Connect with us

Recomandari TV

Program TV azi 26 aprilie 2022

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, PRIMA TV, KANAL D, PRO ARENA, ACASA, PRO CINEMA.

PRO TV

06:00 – Ştirile PRO•TV

10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

13:00 – Ştirile PRO•TV   

14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă  

15:00 – La Măruţă    

17:00 – Ştirile PRO•TV     

18:00 – Ce spun românii 

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (AP-reality) SURVIVOR România    

23:30 – Ştirile PRO•TV     

Advertisement

00:00 – (15-action) Film: Mission: Impossible 2 (reluare 24 apr)        

02:30 – I like IT (reluare)      

03:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea   (reluare)   

05:00 – Ce spun românii  (reluare)   

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)

12.00 Observator (live)

14.00 (AP) Drama: Povesti de familie

15.00 (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live)

17.00 Observator(live)

Advertisement

18.00 Game Show: Pretul cel bun

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.30 (AP) Reality Show: Chefi fara limita

00.00 Observator/Sport (live)

00.30 Film: “Amnezie cu surprize” – “Overboard” (r)

02.30 Observator ®

03.30 Drama: Povesti de familie(r)

04.15 Film serial: „Surorile” –  „Kardes Çocuklari”

An de producţie: Turcia 2019

Genul: drama

Advertisement

05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

KANAL D

7:00 – 8:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Cristina Mihaela Dorobantu, AP

8:00 – 10:00 DIMINEATA CU NOI – divertisment, prezinta: Bursucu, Viviana Sposub, George Tanase, AP

10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

15:00 – 17:00 TEO SHOW – divertisment, prezinta: Teo Trandafir, Mihai Mitoseru, AP

17:00 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – cu: Silvia Ionita, AP

Advertisement

20:00 – 23:00 FIICA AMBASADORULUI – serial, Turcia, 2019, regia: Emre Kabakuşak, cu: Neslihan Atagül, Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu, titlul original: Sefirin kizi, AP

Synopsis:

23:00 – 0:30 RAMO – serial, drama, cu: Murat Yildirim, Esra Bilgic, titlul original: Ramo, AP

Serialul spune povestea inspirată din realitate a lui Ramo, un om care se revoltă împotriva unui sistem sufocant, nedrept. Producţia face radiografia unor conflicte de familie, a prieteniei, dragostei şi a nevoii de justiţie. Totul se petrece într-un orăşel din sudul Turciei, dominat de sărăcie şi corupţie.

0:30 – 1:30 Stirile Kanal D – r

1:30 – 4:15 FIICA AMBASADORULUI – r

4:15 – 5:00 STIRILE KANAL D – r

5:00 – 6:30 IN CAUTAREA ADEVARULUI – r

Advertisement

6:30 – 6:45 TELESHOPPING

6:45 – 7:00 PASTILA DE RAS – r

PRIMA TV

07:00 Mihail, caine de circ®

08:00 Focus la prima oră – LIVE

Cu: Irina Gologan și Daniel Osmanovici

10:00 Film serial: Ringo

Titlu original: Ringo, la pelea de su vida

Cu: Jose Ron, Mariana Torres, Cesar Evora

11:00 Insider politic cu Mircea Dinescu ®

Advertisement

12:00 Teleshopping LIVE

14:00 Focus – știri

15:00Exclusiv VIP cu Cristi Brancu SEZON NOU

18:00 Focus 18- cele mai importante știri ale zilei        

19:30 Flash monden
20:00 Film: Dusmani apropiati, actiune, SUA, 2013

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Enemies closer

Cu: Jean-Claude Van Damme

Regia: Peter Hyams

22:00 Starea Nației

Advertisement

          Cu: Dragoș Pătraru

23:00 Focus – știri

00:00 Exclusiv VIP ®

03:00 Film: Dusmani apropiati ®

ACASA

06:00 – (AP romance) Serial: Jocul cu focul, ep. 225 – partea 4, 226, 227 si 228 (repeat)

