Connect with us

Program TV

Programul PRO ARENA pentru săptămâna 5 – 11 iunie 2023

VEZI AICI programul complet pentru principalele posturi TV!

Published

on

Reclame

RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandările pentru postul PRO ARENA în perioada 5 – 11 iunie 2023.

VEZI AICI programul complet pentru principalele posturi TV!

Luni 05.06.2023

06.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 17+18/ s4 < CNA AP reality; Counting Cars 2012>  

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 11+12/s8    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 30+31/s16    <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 26/s7+1/s8 < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 26/s10+1/s11< CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Prințul din Bel Air ep. 6+7/s3      < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Ce spun românii  

14.00 Războaiele depozitelor ep. 13+14/s8    < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 32+33/s16    <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 2+3/s8 < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 2+3/s11< CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Prințul din Bel Air ep. 8+9/s3       < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

19.00 Aşii amanetului ep. 19+20/s16 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

Advertisement

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 19+20/s4< CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Curierul  ep. 4/s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

22.00 S.W.A.T. ep. 7/s4    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 19+20/s16 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Curierul  ep. 4/s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

01.30 S.W.A.T. ep. 7/s4    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Ce spun românii  

04.00 La Bloc ep.  189+190+191+192<CNA AP divertisment; 2002>

Marti 06.06.2023

06.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 19+20/s4< CNA AP reality; Counting Cars 2012> 

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 13+14/s8   < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 32+33/s16    <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 2+3/s8 < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 2+3/s11< CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Prințul din Bel Air ep. 8+9/s3       < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Ce spun românii  

14.00 Războaiele depozitelor ep. 15+16/s8       < CNA AP reality; Storage wars 2010>

Advertisement

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 34+35/s16    <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 4+5/s8  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 4+5/s11< CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Prințul din Bel Air ep. 10+11/s3       < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

19.00 Aşii amanetului ep. 21+22/s16 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 21+22/s4< CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Curierul  ep. 5/s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

22.00 S.W.A.T. ep. 8/s4    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 21+22/s16 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Curierul  ep. 5/s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

01.30 S.W.A.T. ep. 8/s4    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Ce spun românii  

04.00 La Bloc ep. 193+194+195+196<CNA AP divertisment; 2002>

Miercuri 07.06.2023

06.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 21+22/s4< CNA AP reality; Counting Cars 2012>

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 15+16/s8         < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 34+35/s16    <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 4+5/s8 < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

Advertisement

10.30 Familia Bundy ep. 4+5/s11< CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Prințul din Bel Air ep. 10+11/s3   < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Ce spun românii  

14.00 Războaiele depozitelor ep. 17+18/ s8       < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 36+37/ s16    <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 6+7/s8  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 6+7/s11 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Prințul din Bel Air ep. 12+13/s3   < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

19.00 Aşii amanetului ep. 23+24/s16 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 23+24/s4< CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Curierul  ep. 6/s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

22.00 UEFA Europa Conference League – FINALA: Fiorentina – West Ham (DIRECT)

00.30 Stiri Sport.ro

01.00 UEFA Europa League – FINALA: Fiorentina – West Ham < reluare>

03.00 Stiri Sport.ro

03.30 Ce spun românii  

04.30 La Bloc ep.  197+198+199<CNA AP divertisment; 2002>

Joi 08.06.2023

06.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 23+24/s4< CNA AP reality; Counting Cars 2012>

07.00 Stiri Sport.ro

Advertisement

07.30 Războaiele depozitelor ep. 17+18/s8       < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 36+37/s16    <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 6+7/s8  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 6+7/s11< CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Prințul din Bel Air ep. 12+13/s3   < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Ce spun românii  

14.00 Războaiele depozitelor ep. 19+20/s8   < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Marea Ţăcăneală ep. 38+39/s16    <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

16.00 M.A.S.H. ep. 8+9/s8  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 8+9/s11< CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Prințul din Bel Air ep. 14+15/s3      < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

19.00 Aşii amanetului ep. 25+26/s16 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 25+26/s4< CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Curierul  ep. 7/s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

22.00 S.W.A.T. ep. 9/s4    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

23.00 Aşii amanetului ep. 25+26/s16 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Curierul  ep. 7/s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

01.30 S.W.A.T. ep. 9/s4    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

Advertisement

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Ce spun românii  

04.00 La Bloc ep.  200+201+202+203 <CNA AP divertisment; 2002>

Vineri 09.06.2023

06.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 25+26/s4< CNA AP reality; Counting Cars 2012>

