RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandările pentru postul ETNO în perioada13-19 octombrie 2022
VEZI AICI programul complet pentru principalele posturi TV!
Luni 17 octombrie
07:00 – Cântece pentru cei dragi / Teleshopping
07:58 – Vremea / Ai Parte
08:00 – Veselie în bucătărie cu Gheorg și Cătălina Botoșineanu
11:00 – Cântece pentru cei dragi / Teleshopping / Ai Parte
16:00 – Sănătate înainte de toate cu Lăcrămioara Pralia
17:00 – Vremea / Ai Parte
17:02 – Cântece pentru cei dragi cu Lorenna, direct
17:58 – Vremea / Ai Parte
18:00 – Raport Special cu Alex Ferariu
19:00 – Subiectul Zilei cu Dana Chera
19:58 – Vremea
20:00 – Seară Românească cu Georgel Nuca
23:00 – Vremea / Ai Parte
23:02 – Cântece pentru cei dragi cu Lorenna (R)
0:00 – Raport Special cu Alex Ferariu (R)
01:00 – Subiectul Zilei cu Dana Chera (R)
02:00 – Seară Românească cu Georgel Nuca (R)
04:30 – Cântece pentru cei dragi
06:00 – Sănătate înainte de toate cu Lăcrămioara Pralia (R)
Marți 18 octombrie
07:00 – Cântece pentru cei dragi / Teleshopping
07:58 – Vremea / Ai Parte
08:00 – Veselie în bucătărie cu Gheorg și Cătălina Botoșineanu
11:00 – Cântece pentru cei dragi / Teleshopping / Ai Parte
16:00 – Sănătate înainte de toate cu Lăcrămioara Pralia
17:00 – Vremea / Ai Parte
17:02 – Cântece pentru cei dragi cu Lorenna, direct
17:58 – Vremea / Ai Parte
18:00 – Raport Special cu Alex Ferariu
19:00 – Subiectul Zilei cu Dana Chera
19:58 – Vremea
20:00 – Seară Românească cu Georgel Nucă
23:00 – Vremea / Ai Parte
23:02 – Cântece pentru cei dragi cu Lorenna (R)
0:00 – Raport Special cu Alex Ferariu (R)
01:00 – Subiectul Zilei cu Dana Chera (R)
02:00 – Seară Românească cu Georgel Nuca (R)
04:30 – Cântece pentru cei dragi
06:00 – Sănătate înainte de toate cu Lăcrămioara Pralia (R)
Miercuri 19 octombrie
07:00 – Cântece pentru cei dragi / Teleshopping
07:58 – Vremea / Ai Parte
08:00 – Veselie în bucătărie cu Gheorg și Cătălina Botoșineanu
11:00 – Cântece pentru cei dragi / Teleshopping / Ai Parte
16:00 – Sănătate înainte de toate cu Lăcrămioara Pralia
17:00 – Vremea / Ai Parte
17:02 – Cântece pentru cei dragi cu Lorenna, direct
17:58 – Vremea / Ai Parte
18:00 – Raport Special cu Alex Ferariu
19:00 – Subiectul Zilei cu Dana Chera
19:58 – Vremea
20:00 – Seară Românească cu Georgel Nucă
23:00 – Vremea / Ai Parte
23:02 – Aducător de bucurie cu Alina Eftimie si Părintele Emilian Prodan (R)
0:00 – Raport Special cu Alex Ferariu (R)
01:00 – Subiectul Zilei cu Dana Chera (R)
02:00 – Seară Românească cu Georgel Nuca (R)
04:30 – Cântece pentru cei dragi
06:00 – Sănătate înainte de toate cu Lăcrămioara Pralia (R)
Joi 13 octombrie
07:00 – Cântece pentru cei dragi / Teleshopping
07:58 – Vremea / Ai Parte
08:00 – Veselie în bucătărie cu Gheorg și Cătălina Botoșineanu
11:00 – Cântece pentru cei dragi / Teleshopping / Ai Parte
16:00 – Sănătate înainte de toate cu Lăcrămioara Pralia
