Connect with us

Program TV

PROGRAM TV PRO X: 12-18 martie 2018

Published

on

Prev1 of 3
 

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul PRO X, aferent perioadei 12-18 martie 2018. 

 

 

Luni, 12 martie 2018

 

06.00 – Ora exacta in sport (reluare ora 22:00) 

07.00 -Stiri Sport.ro

09:00 – Ora exacta in sport (reluare ora 22:00)

10.00 – Stiri Sport.ro

10:45 – Ora exacta in sport (DIRECT)

12:30 – Teleshopping

13:00 – Ora exacta in sport (reluare ora 10:45)

14:00 – Ora exacta in sport (reluare ora 10:45)

16:00 – (AP) Marea Tacaneala, ep.21,22, sezon 8

Titlu original: Ridiculousness

17.00 – (AP) Film serial: Seinfeld, ep. 4,5, sezon 3

Titlu original: Seinfeld

Regie: Art Wolff

Productie: SUA 1989

Cu: Jerry Seinfeld, Michael Richards, Lee Garlington, Jason Alexander, Pamela Brull

Gen: comedie

18:00 – (AP) Film serial: M.A.S.H, ep.24,25, sezon 8

            Productie: SUA, 1972-1983

Regia: Gene reynolds

Cu: Alan Alda, Wayne Rogers, Loretta Swit, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville, Gary Burghoff, G. Wood, Patrick Adiarte

Gen: comedie

19:00 – AP) Marea Tacaneala, ep.23,24, sezon 8

Titlu original: Ridiculousness

20:00 – (AP) Film serial: Seinfeld, ep. 6,7,8, sezon 3

Titlu original: Seinfeld

Regie: Art Wolff

Productie: SUA 1989

Cu: Jerry Seinfeld, Michael Richards, Lee Garlington, Jason Alexander, Pamela Brull

Gen: comedie

21:30 – (AP) Film serial: Dr. Haos, ep. 5, sezon 2

Titlu original: Dr. Ken

Regie: Scott Ellis

Productie: 2015

Cu: Ken Jeong, Suzy Nakamura, Dave Foley, Tisha Campbell-Martin, Albert Tsai, Krista Marie Yu, Jonathan Slavin, Kate Simses

Gen: comedie

22:00 – Rezumate UEFA Champions League   

23:00 – (AP) Film serial: Razboinicii luminii, ep 7,8, sezon 1

Titlu original: Takeshi’s Castle

00:00 – Stiri Sport.ro

01:00 – Ora exacta in sport  (reluare ora 10:45)

03:00 – (AP) La Bloc, ep. 456,457,458,459

Productie: Romania, 2002

Regia: Radu Dragomir, Razvan Savescu

Cu: Dragos Mostenescu, Dana Rogoz, Mihai Coada, Alina Chivulescu, Emil Mitrache, Tudorel Filimon,

Gen: comedie

05:00 –Ora exacta in sport (reluare ora 22:00)

 

 

Marti, 13 martie 2018

 

 

06.00 – Ora exacta in sport (reluare ora 10:45) 

07.00 -Stiri Sport.ro

09:00 – Ora exacta in sport (reluare ora 10:45)

10.00 – Stiri Sport.ro

10:45 – Ora exacta in sport (DIRECT)

12:30 – Teleshopping

13:00 – Ora exacta in sport (reluare ora 10:45)

14:00 – Ora exacta in sport (reluare ora 10:45)

16:00 – (AP) Marea Tacaneala, ep.23,24, sezon 8

Titlu original: Ridiculousness

17.00 – (AP) Film serial: Seinfeld, ep. 7,8, sezon 3

Titlu original: Seinfeld

Regie: Art Wolff

Productie: SUA 1989

Cu: Jerry Seinfeld, Michael Richards, Lee Garlington, Jason Alexander, Pamela Brull

Gen: comedie

18:00 – (AP) Film serial: M.A.S.H, ep.1,2, sezon 9

            Productie: SUA, 1972-1983

Regia: Gene reynolds

Cu: Alan Alda, Wayne Rogers, Loretta Swit, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville, Gary Burghoff, G. Wood, Patrick Adiarte

