Connect with us

Program TV

Programul PRO ARENA pentru săptămâna 01 – 07 Mai 2023

VEZI AICI programul complet pentru principalele posturi TV!

Published

on

Reclame

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandările pentru postul PRO ARENA în perioada 01 – 07 Mai 2023.

VEZI AICI programul complet pentru principalele posturi TV!

Luni 01.05,2023

06.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 22+23/ s2 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>  

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 14+15/ s6      < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 23+24/ s15  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 119+120  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 183+184   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Prințul din Bel Air ep.1+2/ s1      < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii  

14.00 Războaiele depozitelor ep. 16+17/ s6    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 25+26/ s15  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 121+122  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 185 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

Advertisement

17.30 Handbal feminin: CS Dacia Mioveni 2012 – CSM Slatina   (DIRECT)

19.00 Aşii amanetului ep. 9+10/ s2 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 24+25/ s2 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 18/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 S.W.A.T. ep. 7/ s3    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 9+10/ s2 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep 18/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.30 S.W.A.T. ep. 7/ s3    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Asta-i povestea! ep. 6/ s3    < CNA 12 comedie; This is us; 2016>

03.45 Ce spun românii  

04.30 La Bloc ep.  80+81+82  <CNA AP divertisment; 2002>

Marti 02.05,2023

06.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 24+25/25 s2 < CNA AP reality; Counting Cars 2012> 

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 16+17/ s6    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 25+26/ s15  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 121+122/  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 185+186   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Prințul din Bel Air ep.3+4/ s1      < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

Advertisement

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii  

14.00 Războaiele depozitelor ep. 18+19/ s6 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 27+28/ s15  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 123+124  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 187+188 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Prințul din Bel Air ep. 5+6/ s1      < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

19.00 Aşii amanetului ep. 11+12/ s2 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 1+2/ s3 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 19/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 S.W.A.T. ep. 8/ s3    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 11 +12/ s2 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep 19/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.30 S.W.A.T. ep. 8/ s3    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Asta-i povestea! ep. 7/ s3    < CNA 12 comedie; This is us; 2016>

03.45 Ce spun românii  

04.30 La Bloc ep. 83+84+85 <CNA AP divertisment; 2002>

Miercuri 03.05,2023

06.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 1+2/ s3 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

Advertisement

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 18+19/ s6< CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 27+28/ s15  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 123+124  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 187+188   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Prințul din Bel Air ep.5+6/ s1      < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Ce spun românii  

14.00 Războaiele depozitelor ep. 20+21/ s6    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 29 +30/ s15  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 125+126  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 189+190   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Prințul din Bel Air ep. 7+8/ s1      < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

19.00 Aşii amanetului ep. 13+14/ s2 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 3+4/ s3 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 20/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 S.W.A.T. ep. 9/ s3    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 13+14/ s2 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep 20/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

Advertisement

01.30 S.W.A.T. ep. 9/ s3    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Asta-i povestea! ep. 8/ s3    < CNA 12 comedie; This is us; 2016>

03.45 Ce spun românii  

04.30 La Bloc ep.  86+87+88 <CNA AP divertisment; 2002>

Joi 04.05,2023

06.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 3+4/ s3 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 20+21/ s6    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 29+30/ s15  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 125+126  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 189+190   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Prințul din Bel Air ep. 7+8/ s1      < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Ce spun românii  

14.00 Războaiele depozitelor ep. 22+23/ s6    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 31+32/ s15  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 127+128  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 191+192   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Fotbal: Gala Mihai Nesu Fundation (DIRECT)

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 5+6/ s3 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

Advertisement

21.00 Hawaii 5.0  ep. 21/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 S.W.A.T. ep. 10/ s3    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 1+2/ s3 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep 21/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.30 S.W.A.T. ep. 10/ s3    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Asta-i povestea! ep. 9/ s3    < CNA 12 comedie; This is us; 2016>

03.45 Ce spun românii 

04.30 La Bloc ep.  89+90+91 <CNA AP divertisment; 2002>

Vineri 05.05,2023

06.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 5+6/ s3< CNA AP reality; Counting Cars 2012>

