Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 26 iunie 2022

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, ACASA, PRO CINEMA, NAȚIONAL TV.

PRO TV

06:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare) 

07:00 – Ştirile PRO•TV     

10:00 – (AP-family) Film: Dolphin Island – Insula delfinilor (2021)

12:00 – Ce spun românii (reluare)   

  • Ştirile PRO•TV     

13:00 – (AP-comedy romance) Film: Prince and Me 2: The Royal Wedding (reluare)        

15:00 – (AP-comedy) Film: Johnny English – Johnny English (2003)

16:45 – (AP-adventure) Film: Night at the Museum: Battle of the Smithsonian – O noapte la muzeu 2 (2009)

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport     
  • Vremea

20:00 – (12-action) Film: Olympus Has Fallen – Cod roşu la Casa Albă (2013)

22:15 – (12-action) Film: War of the Worlds – Războiul lumilor (2005)

00:45 – (AP-adventure) Film: Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (reluare)   

Advertisement

02:45 – (AP-comedy) Film: Johnny English (reluare)

04:15 – România, te iubesc !

05:00 – Ce spun românii (reluare)   

ANTENA 1

07.00 Observator/Sport/Meteo(live)

09.00 Divertisment: Neatza de weekend (live)

13.00 Observator (live)

14.00 Cooking Show: Hello Chef

15.00 Divertisment: Te cunosc de undeva (r)

19.00 Observator/Sport/Meteo(live)

20.00 (12) Divertisment: iUmor (best of roast)

21.00 (12) Divertisment: Stand Up Revolution – premiera

Advertisement

23.15 Reality Show: Temptation Island – Insula iubirii (r)

02.45 Observator (r)

03.30 Divertisment: iUmor®

04.15 Film animatie:“Sherlock Gnomes”

An de producţie: SUA 2018

Simpaticii pitici de grădină Gnomeo și Julieta revin pe marile ecrane cu o aventură absolut nouă, de data aceasta, în Londra. Când Gnomeo și Julieta ajung pentru prima dată la Londra, prima lor grijă e să-și pregătească noua lor grădină pentru sosirea primăverii. Dar vor afla foarte rapid că cineva răpește pitici de peste tot din Londra.

05.30 Divertisment: Alpha Kids ®

PRIMA TV

07:00 Oportunistii ®

08:00 Aventurierii gustului ®

Advertisement

10:00 Destinatia anului ®

11:00 Insider politic

          Cu: Sebastian Zachmann

13:00 Film serial:Secretele presedintelui ®

14:00 Poezie si delicatețuri- SEZON NOU

          Cu: Mircea Dinescu

16:00  FILM: Iancu Jianu Haiducul

           Marcaj CNA: 12

          Titlu original: Iancu Jianul Haiducul

           Cu: Adrian Pintea

Advertisement

          Regia: Dinu Cocea

Iancu jianu Haiducul®

18:00 Focus 18 – cele mai importante știri ale zilei

19:30 Flash monden cu Diana Bart si Cove – BEST OF

20:00 Schimb de mame

22:00 Insider politic/ Mircea Dinescu®

23:00 Poezie și delicatețuri ®

01:00 Film: Inchisoarea iadului ® 04:00 Exclusiv VIP®

ACASA

06:00 – (AP romance) Serial: Jocul cu focul, ep. 405, 406, 407 si 408 (repeat)

Advertisement

08:00 – (AP romance) Film: Indragostiti la datorie (repeat)  

10:00 – (AP romance) Serial: Iubirea are numele tau, ep. 83 (repeat)

11:00 -(AP romance) Serial: Sa invingi trecutul, ep. 49 (repeat)

12:00(AP romance) Serial: Contigo Si (2021) – Numai langa tine, ep. 1

13:00 – (AP romance) Serial: SOS, me estoy enamorando (2021) – Ajutor, ma indragostesc!, ep. 7

14:00 – (AP drama) Serial: La bella y las bestias – Frumoasa si bestiile, ep. 7

15:00 – (AP reality) Casatoriti pe nevazute, ep. 4

16:00 (AP romance) Serial: Agniphera (2017) – Jocul cu focul, ep. 409, 410 si 411

18:00(AP drama) Serial: Vencer el pasado (2021) – Sa invingi trecutul, ep. 50

19:00(AP romance) Serial: Adini Sen Koy (2016) – Iubirea are numele tau, ep. 84

Advertisement

20:00 – (AP drama) Lectii de viata

21:00 – (AP romance) Film: The Michaels (2014) – Numele lui e Michael

23:00 – (12 comedie) Profu’ – S1, ep. 10

00:00 – (AP romance) Serial: Numai langa tine, ep. 1 (repeat)

