RADAR DE MEDIA vă prezintă programul TV + recomandările pentru postul PRO CINEMA în perioada 06-12 februarie 2023.
VEZI AICI programul complet pentru principalele posturi TV!
.
Luni, 13 februarie 2023
06:00 – La Maruta (reluare)
08:00 – (romance) Film: The Wedding March 2: Resorting to Love (reluare 11 feb)
09:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 53, 54, 55, 56 (reluare)
12:00 – (AP-comedy) Film: Just My Luck (reluare 12 feb)
14:00 – (AP-animation) Film: The Smurfs (reluare protv 11 feb)
16:00 – (AP-adventure) Film: Sophie and Shelba – Sophie şi elefantul (2010)
18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 57, 58, 59, 60
20:30 – (12-action) Film: Robin Hood – Robin Hood (1991)
22:45 – (15-thriller) Film: Bullet Head – Capcană mortală (2017)
00:45 – (12-action) Film: Robin Hood (reluare)
03:00 – La Maruta (reluare)
04:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 57, 58, 59(reluare)
Marţi, 14 februarie 2023
06:00 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 60 (reluare)
06:30 – La Maruta (reluare)
08:30 – (AP-adventure) Film: Sophie and Shelba (reluare 13 feb)
10:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 57, 58, 59, 60 (reluare)
13:00 – (AP-comedy romance) Film: Bride Wars (reluare 12 feb)
14:45 – (AP-comedy) Film: Daphne & Velma (reluare protv 12 feb)
16:15 – (AP-comedy romance) Film: Miss Pettigrew Lives for a Day – Domnişoara Pettigrew (2008)
18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 61, 62, 63, 64
20:30 – (AP-adventure) Film: The Blue Lagoon -Laguna albastră (1980)
22:45 – (15-drama romance) Film: Fifty Shades Darker – Cincizeci de umbre întunecate (2017)
01:15 – (AP-adventure) Film: The Blue Lagoon (reluare)
03:30 – La Maruta (reluare)
05:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 63, 64 (reluare)
Miercuri, 15 februarie 2023
06:00 – La Maruta (reluare)
08:00 – (AP-comedy romance) Film: Miss Pettigrew Lives for a Day (reluare 14 feb)
10:00 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 61, 62, 63, 64 (reluare)
12:15 – (AP-adventure) Film: The Blue Lagoon (reluare 14 feb)
14:30 – (AP-comedy) Film: Napoleon Dynamite – Napoleon Dynamite (2004)
16:30 – (AP-romance) Film: The Sweetest Heart – Inimă dulce (2018)
18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 65, 66, 67, 68
20:30 – (12-action) Film: S.W.A.T: Under Siege – SWAT: Sub asediu (2017)
22:15 – (15-action) Film: Resident Evil: Afterlife – Resident Evil: Viata de apoi (2010)
00:15 – (12-action) Film: S.W.A.T: Under Siege (reluare)
02:00 – La Maruta (reluare)
03:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 64, 65, 66, 67, 68 (reluare)
Joi, 16 februarie 2023
06:15 – La Maruta (reluare)
08:15 – (AP-comedy) Film: Napoleon Dynamite (reluare 15 feb)
10:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 65, 66, 67, 68 (reluare)
12:30 – (AP-romance) Film: The Sweetest Heart (reluare 15 feb)
14:15 – (AP-comedy drama Film: Perfect Score – Nota perfectă (2004)
16:15 – (AP-comedy romance) Film: My Favorite Wedding – Nunta mea preferată (2017)
18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 69, 70, 71, 72
20:30 – (12-thriller) Film: Home Invasion – Asediaţi la domiciliu (2016)
22:15 – (15-action comedy) Film: Free Fire – Focul la ei (2016)
00:00 – (15-action) Film: Frankenfish – Peştele ucigaş (2004)
01:45 – (12-thriller) Film: Home Invasion (reluare)
03:30 – La Maruta (reluare)
05:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 71, 72 (reluare)
Vineri, 17 februarie 2023
06:00 – La Maruta (reluare)
08:00 – (AP-comedy drama Film: Perfect Score (reluare 16 feb)
10:00 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 69, 70, 71, 72 (reluare)
12:15 – (AP-comedy romance) Film: My Favorite Wedding (reluare 16 feb)
14:15 – (AP-comedy) Film: The Sixth Man – Al şaselea jucător (1997)
16:30 – (AP-romance) Film: A Romance Wedding – Nuntă pentru romantici (2021)
18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 73, 74, 75, 76
20:30 – (AP-drama) Film: Julie & Julia – Julie si Julia (2009)
23:00 – (15-drama) Film: Girl in the Bunker – Fata din buncăr (2018)
01:00 – (AP-drama) Film: Julie & Julia (reluare)
03:30 – Apropo Tv
04:30 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 74, 75, 76 (reluare)
Sambata, 18 februarie 2023
05:45 – Batem palma? (reluare protv)
07:45 – (AP-comedy romance) Film: My Favorite Wedding (reluare 16 feb)
09:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 73, 74, 75, 76 (reluare)
12:00 – (AP-drama) Film: Julie & Julia (reluare 17 feb)
14:30 – (AP-comedy romance) Film: Mad About Mambo – Nebun după mambo (2000)
16:30 – (romance) Film: The Wedding March 3: Here Comes the Bride – Marşul nupţial 3: Uite mireasa! (2018)
18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 77, 78, 79, 80
20:30 – (AP-comedy romance) Film: My Best Friend Wedding – Iubitul meu se însoară (1997)
22:45 – (12-drama) Film: Conrad and Michelle: If Words Could Kill – Când vorbele ucid (2010)
00:45 – (AP-comedy romance) Film: My Best Friend Wedding (reluare)
03:00 – Apropo Tv
04:00 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 78, 79, 80 (reluare)
Duminica, 19 februarie 2023
05:30 – Batem palma? (reluare protv)
07:30 – (AP-comedy romance) Film: Mad About Mambo (reluare 18 feb)
09:30 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 77, 78, 79, 80 (reluare)
11:45 – (AP-comedy romance) Film: My Best Friend Wedding (reluare 18 feb)
14:00 – (AP-comedy romance) Film: Honeymoon in Vegas – Lună de miere în Las Vegas (1992)
16:00 – (AP-comedy) Film: Jumping The Broom – Dragoste şi alte necazuri (2011)
18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 81, 82, 83, 84
20:30 – (12-thriller) Film: Faces in the Crowd – Feţe în mulţime (2011)
22:30 – (15-comedy) Film: Bridget Jones’s Baby – Bridget Jones însărcinată (2016)
01:00 – (12-thriller) Film: Faces in the Crowd (reluare)
03:00 – Apropo Tv
04:00 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 81, 82, 83, 84 (reluare)
- Programul ANTENA 1 pentru perioada 29 Martie – 04 Aprilie 2024
- Programul HAPPY CHANNEL pentru săptămâna 29 martie – 4 aprilie 2024
- 4 motive pentru care ai nevoie de un centru daune Allianz dedicat in 2024
- Chef Richard Abou Zaki a câștigat a doua amuletă a sezonului, ieri seară, la Chefi la cuțite
- Descoperiți Cartoon Network Game On! Cea mai nouă și cool experiență pentru tineri