Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 30 iulie 2023

Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

Published

on

Foto Credit: RADAR DE MEDIA
Reclame

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, PRO CINEMA.

Pentru a vedea programul TV săptămânal pentru pricipalele posturi, click aici!

PRO TV

06:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare)

07:00 – Ştirile PRO•TV    

10:00 – (AP-comedy) Film: Josie and the Pussycats – Josie şi Pisicile (2001)

12:00 – Şef sub acoperire (reluare)

  • Ştirile PRO•TV     

13:00 – (AP-comedy) Film: No Reservations (reluare)

15:15 – (AP-comedy) Film: Beauty Shop – Salonul de frumuseţe (2005)

17:15 – (AP-comedy) Film: New York Minute – Într-un suflet (2004)

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport     
  • Vremea

20:00 – (12-action) Film: RED 2 – Greu de pensionat 2 (2013)

22:15 – (12-action) Film: Chinese Zodiac – Zodiacul chinezesc (2012)

00:30 – (15-action) Film: Barb Wire –  Vânătoarea de recompense (1996)

02:30 – (AP-comedy) Film: New York Minute (reluare) 

04:00 – (12-comedy) Las Fierbinţi (reluare) 

05:00 – Ce spun românii  (reluare) 

ANTENA 1

06.00 Observator/Sport/Meteo(live)

09.00 Divertisment: Neatza de weekend

13.00 Observator (live)

13.30 Poftiţi pe la noi: Poftiți prin țară (r)

15.30 Divertisment: Te cunosc de undeva (r)

19.00 Observator/Sport/Meteo(live)

20.00 (AP) Divertisment: Celebrity Splash: Vedete la apa (S04 ep 06) (re-run)

23.30 (15) Film: „Sicario 2: Soldado” – „Sicario 2: Day of the Soldado”

An de producţie: SUA 2018

Advertisement

Genul: actiune/thriller

Regia: Stefano Sollima

Cu: Josh Brolin, Benicio del Toro, Matthew Modine,

În războiul drogurilor nu există reguli, iar în momentul în care cartelurile mexicane au început să infiltreze teroriștii în SUA, agentul federal Matt Graver apelează la enigmaticul Alejandro, a cărui familie a fost asasinată după o reglare de conturi, să limiteze daunele de război după metode personale.

02.00 Observator ®

03.00 (AP) Comedie: Mangalita

04.00 Film: „Sicario 2: Soldado” – „Sicario 2: Day of the Soldado” (r)

KANAL D

6:45 – 7:30 STIRILE KANAL D – r

7:30 – 8:00 SPORT, DIETA SI O VEDETA – divertisment, AP

8:00 – 8:30 PASTILA DE RAS – r

8:30 – 9:30 ROVENTURA – r

9:30 – 10:00 APEL LA CONSILIER – magazin, AP

“Apel la consilier”, emisiune care ne oferă informații utile despre cele mai frecvente scheme de investigații, de tratament sau intervenții chirurgicale.

Săptamânal, consilierul medical Eva Pavel ne va prezenta soluții și tehnologii inovatoare pentru diverse probleme de sănătate și va discuta cu specialiști din străinătate, pentru a ne oferi informații foarte utile care ne pot ajuta în situații specifice.

10:00 – 12:00 TEO SHOW – divertisment, reluare, AP

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Cristina Dorobantu, AP

13:00 – 14:30 IN CAUTAREA ADEVARULUI – drama, AP

14:30 – 16:00 ASTA-I ROMANIA! – magazin, prezinta: Mihai Ghita, AP

16:00 – 18:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

Advertisement

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

18:00 – 19:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Silvia Ionita

19:00 – 20:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

20:00 – 22:30 ROATA NOROCULUI – divertisment, prezinta: Bursucu si Ana-Maria Barnoschi, AP

22:30 – 1:15 40 DE INTREBARI CU DENISE RIFAI – divertisment, AP

1:15 – 3:15 SALVEAZA-MA – film artistic, r, AP

3:15 – 5:15 CASA IUBIRII – r

5:15 – 6:00 STIRILE KANAL D – r

PRIMA TV

07:00 Sanatate cu stil

07:30 Flash monden

08:00 Insider politic

10:00 VIATA ARE GUST CU ANCA LUNGU – episodul 17  

10:30 BANC SHOW CU ANDREI DUBAN – BEST OF  

12:00 Alege reteta nationala (redifuzare)

14:00 Poezie si delicatețuri cu Mircea Dinescu – SEZON NOU

16:00 Cronica carcotasilor ®

18:00 Focus 18 – cele mai importante știri ale zilei

19:30 Secretele presedintelui

Advertisement

20:00 Schimb de mame

22:00 Secretele presedintelui

23:00 Insider politic

00:00 Poezie si delicateturi cu Mircea Dinescu®

02:00 Film: Harababura

04:30 Podcast

05:30: BANC SHOW CU ANDREI DUBAN – BEST OF®

PRO ARENA

05.00 UFC 291: Poirier vs. Gaethje (DIRECT) < CNA AP action>

08.00 Stiri Sport.ro

08.30 De râsul lumii ep. 12, s26  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

09.30 Teoria Big Bang ep. 2+3, s4    < CNA AP comedie; The big bang theory>

10.30 Brooklyn 99 ep. 18+19, s4  < CNA Ap comedie; Brooklyn Nine-Nine; 2013>

11.30 Barbat in minoritate ep. 17+18, s1 < CNA AP comedie; Last man standing; 2011>

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Superspeed  <ProTv >

13.30 I likeIT  <ProTv >

14.00 Campionatul national de drift – etapa 3 Transalpina

15.00 Stiri Sport.ro

15.30 Aşii amanetului ep. 47, s18 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

16.00 Teoria Big Bang ep. 4+5, s4    < CNA AP comedie; The big bang theory>

Advertisement

17.00 Brooklyn 99 ep. 20+21, s4   < CNA Ap comedie; Brooklyn Nine-Nine; 2013>

18.00 Barbat in minoritate ep. 19+20, s1 < CNA AP comedie; Last man standing; 2011>

19.00 Provocarea supremă ep. 3+4, s3 < CNA AP reality; Ultimate rush; 2011 >

20.00 SURVIVOR: În Arenă  ep 15 < CNA AP reality>

21.00 AtleticoTextila  ep. 5, s2  < CNA 12 comedie; 2016>

22.00 UFC 291: Poirier vs. Gaethje < CNA AP action>

01.00 Stiri Sport.ro

01.30 AtleticoTextila  ep. 5, s2  < CNA 12 comedie; 2016>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Apropo TV  <ProTv >

04.00 La Bloc ep. 394+395+396+397 <CNA AP divertisment; 2002>

Ricardo David Mazilu - Redactor, Secretar redactie ricardo.mazilu@radardemedia.ro

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

SEO

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement

IN Trending