Connect with us

Recomandari TV

Program TV azi 28 aprilie 2022

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, PRIMA TV, KANAL D, PRO ARENA, ACASA, PRO CINEMA.

PRO TV

06:00 – Ştirile PRO•TV

10:30 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea  

13:00 – Ştirile PRO•TV   

14:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă  

15:00 – La Măruţă    

17:00 – Ştirile PRO•TV     

18:00 – Ce spun românii 

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (12-comedy) Las Fierbinţi

21:30 –  MasterChef     

Advertisement

23:30 – Ştirile PRO•TV     

00:00 – (15-action) Film: Death Race 4 – Cursa Mortală 4 (2018)   

02:15 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă       (reluare)      

03:00 – (AP-magazin) Vorbeşte lumea   (reluare)        

05:00 – Ce spun românii  (reluare)   

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)

12.00 Observator (live)

14.00 (AP) Drama: Povesti de familie

15.00 (AP) Reality Show: Mireasa cu Simona Gherghe (live)

Advertisement

17.00 Observator(live)

18.00 Game Show: Pretul cel bun

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.30 (AP) Film serial: “Adela” (ep 27 + 28)

An de productie: Romania 2020

Genul: drama

Cu: Oana Mosneagu, Mara Oprea, Alecsandru Dunaev, Anca Sigartau, Marian Ralea, Mihai Calin

23.00 Observator/Sport (live)

23.30 Divertisment: Dancing on Ice: Vis in doi (r)

03.00 Observator ®

Advertisement

04.00 Film serial: „Surorile” –  „Kardes Çocuklari”

An de producţie: Turcia 2019

Genul: drama

05.00 Game Show: Pretul cel bun (r)

KANAL D

7:00 – 8:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Cristina Mihaela Dorobantu, AP

8:00 – 10:00 DIMINEATA CU NOI – divertisment, prezinta: Bursucu, Viviana Sposub, George Tanase, AP

10:00 – 12:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, prezinta Ilinca Obadescu, AP

13:00 – 5:00 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, prezinta: Ernest, AP

Advertisement

15:00 – 17:00 TEO SHOW – divertisment, prezinta: Teo Trandafir, Mihai Mitoseru, AP

17:00 – 19:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

19:00 – 20:00 STIRILE KANAL D – cu: Silvia Ionita, AP

20:00 – 22:30 MA NUMESC ZULEYHA – serial, Turcia, 2018, regia: Evren Karabiyik, Murat Saraçoglu, Faruk Teber, cu: Hilal Altinbilek, Ugur Gunes, Vahide Gördüm, Murat Ünalmis, titlul original: Bir Zamanlar Cukurova.

22:30 – 0:15 JOCUL CUVINTELOR CU DAN NEGRU – divertisment, prezinta: Dan Negru, AP

0:15 – 1:15 Stirile Kanal D – r

1:15 – 3:45 MA NUMESC ZULEYHA – r

3:45 – 4:15 PASTILA DE RAS – r

4:15 – 5:00 STIRILE KANAL D – r

5:00 – 6:30 IN CAUTAREA ADEVARULUI – r

Advertisement

6:30 – 6:45 TELESHOPPING

6:45 – 7:00 PASTILA DE RAS – r

PRIMA TV

07:00 Starea natiei®

08:00 Focus la prima oră – LIVE

Cu: Irina Gologan și Daniel Osmanovici

10:00 Hai cu fetele ®

11:00 Oportunistii ®

12:00 Teleshopping LIVE

14:00 Focus – știri

Advertisement

15:00 Exclusiv VIP cu Cristi Brancu SEZON NOU

18:00 Focus 18- cele mai importante știri ale zilei        

19:30 Flash monden
20:00 Serial: The Sniffer, actiune , Ucraina, 2013

Marcaj CNA: 12

Titlul original: Nyukhach

Cu: Kirill Karo

Regia: Artyom Litvinenko

22:00 Starea Nației

          Cu: Dragoș Pătraru

23:00 Focus – știri

Advertisement

00:00 Exclusiv VIP ®

03:00 Film: The Sniffer ®

05:00 Focus23 ®

06:00 Hai cu fetele ®

ACASA

08:00 – (AP romance) Serial: Dragoste fara cuvinte, ep. 63 (repeat) 