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 22+23/ s6   < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 31+32/ s15  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 127+128  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 191+192  < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Prințul din Bel Air ep. 9+10/ s1      < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Ce spun românii  

14.00 Războaiele depozitelor ep. 24/ s6 + 1/ s7    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

Advertisement

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 33+34/ s15  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 129+130  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 193 +194   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

17.30 Handbal Masculin: CSM Constanta – CSM Odorheiul Secuiesc (DIRECT)

19.00 Aşii amanetului ep. 3+4/ s3 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 7+8/ s3< CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 22/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 S.W.A.T. ep. 11/ s3    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 3+4/ s16 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep 22/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.30 S.W.A.T. ep. 11/ s3    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Asta-i povestea! ep. 10/ s3    < CNA 12 comedie; This is us; 2016>

03.45 Ce spun românii  

04.30 La Bloc ep. 92+93+94 <CNA AP divertisment; 2002>

Sambata 06.05,2023

06.00 Războaiele depozitelor ep. 24/ s6 + 1/ s7    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Marea Ţăcăneală ep. 25+26+27+28/ s15  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 25/ s2 1+2+3+4/ s3   < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

Advertisement

12.00 Zeii Sportului ep. 52 < documentar Ap; The greatest of all time >

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Apropo TV  <ProTv >

14.00 Războaiele depozitelor ep. 20+21/ s6    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Stiri Sport.ro

15.30 Aşii amanetului ep. 11+12+13+14/ s2 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

17.30 Handbal Masculin: CSM București – CSA Steaua București (DIRECT)

19.00 Provocarea supremă ep.3+4/ s1 < CNA AP reality; Ultimate rush; 2011 >

20.00 Supermaşini pe drumuri ep. 5/ s1  < CNA AP reality; On the road; 2020>

21.00 Triplusec  ep. 6/ s1    < CNA 12 comedie; 2018>

22.00 BOX Mania ep. 9  < CNA 12 action >

23.00 UFC Club ep.39 < CNA 12 action >

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Triplusec  ep. 6/ s1    < CNA 12 comedie; 2018>

01.30 BOX Mania ep. 9  < CNA 12 action >

02.30 Apropo TV <ProTv >

03.30 Asta-i povestea! ep. 11/ s3    < CNA 12 comedie; This is us; 2016>

04.30 La Bloc ep. 95 <CNA AP divertisment; 2002>

Duminica 07.05,2023

05.00 UFC 288: Sterling vs. Cejudo (DIRECT) < CNA AP action>

08.00 Marea Ţăcăneală ep. 29+30+31/ s15  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

Advertisement

09.30 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 5+6+7+8/ s3 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

11.30 Superspeed  <ProTv >

12.00 I likeIT  <ProTv >

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Fotbal Liga 1 Feminin: AS FC Universitatea Cluj – ACS Vasas Femina FC (DIRECT)

15.00 Stiri Sport.ro

15.30 Aşii amanetului ep. 1+2+3+4/ s3        < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

17.30 Handbal feminin: SCM Gloria Buzău – HC Dunărea Brăila  (DIRECT)

19.00 Provocarea supremă ep.5+6/ s1 < CNA AP reality; Ultimate rush; 2011 >

20.00 Supermaşini pe drumuri ep. 6/ s1  < CNA AP reality; On the road; 2020>

21.00 Triplusec  ep. 7/ s1    < CNA 12 comedie; 2018>

22.00 UFC 288: Sterling vs. Cejudo (DIRECT) < CNA AP action>

01.00 Stiri Sport.ro

01.30 Triplusec  ep. 7/ s1    < CNA 12 comedie; 2018>

02.30 Superspeed  <ProTv >

03.00 I likeIT  <ProTv >

03.30 Asta-i povestea! ep. 12/ s3    < CNA 12 comedie; This is us; 2016>

04.30 La Bloc ep. 96+97+98 <CNA AP divertisment; 2002>

Advertisement

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

SEO

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement

IN Trending