miercuri, februarie 21, 2024
More
    AcasăProgram TVProgramul PRO ARENA pentru săptămâna 9 – 15 mai 2022

    Programul PRO ARENA pentru săptămâna 9 – 15 mai 2022

    RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandările pentru postul PRO ARENA în perioada 09 mai 2022 – 15 mai 2022

    Conform comunicatului C.N.A.-ului producţiile de televiziune transmise necodat sunt clasificate în 5 categorii:

    1. producţii accesibile tuturor categoriilor de public care se transmit fără restricţii şi semne de avertizare

    2. producţii care pot fi  vizionate de minorii în vîrstă de pînă la 12 ani numai cu acordul părinţilor     (semnul folosit este  (AP) de culoare albă pe fond roşu)

    3. producţii interzise minorilor  sub 12 ani (semnul folosit este (12) de culoare albă pe fond roşu)

    4. producţii interzise minorilor sub 15 ani (semnul folosit este (15) de culoare albă pe fond roşu)

    5. producţii interzise minorilor sub 18 ani (semnul folosit este (18) de culoare albă pe fond roşu)

    Vă rugăm ca aceste însemne să apară şi în programul publicat de dumneavoastră.  

    Programul PRO ARENA săptămâna 09 mai 2022 – 15 mai 2022

    Luni 09,05,2022

    06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    07.00 Stiri Sport.ro

    07.30 M.A.S.H. ep. 11+12, s5  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

    08.30 Teoria Big Bang ep. 20+21, s5    < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

    09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

    12.30 Stiri Sport.ro

    13.00 Ce spun românii 

    14.00 M.A.S.H. ep. 13+14, s5  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

    15.00 Teoria Big Bang ep. 22+23, s5   < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

    16.00 De râsul lumii ep. 2, s26  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

    17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    19.00 Războaiele depozitelor ep. 37+38, s10 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

    20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 9, s2    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

    21.00 Curierul  ep. 10, s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

    22.00 Cobra 11 în alertă   ep. 1, s24  < CNA 12 action; Alarm Fur Cobra 11; 1996>

    23.00 Războaiele depozitelor ep. 37+38, s10 < CNA AP reality; Storage wars 2010>

    00.00 Stiri Sport.ro

    00.30 Curierul  ep. 10, s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

    01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    02.30 Sub soarele Philadelphiei ep. 1+2, s13  < CNA 15 comedie; It’s Always Sunny; 2005>

    03.30 Maestrul iluziilor ep. 10, s1  < CNA 12 action; Deception; 2018 >

    04.30 S.W.A.T. ep. 19, s1  < CNA 15 action;S.W.A.T; 2017>

    05.30 La Bloc ep. 182 <CNA AP divertisment; 2002>

    Marti 10,05,2011

    06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    07.00 Stiri Sport.ro

    07.30 M.A.S.H. ep. 13+14, s5  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

    08.30 Teoria Big Bang ep. 22+23, s5   < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

    09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

    12.30 Stiri Sport.ro

    13.00 Ce spun românii

    14.00 M.A.S.H. ep. 15+16, s5  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

    15.00 Teoria Big Bang ep. 24, s5 +1, s6   < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

    16.00 De râsul lumii ep. 3, s26  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

    17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    19.00 Aşii amanetului ep. 1+2, s1 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

    20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 10, s2    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

    21.00 Curierul  ep. 11, s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

    22.00 Cobra 11 în alertă   ep. 2, s24  < CNA 12 action; Alarm Fur Cobra 11; 1996>

    23.00 Aşii amanetului ep. 1+2, s1 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

    00.00 Stiri Sport.ro

    00.30 Curierul  ep. 11, s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

    01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    02.30 Sub soarele Philadelphiei ep. 3+4, s13  < CNA 15 comedie; It’s Always Sunny; 2005>

