Connect with us

Program TV

Programul PRO ARENA pentru săptămâna 20-26 martie 2023

VEZI AICI programul complet pentru principalele posturi TV!

Published

on

Reclame

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandările pentru postul ACASĂ în perioada 20-26 martie 2023.

VEZI AICI programul complet pentru principalele posturi TV!

.

Luni 20,03,2023

06.00 Camionagiii ghețurilor ep. 1/ s11    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 5+6/ s3 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 5+6/ s14          <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 59+60  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 123+124   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Seinfeld ep. 121+122     < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii 

14.00 Războaiele depozitelor ep. 7+8/ s3    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 7+8/ s14        <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 61+62  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 125+126 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Seinfeld ep. 123+124  < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

19.00 Aşii amanetului ep. 34+35/ s15 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 4/ s11    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 18/ s5  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 S.W.A.T. ep. 6/ s2    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

Advertisement

23.00 Aşii amanetului ep. 34+35/ s15 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep 18/ s5  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.00 S.W.A.T. ep. 6/ s2    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Experimentul ep. 4/ s1    < CNA 15 action; The Passage; 2019>

04.00 In mintea copiilor ep. 6/ s1    < CNA 12 comedie; Cool Kids; 2018>

04.30 La Bloc ep.  490+491+492 <CNA AP divertisment; 2002>

Marti 21,03,2023

06.00 Camionagiii ghețurilor ep. 4/ s11    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 7+8/ s3        < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 7+8/ s14        <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 61+62  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 125+126   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Seinfeld ep. 123+124   < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii 

14.00 Războaiele depozitelor ep. 9+10/ s3        < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 9+10/ s14          <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

Advertisement

16.00 M.A.S.H. ep. 63+64  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 127+128 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Seinfeld ep. 125+126   < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

19.00 Aşii amanetului ep. 36+37/ s15 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 5/ s11    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 19/ s5  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 S.W.A.T. ep. 7/ s2        < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 36+37/ s15 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep 19/ s5  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.00 S.W.A.T. ep. 7/ s2    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Experimentul ep. 5/ s1    < CNA 15 action; The Passage; 2019>

04.00 In mintea copiilor ep. 7/ s1    < CNA 12 comedie; Cool Kids; 2018>

04.30 La Bloc ep. 493+494+495 <CNA AP divertisment; 2002>

Miercuri 22,03,2023

06.00 Camionagiii ghețurilor ep. 5/ s11       < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 9+10/ s3    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 9+10/ s14     <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

Advertisement

09.30 M.A.S.H. ep. 63+64  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 127+128   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Seinfeld ep. 125+126      < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii 

14.00 Războaiele depozitelor ep. 11+12/ s3    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 11+12/ s14  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 65+66  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 129 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

17.30 Handbal feminin: SCM Râmnicu Vâlcea -SCM Gloria Buzău (DIRECT)

19.00 Aşii amanetului ep. 38+39/ s15 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 6/ s11    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 20/ s5  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 S.W.A.T. ep. 8/ s2        < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 38+39/ s15 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep 20/ s5  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.00 S.W.A.T. ep. 8/ s2    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Experimentul ep. 6/ s1    < CNA 15 action; The Passage; 2019>

Advertisement

04.00 In mintea copiilor ep. 8/ s1    < CNA 12 comedie; Cool Kids; 2018>

04.30 La Bloc ep.  496+497+498 <CNA AP divertisment; 2002>

Joi 23,03,2023

06.00 Camionagiii ghețurilor ep. 6/ s11   < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 11+12/ s3    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 11+12/ s14  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 65+66  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 129+130   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Seinfeld ep. 127+128      < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii 

14.00 Războaiele depozitelor ep. 13+14/ s3    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 13+14/ s14  <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 57+58  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 131+132 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Seinfeld ep. 129+130   < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

19.00 Aşii amanetului ep. 40+41/ s15 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 7/ s11    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

21.00 Hawaii 5.0  ep. 21/ s5  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

Advertisement

22.00 S.W.A.T. ep. 9/ s2        < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 40+41/ s15 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep 21/ s5  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.00 S.W.A.T. ep. 9/ s2    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Experimentul ep. 7/ s1    < CNA 15 action; The Passage; 2019>

