Connect with us

Program TV

PROGRAM TV EUROSPORT 2: 10 aprilie – 13 mai 2018

Published

on

Prev1 of 3
 

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul EUROSPORT 2, aferent perioadei 10 aprilie – 13 mai 2018.

 

10 aprilie 2018

 

03:15-04:00RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a treia Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

04:00-05:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

05:30-06:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Ţării Bascilor
Prima difuzare 7 aprilie 2018 (EI)

 

06:30-07:15RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a doua Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

07:15-08:00RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a treia Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

08:00-09:30RELUARE

Native HD

SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

09:30-09:35RELUARE

Native HD

SPORTURI DE IARNĂ: În urmărirea istoriei
Prima difuzare 9 aprilie 2018 (EI)

 

09:35-11:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

11:00-12:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Ţării Bascilor
Prima difuzare 7 aprilie 2018 (EI)

 

12:00-13:55RELUARE

Native HD

SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

13:55-14:00RELUARE

Native HD

SPORTURI DE IARNĂ: În urmărirea istoriei
Prima difuzare 9 aprilie 2018 (EI)

 

14:00-14:45RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Trentino, în  Italia

Cursa a doua clasa MX2

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

14:45-15:30RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Trentino, în  Italia

Motocros GP, cursa a doua

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

15:30-17:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

17:00-18:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Ţării Bascilor
Prima difuzare 7 aprilie 2018 (EI)

 

18:30-19:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

19:30-20:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

20:00-20:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

20:30-21:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 3 aprilie 2018 (EI)

 

21:00-22:55RELUARE

Native HD

SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

22:55-23:00RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

23:00-23:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

23:30-00:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

00:00-00:05RELUARE

Native HD

SPORTURI DE IARNĂ: În urmărirea istoriei
Prima difuzare 9 aprilie 2018 (EI)

 

00:05-01:25RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

01:25-01:30RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

01:30-02:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Ţării Bascilor
Prima difuzare 7 aprilie 2018 (EI)

 

02:30-04:00RELUARE

Native HD

SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 


11 aprilie 2018

 

04:00-04:30RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

04:30-05:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Ţării Bascilor
Prima difuzare 7 aprilie 2018 (EI)

 

05:30-07:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

07:00-08:00RELUAREOMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna aprilie

Prima difuzare 4 aprilie 2018 (EI)

 

08:00-08:30RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

08:30-09:15RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a doua Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

09:15-10:00RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a treia Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

10:00-10:30RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: Seria Blancpain Sprint, la Zolder, în  Belgia

Retrospectivă

Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

10:30-11:30REPORTAJE

Native HD

MOTOCROS ACROBATIC: Noaptea săriturilor, la Cracovia, în  Polonia

.

 

 

11:30-11:35RELUARE

Native HD

SPORTURI DE IARNĂ: În urmărirea istoriei
Prima difuzare 9 aprilie 2018 (EI)

 

11:35-13:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

13:00-14:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Ţării Bascilor
Prima difuzare 7 aprilie 2018 (EI)

 

14:00-15:30RELUARE

Native HD

SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

15:30-16:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

16:00-16:45RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a doua Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

16:45-17:30RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a treia Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

17:30-18:30RELUARE

Native HD

MOTOCROS ACROBATIC: Noaptea săriturilor, la Cracovia, în  Polonia

.

Prima difuzare 11 aprilie 2018 (E2)

 

18:30-19:30RELUARE

Native HD

SNOOKER: Openul Chinei, la Beijing, în  China

Finala Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

19:30-20:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

20:00-20:45RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a doua Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

20:45-21:30RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a treia Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

21:30-22:25RELUARE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 6-a: Atlanta United (Statele Unite ale Americii) – Los Angeles FC (Statele Unite ale Americii)

Prima difuzare 7 aprilie 2018 (E2)

 

22:25-22:30RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

22:30-00:00RELUARECICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

00:00-00:30RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

00:30-01:15RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a doua Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

01:15-01:55RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a treia Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

01:55-02:00RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

02:00-03:00RELUAREOMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna aprilie

Prima difuzare 4 aprilie 2018 (EI)

 


12 aprilie 2018

 

03:00-04:00RELUARECICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

04:00-05:00RELUARE

Native HD

MOTOCROS ACROBATIC: Noaptea săriturilor, la Cracovia, în  Polonia

.

Prima difuzare 11 aprilie 2018 (E2)

 

05:00-05:30RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Retrospectivă

Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

05:30-06:30RELUARECICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

06:30-07:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 6 noiembrie 2017 (EI)

 

07:00-07:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

07:30-08:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

08:00-08:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

08:30-09:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 6 noiembrie 2017 (EI)

 

09:00-09:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

09:30-10:00RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a doua Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

10:00-10:30RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a treia Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

10:30-11:00RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Trentino, în  Italia

Cursa a doua clasa MX2

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

11:00-11:30RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Trentino, în  Italia

Motocros GP, cursa a doua

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

11:30-12:00RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Retrospectivă

Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

12:00-12:05RELUARE

Native HD

SPORTURI DE IARNĂ: În urmărirea istoriei
Prima difuzare 9 aprilie 2018 (EI)

 

12:05-13:00RELUARECICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

13:00-13:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

13:30-14:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

14:00-14:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 8 noiembrie 2017 (EI)

 

14:30-15:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 8 noiembrie 2017 (EI)

 

15:00-16:00RELUARECICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

16:00-17:00RELUARE

Native HD

MOTOCROS ACROBATIC: Noaptea săriturilor, la Cracovia, în  Polonia

.

