Connect with us

Program TV

PROGRAM TV EUROSPORT 1: 10 aprilie – 13 mai 2018

Published

on

Prev1 of 3
 

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul EUROSPORT 1, aferent perioadei 10 aprilie – 13 mai 2018.

 

10 aprilie 2018

 

04:00-05:30 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

05:30-07:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 6-a: Atlanta United (Statele Unite ale Americii) – Los Angeles FC (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 7 aprilie 2018 (E2)

 

07:00-08:30 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

08:30-09:30 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Ţării Bascilor
 Prima difuzare 7 aprilie 2018 (EI)

 

09:30-11:00 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

11:00-11:30 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Aproape de aurul olimpic
 Prima difuzare 28 noiembrie 2017 (EI)

 

11:30-12:00 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Aproape de aurul olimpic
 Prima difuzare 9 ianuarie 2018 (EI)

 

12:00-12:30 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Eroii viitorului
 Prima difuzare 30 ianuarie 2018 (EI)

 

12:30-13:00 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Eroii viitorului
 Prima difuzare 20 decembrie 2017 (EI)

 

13:00-13:05 RELUARE

Native HD

 SPORTURI DE IARNĂ: În urmărirea istoriei
 Prima difuzare 9 aprilie 2018 (EI)

 

13:05-14:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

14:00-15:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Ţării Bascilor
 Prima difuzare 7 aprilie 2018 (EI)

 

15:00-16:30 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

16:30-17:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 6-a: Atlanta United (Statele Unite ale Americii) – Los Angeles FC (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 7 aprilie 2018 (E2)

 

17:30-18:00 REPORTAJE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
  

 

18:00-18:30 REPORTAJE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

  

 

18:30-19:30 REPORTAJE

Native HD

 GOLF: Masters – Augusta
  

 

19:30-20:15 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a doua Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

20:15-21:00 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a treia Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

21:00-21:25 REPORTAJE CĂLĂRIE: Excelenţă ecvestră
  

 

21:25-21:35 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

21:35-23:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

23:00-23:30 REPORTAJE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

  

 

23:30-00:00 REPORTAJE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: Seria Blancpain Sprint, la Zolder, în  Belgia

Retrospectivă

  

 

00:00-00:25 REPORTAJE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Retrospectivă

  

 

00:25-00:35 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

00:35-01:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

01:00-01:05 RELUARE

Native HD

 SPORTURI DE IARNĂ: În urmărirea istoriei
 Prima difuzare 9 aprilie 2018 (EI)

 

01:05-02:30 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

02:30-04:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 


11 aprilie 2018

 

04:00-04:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

04:30-05:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

05:00-05:30 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

05:30-07:00 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

07:00-08:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 6-a: Atlanta United (Statele Unite ale Americii) – Los Angeles FC (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 7 aprilie 2018 (E2)

 

08:30-09:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

09:00-09:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

09:30-10:00 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

10:00-11:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

11:00-11:05 RELUARE

Native HD

 SPORTURI DE IARNĂ: În urmărirea istoriei
 Prima difuzare 9 aprilie 2018 (EI)

 

11:05-12:30 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

12:30-13:00 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Cursa tehnologiei
 Prima difuzare 28 februarie 2018 (EI)

 

13:00-13:30 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Cursa tehnologiei
 Prima difuzare 6 decembrie 2017 (EI)

 

13:30-14:00 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Anatomia sportului
 Prima difuzare 19 martie 2018 (EI)

 

14:00-14:30 RELUARE

Native HD

 JOCURILE OLIMPICE: Anatomia sportului
 Prima difuzare 27 martie 2018 (EI)

 

14:30-15:00 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Retrospectivă

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

15:00-16:30 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

16:30-18:45 LIVE CICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
  

 

18:45-19:15 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

19:15-20:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 6-a: Atlanta United (Statele Unite ale Americii) – Los Angeles FC (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 7 aprilie 2018 (E2)

 

20:30-21:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

21:00-21:30 REPORTAJE

Native HD

 OMNISPORT: În culisele campionilor
  

 

21:30-21:35 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

21:35-22:30 RELUARE CICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
 Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

22:30-23:00 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

23:00-23:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

23:30-23:35 RELUARE

Native HD

 SPORTURI DE IARNĂ: În urmărirea istoriei
 Prima difuzare 9 aprilie 2018 (EI)

 

23:35-00:55 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

00:55-01:05 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

01:05-02:30 RELUARE CICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
 Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

02:30-03:00 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 


12 aprilie 2018

 

03:00-04:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Ţării Bascilor
 Prima difuzare 7 aprilie 2018 (EI)

 

04:00-05:30 RELUARE CICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
 Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

05:30-06:00 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Prima cursă

 Prima difuzare 24 martie 2018 (E2)

 

06:00-06:30 RELUARE

Native HD

 SUPERSPORT: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

.

 Prima difuzare 25 martie 2018 (E2)

 

06:30-07:00 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Cursa a doua

 Prima difuzare 25 martie 2018 (E2)

 

07:00-08:00 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

08:00-08:30 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Retrospectivă

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

08:30-09:30 RELUARE CICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
 Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

09:30-11:00 DECALAT

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 7-a: New York City FC (Statele Unite ale Americii) – Real Salt Lake (Statele Unite ale Americii)

  

 

11:00-11:30 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Prima cursă

 Prima difuzare 24 martie 2018 (E2)

 

11:30-12:00 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Cursa a doua

 Prima difuzare 25 martie 2018 (E2)

 

12:00-12:30 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

12:30-13:30 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

13:30-14:30 RELUARE CICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
 Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

14:30-16:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 6-a: Atlanta United (Statele Unite ale Americii) – Los Angeles FC (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 7 aprilie 2018 (E2)

 

16:00-16:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

16:30-17:45 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

17:45-18:15 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Prima cursă

 Prima difuzare 24 martie 2018 (E2)

 

18:15-18:45 RELUARE

Native HD

 SUPERSPORT: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

.

 Prima difuzare 25 martie 2018 (E2)

 

18:45-19:15 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Cursa a doua

 Prima difuzare 25 martie 2018 (E2)

 

19:15-19:45 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

19:45-21:10 RELUARE

Native HD

 SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

21:10-21:15 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

21:15-23:15 LIVE

Native HD

 CĂLĂRIE: Cupa Mondială FEI, la Paris, în  Franţa

Sărituri peste obstacole – Finala I Avancronică

  

 

23:15-00:25 RELUARE CICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
 Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

00:25-00:30 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

00:30-02:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 6-a: Atlanta United (Statele Unite ale Americii) – Los Angeles FC (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 7 aprilie 2018 (E2)

 

02:00-02:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

02:30-03:00 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Prima cursă

 Prima difuzare 24 martie 2018 (E2)

 


13 aprilie 2018

 

03:00-03:30 RELUARE

Native HD

 SUPERSPORT: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

.

 Prima difuzare 25 martie 2018 (E2)

 

03:30-04:00 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Cursa a doua

 Prima difuzare 25 martie 2018 (E2)

 

04:00-04:30 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Prima cursă

 Prima difuzare 24 martie 2018 (E2)

 

04:30-05:00 RELUARE

Native HD

 SUPERSPORT: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

.

 Prima difuzare 25 martie 2018 (E2)

 

05:00-05:30 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Cursa a doua

 Prima difuzare 25 martie 2018 (E2)

 

05:30-06:00 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

06:00-06:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 3 aprilie 2018 (EI)

 

06:30-07:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

07:00-07:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

07:30-08:00 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Prima cursă

 Prima difuzare 24 martie 2018 (E2)

 

08:00-08:30 RELUARE

Native HD

 SUPERSPORT: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

.