04.00 In mintea copiilor ep. 9/ s1    < CNA 12 comedie; Cool Kids; 2018>

04.30 La Bloc ep.  499+500+501 <CNA AP divertisment; 2002>

Vineri 24,03,2023

06.00 Camionagiii ghețurilor ep. 7/ s11   < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep.  13+14/ s3        < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 13+14/ s14      <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 67+68  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 131+132   < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Seinfeld ep. 129+130      < CNA AP comedie; Seinfeld; 1989>

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii 

14.00 Războaiele depozitelor ep. 15+16/ s3      < CNA AP reality; Storage wars 2010>

Advertisement

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 15+16/ s14    <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 69+70  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Handbal feminin: CSM Bucuresti – CS Minaur Baia Mare (DIRECT)

18.30 Stiri Sport.ro

19.00 Fotbal U21: Romania – Portugalia (DIRECT)

21.00 Hawaii 5.0  ep. 22/ s5  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

22.00 S.W.A.T. ep. 10/ s2    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 42/ s15 + 1/ s17 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Hawaii 5.0  ep 22/ s5  < CNA 12 action; Hawaii Five-0.; 2010>

01.30 S.W.A.T. ep. 10/ s2   < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Experimentul ep. 8+9/ s1    < CNA 15 action; The Passage; 2019>

04.30 In mintea copiilor ep. 10+11/ s1    < CNA 12 comedie; Cool Kids; 2018>

05.30 La Bloc ep. 502 <CNA AP divertisment; 2002>

Sambata 25,03,2023

06.00 Supermașini de teren ep. 6 < CNA AP reality; SUV Superbuild

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Marea Ţăcăneală ep. 7+8+9+10/ s14    <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 Camionagiii ghețurilor ep. 4+5/ s11 < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

Advertisement

11.30 Războaiele depozitelor ep. 9+10/ s3    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Apropo TV  <ProTv >

14.00 Războaiele depozitelor ep. 11+12/ s3    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Stiri Sport.ro

15.30 Aşii amanetului ep. 34/ s15 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

16.00 Fotbal U21: Romania – Portugalia < reluare >

18.00 Rezumate UEFA

19.00 Anii de aur  ep. 51+52 < documentar AP; 50+ Years of Sport >

20.00 Supermașini de teren ep. 7 < CNA AP reality; SUV Superbuild >

21.00 Ai nostri  ep. 7/ s2    < CNA 12 comedie; 2017>

22.00 BOX Mania ep.3  < CNA 12 action >

23.00 Michael Jordan: Ultimul dans ep. 7 < documentar AP; Last Dance >

00.00 Stiri Sport.ro

01.00 UFC Fight Night: Vera vs. Sandhagen  (DIRECT) < CNA 12 action >

04.00 Apropo TV  <ProTv >

05.00La Bloc ep. 503+504 <CNA AP divertisment; 2002>

Duminica 26,03,2023

06.00 Supermașini de teren ep. 7 < CNA AP reality; SUV Superbuild

06.00 Stiri Sport.ro

Advertisement

07.30 Marea Ţăcăneală ep. 11+12+13+14/ s14      <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 Camionagiii ghețurilor ep. 6+7/ s10 < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

11.30 Superspeed  <ProTv >

12.00 I likeIT  <ProTv >

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Fotbal Liga 1 Feminin: AS FC Universitatea Cluj – AS CS Carmen Bucureşti 1937 (DIRECT)

15.00 Stiri Sport.ro

15.45 Handbal masculin: CSM Constanta – AHC Potaissa Turda (DIRECT)

17.30 Handbal masculin: CSA Steaua București – CSM Focșani 2007 (DIRECT)

19.00 Nonconformiștii ep. 7+8 < documentar Ap; Mavericks >

20.00 Supermașini de teren ep. 8 < CNA AP reality; SUV Superbuild >

21.00 Ai nostri  ep. 8/ s2    < CNA 12 comedie; 2017>

22.00 UFC Fight Night: Vera vs. Sandhagen < CNA 12 action >

01.00 Stiri Sport.ro

01.30 Ai nostri  ep. 8/ s2    < CNA 12 comedie; 2017>

02.30 Superspeed  <ProTv >

04.00 Experimentul ep. 10/ s1    < CNA 15 action; The Passage; 2019>

05.00 In mintea copiilor ep. 12/ s1    < CNA 12 comedie; Cool Kids; 2018>

05.30 La Bloc ep. 505 <CNA AP divertisment; 2002>

Advertisement

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

SEO

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement

IN Trending