Gen: comedie

19:00 – (AP) Marea Tacaneala, ep.25,26, sezon 8

Titlu original: Ridiculousness

20:00 – (AP) Film serial: Seinfeld, ep. 9,10,11, sezon 3

Titlu original: Seinfeld

Regie: Art Wolff

Productie: SUA 1989

Cu: Jerry Seinfeld, Michael Richards, Lee Garlington, Jason Alexander, Pamela Brull

Gen: comedie

21:30 – (AP) Film serial: Dr. Haos, ep. 6, sezon 2

Titlu original: Dr. Ken

Regie: Scott Ellis

Productie: 2015

Cu: Ken Jeong, Suzy Nakamura, Dave Foley, Tisha Campbell-Martin, Albert Tsai, Krista Marie Yu, Jonathan Slavin, Kate Simses

Gen: comedie

22:00 –(AP) Marea Tacaneala, ep.13,14, sezon 1

Titlu original: Ridiculousness

23:00 – (AP) Film serial: Razboinicii luminii, ep 9,10, sezon 1

Titlu original: Takeshi’s Castle

23:45- Rezumate UEFA Champions League (PREMIERA)   

00:45 – Stiri Sport.ro

01:00 – Ora exacta in sport (r)

03:00 – (AP) La Bloc, ep. 460,461,462,463

Productie: Romania, 2002

Regia: Radu Dragomir, Razvan Savescu

Cu: Dragos Mostenescu, Dana Rogoz, Mihai Coada, Alina Chivulescu, Emil Mitrache, Tudorel Filimon,

Gen: comedie

05:00 –Ora exacta in sport (r)

 

 

Miercuri, 14 martie 2018

 

 

06.00 – Ora exacta in sport (r)

07.00 -Stiri Sport.ro

09:00 – Ora exacta in sport (r)

10.00 – Stiri Sport.ro

10:45 – Ora exacta in sport (DIRECT)

12:30 – Teleshopping

13:00 – SPECIAL, Tragere la sorti Cupa Romaniei semifinale (DIRECT)

14:00 – Ora exacta in sport (reluare ora 10:45)

16:00 – (AP) Marea Tacaneala, ep.25,26, sezon 8

Titlu original: Ridiculousness

17.00 – (AP) Film serial: Seinfeld, ep. 10,11, sezon 3

Titlu original: Seinfeld

Regie: Art Wolff

Productie: SUA 1989

Cu: Jerry Seinfeld, Michael Richards, Lee Garlington, Jason Alexander, Pamela Brull

Gen: comedie

18:00 – (AP) Film serial: M.A.S.H, ep.3,4, sezon 9

            Productie: SUA, 1972-1983

Regia: Gene reynolds

Cu: Alan Alda, Wayne Rogers, Loretta Swit, McLean Stevenson, Loretta Swit, Larry Linville, Gary Burghoff, G. Wood, Patrick Adiarte

Gen: comedie

19:00 – (AP) Marea Tacaneala, ep.27,28, sezon 8

Titlu original: Ridiculousness

20:00 – (AP) Film serial: Seinfeld, ep. 12,13,14, sezon 3

Titlu original: Seinfeld

Regie: Art Wolff

Productie: SUA 1989

Cu: Jerry Seinfeld, Michael Richards, Lee Garlington, Jason Alexander, Pamela Brull

Gen: comedie

21:30 – (AP) Film serial: Dr. Haos, ep. 7, sezon 2

Titlu original: Dr. Ken

Regie: Scott Ellis

Productie: 2015

Cu: Ken Jeong, Suzy Nakamura, Dave Foley, Tisha Campbell-Martin, Albert Tsai, Krista Marie Yu, Jonathan Slavin, Kate Simses