09:00 – (AP drama) Serial: Calea spre iertare, ep. 18 (repeat)

10:00 – (AP romance) Serial: Iubirea are numele tau, ep. 24 (repeat)

11:00 -(AP romance) Serial: Inimi impietrite, ep. 80 (repeat)

12:00(AP romance) Serial: Si nos dejan (2021) – Aproape de iubire, ep. 25

Advertisement

13:00 – (AP reality) Gospodar fara pereche

15:00 – (AP reality) Marrying millions – S2 (2020) – Banii sau dragostea? ep. 6

16:00 (AP romance) Serial: Agniphera (2017) – Jocul cu focul, ep. 237, 238, 239 si 240

18:00(AP romance) Serial: La Desalmada (2021) – Inimi impietrite, ep. 81

19:00(AP romance) Serial: Adini Sen Koy (2016) – Iubirea are numele tau, ep. 25

20:00 – Mancare pe care

21:00 – (AP romance) Serial: Ask Laftan Anlamaz (2016) – Dragoste fara cuvinte, ep. 64

22:00 – (AP drama) Serial: Kefaret (2020) – Calea spre iertare, ep. 19

23:00 -Mancare pe care (repeat)

00:00 – (AP romance) Serial: Aproape de iubire, ep. 25 (repeat)

Advertisement

01:00 – (AP romance) Serial: Iubirea are numele tau, ep. 25 (repeat)

02:00 – (AP drama) Serial: Calea spre iertare, ep. 19 (repeat)

03:00 – (AP romance) Serial: Inimi impietrite, ep. 81 (repeat)                     

04:00 – Mancare pe care (repeat)

05:00 – (AP drama) Serial: La Piloto – S2 (2017) – Lasa-ma sa zbor – S2, ep. 37

PRO ARENA

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 M.A.S.H. ep. 22+23, s4  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

08.30 Teoria Big Bang ep. 6+7, s5   < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

Advertisement

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii 

14.00 M.A.S.H. ep. 24+25, s4   < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

15.00 Teoria Big Bang ep. 8+9, s5   < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

16.00 De râsul lumii ep. 18, s25  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

19.00 Războaiele depozitelor ep. 23+24, s10 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 3, s2    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

21.00 Curierul  ep. 4, s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

22.00 UEFA Europa League: West Ham – Frankfurt Semifinala (DIRECT)

Advertisement

00.00 Special UEFA Europa League (DIRECT)

01.00 Stiri Sport.ro

01.30 Curierul  ep. 4, s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

02.30 Teoria Big Bang ep. 13, s12  < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

03.00 Dosarele X ep. 9, s2  < CNA 12 action; X-Files Special; 2016 >

04.00 S.W.A.T. ep. 8+9, s1  < CNA 15 action;S.W.A.T; 2017>

PRO CINEMA

06:00 – (AP-divertisment) La bloc, episodul  489  (reluare)

06:30 – La Maruta   (reluare)

08:30 – (AP-comedy romance) Film: Honeymoon in Vegas (reluare 27 apr)

Advertisement

10:30 – (AP-divertisment) La bloc, episodul  486, 487, 488, 489  (reluare)

12:45 –  (AP-animation) Film: Secret Life of Pets (reluare protv  24 apr)

14:30 – (AP-comedy) Film: Mixed Nuts – Încurcături sentimentale (1994)

16:30 – (AP-adventure comedy) Film: The Crocodile Hunter: Collision Course –  Steve Irwin – Prietenul animalelor (2002)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul  490, 491, 492, 493 

20:30 – (12-thriller) Film: When A Stranger Calls – Apel misterios (2006)

22:15 – (15-action) Film: Ready or Not – Scapă cine poate (2019)

00:15 – (12-thriller) Film: When A Stranger Calls (reluare)

02:00 – La Maruta   (reluare)

03:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul  490, 491, 492, 493  (reluare)

Advertisement

Comentarii

comments

Powered by Facebook Comments

Reclame
Advertisement
Click to comment

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE

www.creditrapid.ro

motocultor

pentru sufletul tau

Facebook

Advertisement
Advertisement

IN Trending