RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, PRIMA TV, KANAL D, PRO ARENA, ACASA, PRO CINEMA.
PRO TV
06:00 – Ştirile PRO•TV
10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea
13:00 – Ştirile PRO•TV
14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă
15:00 – La Măruţă
17:00 – Ştirile PRO•TV
18:00 – Ce spun românii
19:00 – Ştirile PRO•TV
- Sport
- Vremea
20:30 – (AP-reality) SURVIVOR România
23:30 – Ştirile PRO•TV
00:00 – (15-action) Film: Mission: Impossible 2 (reluare 24 apr)
02:30 – I like IT (reluare)
03:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea (reluare)
05:00 – Ce spun românii (reluare)
ANTENA 1
06.00 Observator/Sport/Meteo(live)
08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)
12.00 Observator (live)
14.00 (AP) Drama: Povesti de familie
15.00 (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live)
17.00 Observator(live)
18.00 Game Show: Pretul cel bun
19.00 Observator/Sport/Meteo (live)
20.30 (AP) Reality Show: Chefi fara limita
00.00 Observator/Sport (live)
00.30 Film: “Amnezie cu surprize” – “Overboard” (r)
02.30 Observator ®
03.30 Drama: Povesti de familie(r)
04.15 Film serial: „Surorile” – „Kardes Çocuklari”
An de producţie: Turcia 2019
Genul: drama
05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)
KANAL D
7:00 – 8:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Cristina Mihaela Dorobantu, AP
8:00 – 10:00 DIMINEATA CU NOI – divertisment, prezinta: Bursucu, Viviana Sposub, George Tanase, AP
10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP
12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP
13:00 – 15:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP
15:00 – 17:00 TEO SHOW – divertisment, prezinta: Teo Trandafir, Mihai Mitoseru, AP
17:00 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP
19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – cu: Silvia Ionita, AP
20:00 – 23:00 FIICA AMBASADORULUI – serial, Turcia, 2019, regia: Emre Kabakuşak, cu: Neslihan Atagül, Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu, titlul original: Sefirin kizi, AP
Synopsis:
23:00 – 0:30 RAMO – serial, drama, cu: Murat Yildirim, Esra Bilgic, titlul original: Ramo, AP
Serialul spune povestea inspirată din realitate a lui Ramo, un om care se revoltă împotriva unui sistem sufocant, nedrept. Producţia face radiografia unor conflicte de familie, a prieteniei, dragostei şi a nevoii de justiţie. Totul se petrece într-un orăşel din sudul Turciei, dominat de sărăcie şi corupţie.
0:30 – 1:30 Stirile Kanal D – r
1:30 – 4:15 FIICA AMBASADORULUI – r
4:15 – 5:00 STIRILE KANAL D – r
5:00 – 6:30 IN CAUTAREA ADEVARULUI – r
6:30 – 6:45 TELESHOPPING
6:45 – 7:00 PASTILA DE RAS – r
PRIMA TV
07:00 Mihail, caine de circ®
08:00 Focus la prima oră – LIVE
Cu: Irina Gologan și Daniel Osmanovici
10:00 Film serial: Ringo
Titlu original: Ringo, la pelea de su vida
Cu: Jose Ron, Mariana Torres, Cesar Evora
11:00 Insider politic cu Mircea Dinescu ®
12:00 Teleshopping LIVE
14:00 Focus – știri
15:00Exclusiv VIP cu Cristi Brancu SEZON NOU
18:00 Focus 18- cele mai importante știri ale zilei
19:30 Flash monden
20:00 Film: Dusmani apropiati, actiune, SUA, 2013
Marcaj CNA: 12
Titlul original: Enemies closer
Cu: Jean-Claude Van Damme
Regia: Peter Hyams
22:00 Starea Nației
Cu: Dragoș Pătraru
23:00 Focus – știri
00:00 Exclusiv VIP ®
03:00 Film: Dusmani apropiati ®
ACASA
06:00 – (AP romance) Serial: Jocul cu focul, ep. 225 – partea 4, 226, 227 si 228 (repeat)
08:00 – (AP romance) Serial: Dragoste fara cuvinte, ep. 61 (repeat)
09:00 – (AP drama) Serial: Calea spre iertare, ep. 16 (repeat)