 Prima difuzare 25 martie 2018 (E2)

 

08:30-09:00 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Cursa a doua

 Prima difuzare 25 martie 2018 (E2)

 

09:00-09:30 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Retrospectivă

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

09:30-10:00 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

10:00-11:00 RELUARE OMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna aprilie

 Prima difuzare 4 aprilie 2018 (EI)

 

11:00-12:00 RELUARE CICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
 Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

12:00-12:30 RELUARE

Native HD

 OMNISPORT: În culisele campionilor
 Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

12:30-13:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

13:00-13:15 LIVE

Native HD

 FOTBAL: Liga Europa
  

 

13:15-13:45 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

13:45-14:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 3 aprilie 2018 (EI)

 

14:00-14:15 LIVE

Native HD

 FOTBAL: Liga Campionilor UEFA
  

 

14:15-14:45 RELUARE

Native HD

 SUPERSPORT: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

.

 Prima difuzare 25 martie 2018 (E2)

 

14:45-15:15 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Cursa a doua

 Prima difuzare 25 martie 2018 (E2)

 

15:15-15:45 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

15:45-16:15 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 3 aprilie 2018 (EI)

 

16:15-16:45 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

16:45-17:45 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Punta del Este, în  Uruguay

Retrospectivă

 Prima difuzare 20 martie 2018 (EI)

 

17:45-19:00 RELUARE CICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
 Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

19:00-20:30 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

20:30-21:00 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Prima cursă

 Prima difuzare 24 martie 2018 (E2)

 

21:00-21:25 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Cursa a doua

 Prima difuzare 25 martie 2018 (E2)

 

21:25-21:30 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

21:30-00:00 LIVE

Native HD

 CĂLĂRIE: Cupa Mondială FEI, la Paris, în  Franţa

Sărituri peste obstacole – Finala II

  

 

00:00-00:10 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

00:10-00:30 RELUARE

Native HD

 CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Retrospectivă

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

00:30-01:00 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

01:00-02:00 RELUARE OMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna aprilie

 Prima difuzare 4 aprilie 2018 (EI)

 

02:00-02:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

02:30-04:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 6-a: Atlanta United (Statele Unite ale Americii) – Los Angeles FC (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 7 aprilie 2018 (E2)

 


14 aprilie 2018

 

04:00-05:00 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Punta del Este, în  Uruguay

Retrospectivă

 Prima difuzare 20 martie 2018 (EI)

 

05:00-05:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 3 aprilie 2018 (EI)

 

05:30-06:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

06:00-06:30 RELUARE OMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna aprilie

 Prima difuzare 4 aprilie 2018 (EI)

 

06:30-07:30 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Punta del Este, în  Uruguay

Retrospectivă

 Prima difuzare 20 martie 2018 (EI)

 

07:30-08:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 3 aprilie 2018 (EI)

 

08:00-08:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

08:30-09:30 RELUARE OMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna aprilie

 Prima difuzare 4 aprilie 2018 (EI)

 

09:30-10:30 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Punta del Este, în  Uruguay

Retrospectivă

 Prima difuzare 20 martie 2018 (EI)

 

10:30-11:15 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Buriram, în  Thailanda

Cursa a doua

 Prima difuzare 25 martie 2018 (E2)

 

11:15-12:15 LIVE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Superpole Inclusiv avancronica

  

 

12:15-12:30 RELUARE OMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna aprilie

 Prima difuzare 4 aprilie 2018 (EI)

 

12:30-13:00 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

13:00-14:00 LIVE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Calificări

  

 

14:00-14:15 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 3 aprilie 2018 (EI)

 

14:15-16:30 LIVE FOTBAL: Premier League, în

Etapa a 34-a Southampton (Anglia) – Chelsea (Anglia) Inclusiv avancronica

  

 

16:30-16:45 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

16:45-17:00 REPORTAJE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

  

 

17:00-18:15 LIVE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

  

 

18:15-19:00 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

19:00-19:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Fotbal FIFA
 Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

19:30-21:25 LIVE FOTBAL: Premier League, în

Etapa a 34-a Liverpool (Anglia) – Bournemouth (Anglia)

  

 

21:25-21:35 RELUARE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

21:35-23:45 LIVE FOTBAL: Premier League, în

Etapa a 34-a Tottenham (Marea Britanie) – Manchester City (Anglia) Inclusiv avancronica

  

 

23:45-00:55 LIVE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 7-a: Chicago Fire Soccer Club (Statele Unite ale Americii) – Los Angeles Galaxy (Statele Unite ale Americii)

  

 

00:55-01:05 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

01:05-02:00 RELUARE CICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
 Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

02:00-02:30 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

02:30-03:15 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 


15 aprilie 2018

 

03:15-04:00 RELUARE OMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna aprilie

 Prima difuzare 4 aprilie 2018 (EI)

 

04:00-05:30 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Mallorca, Spania
 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (E2)

 

05:30-07:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 7-a: New York Red Bulls (Statele Unite ale Americii) – Montreal Impact (Canada)

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (E2)

 

07:00-07:45 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

07:45-08:30 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

08:30-09:30 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Mallorca, Spania
 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (E2)

 

09:30-11:00 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 7-a: New York Red Bulls (Statele Unite ale Americii) – Montreal Impact (Canada)

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (E2)

 

11:00-11:45 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

11:45-12:30 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

12:30-13:15 LIVE

Native HD

 SUPERSPORT: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

.

  

 

13:15-14:00 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

14:00-15:00 LIVE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

  

 

15:00-15:45 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
 Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

15:45-18:30 LIVE

Native HD

 CICLISM: Cursa Amstel Gold, în Olanda
  

 

18:30-20:00 LIVE

Native HD

 CICLISM: Cupa Franţei
  

 

20:00-21:25 DECALAT

Native HD

 CĂLĂRIE: Cupa Mondială FEI, la Paris, în  Franţa

Sărituri peste obstacole – Finala III

  

 

21:25-21:35 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

21:35-23:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa Amstel Gold, în Olanda
 Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

23:00-01:10 LIVE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 7-a: Sporting Kansas City (Statele Unite ale Americii) – Seattle Sounders FC (Statele Unite ale Americii)

  

 

01:10-01:20 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

01:20-01:45 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

01:45-02:30 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

 Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

02:30-04:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa Amstel Gold, în Olanda
 Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 


16 aprilie 2018

 

04:00-04:30 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

04:30-05:00 RELUARE

Native HD

 SUPERSPORT: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

.

 Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

05:00-05:30 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

 Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

05:30-07:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa Amstel Gold, în Olanda
 Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

07:00-08:30 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 7-a: Sporting Kansas City (Statele Unite ale Americii) – Seattle Sounders FC (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

08:30-09:00 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

09:00-09:30 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

 Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

09:30-10:00 RELUARE

Native HD

 OMNISPORT: În culisele campionilor
 Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

10:00-11:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa Amstel Gold, în Olanda
 Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

11:00-12:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Mallorca, Spania
 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (E2)

 

12:00-12:30 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

12:30-13:00 RELUARE

Native HD

 SUPERSPORT: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

.

 Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

13:00-13:30 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

 Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

13:30-15:00 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa Amstel Gold, în Olanda
 Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

15:00-16:15 LIVE

Native HD

 CICLISM: Turul Alpilor
  

 

16:15-17:45 RELUARE

Native HD

 FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 7-a: Sporting Kansas City (Statele Unite ale Americii) – Seattle Sounders FC (Statele Unite ale Americii)

 Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

17:45-18:15 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

18:15-19:00 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

 Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

19:00-19:25 RELUARE

Native HD

 FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

19:25-19:30 REPORTAJE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
  

 

19:30-20:45 RELUARE FOTBAL: Premier League, în

Etapa a 34-a Tottenham (Marea Britanie) – Manchester City (Anglia) Inclusiv avancronica

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (ER)

 

20:45-21:40 REPORTAJE FOTBAL: Premier League, în

. Rezumat

  

 

21:40-21:45 RELUARE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
 Prima difuzare 16 aprilie 2018 (EI)

 

21:45-00:00 LIVE FOTBAL: Premier League, în

Etapa a 34-a West Ham (Anglia) – Stoke City (Anglia) Inclusiv avancronica

  

 

00:00-00:30 RELUARE

Native HD

 OMNISPORT: În culisele campionilor
 Prima difuzare 16 aprilie 2018 (EI)

 

00:30-01:25 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Turul Alpilor
 Prima difuzare 16 aprilie 2018 (EI)

 

01:25-01:30 RELUARE ŞTIRI: Ştirile Eurosport
 Prima difuzare 16 aprilie 2018 (EI)

 

01:30-02:30 RELUARE

Native HD

 CICLISM: Cursa Amstel Gold, în Olanda
 Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

02:30-03:00 RELUARE

Native HD

 SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

 Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 


Prev1 of 3

Lasa un comentariu aici!

Str. Delea Veche, nr.24, copr D, et.4, Sector 2, Bucuresti. Pentru comunicate de presa, informari si alte materiale va rugam sa ne contactati pe e-mail.

Click to comment

Lasă un răspuns

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Program TV

PROGRAM TV KANAL D: 22-28 octombrie 2018

Published

on

Prev1 of 2
 

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul KANAL D aferent perioadei 22-28 octombrie 2018. 

 

LUNI  22.10.2018

6:30 – 7:30 STIRILE KANAL D – r, AP

7:30 – 8:15 TELESHOPPING

8:15 – 8:45 PASTILA DE RAS –  divertisment, AP

8:45 – 9:15 TELESHOPPING

9:15 – 12:00 GUNES – serial, 2015,Turcia, regia: Sadullah Celen, cu: Burcu Ozberk, în rolul lui Nazli, Berk Atan, în rolul lui Savas, Hande Ercel, în rolul lui Selin, Miray Akay, în rolul lui Peri, Meltem Gulenc, în rolul lui Rana, Funda Ilhan, în rolul lui Sevilay, Teoman Kumbaracibasi, în rolul lui Ahmet, titlul original: “Gunesin Kizlari”, AP

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, cu: Silvia Ionita; Meteo: Anca Ciota, AP

13:00 –  15:00 TE VREAU LANGA MINE – sezon nou, divertisment, cu: Andreea Mantea, AP

15:00 – 17:00 TEO SHOW – sezon nou , divertisment, cu Teo Trandafir si Bursucu, AP

17:00 – 18:45 UN DESTIN LA RASCRUCE

Synopsis general:

Productia, adaptare a romanului “Fatih-Harbiye”, de Peyami Safa, exploreaza cu profunzime caile complicate ale dragoste si viata cu toate contradictiile si conflictele sale.

“Un destin la rascruce” spune povestea tinerei Neriman (Neslihan Atagul), care traieste intr-un cartier sarac al Istanbulului, captiva a unui stil de viata previzibil si conventional. Tanara si-a pierdut mama cand in copilare, iar acum locuieste cu tatal si cu matusa ei. Desi crescuta intr-un mediu modest, visele lui Neriman sunt foarte mari. Tanara doreste cu ardoare sa scape din mediul restrictiv si sufocant, iar ocazia “evadarii” se va ivi in curand, odata cu aparitia in viata ei a unui tanar din lumea buna, Macit (Kadir Dogulu). Dragostea fetei e disputata insa si de tanarul Sinasi (Yunus Emre Yildirimer), un tanar educat si onorabil din cartier. Sinasi si Neriman au crescut impreuna, iar relatia lor, care ar trebui sa se indrepte spre casatorie, incepe sa se deterioreze.

Actiunea se complica atunci cand Neriman o intalneste pe Pelin (Dilara Oztunc), una dintre cele doua fiice ale unchiului ei bogat. Pelin organizeaza o petrecere in cinstea sosirii lui Macit (Kadir Dogulu), care tocmai s-a intors din strainatate si pe care il iubeste obsesiv. Noaptea in care are loc petrecerea de vis organizata de Pelin le rezerva o multime de surprize tuturor personajele implicate in actiunea serialului…

18:45 – 20:00 STIRILE KANAL D – cu: Sabbagh Christian, AP

20:00 – 23:15 MIREASA DIN ISTANBUL

Prezentarea serialului:

Debutul serialului o prezintă pe Sureyya (Asli Enver), o frumoasa tanara, proaspăt absolventă de Conservator si o muziciană talentată, care debutează în tumultuoasa industrie muzicală. Sureyya duce o viaţă modestă, alături de mătuşa ei, singura rudă pe care o mai are.

Însă destinul fetei este pe cale să o surprindă; aceasta se îndrăgosteşte de un tânăr şi bogat om de afaceri, pe nume Faruk Boran (Ozkan Deniz). Familia barbatului este una dintre cele mai respectate, bogate şi nobile familii din Turcia. Capul familiei, chiar mama acestuia, Esma Sultan, are planuri mari pentru preferatul ei, unul dintre cei trei băieţi ai săi. Femeia doreşte să îi aranjeze lui Faruk o căsătorie avantajoasă, o noră după chipul şi asemănarea ei.

Faruk o întâlneşte pe Sureyya şi, în timp, acesta se îndrăgosteşte din ce în ce mai mult de fată. Iubirea lui culminează cu cererea în căsătorie. Sureyya nu cunoaşte situaţia acestuia şi nici obiceiurile familiei lui, astfel că atunci când tânărul îi propune să meargă pentru a-i întâlni familia şi pentru a anunţa logodna, fata acceptă invitaţia imediat. Două lumi, una dinamică, modernă şi una tributară tradiţiilor sunt pe cale să se ciocnească.

Sosirea tinerilor în casa părintească e un adevărat şoc pentru mama bărbatului, care nu este de acord cu logodna. Cu toate acestea, Sureyya speră că Esma Sultan va ajunge să o accepte în cele din urmă ca noră, după ce o va cunoaşte mai bine. Însă fata nu ştie că mama băiatului este o femeie foarte dificilă, greu de mulţumit. Lucrurile se vor complica pe măsură ce timpul va trece, iar viaţa celor doi îndrăgostiţi va fi supusă la grele încercări.

23:15 – 1:00 FanArena – divertisment, prezinta: Ilinca Vandici si Vladimir Draghia, AP

Prezentarea show-ului:

„FanArena”, emisiune prezentata de Ilinca Vandici si Vladimir Draghia, dedicata milioanelor de fani ai „Exatlon”, va incepe joi, 30 august, la Kanal D, si va fi difuzata de luni pana vineri, de la ora 17:00. Dezvaluiri in exclusivitate despre ceea ce nu s-a vazut la „Exatlon”, noi perspective asupra a ceea ce se intampla in fascinantul reality, interviuri in premiera, cu apropiati ai concurentilor, dezbateri cu cei prezenti in platou pe temele cele mai sensibile legate de desfasurarea concursului si de evolutia  concurentilor, toate acestea vor face deliciul telespectatorilor intr-un talk-show inedit si intens.

Vladimir Draghia si Ilinca Vandici ii vor avea invitati in platou si pe concurentii primului senzon „Exatlon”, acestia din urma fiind in masura sa inteleaga si sa impartaseasca celor de acasa adevarata dimensiune a problemelor cu care s-ar putea confrunta membrii celor doua echipe in Republica Dominicana.