    03.30 Maestrul iluziilor ep. 11, s1  < CNA 12 action; Deception; 2018 >

    04.30 S.W.A.T. ep. 20, s1  < CNA 15 action;S.W.A.T; 2017>

    05.30 La Bloc ep. 183 <CNA AP divertisment; 2002>

    Miercuri 11,05,2022

    06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    07.00 Stiri Sport.ro

    07.30 M.A.S.H. ep. 15+16, s5  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

    08.30 Teoria Big Bang ep. 24, s5 + 1, s6   < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

    09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

    12.30 Stiri Sport.ro

    13.00 Ce spun românii 

    14.00 M.A.S.H. ep. 17+18, s5  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

    15.00 Teoria Big Bang ep. 2+3, s6   < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

    16.00 De râsul lumii ep. 4, s26  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

    17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    19.00 Aşii amanetului ep. 3+4, s1 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

    20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 11, s2    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

    21.00 Stiri Sport.ro

    21.30 FA Youth Cup – Finala: Manchester United – Nottingham Forest (DIRECT)

    23.30 Aşii amanetului ep. 3, s1 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

    00.00 Stiri Sport.ro

    00.30 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    02.30 Sub soarele Philadelphiei ep. 5+6, s13  < CNA 15 comedie; It’s Always Sunny; 2005>

    03.30 Maestrul iluziilor ep. 12, s1  < CNA 12 action; Deception; 2018 >

    04.30 S.W.A.T. ep. 21, s1  < CNA 15 action;S.W.A.T; 2017>

    05.30 La Bloc ep. 184 <CNA AP divertisment; 2002>

    Joi 12,05,2022

    06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    07.00 Stiri Sport.ro

    07.30 M.A.S.H. ep. 17+18, s5  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

    08.30 Teoria Big Bang ep. 2+3, s6   < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

    09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

    12.30 Stiri Sport.ro

    13.00 Ce spun românii 

    14.00 M.A.S.H. ep. 19+20, s5  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

    15.00 Teoria Big Bang ep. 4+5, s6   < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

    16.00 UEFA Europa League: Magazin

    17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    19.00 Aşii amanetului ep. 5+6, s1 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

    20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 12, s2    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

    21.00 Curierul  ep. 12, s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

    22.00 Cobra 11 în alertă   ep. 3, s24  < CNA 12 action; Alarm Fur Cobra 11; 1996>

    23.00 Aşii amanetului ep. 5+6, s1 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

    00.00 Stiri Sport.ro

    00.30 Curierul  ep. 12, s2  < CNA 12 action; Tansporter; 2012>

    01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    02.30 Sub soarele Philadelphiei ep. 7+8, s13  < CNA 15 comedie; It’s Always Sunny; 2005>

    03.30 Maestrul iluziilor ep. 13, s1  < CNA 12 action; Deception; 2018 >

    04.30 S.W.A.T. ep. 22, s1  < CNA 15 action;S.W.A.T; 2017>

    05.30 La Bloc ep. 185<CNA AP divertisment; 2002>

    Vineri 13,05,2022

    06.00 UEFA Europa League: Magazin ®   <reluare >

    07.00 Stiri Sport.ro

    07.30 M.A.S.H. ep. 19+20, s5  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

    08.30 Teoria Big Bang ep. 4+5, s6      < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

    09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

    12.30 Stiri Sport.ro

    13.00 Ce spun românii 

    14.00 M.A.S.H. ep. 21+22, s5  < CNA AP comedie; M.A.S.H.; 1972>

    15.00 Teoria Big Bang ep. 6+7, s6  < CNA Ap comedie; The big bang theory; 2007>

    16.00 De râsul lumii ep. 5, s26  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

    17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    19.00 Aşii amanetului ep. 7+8, s1 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

    20.00 Camionagiii ghețurilor ep. 13, s2    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

    21.00 Magnum, detectiv particular  ep. 1, s1  < CNA 12 action; Magnum P.I.; 2018>

    22.00 Cobra 11 în alertă   ep. 4, s24  < CNA 12 action; Alarm Fur Cobra 11; 1996>

    23.00 Aşii amanetului ep. 7+8, s1 < CNA AP reality; Pawn Stars 2009>

    00.00 Stiri Sport.ro

    00.30 Magnum, detectiv particular  ep. 1, s1  < CNA 12 action; Magnum P.I.; 2018>

    01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    02.30 Sub soarele Philadelphiei ep. 9+10, s13  < CNA 15 comedie; It’s Always Sunny; 2005>

