Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 21 noiembrie 2022

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA
Reclame

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TV.

Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

.

PRO TV

06:00 – Ştirile PRO•TV

10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

13:00 – Ştirile PRO•TV   

14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă  

15:00 – La Măruţă     

17:00 – Ştirile PRO•TV     

18:00 – Ce spun românii 

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (12-action drama) Clanul  

23:00 – Ştirile PRO•TV     

23:30 – (15-thriller) Film: Postcard Killings – Vederi criminale (2020) 

01:30 – I like IT (reluare)       

02:00 – Revizie tehnica   

05:00 – Ce spun românii (reluare)   

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani  (live)

12.00 Observator (live)

14.00 (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live)

16.00 Observator(live)

17.00   (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live)

Advertisement

18.00 Game Show: Pretul cel bun

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.30 (Ap) Divertisment: Chefi la cutite – Premiera

00.00 Observator/Sport (live)

00.30 (12) Film: „Labirintul: Tratament letal” – „The Maze Runner: The Death Cure”

An de producţie: SUA 2018

Genul: actiune/SF

Regia: Wes Ball

Cu: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Rosa Salazar

Thomas conduce grupul său din Luminiș în ultima și cea mai periculoasă misiune de până acum. Pentru a-și salva prietenii ei trebuie să intre în Ultimul Oraș, un labirint controlat de RAU care se dovedește a fi cel mai periculos dintre toate. Oricine scapă cu viață va obțne răspunsuri la întrebările pe care cei din Luminiș le-au pus încă de la început.

03.00 Observator ®

04.00 Reality Show: Mireasa ®

05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

KANAL D

:00 – 9:00 NEMILOSUL ISTANBUL – serial, redifuzare, titlul original: ZALIM ISTANBUL, AP

9:00 – 10:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Simona Patruleasa, AP

10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

Advertisement

13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

15:00 – 16:30 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP

16:30 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – prezinta Christian Sabbagh

20:00 – 23:00 TOTUL PENTRU FAMILIA MEA – NEW, serial, 2021, regia: Serkan Birinci, cu: Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Aylin Akpınar, titlul original: KARDESLERIM, AP

Synopsis:

Patru fraţi ramân orfani după o serie de evenimente tragice. În spatele acestor întâmplări se află maleficul Afik Atakul (interpretat de Celil Nalçakan), un om care îşi va pune amprenta asupra vieţii celor patru.

Kadir (interpretat de Halit Özgür Sari), fratele mai mare, în vârstă de 19 ani, devine protectorul celor trei copii al caror viitor pare unul incert şi întunecat. Kadir este dispus să îşi dea viaţa pentru fraţii lui, iar singurul lui scop este să le susţină acestora educaţia şi să le facă existenţa mai frumoasă.

Piedicile în viaţa celor patru nu contenesc, ajung să trăiască în condiţii improprii, rudele nu doresc custodia acestora, şi totul devine o cursă extrem de dură pentru supravieţuire. Iubirea pe care şi-o poartă şi amintirea vie a părinţilor îi vor ajuta pe cei patru fraţi să treacă prin toate încercările.

23:00 – 1:00 TU URMEZI! – r, AP

1:00 – 2:00 STIRILE KANAL D – r

2:00 – 5:15 CASA IUBIRII – r

5:15 – 5:45 STIRILE KANAL D – r

PRIMA TV

07:00 Starea Nației

08:00 FOCUS ORA 08

09:00 Teleshopping

09:30 Veterinari in actiune

10:30 Flash monden

11:00 Teleshopping LIVE

Advertisement

13:00 Serial: Doar pentru iubire

14:00 Focus

15:30 Sanatate cu stil®

16:00 Schimb de mame®

17:55 Sport

18:00 FOCUS

19:15 Iubiri secrete

20:00 Film:  Activitati criminale, actiune, SUA, 2015

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Criminal activities

Cu:John Travolta

Regia: jackie Earle Haley

22:00 Starea Natiei

23:00 Focus

00:00 Pup-o, ma! ®

01:00 Secretele presedintelui ®

03:00 Film Filantropica®

05:30 Dragoste si razbunare ®

06:30 Iubiri secrete

Recomandarea zilei

Advertisement

13:00 DOAR PENTRU IUBIRE

Acord CNA: AP

Titlu original: SOLO PER AMORE

Cu: Antonia Liskova, Kasspar Caparoni

20:00 Film:  Activitati criminale, actiune, SUA, 2015

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Criminal activities

Cu:John Travolta

Regia: jackie Earle Haley

Patru tineri fac împreună o investiție riscantă, care le creeaza probleme cu mafia.

PRO ARENA

06.00 Special Moldova – Romania ®   <reluare >

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Barbat in minoritate ep 22, s5 + 1+2+3, s6 < CNA AP comedie; Last Man Standing; 2011>

09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii 

14.00 Barbat in minoritate ep. 4+5+6+7, s6 < CNA AP comedie; Last Man Standing; 2011>

16.00 De râsul lumii ep. 7, s31 <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

Advertisement

19.00 Aşii amanetului ep. 12+13, s10 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 13, s5    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 18, s2  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 Armă Mortală ep. 16, s1    < CNA 15 action; Lethal weapon; 2016>

23.00 Aşii amanetului ep. 12+13, s10 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep. 18, s2  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare>

04.30 La Bloc ep.  172+173+174<CNA AP divertisment; 2002>

PRO CINEMA

06:15 – La Maruta (reluare)

08:15 – (AP-comedy) Film: View From The Top (reluare 18 nov)

10:00 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 247, 248, 249, 250 (reluare)

12:15 – (AP-comedy) Film: Rainbow Tribe (reluare protv 19 nov)

14:00 – (AP-comedy) Film: Little Fockers (reluare 20 nov)

16:00 – (AP-drama mystery) Film: Crooked House – Crimă la conac (2017)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 251, 252, 253, 254 

20:30 – (12-drama) Film: November Criminals – Noiembrie criminal (2017)

22:15 – (15-action) Film: Acceleration – Acceleraţie (2019)

00:00 – (12-drama) Film: November Criminals (reluare)

Advertisement

01:45 – (15-thriller) Film: Lake Placid: Legacy (reluare 19 nov)

03:45 – La Maruta (reluare)

05:30 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 253, 254 (reluare)

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

SEO

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement

IN Trending