Gen: comedie

22:00 – (AP) Marea Tacaneala, ep.15,16, sezon 1

Titlu original: Ridiculousness

23:00 – (AP) Film serial: Razboinicii luminii, ep 11,12, sezon 1

Titlu original: Takeshi’s Castle

23:45- Rezumate UEFA Champions League (PREMIERA)   

00:45 – Stiri Sport.ro

01:00 – Ora exacta in sport (r)

03:00 – (AP) La Bloc, ep. 464,465,466,467

Productie: Romania, 2002

Regia: Radu Dragomir, Razvan Savescu

Cu: Dragos Mostenescu, Dana Rogoz, Mihai Coada, Alina Chivulescu, Emil Mitrache, Tudorel Filimon,

Gen: comedie

05:00 –Ora exacta in sport (r)

 

Prev1 of 3

Lasa un comentariu aici!

Str. Delea Veche, nr.24, copr D, et.4, Sector 2, Bucuresti. Pentru comunicate de presa, informari si alte materiale va rugam sa ne contactati pe e-mail.

Click to comment

Lasă un răspuns

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Program TV

PROGRAM TV PRO TV: 15-21 octombrie 2018

Published

on

Prev1 of 4
 

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul PRO TV, aferent perioadei 15-21 octombrie 2018. 

 

Luni, 15 octombrie 2018

 

06:00 – Ştirile PRO TV

10:30 – (AP magazin) Vorbeste lumea

13:00 – Stirile PRO TV                                                                        

14:00 – (AP) Lectii de viata

15:00 –La Maruta

17:00 – Stirile PRO TV

18:00 – Ce spun romanii

19:00 – Ştirile PRO TV

  • Sport
  • Vremea

20:30 – (AP) Gospodar fără pereche  ed. 7

22:30 – (AP) Pe bune!?, ed 10

23:30 – Stirile PRO TV

00:00 – (15) Film artistic: Maşina de bani (r)   

Titlu original: Money Monster

Regie: Jodie Foster

Productie: SUA, 2016

Cu: George Clooney, Julia Roberts, Jack O’connell, Dominic West, Caitriona Balfe, Giancarlo Esposito, Christopher Denham, Lenny Venito

Gen: thriller

02:00 –(12) Film serial: Lista neagra, ep. 22, sezon 4

Titlu original: Blacklist

Productie: SUA, 2013

Creat de: Jon Bokenkamp

Cu: James Spader, Megan Boone, Diego Klatenhoff, Harry Lennis, Hisham Tawfiq, Ryan Eggold, Amir Arison, Mozham Marno

03:00 –(AP) Vorbeste lumea ®

05:00 – Ce spun romanii ®

 

 

Marţi, 16 octombrie 2018

 

 

06:00 – Ştirile PRO TV

10:30 – (AP magazin) Vorbeste lumea

13:00 – Stirile PRO TV                                                                        

14:00 – (AP) Lectii de viata

15:00 –La Maruta

17:00 – Stirile PRO TV

18:00 – Ce spun romanii

19:00 – Ştirile PRO TV

  • Sport
  • Vremea

20:30– (12) Las Fierbinti  ep. 11, sezon 14

21:30 – (12) Film artistic: Nume de cod: Spionul de noiembrie

Titlu original: The November Man

Regie: Roger Donaldson

Productie: 2014

Cu: Pierce Brosnan, Luke Bracey, Olga Kurylenko, Bill Smitrovich, Amila Terzimehic, Lazar Ristovski

Gen: actiune

23:45– Stirile PRO TV

00:15 – (15) Film artistic: Nuntași de închiriat (r)

Titlu original: The Wedding Ringer

Regie: Jeremy Garelick

Productie: SUA, 2015

Cu: Kevin Hart, Josh Gad, Affion Crockett, Kaley Cuoco, Jorge Garcia, Dan Gill, Colin Kane

Gen: comedie

02:15 –(12) Film serial: Lista neagra, ep. 1, sezon 5

Titlu original: Blacklist

Productie: SUA, 2013

Creat de: Jon Bokenkamp

Cu: James Spader, Megan Boone, Diego Klatenhoff, Harry Lennis, Hisham Tawfiq, Ryan Eggold, Amir Arison, Mozham Marno

