04.30 La Bloc ep. 416+417+418 <CNA AP divertisment; 2002>

PRO CINEMA

05:30 – La Maruta (reluare)

07:30 – (AP-family) Film: Santa Claws (reluare 20 feb)

09:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 85, 86, 87, 88 (reluare)

11:30 – (AP-comedy romance) Film: Mad About Mambo (reluare 18 feb)

13:30 – (AP-comedy) Film: Jumping The Broom (reluare 19 feb)

15:45 – (AP-drama byography) Film: Breakthrough – Revelaţia (2019)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 89, 90, 91, 95

20:30 – (12-action) Film: Connor’s War – Războiul lui Connor (2006)

22:15 – (15-thriller) Film: Most Wanted (Gut Instinct) – Operaţiunea Goliat (2020)

00:45 – (12-action) Film: Connor’s War (reluare)

02:30 – La Maruta (reluare)

04:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 88, 89, 90, 91 (reluare)

Advertisement
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

SEO

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement

IN Trending