Pe masura ce se vor face eliminari de la „Exatlon”, concurentii celui de-al doilea sezon vor veni in platoul „FanArena” sa isi povesteasca propria versiune a experientei traite acolo.

1:00 – 2:15 STIRILE KANAL D – r

2:15 – 4:00 TEO SHOW  – r

4:00 – 5:45 TE VREAU LANGA MINE  – r

5:45 – 6:30 TELESHOPPING – r

6:30 – 6:45  Pastila de ras

 

 

MARTI 23.10.2018

6:30 – 7:30 STIRILE KANAL D – r, AP

7:30 – 8:15 TELESHOPPING

8:15 – 8:45 PASTILA DE RAS –  divertisment, AP

8:45 – 9:15 TELESHOPPING

9:15 – 12:00 GUNES – serial, 2015,Turcia, regia: Sadullah Celen, cu: Burcu Ozberk, în rolul lui Nazli, Berk Atan, în rolul lui Savas, Hande Ercel, în rolul lui Selin, Miray Akay, în rolul lui Peri, Meltem Gulenc, în rolul lui Rana, Funda Ilhan, în rolul lui Sevilay, Teoman Kumbaracibasi, în rolul lui Ahmet, titlul original: “Gunesin Kizlari”, AP

 

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, cu: Silvia Ionita; Meteo: Anca Ciota, AP

13:00 –  15:00 TE VREAU LANGA MINE – sezon nou, divertisment, cu: Andreea Mantea, AP

15:00 – 17:00 TEO SHOW – sezon nou, divertisment, cu Teo Trandafir si Bursucu, AP

17:00 – 18:45 UN DESTIN LA RASCRUCE

Synopsis general:

Productia, adaptare a romanului “Fatih-Harbiye”, de Peyami Safa, exploreaza cu profunzime caile complicate ale dragoste si viata cu toate contradictiile si conflictele sale.

“Un destin la rascruce” spune povestea tinerei Neriman (Neslihan Atagul), care traieste intr-un cartier sarac al Istanbulului, captiva a unui stil de viata previzibil si conventional. Tanara si-a pierdut mama cand in copilare, iar acum locuieste cu tatal si cu matusa ei. Desi crescuta intr-un mediu modest, visele lui Neriman sunt foarte mari. Tanara doreste cu ardoare sa scape din mediul restrictiv si sufocant, iar ocazia “evadarii” se va ivi in curand, odata cu aparitia in viata ei a unui tanar din lumea buna, Macit (Kadir Dogulu). Dragostea fetei e disputata insa si de tanarul Sinasi (Yunus Emre Yildirimer), un tanar educat si onorabil din cartier. Sinasi si Neriman au crescut impreuna, iar relatia lor, care ar trebui sa se indrepte spre casatorie, incepe sa se deterioreze.

Actiunea se complica atunci cand Neriman o intalneste pe Pelin (Dilara Oztunc), una dintre cele doua fiice ale unchiului ei bogat. Pelin organizeaza o petrecere in cinstea sosirii lui Macit (Kadir Dogulu), care tocmai s-a intors din strainatate si pe care il iubeste obsesiv. Noaptea in care are loc petrecerea de vis organizata de Pelin le rezerva o multime de surprize tuturor personajele implicate in actiunea serialului…

18:45 – 20:00 STIRILE KANAL D – cu: Sabbagh Christian, AP

20:00 – 23:30 MIREASA DIN ISTANBUL

Prezentarea serialului:

Debutul serialului o prezintă pe Sureyya (Asli Enver), o frumoasa tanara, proaspăt absolventă de Conservator si o muziciană talentată, care debutează în tumultuoasa industrie muzicală. Sureyya duce o viaţă modestă, alături de mătuşa ei, singura rudă pe care o mai are.

Însă destinul fetei este pe cale să o surprindă; aceasta se îndrăgosteşte de un tânăr şi bogat om de afaceri, pe nume Faruk Boran (Ozkan Deniz). Familia barbatului este una dintre cele mai respectate, bogate şi nobile familii din Turcia. Capul familiei, chiar mama acestuia, Esma Sultan, are planuri mari pentru preferatul ei, unul dintre cei trei băieţi ai săi. Femeia doreşte să îi aranjeze lui Faruk o căsătorie avantajoasă, o noră după chipul şi asemănarea ei.

Faruk o întâlneşte pe Sureyya şi, în timp, acesta se îndrăgosteşte din ce în ce mai mult de fată. Iubirea lui culminează cu cererea în căsătorie. Sureyya nu cunoaşte situaţia acestuia şi nici obiceiurile familiei lui, astfel că atunci când tânărul îi propune să meargă pentru a-i întâlni familia şi pentru a anunţa logodna, fata acceptă invitaţia imediat. Două lumi, una dinamică, modernă şi una tributară tradiţiilor sunt pe cale să se ciocnească.

Sosirea tinerilor în casa părintească e un adevărat şoc pentru mama bărbatului, care nu este de acord cu logodna. Cu toate acestea, Sureyya speră că Esma Sultan va ajunge să o accepte în cele din urmă ca noră, după ce o va cunoaşte mai bine. Însă fata nu ştie că mama băiatului este o femeie foarte dificilă, greu de mulţumit. Lucrurile se vor complica pe măsură ce timpul va trece, iar viaţa celor doi îndrăgostiţi va fi supusă la grele încercări.

23:30 – 1:00 FanArena – divertisment, prezinta: Ilinca Vandici si Vladimir Draghia, AP

Prezentarea show-ului:

„FanArena”, emisiune prezentata de Ilinca Vandici si Vladimir Draghia, dedicata milioanelor de fani ai „Exatlon”, va incepe joi, 30 august, la Kanal D, si va fi difuzata de luni pana vineri, de la ora 17:00. Dezvaluiri in exclusivitate despre ceea ce nu s-a vazut la „Exatlon”, noi perspective asupra a ceea ce se intampla in fascinantul reality, interviuri in premiera, cu apropiati ai concurentilor, dezbateri cu cei prezenti in platou pe temele cele mai sensibile legate de desfasurarea concursului si de evolutia  concurentilor, toate acestea vor face deliciul telespectatorilor intr-un talk-show inedit si intens.

Vladimir Draghia si Ilinca Vandici ii vor avea invitati in platou si pe concurentii primului senzon „Exatlon”, acestia din urma fiind in masura sa inteleaga si sa impartaseasca celor de acasa adevarata dimensiune a problemelor cu care s-ar putea confrunta membrii celor doua echipe in Republica Dominicana.

Pe masura ce se vor face eliminari de la „Exatlon”, concurentii celui de-al doilea sezon vor veni in platoul „FanArena” sa isi povesteasca propria versiune a experientei traite acolo.