03:00 – (AP) Vorbeste lumea ®

05:00 – Ce spun romanii ®

 

 

Miercuri, 17 octombrie 2018

 

06:00 – Ştirile PRO TV

10:30 – (AP magazin) Vorbeste lumea

13:00 – Stirile PRO TV                                                                        

14:00 – (AP) Lectii de viata

15:00 –La Maruta

17:00 – Stirile PRO TV

18:00 – Ce spun romanii

19:00 – Ştirile PRO TV

  • Sport
  • Vremea

20:30 – Visuri la cheie, ep. 6, sezon 5

22:30 – (AP divertisment) Pe bune?!, ed. 11

23:30 – Stirile PRO TV

00:00– (15) Film artistic: Sabotaj ®

Titlu original: Sabotage

Producţie: SUA, 2014

Regia: David Ayer

Cu: Arnold Schwarzenegger, Sam Worthington, Joe Manganiello, Josh Holloway, Terrence Howard, Max Martini

Gen: actiune

02:15 –(12) Film serial: Lista neagra, ep. 2, sezon 5

Titlu original: Blacklist

Productie: SUA, 2013

Creat de: Jon Bokenkamp

Cu: James Spader, Megan Boone, Diego Klatenhoff, Harry Lennis, Hisham Tawfiq, Ryan Eggold, Amir Arison, Mozham Marno

03:00– (AP) Vorbeste lumea  ®

05:00– Ce spun romanii ®

Prev1 of 4

Lasa un comentariu aici!

Continue Reading

Program TV

PROGRAM TV HAPPY CHANNEL: 12-18 octombrie 2018

Published

on

Prev1 of 3
 

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul HAPPY CHANNEL aferent perioadei 12-18 octombrie 2018. 

 

Vineri 12 octombrie 2018

06.00 Film serial: „Salome” (r)

08.00 Magazin informativ: ”CulTour” (r)

08.45 Teleshopping

09.15 Film serial: „De trei ori Ana” – ”Tres Veces Ana” (ep 72)

An de producţie: Mexic 2016

Genul: romance

10.15 Teleshopping

10.30 (AP) Film serial: “Sezonul cireșelor” „Cherry season aka Kiraz Mevsimi” (ep 138)

An de producţie: Turcia 2014

Genul: dramă

11.30 (AP) Film serial: „Mama” (r)

13.30 (AP) Film dramă: „Nord și Sud” (r)

15.30 Film serial: „Salome” – „Salome” (ep 119, 120)

An de producţie: Mexic 2001

Genul: romance

17.30 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor

18.00 (AP) Film serial: “Mama” – “Mother aka Anne” (ep 18, 19)

An de producţie: Turcia 2016

Genul: dramă

Cu: Cansu Dere, Beren Gokyildiz, Gonca Vuslateri, Vahide Perçin

20.00 (AP) Film dramă: “Nord și Sud” (SUA 1985) “Nord & South” (a șaptea parte)

Regie: Douglas Heyes

22.00 (AP) Film serial: “House” – ”House M.D” (S 07, ep 09)

An de producţie: SUA 2010

Genul: dramă

23.00 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor (r)

23.30 (AP) Film serial: “Mama” (r)

01.30 (AP) Film serial:House” (r)

02.30 Magazin informativ:CulTOUR” (r)

04.30 (AP) Film serial: „Sezonul cireșelor” (r)

05.15 (AP) Film serial: „De trei ori Ana” (r)

 

 

Sâmbătă 13 octombrie 2018

 

06.00 (AP) Film serial: “Velvet” – „Velvet”

An de producţie: Spania 2013

Genul: romance

08.00 Magazin informativ: ”CulTour” (r)

08.45 Teleshopping

09.15 Film serial: „De trei ori Ana” – ”Tres Veces Ana” (ep 73)

An de producţie: Mexic 2016

Genul: romance

10.15 Teleshopping

10.30 (AP) Film serial: „Păstrează speranța” – ”Saving Hope” (sez 05)

