Connect with us

Program TV

Programul PRO ARENA pentru săptămâna 03 – 09 aprilie 2023

VEZI AICI programul complet pentru principalele posturi TV!

Published

on

Reclame

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandările pentru postul PRO ARENA în perioada 03 – 09 aprilie 2023.

VEZI AICI programul complet pentru principalele posturi TV!

Luni 03.04.2023

06.00 Camionagiii ghețurilor ep. 7/ s11    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007> 

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 5+6/ s4  < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 25+26/ s14          <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 79+80  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 143+144   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Seinfeld ep. 141+142     < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii  ep. 87/ s8

14.00 Războaiele depozitelor ep. 7+8/ s4  < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 27+28/ s14        <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

Advertisement

16.00 M.A.S.H. ep. 81+82  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 145+146 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Seinfeld ep. 143+144   < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

19.00 Aşii amanetului ep. 12+13 s17 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 1+2/ s1 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 3/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 S.W.A.T. ep. 16/ s2    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 12+13/ s17 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep 3/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.00 S.W.A.T. ep. 16/ s2    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Rezidentul ep. 1/ s2    < CNA 15 Drama; The resident; 2018>

04.00 In mintea copiilor ep. 20/ s1    < CNA 12 comedie; Cool Kids; 2018>

04.30 La Bloc ep.  1+2+3 <CNA AP divertisment; 2002>

Marti 04.04.2023

06.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 1+2/ s1 < CNA AP reality; Counting Cars 2012> 

Advertisement

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 7+8/ s4          < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 27+28/ s14        <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 81+82  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 145+146   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Seinfeld ep. 143+144   < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii  ep. 88/  s8

14.00 Războaiele depozitelor ep. 9+10/ s4  < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 29+30/ s14          <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 83+84  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 147+148  < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Seinfeld ep. 145+146   < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

19.00 Aşii amanetului ep. 14+15/ s17 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 3+4/ s1 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 FA YOUTH CUP: Arsenal – Manchester City (DIRECT)

23.00 Aşii amanetului ep. 14+15/ s17 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 FA YOUTH CUP: Arsenal – Manchester City < reluare>

02.30 Stiri Sport.ro

Advertisement

03.00 Rezidentul ep. 2/ s2    < CNA 15 Drama; The resident; 2018>

04.00 In mintea copiilor ep. 21/ s1    < CNA 12 comedie; Cool Kids; 2018>

04.30 La Bloc ep. 4+5+6 <CNA AP divertisment; 2002>

Miercuri 05.04.2023

06.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 3+4/ s1 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 9+10/ s4  < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 29+30/ s14     <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 83+84  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 147+148   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Seinfeld ep. 145+146      < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Ce spun românii  ep. 89/ s8

14.00 Războaiele depozitelor ep. 11+12/ s4    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 31+32/ s14  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 85+86  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 149 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

Advertisement

17.30 Handbal masculin: CSA Steaua București – CSM Constanta (DIRECT)

19.00 Aşii amanetului ep. 16+17/ s17 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 5+6/1s1 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 4/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 S.W.A.T. ep. 17/ s2        < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 16+17/ s17 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep 4/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.00 S.W.A.T. ep. 17/ s2    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Rezidentul ep. 3/ s2    < CNA 15 Drama; The resident; 2018>

04.00 In mintea copiilor ep. 22/ s1    < CNA 12 comedie; Cool Kids; 2018>

04.30 La Bloc ep.  7+8+9 <CNA AP divertisment; 2002>

Joi 06.04.2023

06.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 5+6/ s1 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

07.00 Stiri Sport.ro

Advertisement

07.30 Războaiele depozitelor ep. 11+12/ s4    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 31+32/ s14  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 85+86/ < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 149+150/   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Seinfeld ep. 147+148/     < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Ce spun românii  ep. 90/  s8

14.00 Războaiele depozitelor ep. 1+2/ s5    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 33+34/ s14  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 87+88  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 151+152 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

17.30 Seinfeld ep. 149+150     < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>)

19.00 Aşii amanetului ep. 18+19/ s17 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 7+8/ s1 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 FA YOUTH CUP: West Ham – Southampton (DIRECT)