Prima difuzare 11 aprilie 2018 (E2)

 

17:00-17:30RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Retrospectivă

Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

17:30-18:00RELUARE

Native HD

JOCURILE OLIMPICE: Anatomia sportului
Prima difuzare 19 martie 2018 (EI)

 

18:00-18:30RELUARE

Native HD

JOCURILE OLIMPICE: Anatomia sportului
Prima difuzare 27 martie 2018 (EI)

 

18:30-19:00RELUARE

Native HD

JOCURILE OLIMPICE: Cursa tehnologiei
Prima difuzare 28 februarie 2018 (EI)

 

19:00-19:30RELUARE

Native HD

JOCURILE OLIMPICE: Aproape de aurul olimpic
Prima difuzare 9 ianuarie 2018 (EI)

 

19:30-20:30RELUARECICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

20:30-21:30RELUARE

Native HD

MOTOCROS ACROBATIC: Noaptea săriturilor, la Cracovia, în  Polonia

.

Prima difuzare 11 aprilie 2018 (E2)

 

21:30-22:15RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a doua Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

22:15-22:55RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a treia Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

22:55-23:00RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 12 aprilie 2018 (EI)

 

23:00-23:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 6 noiembrie 2017 (EI)

 

23:30-00:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

00:00-00:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

00:30-01:55RELUARECICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

01:55-02:00RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 12 aprilie 2018 (EI)

 

02:00-02:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

02:30-03:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 6 noiembrie 2017 (EI)

 


13 aprilie 2018

 

03:00-04:00RELUAREOMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna aprilie

Prima difuzare 4 aprilie 2018 (EI)

 

04:00-04:45RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Trentino, în  Italia

Cursa a doua clasa MX2

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

04:45-05:30RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Trentino, în  Italia

Motocros GP, cursa a doua

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

05:30-06:00RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Retrospectivă

Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

06:00-06:30RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Avancronică

Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

06:30-07:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

07:30-08:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

08:30-09:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 8 noiembrie 2017 (EI)

 

09:30-10:30RELUARE

Native HD

MOTOCROS ACROBATIC: Noaptea săriturilor, la Cracovia, în  Polonia

.

Prima difuzare 11 aprilie 2018 (E2)

 

10:30-11:15RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a doua Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

11:15-12:00RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a treia Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

12:00-13:30RELUARECICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

13:30-14:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 8 noiembrie 2017 (EI)

 

14:00-14:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 8 noiembrie 2017 (EI)

 

14:30-15:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 8 noiembrie 2017 (EI)

 

15:00-15:30RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a doua Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

15:30-16:00RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: WTCR, la Marrakech, în  Maroc

Cursa a treia Inclusiv avancronica

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

16:00-16:30RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Trentino, în  Italia

Cursa a doua clasa MX2

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

16:30-17:00RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Trentino, în  Italia

Motocros GP, cursa a doua

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

17:00-17:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

17:30-18:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 6 noiembrie 2017 (EI)

 

18:00-18:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

18:30-19:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

19:00-19:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

19:30-20:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 6 noiembrie 2017 (EI)

 

20:00-20:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

20:30-21:30RELUARE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: Cursa de 24 de ore de la Le Mans, Franţa
Prima difuzare 9 noiembrie 2017 (EI)

 

21:30-22:30RELUARE

Native HD

MOTOCROS ACROBATIC: Noaptea săriturilor, la Cracovia, în  Polonia

.

Prima difuzare 11 aprilie 2018 (E2)

 

22:30-22:55RELUAREOMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna aprilie

Prima difuzare 4 aprilie 2018 (EI)

 

22:55-23:00RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 13 aprilie 2018 (EI)

 

23:00-00:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

00:00-01:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

01:00-01:55RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 8 noiembrie 2017 (EI)

 

01:55-02:00RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 13 aprilie 2018 (EI)

 

02:00-04:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa
Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 


14 aprilie 2018

 

04:00-04:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 3 aprilie 2018 (EI)

 

04:30-05:30RELUAREOMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna aprilie

Prima difuzare 4 aprilie 2018 (EI)

 

05:30-06:30RELUARECICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

06:30-07:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

07:00-07:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

07:30-08:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 8 noiembrie 2017 (EI)

 

08:00-08:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 8 noiembrie 2017 (EI)

 

08:30-09:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 8 noiembrie 2017 (EI)

 

09:00-09:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 8 noiembrie 2017 (EI)

 

09:30-10:30RELUARECICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

10:30-11:30RELUAREOMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna aprilie

Prima difuzare 4 aprilie 2018 (EI)

 

11:30-12:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

12:00-12:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 6 noiembrie 2017 (EI)

 

12:30-13:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

13:00-13:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

13:30-14:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

14:00-14:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 6 noiembrie 2017 (EI)

 

14:30-15:45RELUARECICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 

15:45-16:45RELUAREOMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna aprilie

Prima difuzare 4 aprilie 2018 (EI)

 

16:45-18:30LIVE

Native HD

CĂLĂRIE: Cupa Mondială FEI, la Paris, în  Franţa

Dresaj

 