1:00 – 2:15 STIRILE KANAL D – r

2:15 – 3:15 ROventura – r

3:15 – 5:00 TEO SHOW  – r

5:00 – 5:45 Pastila de ras  – r

5:45 – 6:30 TELESHOPPING – r

6:30 – 6:45 Pastila de ras

 

 

 

MIERCURI 24.10.2018

6:30 – 7:30 STIRILE KANAL D – r, AP

7:30 – 8:15 TELESHOPPING

8:15 – 8:45 PASTILA DE RAS –  divertisment, AP

8:45 – 9:15 TELESHOPPING

9:15 – 12:00 GUNES – serial, 2015,Turcia, regia: Sadullah Celen, cu: Burcu Ozberk, în rolul lui Nazli, Berk Atan, în rolul lui Savas, Hande Ercel, în rolul lui Selin, Miray Akay, în rolul lui Peri, Meltem Gulenc, în rolul lui Rana, Funda Ilhan, în rolul lui Sevilay, Teoman Kumbaracibasi, în rolul lui Ahmet, titlul original: “Gunesin Kizlari”, AP

“Gunes” reda povestea unei familii care se desfasoara pe multiple planuri, in centrul sau fiind Gunes (Evrim Alasya), o femeie frumoasa, in varsta de 35 de ani, mama a trei fete, ce se imparte intre indatoririle materne si cariera de profesoara de literatura. Gunes duce o viata linistita in Izmir, alaturi de cele trei fiice ale ei: gemenele biviteline Nazli (Burcu Özberk) si Selin (Hande Erçel), in varsta de 17 ani, doua adolescente cu caractere diametral opuse, si Peri (Miray Akay), mezina in varsta de 15 ani.

Viata lui Gunes se schimba radical dupa ce il intalneste pe Haluk Mertoglu (Emre Kinay), un om de afaceri in varsta de 43 de ani, din Istanbul. Cei doi se indragostesc fulgerator, iar cererea in casatorie venita la scurt timp din partea lui Haluk o uimeste pe Gunes. Femeia vrea sa devina sotia acestui barbat fermecator si prosper, dar Nazli se impotriveste casatoriei. Selin, dimpotriva, vede acest mariaj ca pe o mare oportunitate atat pentru ea, cat si pentru mama ei. Peri este mai moderata, crezand ca daca aceasta alegere o va face fericita pe mama ei, starea sa benefica se va transfera si catre ea.

In ciuda problemelor cu care Gunes vine in relatie, Haluk lupta pentru inima femeii iubite. Foarte repede, Gunes si fiicele ei vor deveni o problema curenta pentru familia Mertoglu. Reunirea celor doua familii va scoate la iveala multe secrete si va schimba radical viata celor implicati.

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, cu: Silvia Ionita; Meteo: Anca Ciota, AP

13:00 –  15:00 TE VREAU LANGA MINE – sezon nou, divertisment, cu: Andreea Mantea, AP

15:00 – 17:00 TEO SHOW – sezon nou, divertisment, cu Teo Trandafir si Bursucu, AP

17:00 – 18:45 UN DESTIN LA RASCRUCE

Synopsis general:

Productia, adaptare a romanului “Fatih-Harbiye”, de Peyami Safa, exploreaza cu profunzime caile complicate ale dragoste si viata cu toate contradictiile si conflictele sale.

“Un destin la rascruce” spune povestea tinerei Neriman (Neslihan Atagul), care traieste intr-un cartier sarac al Istanbulului, captiva a unui stil de viata previzibil si conventional. Tanara si-a pierdut mama cand in copilare, iar acum locuieste cu tatal si cu matusa ei. Desi crescuta intr-un mediu modest, visele lui Neriman sunt foarte mari. Tanara doreste cu ardoare sa scape din mediul restrictiv si sufocant, iar ocazia “evadarii” se va ivi in curand, odata cu aparitia in viata ei a unui tanar din lumea buna, Macit (Kadir Dogulu). Dragostea fetei e disputata insa si de tanarul Sinasi (Yunus Emre Yildirimer), un tanar educat si onorabil din cartier. Sinasi si Neriman au crescut impreuna, iar relatia lor, care ar trebui sa se indrepte spre casatorie, incepe sa se deterioreze.

Actiunea se complica atunci cand Neriman o intalneste pe Pelin (Dilara Oztunc), una dintre cele doua fiice ale unchiului ei bogat. Pelin organizeaza o petrecere in cinstea sosirii lui Macit (Kadir Dogulu), care tocmai s-a intors din strainatate si pe care il iubeste obsesiv. Noaptea in care are loc petrecerea de vis organizata de Pelin le rezerva o multime de surprize tuturor personajele implicate in actiunea serialului…

18:45 – 19:45 STIRILE KANAL D – cu: Sabbagh Christian, AP

19:45 – 23:15 EXATLON  – premiera sezonului doi, divertisement, prezinta Cosmin Cernat, AP

Prezentarea emisiunii:

„Exatlon”, show-ul fenomen care a transformat oameni obisnuiti in adevarati eroi si a readus pasiunea pentru sport si bucuria jocului in viata copiilor, incepe miercuri, 29 august, la ora 19:30, si urmeaza sa fie difuzat 5 zile pe saptamana, de miercuri pana duminica.  Cei 20 de concurenti, 10 Faimosi si 10 Razboinici, se afla deja in Republica Dominicana si sunt gata sa treaca prin cea mai dura si, in acelasi timp,  frumoasa experienta a vietii lor. Acestia, dar si telespectatorii vor avea parte de o serie de suprize, unele care tin de detalii de productie, altele chiar de evolutia individuala, in Republica Dominicana, a fiecarui razboinic sau faimos in parte.

In acest sezon, traseele vor fi mult mai dificile, iar modalitatea de eliminare se va face pe criterii exclusiv sportive, si nu in urma SMS-urilor, ca in sezonul precedent. 10 Faimosi si 10 Razboinici se arunca intr-o lupta reala, cu miza uriasa, premiul de 100.000 de Euro, dar si aprecierea a milioane de oameni! In acest sezon intra adevarati campioni, pasionati de sport, oameni pregatiti fizic si psihic, determinati sa ramana pana la final in concurs, pentru a demonstra ca nu au ajuns intamplator in competitie.

Echipa Faimosilor este formata din nume grele ale sportului romanesc si vedete pasionate de sport si viata sanatoasa. Monica Rosu – dublu medaliata la Jocurile Olimpice de la Atena, Cristina Nedelcu – multipla campioana mondiala la gimnastica aerobica, Yamato Zaharia –  multiplu campion mondial la Kempo, Ana Georgescu – campioana internationala la gimnastica ritmica, Silvia Stroescu- campioana olimpica la gimnastica, Cristi Pulhac – fotbalist de top,  Mirel Dragan – multiplu campion mondial, european si national la Kempo, Adrian Blidaru – jucator profesionist de baschet, Lili Sandu – cantareata, actrita, si What’s UP – compozitor, cantaret si producator muzical, acestia sunt cei 10 Faimosi care vor lupta impotriva celor 10 Razboinici, adversari redutabili, pregatiti si ei pentru marea infruntare de la „Exatlon”, prin preocuparile sportive pe care fiecare dintre ei le are in viata profesionala sau privata.

Din echipa Razboinicilor fac parte Ciprian Silasi – cantaret de muzica populara, Corina Petrut – make-up artist, Alin Andronic – student,  Ana-Maria Otvos – antrenor de fitness, Doru Mesesan – antrenor de fitness, lulian Pitea- instructor de schi, Ana Taran – antrenor personal, Beatrice Olaru – antrenor fitness, Naomi Musca – studenta, Calin Novacescu – antrenor de fitness si taekwondo.

Nu pierdeti, pe 29 august, de la ora 19:30, marea premiera a noului sezon „Exatlon”, reality-ul revolutionar care va va face sa simtiti, de miercuri pana duminica, adrenalina la cote maxime, numai la Kanal D!