23.00 Aşii amanetului ep. 18+19/ s17 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 FA YOUTH CUP: West Ham – Southampton < reluare>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Rezidentul ep. 4/ s2    < CNA 15 Drama; The resident; 2018>

Advertisement

03.45 Ce spun românii  ep. 90/ s8

04.30 La Bloc ep.  10+11+12 <CNA AP divertisment; 2002>

Vineri 07.04.2023

06.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 7+8/ s1 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 1+2/ s5       < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 33+34/ s14      <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 87+88  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 151+152   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Seinfeld ep. 149+150     < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Ce spun românii  ep. 91  s8

14.00 Războaiele depozitelor ep. 3+4/ s5    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 35+36/ s14    <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 89+90  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 153 +154 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

17.30 Seinfeld ep. 151+152 < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

Advertisement

19.00 Aşii amanetului ep. 20+21/ s17 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 9+10/ s1 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 5/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 S.W.A.T. ep. 18/ s2    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 20+21/ s17 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep 5/ s6  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.30 S.W.A.T. ep. 18/ s2   < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Rezidentul ep. 5/ s2    < CNA 15 Drama; The resident; 2018>

03.45 Ce spun românii  ep. 91/  s8

04.30 La Bloc ep. 13+14+15 <CNA AP divertisment; 2002>

Sambata 08.04.2023

06.00 Supermașini de teren ep. 10 < CNA AP reality; SUV Superbuild

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Marea Ţăcăneală ep. 27+28+29+30 / s14    <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 3+4+5+6/ s1 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

Advertisement

11.30 Nonconformiștii ep. 9+10 < documentar Ap; Mavericks >

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Apropo TV  <ProTv >

14.00 Războaiele depozitelor ep. 7+8/ s4    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Stiri Sport.ro

15.30 Aşii amanetului ep. 12+13+14/ s17 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

17.00 Handbal Feminin: Romania – Portugalia (DIRECT)

19.00 Handbal masculin: CSM Constanta  – CS Dinamo București (DIRECT) 

20.30 Zeii Sportului ep. 47 < documentar Ap; The greatest of all time >

21.00 Ai nostri  ep. 11/ s2    < CNA 12 comedie; 2017>

22.00 BOX Mania ep. 5  < CNA 12 action >

23.00 Michael Jordan: Ultimul dans ep. 9  < documentar AP ; Last Dance >

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Ai nostri  ep. 11/ s2    < CNA 12 comedie; 2017>

01.30 BOX Mania ep. 5  < CNA 12 action >

02.30 Apropo TV  <ProTv >

03.30 Rezidentul ep. 6/ s2    < CNA 15 Drama; The resident; 2018>

04.30 La Bloc ep. 16+17+18 <CNA AP divertisment; 2002>

Advertisement

Duminica 09.04.2023

05.00 UFC 287: Pereira vs. Adesanya (DIRECT)  < CNA AP action >

08.00 Marea Ţăcăneală ep. 31+32+33+34/ s14      <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

10.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 7+8+9+10/ s1 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>

12.00 Zeii Sportului ep. 47 < documentar Ap; The greatest of all time >

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Superspeed  <ProTv >

13.30 I likeIT  <ProTv >

14.00 Războaiele depozitelor ep. 9+10/ s4    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Stiri Sport.ro

15.30 FA CUP: Rezumate

16.00 Aşii amanetului ep. 15+16+17/ s17 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

17.30 Handbal masculin: CS Minaur Baia Mare  – CSM Focșani 2007  (DIRECT) 

19.00 Nonconformiștii ep. 11+12 < documentar Ap; Mavericks >

20.00 Supermaşini pe drumuri ep. 1/ s1  < CNA AP reality; On the road; 2020>

21.00 Ai nostri  ep. 12/ s2    < CNA 12 comedie; 2017>

22.00 UFC 287: Pereira vs. Adesanya  < CNA AP action >

01.00 Stiri Sport.ro

Advertisement

01.30 Ai nostri  ep. 12/ s2    < CNA 12 comedie; 2017>

02.30 Superspeed  <ProTv >

03.00 I likeIT  <ProTv >

03.30. Rezidentul ep. 7/ s2    < CNA 15 Drama; The resident; 2018>

04.30 La Bloc ep. 19+20+21 <CNA AP divertisment; 2002>

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

SEO

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement

IN Trending