 

18:30-19:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 7 noiembrie 2017 (EI)

 

19:30-20:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

20:00-22:10LIVE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 7-a: New York Red Bulls (Statele Unite ale Americii) – Montreal Impact (Canada)

 

 

22:10-22:15RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

22:15-00:45LIVE

Native HD

CICLISM: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Mallorca, Spania
 

 

00:45-01:15RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 8 noiembrie 2017 (EI)

 

01:15-01:45RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 8 noiembrie 2017 (EI)

 

01:45-02:10RELUARE

Native HD

FOTBAL: Legendele fotbalului
Prima difuzare 8 noiembrie 2017 (EI)

 

02:10-02:15RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

02:15-03:15RELUARECICLISM: Pro Tour – Săgeata din Brabant, în Belgia
Prima difuzare 11 aprilie 2018 (EI)

 


15 aprilie 2018

 

03:15-04:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

04:00-04:45RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

04:45-05:30RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

05:30-07:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Mallorca, Spania
Prima difuzare 14 aprilie 2018 (E2)

 

07:00-07:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

07:30-08:30RELUAREOMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna aprilie

Prima difuzare 4 aprilie 2018 (EI)

 

08:30-09:15RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

09:15-10:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

10:00-11:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Mallorca, Spania
Prima difuzare 14 aprilie 2018 (E2)

 

11:00-11:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 10 aprilie 2018 (EI)

 

11:30-12:30RELUAREOMNISPORT: WATTS

Ediţie specială – luna aprilie

Prima difuzare 4 aprilie 2018 (EI)

 

12:30-13:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Mallorca, Spania
Prima difuzare 14 aprilie 2018 (E2)

 

13:30-14:15RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Trentino, în  Italia

Cursa a doua clasa MX2

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

14:15-15:00RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Trentino, în  Italia

Motocros GP, cursa a doua

Prima difuzare 8 aprilie 2018 (E2)

 

15:00-16:00LIVE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Cursa întâi MX2

 

 

16:00-17:00LIVE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, prima cursă

 

 

17:00-17:30RELUARE

Native HD

SUPERSPORT: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

.

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

17:30-18:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

18:00-19:00LIVE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Cursa a doua clasa MX2

 

 

19:00-20:00LIVE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, cursa a doua

 

 

20:00-20:45DECALAT

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul britanic 

Prima cursă

 

 

20:45-21:30DECALAT

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul britanic 

Cursa a doua

 

 

21:30-22:15RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

22:15-22:55RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

22:55-23:00RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

23:00-00:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa Amstel Gold, în Olanda
Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

00:00-00:30RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul britanic 

Prima cursă

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

00:30-01:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul britanic 

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

01:00-02:25RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa Amstel Gold, în Olanda
Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

02:25-02:30RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

02:30-03:15RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 


16 aprilie 2018

 

03:15-04:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

04:00-04:30RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Cursa întâi MX2

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

04:30-05:00RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, prima cursă

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

05:00-05:30RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Cursa a doua clasa MX2

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

05:30-06:00RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

06:00-06:30RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

06:30-07:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

07:00-07:45RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

07:45-09:15RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa Amstel Gold, în Olanda
Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

09:15-09:45RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Cursa întâi MX2

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

09:45-10:15RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, prima cursă

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

10:15-10:45RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Cursa a doua clasa MX2

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

10:45-11:15RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

11:15-12:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

12:00-13:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa Amstel Gold, în Olanda
Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

13:30-14:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

14:00-14:30RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

14:30-15:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul britanic 

Prima cursă

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

15:00-15:30RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul britanic 

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

15:30-16:00RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Cursa a doua clasa MX2

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

16:00-16:30RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

16:30-18:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa Amstel Gold, în Olanda
Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

18:00-19:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 7-a: Sporting Kansas City (Statele Unite ale Americii) – Seattle Sounders FC (Statele Unite ale Americii)

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

19:30-20:25RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 16 aprilie 2018 (EI)

 

20:25-20:30RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 16 aprilie 2018 (EI)

 

20:30-21:15RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

21:15-21:45RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

21:45-22:15RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

22:15-22:45RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Cursa întâi MX2

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

22:45-23:15RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, prima cursă

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

23:15-23:45RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Cursa a doua clasa MX2

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

23:45-00:15RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

00:15-01:40RELUARE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 7-a: Sporting Kansas City (Statele Unite ale Americii) – Seattle Sounders FC (Statele Unite ale Americii)

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

01:40-01:45RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 16 aprilie 2018 (EI)

 

01:45-02:45RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 16 aprilie 2018 (EI)

 

02:45-03:30RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 


17 aprilie 2018

 

03:30-04:00RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

04:00-04:30RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

04:30-05:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

05:00-06:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 16 aprilie 2018 (EI)

 

06:00-07:15RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa Amstel Gold, în Olanda
Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

07:15-07:45RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Cursa întâi MX2

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

07:45-08:15RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, prima cursă

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

08:15-08:45RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Cursa a doua clasa MX2

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

08:45-09:15RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

09:15-10:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

10:00-10:30RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

10:30-11:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

11:00-12:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Mallorca, Spania
Prima difuzare 14 aprilie 2018 (E2)

 

12:00-13:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 16 aprilie 2018 (EI)

 