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Războaiele depozitelor ep. 19+20/s8   < CNA AP reality; Storage wars 2010>

08.30 Marea Ţăcăneală ep. 38+39/s16    <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 8+9/s8  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 8+9/s11 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Prințul din Bel Air ep. 14+15/s3   < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Ce spun românii  

14.00 Războaiele depozitelor ep. 1+2 /s9 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 De râsul lumii ep. 1/ s25  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

16.00 M.A.S.H. ep. 10+11/s8  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 10/s11 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

17.30 Snooker Titans: Luca Brecel –Jimmy White (DIRECT)

20.00 Colecția de la Count’s Kustoms ep. 27+28/s4< CNA AP reality; Counting Cars 2012>

21.00 Curierul  ep. 8/s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

22.00 S.W.A.T. ep. 10/s4    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

Advertisement

23.00 Aşii amanetului ep. 27+28/s16 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 Curierul  ep. 8/s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

01.30 S.W.A.T. ep. 10/s4    < CNA 15 action; S.W.A.T.; 2017>

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 Ce spun românii  

04.00 La Bloc ep. 204+205+206+207 <CNA AP divertisment; 2002>

Sambata 10.06.2023

06.00 Supermaşini pe drumuri ep. 6/s2  < CNA AP reality; On the road; 2020>

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 Marea Ţăcăneală ep. 33+34+35+36/s16      <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 10+11/s8 < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 10+11/s11 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Prințul din Bel Air ep. 16+17/s3  < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Apropo TV  <ProTv >

14.00 Războaiele depozitelor ep. 17+18/s8 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

15.00 Stiri Sport.ro

15.30 Aşii amanetului ep. 26/s16 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

16.00 M.A.S.H. ep. 12+13/s8  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 12+13/s11 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

Advertisement

18.00 Prințul din Bel Air ep. 18+19/s3       < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

19.00 Provocarea supremă ep. 18+19/s1 < CNA AP reality; Ultimate rush; 2011 >

20.00 SURVIVOR: În Arenă  ep 1/< CNA AP reality>

21.00 AtleticoTextila  ep. 2/s1    < CNA 12 comedie; 2016>

22.00 BOX Mania ep. 13  < CNA 12 action >

23.00 UFC Club ep.42 < CNA 12 action >

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 AtleticoTextila  ep. 2/s1    < CNA 12 comedie; 2016>

01.30 BOX Mania ep. 13  < CNA 12 action >

02.30 Stiri Sport.ro

03.00 La Bloc ep. 208+209+210+211 <CNA AP divertisment; 2002>

Duminica 11.06.2023

05.00 UFC 289: Nunes vs. Aldana (DIRECT) < CNA AP action>

08.00 Marea Ţăcăneală ep. 37+38+39/s16      <CNA AP divertisment; Ridiculousness; 2011>

09.30 M.A.S.H. ep. 12+13/s8  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

10.30 Familia Bundy ep. 12+13/s11 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

11.30 Prințul din Bel Air ep. 18+19/s3       < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

12.30 Stiri Sport.ro 

13.00 Superspeed  <ProTv >

13.30 I likeIT  <ProTv >

14.00 Războaiele depozitelor ep. 19+20/s8 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

Advertisement

15.00 Stiri Sport.ro

15.30 Aşii amanetului ep. 27 /s16 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

16.00 M.A.S.H. ep. 14+15/s8  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

17.00 Familia Bundy ep. 14+15/s11 < CNA AP comedie; Married with children; 1987>

18.00 Prințul din Bel Air ep. 20+21/s3       < CNA AP comedie; The Fresh Prince of Bel-Air; 1990>

19.00 Provocarea supremă ep. 20/s1 + 1/s2 < CNA AP reality; Ultimate rush; 2011 >

20.00 SURVIVOR: În Arenă  ep 2/< CNA AP reality>

21.00 AtleticoTextila  ep. 3/s1    < CNA 12 comedie; 2016>

22.00 UFC 289: Nunes vs. Aldana < CNA AP action>

01.00 Stiri Sport.ro

01.30 AtleticoTextila  ep. 3/s1    < CNA 12 comedie; 2016>

02.30 Superspeed  <ProTv >

03.00 I likeIT  <ProTv >

03.30 Apropo TV  <ProTv >

04.30 La Bloc ep. 212+213+214  <CNA AP divertisment; 2002>

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

SEO

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement

IN Trending