10:00 – (AP romance) Serial: Iubirea are numele tau, ep. 22 (repeat)
11:00 -(AP romance) Serial: Inimi impietrite, ep. 78 (repeat)
12:00 – (AP romance) Serial: Si nos dejan (2021) – Aproape de iubire, ep. 23
13:00 – (AP reality) Gospodar fara pereche
15:00 – (AP reality) Marrying millions – S2 (2020) – Banii sau dragostea? ep. 4
16:00 – (AP romance) Serial: Agniphera (2017) – Jocul cu focul, ep. 229, 230, 231 si 232
18:00 – (AP romance) Serial: La Desalmada (2021) – Inimi impietrite, ep. 79
19:00 – (AP romance) Serial: Adini Sen Koy (2016) – Iubirea are numele tau, ep. 23
20:00 – Mancare pe care
21:00 – (AP romance) Serial: Ask Laftan Anlamaz (2016) – Dragoste fara cuvinte, ep. 62
22:00 – (AP drama) Serial: Kefaret (2020) – Calea spre iertare, ep. 17
23:00 -Mancare pe care (repeat)
00:00 – (AP romance) Serial: Aproape de iubire, ep. 23 (repeat)
01:00 – (AP romance) Serial: Iubirea are numele tau, ep. 23 (repeat)
02:00 – (AP drama) Serial: Calea spre iertare, ep. 17 (repeat)
03:00 – (AP romance) Serial: Inimi impietrite, ep. 79 (repeat)
PRO ARENA
07.00 Stiri Sport.ro
07.30 M.A.S.H. ep. 18+19, s4 < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>
08.30 Teoria Big Bang ep. 2+3, s5 < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>
09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)
12.30 Stiri Sport.ro
13.00 Ce spun românii
14.00 M.A.S.H. ep. 20+21, s4 < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>
15.00 Teoria Big Bang ep. 4+5, s5 < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>
16.00 De râsul lumii ep. 16, s25 <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>
17.00 Ora exacta in sport ® <reluare >
19.00 Războaiele depozitelor ep. 19+20, s10 < CNA AP reality; Storage wars 2010>
20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 1, s2 < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>
21.00 Curierul ep. 2, s2 < CNA 12 action; Tansporter; 2012>
22.00 Cobra 11 în alertă ep. 14, s23 < CNA 12 action; Alarm Fur Cobra 11; 1996>
23.00 Războaiele depozitelor ep. 19+20, s10 < CNA AP reality; Storage wars 2010>
00.00 Stiri Sport.ro
00.30 Curierul ep. 2, s2 < CNA 12 action; Tansporter; 2012>
01.30 Teoria Big Bang ep. 7+8+9, s12 < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>
03.00 Dosarele X ep. 7, s2 < CNA 12 action; X-Files Special; 2016 >
04.00 S.W.A.T. ep. 6, s1 < CNA 15 action;S.W.A.T; 2017>
05.00 La Bloc ep. 163 <CNA AP divertisment; 2002>
PRO CINEMA
05:45 – La Maruta (reluare)
07:45 – (AP-family) Film: Miracles from Heaven (reluare 24 apr)
10:00 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 478, 479, 480, 481 (reluare)
12:15 – (AP-comedy drama) Film: Angry Angel (reluare 24 apr)
14:00 – (AP-romance) Film: Safe Haven (reluare protv 23 apr)
16:15 – (AP-comedy drama) Film: Kart Racer – Cursa de karting (2003)
18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 482, 483, 484, 485
20:30 – (12-action) Film: Ultraviolet – Ultraviolet (2006)
22:15 – (15-action) Film: All About the Money – De toți banii (2017)
00:15 – (12-action) Film: Ultraviolet (reluare)
02:00 – La Maruta (reluare)
03:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 482, 483, 484, 485 (reluare)
- Programul ANTENA 1 pentru perioada 29 Martie – 04 Aprilie 2024
- Programul HAPPY CHANNEL pentru săptămâna 29 martie – 4 aprilie 2024
- 4 motive pentru care ai nevoie de un centru daune Allianz dedicat in 2024
- Chef Richard Abou Zaki a câștigat a doua amuletă a sezonului, ieri seară, la Chefi la cuțite
- Descoperiți Cartoon Network Game On! Cea mai nouă și cool experiență pentru tineri