13:00-13:45RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

13:45-14:15RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, prima cursă

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

14:15-14:45RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

14:45-15:00RELUAREOMNISPORT: WATTS
Prima difuzare 16 aprilie 2018 (EI)

 

15:00-16:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 7-a: Sporting Kansas City (Statele Unite ale Americii) – Seattle Sounders FC (Statele Unite ale Americii)

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

16:30-17:15RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

17:15-18:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Mallorca, Spania
Prima difuzare 14 aprilie 2018 (E2)

 

18:30-19:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

19:30-21:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 7-a: Sporting Kansas City (Statele Unite ale Americii) – Seattle Sounders FC (Statele Unite ale Americii)

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

21:00-21:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

21:30-21:55RELUARE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

21:55-22:00RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

22:00-22:30RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Etapa a 7-a

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

22:30-23:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

23:30-00:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

00:00-00:55RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa întâi

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

00:55-01:00RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

01:00-02:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Retrospectivă

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

02:00-02:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

02:30-03:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 


18 aprilie 2018

 

03:00-03:30RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, prima cursă

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

03:30-04:00RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

04:00-05:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Retrospectivă

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

05:00-06:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

06:00-07:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa întâi

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

07:00-07:30RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

07:30-08:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

08:00-09:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Cursa de şase zile, pe velodrom, la Mallorca, Spania
Prima difuzare 14 aprilie 2018 (E2)

 

09:00-09:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

09:30-10:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa întâi

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

10:30-11:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

11:30-12:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

12:00-13:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Retrospectivă

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

13:00-14:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa întâi

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

14:00-14:30RELUARE

Native HD

JOCURILE OLIMPICE: Cursa tehnologiei
Prima difuzare 28 februarie 2018 (EI)

 

14:30-15:00RELUARE

Native HD

JOCURILE OLIMPICE: Anatomia sportului
Prima difuzare 19 martie 2018 (EI)

 

15:00-15:30RELUARE

Native HD

JOCURILE OLIMPICE: Anatomia sportului
Prima difuzare 27 martie 2018 (EI)

 

15:30-16:00RELUARE

Native HD

JOCURILE OLIMPICE: Aproape de aurul olimpic
Prima difuzare 9 ianuarie 2018 (EI)

 

16:00-16:30RELUARE

Native HD

JOCURILE OLIMPICE: Cel mai ciudat moment
Prima difuzare 21 noiembrie 2017 (EI)

 

16:30-18:30LIVE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a doua

 

 

18:30-20:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Săgeata Valonă
Prima difuzare 18 aprilie 2018 (EI)

 

20:00-21:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Retrospectivă

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

21:00-22:25RELUARE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 7-a: Sporting Kansas City (Statele Unite ale Americii) – Seattle Sounders FC (Statele Unite ale Americii)

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

22:25-22:30RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 18 aprilie 2018 (EI)

 

22:30-23:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

23:00-00:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Retrospectivă

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

00:00-00:55RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a doua

Prima difuzare 18 aprilie 2018 (E2)

 

00:55-01:00RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 18 aprilie 2018 (EI)

 

01:00-02:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 18 aprilie 2018 (EI)

 

02:00-03:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Săgeata Valonă
Prima difuzare 18 aprilie 2018 (EI)

 


19 aprilie 2018

 

03:00-04:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Retrospectivă

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

04:00-05:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a doua

Prima difuzare 18 aprilie 2018 (E2)

 

05:00-06:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Retrospectivă

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

06:00-07:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 18 aprilie 2018 (EI)

 

07:00-07:30RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

07:30-08:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

08:00-09:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Săgeata Valonă
Prima difuzare 18 aprilie 2018 (EI)

 

09:30-10:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a doua

Prima difuzare 18 aprilie 2018 (E2)

 

10:30-11:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 18 aprilie 2018 (EI)

 

11:30-12:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

12:00-12:30RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

12:30-14:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Săgeata Valonă
Prima difuzare 18 aprilie 2018 (EI)

 

14:00-15:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a doua

Prima difuzare 18 aprilie 2018 (E2)

 

15:00-15:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

15:30-16:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

16:00-16:30RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Cursa a doua clasa MX2

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

16:30-17:30RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Retrospectivă

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

17:30-18:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

18:00-18:30RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

18:30-19:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

19:00-19:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

19:30-20:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

20:00-21:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 19 aprilie 2018 (EI)

 

21:00-21:55RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a doua

Prima difuzare 18 aprilie 2018 (E2)

 

21:55-22:00RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 19 aprilie 2018 (EI)

 

22:00-23:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Retrospectivă

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

23:00-23:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

23:30-00:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

00:00-01:25RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a treia

Prima difuzare 19 aprilie 2018 (EI)

 

01:25-01:30RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 19 aprilie 2018 (EI)

 

01:30-02:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 19 aprilie 2018 (EI)

 

02:30-03:00RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Cursa a doua clasa MX2

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 


20 aprilie 2018

 

03:00-03:30RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

03:30-04:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

04:00-05:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a treia

Prima difuzare 19 aprilie 2018 (EI)

 

05:00-06:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 19 aprilie 2018 (EI)

 

06:00-07:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Retrospectivă

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

07:00-07:30RELUARE

Native HD

MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Agueda, în  Portugalia

Motocros GP, cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (E2)