11.30 Film dramă: „În calea uraganului” (r)

13.30 (AP) Film dramă:Nord și Sud(r)

15.30 (AP) Film serial: “Dr Hart în Bluebell” – ”Hart of Dixie” (S 01)

An de producţie: SUA 2011

Genul: dramă

17.30 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor

18.00 (AP) Film dramă: “Nu mă uita” (SUA 2013) „Remember Sunday”

Regie: Jeff Bleckner

20.00 (AP) Film dramă: “Nord și Sud” (SUA 1985) “Nord & South” (a opta parte)

Regie: Douglas Heyes

22.00 (AP) Film serial: “House” – ”House M.D” (S 07, ep 10)

An de producţie: SUA 2010

Genul: dramă

23.00 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor (r)

23.30 (AP) Film serial: “Dr Hart în Bluebell” (r)

01.30 (AP) Film serial:House” (r)

02.30 (AP) Film serial: „Păstrează speranța” (r)

03.15 Magazin informativ:CulTOUR” (r)

03.45 (AP) Film serial: „Velvet” (r)

05.15 (AP) Film serial: „De trei ori Ana” (r)

 

 

 

 

Duminică 14 octombrie 2018

 

06.00 (AP) Film serial: “Velvet” – „Velvet”

An de producţie: Spania 2013

Genul: romance

08.00 Magazin informativ: ”CulTour” (r)

08.45 Teleshopping

09.15 Film serial: „De trei ori Ana” – ”Tres Veces Ana” (ep 74)

An de producţie: Mexic 2016

Genul: romance

10.15 Teleshopping

10.30 (AP) Film serial: „Păstrează speranța” – ”Saving Hope” (sez 05)

11.30 (AP) Film dramă:Nu mă uita(r)

13.30 (AP) Film dramă:Nord și Sud(r)

15.30 (AP) Film serial: “Dr Hart în Bluebell” – ”Hart of Dixie” (S 01)

An de producţie: SUA 2011

Genul: dramă

17.30 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor

18.00 Film dramă: “Rețetă de succes” (Canada 2014) „Apple Mortgage Cake”

Regie: Michael Scott

20.00 (AP) Film dramă: “Nord și Sud” (SUA 1985) “Nord & South” (a noua parte)

Regie: Douglas Heyes

22.00 (AP) Film serial: “House” – ”House M.D” (S 07, ep 11)

An de producţie: SUA 2010

Genul: dramă

23.00 Magazin informativ: CulTour cu Vlad Gherman, Criss Ciobănașu și Irina Margareta Nistor (r)

23.30 (AP) Film serial: “Dr Hart în Bluebell” (r)

01.30 (AP) Film serial:House” (r)

02.30 (AP) Film serial: „Păstrează speranța” (r)

03.15 Magazin informativ:CulTOUR” (r)

03.45 (AP) Film serial: „Velvet” (r)

05.15 (AP) Film serial: „De trei ori Ana” (r)

Prev1 of 3

Lasa un comentariu aici!

Continue Reading

Program TV

PROGRAM TV ANTENA 1: 12-18 octombrie 2018

Published

on

Prev1 of 3
 

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandări pentru postul ANTENA 1 aferent perioadei 12-18 octombrie 2018. 

 

Vineri, 12 octombrie 2018

06.00 Observator (live)

08.00 Divertisment: ‘Neatza cu Razvan si Dani (live)

11.00  Divertisment: Prietenii de la 11 cu Diana Munteanu si Florin Ristei (live)

13.00 Observator (live)

14.00  Reality Show: Totul pentru dragoste – La bine si la greu cu Mirela Vaida

16.00 Observator (live)

17.00  News Magazine: Acces direct cu Simona Gherghe (live)

19.00 Observator (live)

20.00  Reality Show: Ultimul trib: Madagascar (ep 9)

23.00 Reality Show: Temptation Island – Insula iubirii (r)

02.00 Observator (r)

03.00 News Magazine: Acces direct (r)

 