23:15 – 1:00  FANARENA – divertisment, prezinta: Ilinca Vandici si Vladimir Draghia, AP

Prezentarea show-ului:

„FanArena”, emisiune prezentata de Ilinca Vandici si Vladimir Draghia, dedicata milioanelor de fani ai „Exatlon”, va incepe joi, 30 august, la Kanal D, si va fi difuzata de luni pana vineri, de la ora 17:00. Dezvaluiri in exclusivitate despre ceea ce nu s-a vazut la „Exatlon”, noi perspective asupra a ceea ce se intampla in fascinantul reality, interviuri in premiera, cu apropiati ai concurentilor, dezbateri cu cei prezenti in platou pe temele cele mai sensibile legate de desfasurarea concursului si de evolutia  concurentilor, toate acestea vor face deliciul telespectatorilor intr-un talk-show inedit si intens.

Vladimir Draghia si Ilinca Vandici ii vor avea invitati in platou si pe concurentii primului senzon „Exatlon”, acestia din urma fiind in masura sa inteleaga si sa impartaseasca celor de acasa adevarata dimensiune a problemelor cu care s-ar putea confrunta membrii celor doua echipe in Republica Dominicana.

Pe masura ce se vor face eliminari de la „Exatlon”, concurentii celui de-al doilea sezon vor veni in platoul „FanArena” sa isi povesteasca propria versiune a experientei traite acolo.

1:00 – 2:00  STIRILE KANAL D – r

2:00 – 3:45 TEO SHOW  – r

3:45 – 5:45 TE VREAU LANGA MINE  – r

5:45 – 6:30 TELESHOPPING – r

6:30 – 6:45 Pastila de ras

 

 

JOI 25.10.2018

6:30 – 7:30 STIRILE KANAL D – r, AP

7:30 – 8:15 TELESHOPPING

8:15 – 8:45 PASTILA DE RAS –  divertisment, AP

8:45 – 9:15 TELESHOPPING

9:15 – 12:00 GUNES – serial, 2015,Turcia, regia: Sadullah Celen, cu: Burcu Ozberk, în rolul lui Nazli, Berk Atan, în rolul lui Savas, Hande Ercel, în rolul lui Selin, Miray Akay, în rolul lui Peri, Meltem Gulenc, în rolul lui Rana, Funda Ilhan, în rolul lui Sevilay, Teoman Kumbaracibasi, în rolul lui Ahmet, titlul original: “Gunesin Kizlari”, AP

“Gunes” reda povestea unei familii care se desfasoara pe multiple planuri, in centrul sau fiind Gunes (Evrim Alasya), o femeie frumoasa, in varsta de 35 de ani, mama a trei fete, ce se imparte intre indatoririle materne si cariera de profesoara de literatura. Gunes duce o viata linistita in Izmir, alaturi de cele trei fiice ale ei: gemenele biviteline Nazli (Burcu Özberk) si Selin (Hande Erçel), in varsta de 17 ani, doua adolescente cu caractere diametral opuse, si Peri (Miray Akay), mezina in varsta de 15 ani.

Viata lui Gunes se schimba radical dupa ce il intalneste pe Haluk Mertoglu (Emre Kinay), un om de afaceri in varsta de 43 de ani, din Istanbul. Cei doi se indragostesc fulgerator, iar cererea in casatorie venita la scurt timp din partea lui Haluk o uimeste pe Gunes. Femeia vrea sa devina sotia acestui barbat fermecator si prosper, dar Nazli se impotriveste casatoriei. Selin, dimpotriva, vede acest mariaj ca pe o mare oportunitate atat pentru ea, cat si pentru mama ei. Peri este mai moderata, crezand ca daca aceasta alegere o va face fericita pe mama ei, starea sa benefica se va transfera si catre ea.

In ciuda problemelor cu care Gunes vine in relatie, Haluk lupta pentru inima femeii iubite. Foarte repede, Gunes si fiicele ei vor deveni o problema curenta pentru familia Mertoglu. Reunirea celor doua familii va scoate la iveala multe secrete si va schimba radical viata celor implicati.

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – stiri, sport, cu: Silvia Ionita; Meteo: Anca Ciota, AP

13:00 –  15:00 TE VREAU LANGA MINE – sezon nou, divertisment, cu: Andreea Mantea, AP

15:00 – 17:00 TEO SHOW – sezon nou , divertisment, cu Teo Trandafir si Bursucu, AP

17:00 – 18:45 UN DESTIN LA RASCRUCE

Synopsis general:

Productia, adaptare a romanului “Fatih-Harbiye”, de Peyami Safa, exploreaza cu profunzime caile complicate ale dragoste si viata cu toate contradictiile si conflictele sale.

“Un destin la rascruce” spune povestea tinerei Neriman (Neslihan Atagul), care traieste intr-un cartier sarac al Istanbulului, captiva a unui stil de viata previzibil si conventional. Tanara si-a pierdut mama cand in copilare, iar acum locuieste cu tatal si cu matusa ei. Desi crescuta intr-un mediu modest, visele lui Neriman sunt foarte mari. Tanara doreste cu ardoare sa scape din mediul restrictiv si sufocant, iar ocazia “evadarii” se va ivi in curand, odata cu aparitia in viata ei a unui tanar din lumea buna, Macit (Kadir Dogulu). Dragostea fetei e disputata insa si de tanarul Sinasi (Yunus Emre Yildirimer), un tanar educat si onorabil din cartier. Sinasi si Neriman au crescut impreuna, iar relatia lor, care ar trebui sa se indrepte spre casatorie, incepe sa se deterioreze.

Actiunea se complica atunci cand Neriman o intalneste pe Pelin (Dilara Oztunc), una dintre cele doua fiice ale unchiului ei bogat. Pelin organizeaza o petrecere in cinstea sosirii lui Macit (Kadir Dogulu), care tocmai s-a intors din strainatate si pe care il iubeste obsesiv. Noaptea in care are loc petrecerea de vis organizata de Pelin le rezerva o multime de surprize tuturor personajele implicate in actiunea serialului…

18:45 – 19:45 STIRILE KANAL D – cu: Sabbagh Christian, AP

19:45 – 23:15 EXATLON  –  sezonul doi, divertisement, prezinta Cosmin Cernat, AP

Prezentarea emisiunii:

„Exatlon”, show-ul fenomen care a transformat oameni obisnuiti in adevarati eroi si a readus pasiunea pentru sport si bucuria jocului in viata copiilor, incepe miercuri, 29 august, la ora 19:30, si urmeaza sa fie difuzat 5 zile pe saptamana, de miercuri pana duminica.  Cei 20 de concurenti, 10 Faimosi si 10 Razboinici, se afla deja in Republica Dominicana si sunt gata sa treaca prin cea mai dura si, in acelasi timp,  frumoasa experienta a vietii lor. Acestia, dar si telespectatorii vor avea parte de o serie de suprize, unele care tin de detalii de productie, altele chiar de evolutia individuala, in Republica Dominicana, a fiecarui razboinic sau faimos in parte.

In acest sezon, traseele vor fi mult mai dificile, iar modalitatea de eliminare se va face pe criterii exclusiv sportive, si nu in urma SMS-urilor, ca in sezonul precedent. 10 Faimosi si 10 Razboinici se arunca intr-o lupta reala, cu miza uriasa, premiul de 100.000 de Euro, dar si aprecierea a milioane de oameni! In acest sezon intra adevarati campioni, pasionati de sport, oameni pregatiti fizic si psihic, determinati sa ramana pana la final in concurs, pentru a demonstra ca nu au ajuns intamplator in competitie.