 

07:30-09:30RELUARE

Native HD

SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

Prima difuzare 10 noiembrie 2017 (EI)

 

09:30-10:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a treia

Prima difuzare 19 aprilie 2018 (EI)

 

10:30-11:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 19 aprilie 2018 (EI)

 

11:30-12:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Săgeata Valonă
Prima difuzare 18 aprilie 2018 (EI)

 

12:30-13:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

13:00-14:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Retrospectivă

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

14:00-15:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a treia

Prima difuzare 19 aprilie 2018 (EI)

 

15:00-17:30RELUARE

Native HD

SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

Prima difuzare 10 noiembrie 2017 (EI)

 

17:30-18:30RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Retrospectivă

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

18:30-19:00RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

19:00-19:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,

.:

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

19:30-20:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

20:00-21:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 20 aprilie 2018 (EI)

 

21:00-21:55RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a patra

Prima difuzare 20 aprilie 2018 (EI)

 

21:55-22:00RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 20 aprilie 2018 (EI)

 

22:00-22:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

22:30-23:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

23:00-23:30RELUARE

Native HD

SUPERSPORT: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

.

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

23:30-00:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

00:00-00:55RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a patra

Prima difuzare 20 aprilie 2018 (EI)

 

00:55-01:00RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 20 aprilie 2018 (EI)

 

01:00-02:00RELUARE

Native HD

FORMULA E: Campionatul FIA, la Roma, în  Italia

Retrospectivă

Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

02:00-02:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

02:30-03:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 


21 aprilie 2018

 

03:00-03:30RELUARE

Native HD

SUPERSPORT: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

.

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

03:30-04:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

04:00-05:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a patra

Prima difuzare 20 aprilie 2018 (EI)

 

05:00-05:30RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

05:30-07:30RELUARE

Native HD

SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Finala

Prima difuzare 10 noiembrie 2017 (EI)

 

07:30-08:30RELUARE

Native HD

MARATON: Maratonul de la Paris, Franţa
Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

08:30-09:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 20 aprilie 2018 (EI)

 

09:30-10:30RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a patra

Prima difuzare 20 aprilie 2018 (EI)

 

10:30-11:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Prima cursă

Prima difuzare 14 aprilie 2018 (EI)

 

11:00-11:30RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Aragon, în  Spania

Cursa a doua

Prima difuzare 15 aprilie 2018 (EI)

 

11:30-12:15LIVE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Assen, în  Olanda

Superpole

 

 

12:15-13:15RELUARE

Native HD

MARATON: Maratonul de la Paris, Franţa
Prima difuzare 8 aprilie 2018 (EI)

 

13:15-13:45RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Assen, în  Olanda

Superpole

Prima difuzare 21 aprilie 2018 (E2)

 

13:45-15:00LIVE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Assen, în  Olanda

Prima cursă Inclusiv avancronica

 

 

15:00-15:45RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Alpilor
Prima difuzare 20 aprilie 2018 (EI)

 

15:45-16:30LIVE

Native HD

MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de anduranţă FIM, la Le Mans, în  Franţa

.

 

 

16:30-18:30LIVE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a cincea

 

 

18:30-02:00LIVE

Native HD

MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de anduranţă FIM, la Le Mans, în  Franţa

.

 

 

02:00-02:05RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 21 aprilie 2018 (EI)

 

02:05-03:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a cincea

Prima difuzare 21 aprilie 2018 (E2)

 


22 aprilie 2018

 

03:00-04:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Săgeata Valonă
Prima difuzare 18 aprilie 2018 (EI)

 

04:00-06:30RELUARE

Native HD

SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Ziua 1

Prima difuzare 21 aprilie 2018 (EI)

 

06:30-07:00RELUARE

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Assen, în  Olanda

Prima cursă Inclusiv avancronica

Prima difuzare 21 aprilie 2018 (E2)

 

07:00-07:15RELUARE

Native HD

FOTBAL: Fotbal FIFA
Prima difuzare 17 aprilie 2018 (EI)

 

07:15-08:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a cincea

Prima difuzare 21 aprilie 2018 (E2)

 

08:00-11:00LIVE

Native HD

MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de anduranţă FIM, la Le Mans, în  Franţa

.

 

 

11:00-14:30LIVE

Native HD

MARATON: Maratonul de la Londra, Regatul Unit
 

 

14:30-16:15LIVE

Native HD

MOTOCICLISM: Campionatul Mondial de anduranţă FIM, la Le Mans, în  Franţa

.

 

 

16:15-17:45LIVE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a şasea

 

 

17:45-19:30LIVE

Native HD

CURSE DE MAŞINI: Seria de anduranţă Blancpain, la Monza, în  Italia

.

 

 

19:30-20:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a şasea

Prima difuzare 22 aprilie 2018 (E2)

 

20:00-21:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Clasica Liege-Bastogne-Liege, în Belgia
Prima difuzare 22 aprilie 2018 (EI)

 

21:00-21:30DECALATSUPERSPORT: Campionatul Mondial, la Assen, în  Olanda

.