17:00 – Vremea / Ai Parte
17:02 – Cântece pentru cei dragi cu Lorenna, direct
17:58 – Vremea / Ai Parte
18:00 – Raport Special cu Alex Ferariu
19:00 – Subiectul Zilei – Lumea Infrastructurii cu Dana Chera
19:58 – Vremea
20:00 – Nașii Succesului cu Lavinia si Mihalis
23:00 – Vremea / Ai Parte
23:02 – Cântece pentru cei dragi cu Lorenna (R)
0:00 – Raport Special cu Alex Ferariu (R)
01:00 – Subiectul Zilei – Lumea Infrastructurii cu Dana Chera (R)
02:00 – Nașii Succesului cu Lavinia si Mihalis (R)
04:30 – Cântece pentru cei dragi
06:00 – Sănătate înainte de toate cu Lăcrămioara Pralia (R)
Vineri 14 octombrie
07:00 – Cântece pentru cei dragi / Teleshopping
07:58 – Vremea / Ai Parte
08:00 – Veselie în bucătărie cu Gheorg și Cătălina Botoșineanu
11:00 – Cântece pentru cei dragi / Teleshopping / Ai Parte
16:00 – Sănătate înainte de toate cu Lăcrămioara Pralia
17:00 – Vremea / Ai Parte
17:02 – Cântece pentru cei dragi cu Lorenna, direct
17:58 – Vremea / Ai Parte
18:00 – Raport Special cu Alex Ferariu
19:00 – Tainele Minții cu Dana Chera
19:58 – Vremea
20:00 – Nașii Succesului cu Lavinia si Mihalis
23:00 – Vremea / Ai Parte
23:02 – Aducător de bucurie cu Alina Eftimie si Părintele Emilian Prodan (R)
0:00 – Raport Special cu Alex Ferariu (R)
01:00 – Tainele Minții cu Dana Chera (R)
02:00 – Nașii Succesului cu Lavinia si Mihalis (R)
04:30 – Cântece pentru cei dragi (R)
06:00 – Sănătate înainte de toate cu Lăcrămioara Pralia (R)
Sâmbătă 15 octombrie
07:00 – Cântece pentru cei dragi / Teleshopping / Vremea / Ai Parte
10:00 – Tainele Mintii cu Dana Chera (R)
11:00 – Cântece pentru cei dragi / Teleshopping / Vremea / Ai Parte
12:00 – Nașii Succesului cu Lavinia si Mihalis
14:58 – Vremea
15:00 – Caravana ETNO
17:00 – Petrecere la Han cu Adina Roșca
19:58 – Vremea
20:00 – Festivalul ,,Marin Ghiocel”
23:00 – Nașii Succesului cu Lavinia si Mihalis (R)
01:00 – Petrecere la Han cu Adina Roșca (R)
04:00 – Festivalul ,,Marin Ghiocel” (R)
Duminica 16 octombrie
07:00 – Cântece pentru cei dragi / Teleshopping / Vremea / Ai Parte
12:00 – Nașii Succesului cu Lavinia si Mihalis
14:58 – Vremea
15:00 – Cu Văru’ Înainte cu Alexandru Pop
17:58 – Vremea
18:00 – Aducător de bucurie cu Alina Eftimie si Părintele Emilian Prodan
18:58 – Vremea
19:00 – Spectacol popular ,,Sărbătoarea Muntelui”
21:58 – Vremea
22:00 – Cu Văru’ Înainte cu Alexandru Pop (R)
01:00 – Nașii Succesului cu Lavinia si Mihalis (R)
04:00 – Spectacol popular ,,Sărbătoarea Muntelui” (R)
- Programul ANTENA 1 pentru perioada 29 Martie – 04 Aprilie 2024
- Programul HAPPY CHANNEL pentru săptămâna 29 martie – 4 aprilie 2024
- 4 motive pentru care ai nevoie de un centru daune Allianz dedicat in 2024
- Chef Richard Abou Zaki a câștigat a doua amuletă a sezonului, ieri seară, la Chefi la cuțite
- Descoperiți Cartoon Network Game On! Cea mai nouă și cool experiență pentru tineri