Sâmbãtã, 13 octombrie

06.00 Observator (live)

10.00 Film serial: “Fructul oprit” (r)

13.00 Observator (live)

14.00  Film serial: Iubire si razbunare” – “Cesur ve Guzel aka Brave and Beautiful(ep 95 + 96)

An de productie: Turcia 2016

Genul: drama

Cu: Tuba Büyüküstün, Kıvanç Tatlıtuğ, Tamer Levent

16.00 Talent Show: X Factor (r)

19.00 Observator (live)

20.00 Divertisment: Te cunosc de undeva (sezon nou)

Gazde: Alina Puscas si Cosmin Selesi

Juriu: Ozana Barabancea, Andreea Balan, Aurelian Temisan, Cristi Iacob

23.00 Reality Show: Temptation Island – Insula iubirii (r)

02.00 Observator (r)

03.00 Film serial: “Iubire si razbunare” – “Cesur ve Guzel aka Brave and Beautiful”  (r)

 

Duminică, 14 octombrie

06.00 Observator (live)

10.00 Divertisment: Te cunosc de undeva (r)

13.00 Observator (live)

14.00 (AP) Reality Show: Aventura cu 4 stele

17.00 Film: “B. D. in alerta”

An de producţie: România, 1970

Genul: comedie

Regia: Mircea Drăgan

Cu: Toma Caragiu, Puiu Călinescu, Dem Rădulescu, Iurie Darie

19.00 Observator (live)

20.00 (12) Reality Show: Temptation Island – Insula iubirii (sezon nou)

23.15 (15) Film: “Placinta americana: Nunta” – “American Wedding”

An de productie: SUA 2003

Genul: comedie

Regia: Jesse Dylan

Cu: Jason Biggs, Alyson Hannigan, January Jones, Eddie Kaye Thomas, Fred Willard, Deborah Rush, Eugene Levy, Molly Cheek, Sean William Scott

Trebuia să se întâmple mai devreme sau mai târziu. Jim şi Michelle se căsătoresc.
Michelle îşi doreşte o nuntă perfectă, ceea ce este greu de obţinut chiar dacă toţi se comportă impecabil şi se înţeleg intre ei… Puţin probabil, nu ? Cadence, sora foarte frumoasă a lui Michelle va fi domnişoara de onoare. Şi atunci când Stifler şi Finch pun ochii pe ea, începe o confruntare pe viaţă şi pe moarte. Călcându-şi toate principiile pentru a o cuceri pe Cadence, Stifler devine un tip şarmant. Jim are destule pe cap, mai ales că trebuie să-i impresioneze pe părinţii viitoarei sale soţii, Harold şi Mary, care se dovedesc destul de rigizi. De aceea, Jim îl avertizează pe Stifler să o lase mai moale şi Stifler renunţă la obişnuitul său plan de atac, transformându-se în băiatul perfect din visul oricărei fete. Finch nu are de ales şi trebuie să devină băiatul rău şi astfel Cadence trebuie să aleagă între gentleman-ul Stifler şi golanul Finch. Spre norocul lui Jim, unele lucruri rămân ca înainte întrucât tatăl său continuă să-i ofere sfaturi bine intenţionate dar de cele mai multe ori inutile, oferind uneori prea multe detalii din experienţa sa şi a mamei lui Jim. Nu lipseşte Kevin, care împreună cu Jim şi Finch se află într-o misiune foarte delicată: aceea de a găsi rochia perfectă pentru Michelle. Rezultatul poate fi rezumat astfel: o petrecere de burlaci cu două domnişoare foarte picante, lecţii de dans, o biserică plină de flori moarte, un inel buclucaş şi un tort uriaş şi… Păros.

01.15 Film: “B. D. in alerta” (r)

03.15 Film: “Placinta americana: Nunta” – “American Wedding” (r)

 

Prev1 of 3

Lasa un comentariu aici!

Continue Reading
Advertisement
Advertisement Https://Www.Autodoc24.RO

PREMIILE RADAR DE MEDIA

Advertisement
Advertisement

Trending