 

 

21:30-22:15DECALAT

Native HD

SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Assen, în  Olanda

Cursa a doua

 

 

22:15-22:20RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 22 aprilie 2018 (EI)

 

22:20-23:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Turul Croaţiei

Etapa a şasea

Prima difuzare 22 aprilie 2018 (E2)

 

23:00-01:15LIVE

Native HD

FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite

Ziua a 8-a: Seattle Sounders FC (Statele Unite ale Americii) – Minnesota United (Statele Unite ale Americii)

 

 

01:15-02:25RELUARE

Native HD

SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în  Regatul Unit

Ziua a 2-a

Prima difuzare 22 aprilie 2018 (EI)

 

02:25-02:30RELUAREŞTIRI: Ştirile Eurosport
Prima difuzare 22 aprilie 2018 (EI)

 

02:30-04:00RELUARE

Native HD

CICLISM: Clasica Liege-Bastogne-Liege, în Belgia
Prima difuzare 22 aprilie 2018 (EI)

 


Prev1 of 3

Lasa un comentariu aici!

Str. Delea Veche, nr.24, copr D, et.4, Sector 2, Bucuresti. Pentru comunicate de presa, informari si alte materiale va rugam sa ne contactati pe e-mail.

Click to comment

Lasă un răspuns

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Program TV

PROGRAM TV PRO TV: 15-21 octombrie 2018

Published

on

Prev1 of 4
 

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul PRO TV, aferent perioadei 15-21 octombrie 2018. 

 

Luni, 15 octombrie 2018

 

06:00 – Ştirile PRO TV

10:30 – (AP magazin) Vorbeste lumea

13:00 – Stirile PRO TV                                                                        

14:00 – (AP) Lectii de viata

15:00 –La Maruta

17:00 – Stirile PRO TV

18:00 – Ce spun romanii

19:00 – Ştirile PRO TV

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (AP) Gospodar fără pereche  ed. 7

22:30 – (AP) Pe bune!?, ed 10

23:30 – Stirile PRO TV

00:00 – (15) Film artistic: Maşina de bani (r)   

Titlu original: Money Monster

Regie: Jodie Foster

Productie: SUA, 2016

Cu: George Clooney, Julia Roberts, Jack O’connell, Dominic West, Caitriona Balfe, Giancarlo Esposito, Christopher Denham, Lenny Venito

Gen: thriller

02:00 –(12) Film serial: Lista neagra, ep. 22, sezon 4

Titlu original: Blacklist

Productie: SUA, 2013

Creat de: Jon Bokenkamp

Cu: James Spader, Megan Boone, Diego Klatenhoff, Harry Lennis, Hisham Tawfiq, Ryan Eggold, Amir Arison, Mozham Marno

03:00 –(AP) Vorbeste lumea ®

05:00 – Ce spun romanii ®

 

 

Marţi, 16 octombrie 2018

 

 

06:00 – Ştirile PRO TV

10:30 – (AP magazin) Vorbeste lumea

13:00 – Stirile PRO TV                                                                        

14:00 – (AP) Lectii de viata

15:00 –La Maruta

17:00 – Stirile PRO TV

18:00 – Ce spun romanii

19:00 – Ştirile PRO TV

  • Sport
  • Vremea

20:30– (12) Las Fierbinti  ep. 11, sezon 14

21:30 – (12) Film artistic: Nume de cod: Spionul de noiembrie

Titlu original: The November Man

Regie: Roger Donaldson

Productie: 2014

Cu: Pierce Brosnan, Luke Bracey, Olga Kurylenko, Bill Smitrovich, Amila Terzimehic, Lazar Ristovski

Gen: actiune

23:45– Stirile PRO TV

00:15 – (15) Film artistic: Nuntași de închiriat (r)

Titlu original: The Wedding Ringer

Regie: Jeremy Garelick

Productie: SUA, 2015

Cu: Kevin Hart, Josh Gad, Affion Crockett, Kaley Cuoco, Jorge Garcia, Dan Gill, Colin Kane

Gen: comedie

02:15 –(12) Film serial: Lista neagra, ep. 1, sezon 5

Titlu original: Blacklist

Productie: SUA, 2013

Creat de: Jon Bokenkamp

Cu: James Spader, Megan Boone, Diego Klatenhoff, Harry Lennis, Hisham Tawfiq, Ryan Eggold, Amir Arison, Mozham Marno

03:00 – (AP) Vorbeste lumea ®

05:00 – Ce spun romanii ®

 

 

Miercuri, 17 octombrie 2018

 

06:00 – Ştirile PRO TV

10:30 – (AP magazin) Vorbeste lumea

13:00 – Stirile PRO TV                                                                        

14:00 – (AP) Lectii de viata

15:00 –La Maruta

17:00 – Stirile PRO TV

18:00 – Ce spun romanii

19:00 – Ştirile PRO TV

  • Sport
  • Vremea

20:30 – Visuri la cheie, ep. 6, sezon 5

22:30 – (AP divertisment) Pe bune?!, ed. 11

23:30 – Stirile PRO TV

00:00– (15) Film artistic: Sabotaj ®

Titlu original: Sabotage

Producţie: SUA, 2014

Regia: David Ayer

Cu: Arnold Schwarzenegger, Sam Worthington, Joe Manganiello, Josh Holloway, Terrence Howard, Max Martini

Gen: actiune

02:15 –(12) Film serial: Lista neagra, ep. 2, sezon 5

Titlu original: Blacklist

Productie: SUA, 2013

Creat de: Jon Bokenkamp

Cu: James Spader, Megan Boone, Diego Klatenhoff, Harry Lennis, Hisham Tawfiq, Ryan Eggold, Amir Arison, Mozham Marno

03:00– (AP) Vorbeste lumea  ®

05:00– Ce spun romanii ®

Prev1 of 4

Lasa un comentariu aici!