    03.30 Asta-i povestea! ep. 1, s2  < CNA 12 comedie; This Is Us; 2016 >

    04.30 Urgenţe ep. 1, s1  < CNA 15 action; 9-1-1; 2018>

    05.30 La Bloc ep. 186  <CNA AP divertisment; 2002>

    Sambata 14,05,2022

    06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    07.00 Stiri Sport.ro

    07.30 De râsul lumii ep. 3+4, s26    <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

    09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

    12.30 Stiri Sport.ro

    13.00 Apropo TV  <ProTv >

    14.00 Camionagiii ghețurilor ep. 9+10, s2    < CNA AP reality; Ice road truckers 2007>

    16.00 De râsul lumii ep. 6, s26  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

    17.00 Special FA Cup (DIRECT)

    18.45 FA CUP – Finala: Chelsea – Liverpool (DIRECT)

    20.45 Stiri Sport.ro

    21.00 In slujba poporului  ep. 19+20, s1  < CNA 12 comedie; Servant Of The People 2015>

    22.00 BOX Mania ep.5  < CNA 12 action >

    23.00 UFC Club ep.5 < CNA 12 action >

    00.00 Stiri Sport.ro

    00.30 In slujba poporului  ep. 19+20, s1  < CNA 12 comedie; Servant Of The People 2015>

    01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    03.00 Asta-i povestea! ep. 2, s2  < CNA 12 comedie; This Is Us; 2016 >

    04.00 Urgenţe ep. 2, s1  < CNA 15 action; 9-1-1; 2018>

    Duminica 15,05,2022

    05.00UFC Fight Night: Blachowicz vs. Rakic (DIRECT) < CNA AP action >

    08.00 Stiri Sport.ro

    08.30 De râsul lumii ep. 6, s26  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

    09.30 Ora exacta in sport (DIRECT)

    12.30 Stiri Sport.ro

    13.00 Superspeed  <ProTv >

    13.30 I likeIT  <ProTv >

    14.00 FA CUP – Finala: Chelsea – Liverpool

    16.00 De râsul lumii ep. 5, s26  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

    17.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

    19.00 Michael Jordan: Ultimul dans  ep. 7  < CNA AP documentar; The Last Dance; 2020>

    20.00 Celebrități în sălbăticie cu Bear Grylls  ep. 3, s2 < CNA AP reality; Running Wild with Bear Grylls 2014>

    21.00 In slujba poporului  ep. 21+22, s1  < CNA 12 comedie; Servant Of The People 2015>

    22.00 UFC Fight Night: Blachowicz vs. Rakic  < CNA AP action >

    01.00 Stiri Sport.ro

    01.30 In slujba poporului  ep. 21+22, s1  < CNA 12 comedie; Servant Of The People 2015>

    02.30 Asta-i povestea! ep. 3, s2  < CNA 12 comedie; This Is Us; 2016 >

    03.30 Urgenţe ep. 3, s1  < CNA 15 action; 9-1-1; 2018>

    04.30 La Bloc ep. 187+189+190  <CNA AP divertisment; 2002>

    Ricardo David Mazilu - Redactor

    Ricardo David Mazilu - Redactor, Secretar redactie ricardo.mazilu@radardemedia.ro

    Ricardo David Mazilu - Redactor
    Ricardo David Mazilu - Redactorhttps://www.radardemedia.ro
    Ricardo David Mazilu - Redactor, Secretar redactie ricardo.mazilu@radardemedia.ro
    ARTICOLE SIMILARE

    LĂSAȚI UN MESAJ

    Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
    Introduceți aici numele dvs.

    Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

    - Advertisment -spot_img

    Articole recente