Echipa Faimosilor este formata din nume grele ale sportului romanesc si vedete pasionate de sport si viata sanatoasa. Monica Rosu – dublu medaliata la Jocurile Olimpice de la Atena, Cristina Nedelcu – multipla campioana mondiala la gimnastica aerobica, Yamato Zaharia –  multiplu campion mondial la Kempo, Ana Georgescu – campioana internationala la gimnastica ritmica, Silvia Stroescu- campioana olimpica la gimnastica, Cristi Pulhac – fotbalist de top,  Mirel Dragan – multiplu campion mondial, european si national la Kempo, Adrian Blidaru – jucator profesionist de baschet, Lili Sandu – cantareata, actrita, si What’s UP – compozitor, cantaret si producator muzical, acestia sunt cei 10 Faimosi care vor lupta impotriva celor 10 Razboinici, adversari redutabili, pregatiti si ei pentru marea infruntare de la „Exatlon”, prin preocuparile sportive pe care fiecare dintre ei le are in viata profesionala sau privata.

Din echipa Razboinicilor fac parte Ciprian Silasi – cantaret de muzica populara, Corina Petrut – make-up artist, Alin Andronic – student,  Ana-Maria Otvos – antrenor de fitness, Doru Mesesan – antrenor de fitness, lulian Pitea- instructor de schi, Ana Taran – antrenor personal, Beatrice Olaru – antrenor fitness, Naomi Musca – studenta, Calin Novacescu – antrenor de fitness si taekwondo.

23:15 – 1:00 FANARENA – divertisment, prezinta: Ilinca Vandici si Vladimir Draghia, AP

Prezentarea show-ului:

„FanArena”, emisiune prezentata de Ilinca Vandici si Vladimir Draghia, dedicata milioanelor de fani ai „Exatlon”, va incepe joi, 30 august, la Kanal D, si va fi difuzata de luni pana vineri, de la ora 17:00. Dezvaluiri in exclusivitate despre ceea ce nu s-a vazut la „Exatlon”, noi perspective asupra a ceea ce se intampla in fascinantul reality, interviuri in premiera, cu apropiati ai concurentilor, dezbateri cu cei prezenti in platou pe temele cele mai sensibile legate de desfasurarea concursului si de evolutia  concurentilor, toate acestea vor face deliciul telespectatorilor intr-un talk-show inedit si intens.

Vladimir Draghia si Ilinca Vandici ii vor avea invitati in platou si pe concurentii primului senzon „Exatlon”, acestia din urma fiind in masura sa inteleaga si sa impartaseasca celor de acasa adevarata dimensiune a problemelor cu care s-ar putea confrunta membrii celor doua echipe in Republica Dominicana.

Pe masura ce se vor face eliminari de la „Exatlon”, concurentii celui de-al doilea sezon vor veni in platoul „FanArena” sa isi povesteasca propria versiune a experientei traite acolo.

1:00 – 2:00 STIRILE KANAL D  – r

2:00 – 3:45 TEO SHOW –  r

3:45 – 5:45 TE VREAU LANGA MINE  – r

5:45 – 6:30 TELESHOPPING – r

6:30 – 6:45 Pastila de ras

 

 

Prev1 of 2

Lasa un comentariu aici!

Continue Reading

Program TV

PROGRAM TV PRO TV: 22-28 octombrie 2018

Published

on

Prev1 of 2
 

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul PRO TV aferent perioadei 22-28 octombrie 2018. 

 

Luni, 22 octombrie 2018

 

06:00 – Ştirile PRO TV

10:30 – (AP magazin) Vorbeste lumea

13:00 – Stirile PRO TV                                                                        

14:00 – (AP) Lectii de viata

15:00 –La Maruta

17:00 – Stirile PRO TV

18:00 – Ce spun romanii

19:00 – Ştirile PRO TV

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (AP) Gospodar fără pereche  ed. 8

22:30 – (AP) Pe bune!?, ed 12

23:30 – Stirile PRO TV

00:00 – (15) Film artistic: Conspiratie si tradare

Titlu original:The Way of War

Regie: John r. Carter

Productie: SUA, 2009

Cu: Cuba Gooding JR., Clarence Williams III, John Terry, Jaclyn DeSantis, Lance Reddick

Gen: actiune

02:00 –(15) Film artistic: Stone

Titlu original: Stone

Producţie: SUA, 2010

Regia: John Curran

Cu: Robert De Niro, Edward Norton, Milla Jovovich, Frances Conroy, Enver Gjokaj, Pepper Binkley, Sandra Love Aldridge, Greg Trzaskoma

Gen: thriller

04:15 – (12) Film serial: Lista neagra, ep. 4, sezon 5

Titlu original: Blacklist

Productie: SUA, 2013

Creat de: Jon Bokenkamp

Cu: James Spader, Megan Boone, Diego Klatenhoff, Harry Lennis, Hisham Tawfiq, Ryan Eggold, Amir Arison, Mozham Marno

05:00 – Ce spun romanii ®

 

 

Marţi, 23 octombrie 2018

 

 

06:00 – Ştirile PRO TV

10:30 – (AP magazin) Vorbeste lumea

13:00 – Stirile PRO TV                                                                        

14:00 – (AP) Lectii de viata

15:00 –La Maruta

17:00 – Stirile PRO TV

18:00 – Ce spun romanii

19:00 – Ştirile PRO TV

  • Sport
  • Vremea

20:30– (12) Las Fierbinti  ep. 13, sezon 14

21:30 – (12) Film artistic:  Tatăl 

Titlu original: Blood Father

Regie: Jean-Francois Richet

Productie: Franta, 2016

Cu: Mel Gibson, Erin Moriarty, Diego Luna, Michael Parks, William H. Macy, Miguel Sandoval, Dale Dickey, Richard Moncada

Gen: actiune

23:15– Stirile PRO TV

23:45 – (15) Film artistic: Crank: Răzbunare şi adrenalină ®

Titlu original: Crank

Regia: Mark Neveldine, Brian Taylor

Producţie: Marea Britanie, SUA, 2006

Cu: Jason Statham, Amy Smart, Jose Pablo Cantillo, Efren Ramirez, Dwight Yoakam, Carlos Sanz

Genul: acţiune

01:30 –(12) Film serial: Lista neagra, ep. 5, sezon 5

Titlu original: Blacklist

Productie: SUA, 2013

Creat de: Jon Bokenkamp

Cu: James Spader, Megan Boone, Diego Klatenhoff, Harry Lennis, Hisham Tawfiq, Ryan Eggold, Amir Arison, Mozham Marno

02:30 – Arena bucatarilor ®

03:00 – (AP) Vorbeste lumea ®

05:00 – Ce spun romanii ®

 

Miercuri, 24 octombrie 2018

 

 

06:00 – Ştirile PRO TV

10:30 – (AP magazin) Vorbeste lumea

13:00 – Stirile PRO TV                                                                        

14:00 – (AP) Lectii de viata

15:00 –La Maruta

17:00 – Stirile PRO TV

18:00 – Ce spun romanii

19:00 – Ştirile PRO TV

  • Sport
  • Vremea

20:30 – Visuri la cheie, ep. 7, sezon 5

22:30 – (AP divertisment) Pe bune?!, ed. 13

23:30 – Stirile PRO TV

00:00– (15) Film artistic: Sfidarea (r)

Titlu original: Defiance

Regie: Edward Zwick

Producţie: SUA 2008

Cu: Daniel Craig, Liev Schreiber, Jamie Bell, Alexa Davalos, Allan Corduner, Mark Feuerstein, Tomas Arana

Gen: acţiune

02:45 –(12) Film serial: Lista neagra, ep. 6, sezon 5

Titlu original: Blacklist

Productie: SUA, 2013

Creat de: Jon Bokenkamp

Cu: James Spader, Megan Boone, Diego Klatenhoff, Harry Lennis, Hisham Tawfiq, Ryan Eggold, Amir Arison, Mozham Marno

04:00- (AP) Lectii de viata®

05:00– Ce spun romanii ®

 

 

Prev1 of 2

Lasa un comentariu aici!