Continue Reading

Program TV

PROGRAM TV HAPPY CHANNEL: 12-18 octombrie 2018

Published

on

Prev1 of 3
 

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul HAPPY CHANNEL aferent perioadei 12-18 octombrie 2018. 

 

Vineri 12 octombrie 2018

06.00 Film serial: „Salome” (r)

08.00 Magazin informativ: ”CulTour” (r)

08.45 Teleshopping

09.15 Film serial: „De trei ori Ana” – ”Tres Veces Ana” (ep 72)

An de producţie: Mexic 2016

Genul: romance

10.15 Teleshopping

10.30 (AP) Film serial: “Sezonul cireșelor” „Cherry season aka Kiraz Mevsimi” (ep 138)

An de producţie: Turcia 2014

Genul: dramă

11.30 (AP) Film serial: „Mama” (r)

13.30 (AP) Film dramă: „Nord și Sud” (r)

15.30 Film serial: „Salome” – „Salome” (ep 119, 120)

An de producţie: Mexic 2001

Genul: romance

17.30 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor

18.00 (AP) Film serial: “Mama” – “Mother aka Anne” (ep 18, 19)

An de producţie: Turcia 2016

Genul: dramă

Cu: Cansu Dere, Beren Gokyildiz, Gonca Vuslateri, Vahide Perçin

20.00 (AP) Film dramă: “Nord și Sud” (SUA 1985) “Nord & South” (a șaptea parte)

Regie: Douglas Heyes

22.00 (AP) Film serial: “House” – ”House M.D” (S 07, ep 09)

An de producţie: SUA 2010

Genul: dramă

23.00 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor (r)

23.30 (AP) Film serial: “Mama” (r)

01.30 (AP) Film serial:House” (r)

02.30 Magazin informativ:CulTOUR” (r)

04.30 (AP) Film serial: „Sezonul cireșelor” (r)

05.15 (AP) Film serial: „De trei ori Ana” (r)

 

 

Sâmbătă 13 octombrie 2018

 

06.00 (AP) Film serial: “Velvet” – „Velvet”

An de producţie: Spania 2013

Genul: romance

08.00 Magazin informativ: ”CulTour” (r)

08.45 Teleshopping

09.15 Film serial: „De trei ori Ana” – ”Tres Veces Ana” (ep 73)

An de producţie: Mexic 2016

Genul: romance

10.15 Teleshopping

10.30 (AP) Film serial: „Păstrează speranța” – ”Saving Hope” (sez 05)

11.30 Film dramă: „În calea uraganului” (r)

13.30 (AP) Film dramă:Nord și Sud(r)

15.30 (AP) Film serial: “Dr Hart în Bluebell” – ”Hart of Dixie” (S 01)

An de producţie: SUA 2011

Genul: dramă

17.30 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor

18.00 (AP) Film dramă: “Nu mă uita” (SUA 2013) „Remember Sunday”

Regie: Jeff Bleckner

20.00 (AP) Film dramă: “Nord și Sud” (SUA 1985) “Nord & South” (a opta parte)

Regie: Douglas Heyes

22.00 (AP) Film serial: “House” – ”House M.D” (S 07, ep 10)

An de producţie: SUA 2010

Genul: dramă

23.00 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor (r)

23.30 (AP) Film serial: “Dr Hart în Bluebell” (r)

01.30 (AP) Film serial:House” (r)

02.30 (AP) Film serial: „Păstrează speranța” (r)

03.15 Magazin informativ:CulTOUR” (r)

03.45 (AP) Film serial: „Velvet” (r)

05.15 (AP) Film serial: „De trei ori Ana” (r)

 

 

 

 

Duminică 14 octombrie 2018

 

06.00 (AP) Film serial: “Velvet” – „Velvet”

An de producţie: Spania 2013

Genul: romance

08.00 Magazin informativ: ”CulTour” (r)

08.45 Teleshopping

09.15 Film serial: „De trei ori Ana” – ”Tres Veces Ana” (ep 74)

An de producţie: Mexic 2016

Genul: romance

10.15 Teleshopping

10.30 (AP) Film serial: „Păstrează speranța” – ”Saving Hope” (sez 05)

11.30 (AP) Film dramă:Nu mă uita(r)

13.30 (AP) Film dramă:Nord și Sud(r)

15.30 (AP) Film serial: “Dr Hart în Bluebell” – ”Hart of Dixie” (S 01)

An de producţie: SUA 2011

Genul: dramă

17.30 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor

18.00 Film dramă: “Rețetă de succes” (Canada 2014) „Apple Mortgage Cake”

Regie: Michael Scott

20.00 (AP) Film dramă: “Nord și Sud” (SUA 1985) “Nord & South” (a noua parte)

Regie: Douglas Heyes

22.00 (AP) Film serial: “House” – ”House M.D” (S 07, ep 11)

An de producţie: SUA 2010

Genul: dramă

23.00 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor (r)

23.30 (AP) Film serial: “Dr Hart în Bluebell” (r)

01.30 (AP) Film serial:House” (r)

02.30 (AP) Film serial: „Păstrează speranța” (r)

03.15 Magazin informativ:CulTOUR” (r)

03.45 (AP) Film serial: „Velvet” (r)

05.15 (AP) Film serial: „De trei ori Ana” (r)

Prev1 of 3

Lasa un comentariu aici!