08:00 – (AP romance) Serial: Dragoste fara cuvinte, ep. 61 (repeat) 

09:00 – (AP drama) Serial: Calea spre iertare, ep. 16 (repeat)

10:00 – (AP romance) Serial: Iubirea are numele tau, ep. 22 (repeat)

11:00 -(AP romance) Serial: Inimi impietrite, ep. 78 (repeat)

Advertisement

12:00(AP romance) Serial: Si nos dejan (2021) – Aproape de iubire, ep. 23

13:00 – (AP reality) Gospodar fara pereche

15:00 – (AP reality) Marrying millions – S2 (2020) – Banii sau dragostea? ep. 4

16:00 (AP romance) Serial: Agniphera (2017) – Jocul cu focul, ep. 229, 230, 231 si 232

18:00(AP romance) Serial: La Desalmada (2021) – Inimi impietrite, ep. 79

19:00(AP romance) Serial: Adini Sen Koy (2016) – Iubirea are numele tau, ep. 23

20:00 – Mancare pe care

21:00 – (AP romance) Serial: Ask Laftan Anlamaz (2016) – Dragoste fara cuvinte, ep. 62

22:00 – (AP drama) Serial: Kefaret (2020) – Calea spre iertare, ep. 17

23:00 -Mancare pe care (repeat)

Advertisement

00:00 – (AP romance) Serial: Aproape de iubire, ep. 23 (repeat)

01:00 – (AP romance) Serial: Iubirea are numele tau, ep. 23 (repeat)

02:00 – (AP drama) Serial: Calea spre iertare, ep. 17 (repeat)

03:00 – (AP romance) Serial: Inimi impietrite, ep. 79 (repeat)                    

PRO ARENA

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 M.A.S.H. ep. 18+19, s4    < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

08.30 Teoria Big Bang ep. 2+3, s5   < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

12.30 Stiri Sport.ro

Advertisement

13.00 Ce spun românii 

14.00 M.A.S.H. ep. 20+21, s4 < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

15.00 Teoria Big Bang ep. 4+5, s5   < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

16.00 De râsul lumii ep. 16, s25  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

19.00 Războaiele depozitelor ep. 19+20, s10 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 1, s2    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

21.00 Curierul  ep. 2, s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

22.00 Cobra 11 în alertă   ep. 14, s23  < CNA 12 action; Alarm Fur Cobra 11; 1996>

23.00 Războaiele depozitelor ep. 19+20, s10 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

Advertisement

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Curierul  ep. 2, s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

01.30 Teoria Big Bang ep. 7+8+9, s12  < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

03.00 Dosarele X ep. 7, s2  < CNA 12 action; X-Files Special; 2016 >

04.00 S.W.A.T. ep. 6, s1  < CNA 15 action;S.W.A.T; 2017>

05.00 La Bloc ep. 163 <CNA AP divertisment; 2002>

PRO CINEMA

05:45 – La Maruta   (reluare)

07:45 – (AP-family) Film: Miracles from Heaven (reluare 24 apr)

10:00 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 478, 479, 480, 481 (reluare)

Advertisement

12:15 – (AP-comedy drama) Film: Angry Angel  (reluare 24 apr)   

14:00 – (AP-romance) Film: Safe Haven (reluare protv 23 apr)

16:15 – (AP-comedy drama) Film: Kart Racer – Cursa de karting (2003)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul  482, 483, 484, 485

20:30 – (12-action) Film: Ultraviolet  – Ultraviolet (2006)

22:15 – (15-action) Film: All About the Money – De toți banii (2017)

00:15 – (12-action) Film: Ultraviolet (reluare)

02:00 – La Maruta   (reluare)

03:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 482, 483, 484, 485 (reluare)

Advertisement

Comentarii

comments

Powered by Facebook Comments

Reclame
Advertisement
Click to comment

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE

www.creditrapid.ro

motocultor

pentru sufletul tau

Facebook

Advertisement
Advertisement

IN Trending