Continue Reading

Program TV

PROGRAM TV HAPPY CHANNEL: 19-25 octombrie 2018

Published

on

Prev1 of 2
 

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul HAPPY CHANNEL aferent perioadei 19-25 octombrie 2018. 

 

Vineri 19 octombrie 2018

 

06.00 Film serial: „Salome” (r)

08.00 Magazin informativ: ”CulTour” (r)

08.45 Teleshopping

09.15 Film serial: „De trei ori Ana” – ”Tres Veces Ana” (ep 79)

An de producţie: Mexic 2016

Genul: romance

10.15 Teleshopping

10.30 (AP) Film serial: “Sezonul cireșelor” „Cherry season aka Kiraz Mevsimi” (ep 143)

An de producţie: Turcia 2014

Genul: dramă

11.30 (AP) Film serial: „Mama” (r)

13.30 (AP) Film dramă: „Nord și Sud” (r)

15.30 Film serial: „Salome” – „Salome” (ep 129, 130)

An de producţie: Mexic 2001

Genul: romance

17.30 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor

18.00 (AP) Film serial: “Mama” – “Mother aka Anne” (ep 28, 29)

An de producţie: Turcia 2016

Genul: dramă

Cu: Cansu Dere, Beren Gokyildiz, Gonca Vuslateri, Vahide Perçin

20.00 (AP) Film dramă: “Nord și Sud” (SUA 1985) “Nord & South” (a zecea parte)

Regie: Douglas Heyes

22.00 (AP) Film serial: “House” – ”House M.D” (S 07, ep 12)

An de producţie: SUA 2010

Genul: dramă

23.00 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor (r)

23.30 (AP) Film serial: “Mama” (r)

01.30 (AP) Film serial:House” (r)

02.30 Magazin informativ:CulTOUR” (r)

04.30 (AP) Film serial: „Sezonul cireșelor” (r)

05.15 (AP) Film serial: „De trei ori Ana” (r)

 

 

 

 

Sâmbătă 20 octombrie 2018

 

06.00 (AP) Film serial: “Velvet” – „Velvet”

An de producţie: Spania 2013

Genul: romance

08.00 Magazin informativ: ”CulTour” (r)

08.45 Teleshopping

09.15 Film serial: „De trei ori Ana” – ”Tres Veces Ana” (ep 80)

An de producţie: Mexic 2016

Genul: romance

10.15 Teleshopping

10.30 (AP) Film serial: „Păstrează speranța” – ”Saving Hope” (sez 05)

11.30 Film dramă: „Rețetă de succes” (r)

13.30 (AP) Film dramă:Nord și Sud(r)

15.30 (AP) Film serial: “Dr Hart în Bluebell” – ”Hart of Dixie” (S 01)

An de producţie: SUA 2011

Genul: dramă

17.30 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor

18.00 (AP) Film dramă: “Bună surioară, adio viață !” (SUA 2006) „Hello Sister, Goodbye Life”

Regie: Steven Robman

20.00 (AP) Film dramă: “Nord și Sud” (SUA 1985) “Nord & South” (a 11a parte)

Regie: Douglas Heyes

22.00 (AP) Film serial: “House” – ”House M.D” (S 07, ep 13)

An de producţie: SUA 2010

Genul: dramă

23.00 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor (r)

23.30 (AP) Film serial: “Dr Hart în Bluebell” (r)

01.30 (AP) Film serial:House” (r)

02.30 (AP) Film serial: „Păstrează speranța” (r)

03.15 Magazin informativ:CulTOUR” (r)

03.45 (AP) Film serial: „Velvet” (r)

05.15 (AP) Film serial: „De trei ori Ana” (r)

 

 

 

 

Duminică 21 octombrie 2018

 

06.00 (AP) Film serial: “Velvet” – „Velvet”

An de producţie: Spania 2013

Genul: romance

08.00 Magazin informativ: ”CulTour” (r)

08.45 Teleshopping

09.15 Film serial: „De trei ori Ana” – ”Tres Veces Ana” (ep 81)

An de producţie: Mexic 2016

Genul: romance

10.15 Teleshopping

10.30 (AP) Film serial: „Păstrează speranța” – ”Saving Hope” (sez 05)

11.30 (AP) Film dramă:Bună surioară, adio viață !(r)

13.30 (AP) Film dramă:Nord și Sud(r)

15.30 (AP) Film serial: “Dr Hart în Bluebell” – ”Hart of Dixie” (S 01)

An de producţie: SUA 2011

Genul: dramă

17.30 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor

18.00 (AP) Film dramă: “Când iubirea nu e de ajuns” (Canada / SUA 2010) „When Love Is Not Enough: The Lois Wilson Story”

Regie: John Kent Harrison

20.00 (AP) Film dramă: “Nord și Sud” (SUA 1985) “Nord & South” (a 12a parte) FINAL

Regie: Douglas Heyes

22.00 (AP) Film serial: “House” – ”House M.D” (S 07, ep 14)

An de producţie: SUA 2010

Genul: dramă

23.00 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor (r)

23.30 (AP) Film serial: “Dr Hart în Bluebell” (r)

01.30 (AP) Film serial:House” (r)

02.30 (AP) Film serial: „Păstrează speranța” (r)

03.15 Magazin informativ:CulTOUR” (r)

03.45 (AP) Film serial: „Velvet” (r)

05.15 (AP) Film serial: „De trei ori Ana” (r)

Luni 22 octombrie 2018

 

06.00 Film serial: „Salome” (r)

08.00 Magazin informativ: ”CulTour” (r)

08.45 Teleshopping

09.15 Film serial: „De trei ori Ana” – ”Tres Veces Ana” (ep 82)

An de producţie: Mexic 2016

Genul: romance

10.15 Teleshopping

10.30 (AP) Film serial: “Sezonul cireșelor” „Cherry season aka Kiraz Mevsimi” (ep 144)

An de producţie: Turcia 2014

Genul: dramă

11.30 (AP) Film serial: „Mama” (r)

13.30 (AP) Film serial: „A doua șansă” (r)

15.30 Film serial: „Salome” – „Salome” (ep 131, 132)

An de producţie: Mexic 2001

Genul: romance

17.30 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor

18.00 (AP) Film serial: “Mama” – “Mother aka Anne” (ep 30, 31)

An de producţie: Turcia 2016

Genul: dramă

Cu: Cansu Dere, Beren Gokyildiz, Gonca Vuslateri, Vahide Perçin

20.00 (AP) Film serial: “A doua șansă” – “Second Chance aka Kalbimdeki Deniz” (S02: ep 22, 23)

An de producţie: Turcia 2017

Genul: dramă

Cu: Deniz Gökçer, Beyza Kesebir, Özge Özberk

22.00 (12) Film serial: “Neveste disperate” – „Desperate housewives” (S 05: ep 19)

An de producţie: SUA 2008

Genul: dramă

Cu: Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Marcia Cross

23.00 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor (r)

23.30 (12) Film serial: „Mama” (r)

01.30 (AP) Film serial: „A doua șansă” (r)

03.15 (12) Film serial: „Neveste disperate” (r)

04.00 Magazin informativ: CulTour (r)

04.30 (AP) Film serial: „Sezonul cireșelor” (r)

05.15 (AP) Film serial: „De trei ori Ana” (r)

 

Prev1 of 2

Lasa un comentariu aici!

Continue Reading
Advertisement
Advertisement Https://Www.Autodoc24.RO

PREMIILE RADAR DE MEDIA

Advertisement
Advertisement

Trending