Continue Reading

Program TV

PROGRAM TV ANTENA 1: 12-18 octombrie 2018

Published

on

Prev1 of 3
 

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul ANTENA 1 aferent perioadei 12-18 octombrie 2018. 

 

Vineri, 12 octombrie 2018

06.00 Observator (live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)

11.00  Divertisment: Prietenii de la 11 cu Diana Munteanu si Florin Ristei (live)

13.00 Observator (live)

14.00  Reality Show: Totul pentru dragoste – La bine si la greu cu Mirela Vaida

16.00 Observator (live)

17.00  News Magazine: Acces direct cu Simona Gherghe (live)

19.00 Observator (live)

20.00  Reality Show: Ultimul trib: Madagascar (ep 9)

23.00 Reality Show: Temptation Island – Insula iubirii (r)

02.00 Observator (r)

03.00 News Magazine: Acces direct (r)

 

Sâmbãtã, 13 octombrie

06.00 Observator (live)

10.00 Film serial: “Fructul oprit” (r)

13.00 Observator (live)

14.00  Film serial: Iubire si razbunare” – “Cesur ve Guzel aka Brave and Beautiful(ep 95 + 96)

An de productie: Turcia 2016

Genul: drama

Cu: Tuba Büyüküstün, Kıvanç Tatlıtuğ, Tamer Levent

16.00 Talent Show: X Factor (r)

19.00 Observator (live)

20.00 Divertisment: Te cunosc de undeva (sezon nou)

Gazde: Alina Puscas si Cosmin Selesi

Juriu: Ozana Barabancea, Andreea Balan, Aurelian Temisan, Cristi Iacob

23.00 Reality Show: Temptation Island – Insula iubirii (r)

02.00 Observator (r)

03.00 Film serial: “Iubire si razbunare” – “Cesur ve Guzel aka Brave and Beautiful”  (r)

 

Duminică, 14 octombrie

06.00 Observator (live)

10.00 Divertisment: Te cunosc de undeva (r)

13.00 Observator (live)

14.00 (AP) Reality Show: Aventura cu 4 stele

17.00 Film: “B. D. in alerta”

An de producţie: România, 1970

Genul: comedie

Regia: Mircea Drăgan

Cu: Toma Caragiu, Puiu Călinescu, Dem Rădulescu, Iurie Darie

19.00 Observator (live)

20.00 (12) Reality Show: Temptation Island – Insula iubirii (sezon nou)

23.15 (15) Film: “Placinta americana: Nunta” – “American Wedding”

An de productie: SUA 2003

Genul: comedie

Regia: Jesse Dylan

Cu: Jason Biggs, Alyson Hannigan, January Jones, Eddie Kaye Thomas, Fred Willard, Deborah Rush, Eugene Levy, Molly Cheek, Sean William Scott

Trebuia să se întâmple mai devreme sau mai târziu. Jim şi Michelle se căsătoresc.
Michelle îşi doreşte o nuntă perfectă, ceea ce este greu de obţinut chiar dacă toţi se comportă impecabil şi se înţeleg intre ei… Puţin probabil, nu ? Cadence, sora foarte frumoasă a lui Michelle va fi domnişoara de onoare. Şi atunci când Stifler şi Finch pun ochii pe ea, începe o confruntare pe viaţă şi pe moarte. Călcându-şi toate principiile pentru a o cuceri pe Cadence, Stifler devine un tip şarmant. Jim are destule pe cap, mai ales că trebuie să-i impresioneze pe părinţii viitoarei sale soţii, Harold şi Mary, care se dovedesc destul de rigizi. De aceea, Jim îl avertizează pe Stifler să o lase mai moale şi Stifler renunţă la obişnuitul său plan de atac, transformându-se în băiatul perfect din visul oricărei fete. Finch nu are de ales şi trebuie să devină băiatul rău şi astfel Cadence trebuie să aleagă între gentleman-ul Stifler şi golanul Finch. Spre norocul lui Jim, unele lucruri rămân ca înainte întrucât tatăl său continuă să-i ofere sfaturi bine intenţionate dar de cele mai multe ori inutile, oferind uneori prea multe detalii din experienţa sa şi a mamei lui Jim. Nu lipseşte Kevin, care împreună cu Jim şi Finch se află într-o misiune foarte delicată: aceea de a găsi rochia perfectă pentru Michelle. Rezultatul poate fi rezumat astfel: o petrecere de burlaci cu două domnişoare foarte picante, lecţii de dans, o biserică plină de flori moarte, un inel buclucaş şi un tort uriaş şi… Păros.

01.15 Film: “B. D. in alerta” (r)

03.15 Film: “Placinta americana: Nunta” – “American Wedding” (r)

 

Prev1 of 3

Lasa un comentariu aici!

Continue Reading
Advertisement
Advertisement Https://Www.Autodoc24.RO

PREMIILE RADAR DE MEDIA

Advertisement
Advertisement

Trending