01:00 – (AP romance) Serial: Iubirea are numele tau, ep. 84 (repeat)

01:45 – (AP drama) Lectii de viata (repeat)

02:30 – (AP drama) Serial: Sa invingi trecutul, ep. 50 (repeat)      

03:30 – (12 comedie) Profu’ – S1, ep. 10 (repeat)

04:15 – (AP romance) Serial: Ajutor, ma indragostesc!, ep. 7 (repeat)

05:00 – (AP drama) Serial: Frumoasa si bestiile, ep. 1 (repeat)

Advertisement

PRO ARENA

05.00 UFC Fight Night: Tsarukyan vs. Gamrot (DIRECT) < CNA AP action>

08.30 De râsul lumii ep. 13, s27    <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

09.30 Stiri Sport.ro

10.00 Ora exacta in sport (DIRECT)

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Superspeed  <ProTv >

13.30 I likeIT  <ProTv >

14.00 Romanian Karting Masters – etapa 4

15.30 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 13, s1 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

Advertisement

16.00 De râsul lumii ep. 14, s27  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

19.00 Ce a făcut Sepp Blatter?     < documentar; The rise and fall of Sepp Blatter; 2015 >

20.00 Celebrități în sălbăticie cu Bear Grylls  ep. 5, s3 < CNA AP reality; Running Wild with Bear Grylls 2014>

21.00 In slujba poporului  ep. 15+16, s2  < CNA 12 comedie; Servant Of The People 2015>

22.00 UFC Fight Night: Tsarukyan vs. Gamrot < CNA 12 action>

01.30 Stiri Sport.ro

02.00 In slujba poporului  ep. 15+16, s2  < CNA 12 comedie; Servant Of The People 2015>

03.00 Culisele puterii ep. 3, s6  < CNA 15 action; House of cards ; 2013 >

04.00 La Bloc ep. 286+287+288+289  <CNA AP divertisment; 2002>

Advertisement

PRO CINEMA

06:15 – Ce spun românii (reluare protv)

08:15 – (AP-action) Film: The Next Karate Kid (reluare 24 iun)

10:30 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 195, 196, 197, 198 (reluare)

12:45 – (AP-comedy) Film: View From The Top (reluare 25 iun)

14:30 – (AP-animation) Film: Open Season: Scared Silly (reluare 25 iun)

16:15 – (AP-comedy romance) Film: The Meddler – Mama bătăilor de cap (2015)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 199, 200, 201, 202

20:30 – (AP-adventure) Film: Pan – Pan: Aventuri în Ţara de Nicăieri (2015)

22:45 – (15-thriller) Film: Black Mass – Black Mass: Afaceri murdare (2015)

01:15 – (AP-adventure) Film: Pan (reluare)

Advertisement

03:30 – Apropo Tv

04:30 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 200, 201, 202 (reluare)

NATIONAL TV

  • 02:00 Albumul national
  • 04:15 Pastila Voua
  • 04:30 Baronii
  • 05:00 Stiri
  • 05:30 Baronii
  • 06:00 Pastila Voua
  • 06:15 Baronii
  • 06:45 Traditii de la bunica
  • 08:30 Teleshopping
  • 09:00AP Stan si Bran: Momente de exceptie
    Film – Comedie (R), SUA, 1930
  • 09:30 Traditii de la bunica
  • 11:15AP Casatorie cu repetitie
    Film – Comedie (R), Romania, 1985
  • 13:00AP Start Show Romania
    Emisiune – Divertisment (R)
  • 16:00AP Stan si Bran: Momente de exceptie
    Film – Comedie, SUA, 1930
  • 16:3012 Scumpa mama unde esti?
    Emisiune – Reality show (R)
  • 18:30 Stiri
  • 19:00 Destine ratacite (ep. 1019)
    Serial – Drama, 2011
  • 20:00AP Sapte etape ale iubirii
    Film – Comedie, India, 2014
  • 23:0012 Trenul condamnatilor
    Film – Actiune (R), SUA, 2002

Comentarii

comments

Powered by Facebook Comments

Reclame
Advertisement
Click to comment

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE

www.creditrapid.ro

motocultor

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement

IN Trending