Reality Show
Şerban Copoţ, câştigãtorul celei de-a cincea ediţii ”Poftiți la Nea Mărin”
Surorile de la Cheeky Girls, Monica şi Gabriela, Şerban Copoţ şi Coco Marinescu sunt cele patru vedete care au muncit din greu alãturi de Nea Mãrin în administrarea restaurantului de la mare, în cadrul celei de-a cincea ediţii a reality show-ului ”Poftiți la Nea Mărin”.
Deşi nu au stat o clipã şi nu s-au dat în lãturi de la nicio sarcinã grea pe care Nea Mãrin i-a pus sã o îndeplineascã, concurenţii nu s-au putut bucura de premiul ediţiei, în valoare de 2000 de euro. „De data asta avem în casã 6142 de lei, adicã suntem în minus. Cu pãrere de rãu, deşi echipa aceasta a muncit mult, nu au reuşit sã aducã mulţi clienţi, ca sã ia premiul. Dacã fãceaţi 6000 de lei plus o 1000 de lei plus 1 leu, cineva dintre voi câştiga, şi acela ar fi fost Şerban”, le-a mãrturisit Nea Mãrin.
Deşi nu au câştigat şi banii, cei patru au pãrãsit competiţia victorioşi. „N-am reuşit sã luãm şi banii, asta e, dar în schimb, experienţele pe care le-am câştigat noi aici nu se pot cumpãra cu bani!”, a mãrturisit Monica, în vreme ce Şerban a completat: „Nea Mãrin e un om care pur şi simplu iubeşte viaţa, ba mai mult, e genul de om care te poate ajuta cu acea vorbã bunã care sã îţi aprindã luminiţa în tunelul în care te afli!”.
De cealaltã parte, cu un ajutor nesperat în bucãtãrie în persoana lui Fernando, fost concurent „Chefi la cuţite”, dar şi cu o terasã animatã de clienţi, Liviu şi Andrei sunt mult mai încrezãtori: „Sunt convins cã în câteva zile putem sã-l batem pe Nea Mãrin!”, a mãrturisit Andrei Ştefãnescu.
O nouă ediție ”Poftiți la Nea Mărin”, cu alte patru vedete care vor fi nevoite să-l ajute pe Nea Mărin să mențină afacerea profitabilă, va fi difuzată luni și marți, de la ora 20.00, la Antena 1.
-
PREMIILE RADAR DE MEDIAo lună agoSTART VOT pentru desemnarea câștigătorilor Premiilor RADAR DE MEDIA 2025
-
ADVERTORIALEo lună agoNEW! We write and publish sponsored articles for your budget!
-
Digitalo lună agoPROMOȚIE RADAR DE MEDIA la publicare de advertoriale seo – tu stabiliști necesarul de articole sponsorizate dar și prețul. Beneficile de a alege acestă oferă!
-
Digital3 luni agoWe publish sponsored articles with a multitude of advantages and top prices
-
ENCICLOPEDIA RADAR3 luni agoINSULA IUBIRII, reality show difuzat la Antena 1 și prezentat de Radu Vâlcan. A fost supranumit fenomenul verii!
-
Program TV2 luni agoProgramul TV pentru PRO TV, săptămâna 08-14 septembrie 2025
-
ENTERTAINMENT2 luni agoRadio DEEA, primul post de radio din România cu un playlist alcătuit 100% din muzică electronică a implinit 28 de ani – La multi ani! –
-
REVISTA PRESEI MEDIA2 luni agoREVISTA PRESEI MONDENE – 15 septembrie 2025 – Vedete, showbiz & evenimente. Secrete, cenzură, căsaătorie, vacanțe, acuzații și modă.






