Connect with us

RECOMANDARI TV

Program TV azi 5 iunie 2022

Published

on

RADAR DE MEDIA vă prezintă zilnic recomandări TV pentru principalii jucatori de pe piață: PRO TV, ANTENA 1, KANAL D, PRIMA TV, PRO ARENA, ACASA, PRO CINEMA.

PRO TV

06:00 – (AP-dramă) Lecţii de viaţă (reluare) 

07:00 – Ştirile PRO•TV     

10:00 – (AP-comedy romance) Film: Prince&Me 4: The Elephant Adventure (reluare) 

12:00 – Ştirile PRO•TV     

12:15 – MasterChef (reluare)        

14:30 – Imperiul leilor (reluare)        

17:00 – (AP-comedy) Film: Johnson Family Vacation – Vacanţă cu familia Johnson (2004)

19:00 – Ştirile PRO•TV     

  • Sport     
  • Vremea

20:00 – (12-action) Film: Mr. & Mrs. Smith – Domnul şi doamna Smith (2005)

22:15 – (15-action) Film: Lockout – Misiune pe MS One (2012)

00:15 – (12-action) Film: White  House Down (reluare 3 iun)   

02:30 – (AP-comedy) Film: Johnson Family Vacation (reluare)

Advertisement

04:30 – Umami: al 5-lea gust (reluare) 05:00 – Ce spun românii (reluare

ANTENA 1

07.00 Observator/Sport/Meteo(live)

09.00 Divertisment: Neatza de weekend (live)

13.00 Observator (live)

14.00 Cooking Show: Hello Chef (Sezon nou)

15.00 Divertisment: Te cunosc de undeva (r)

19.00 Observator/Sport/Meteo (live)

20.00 (12) Divertisment: iUmor (best of roast)

21.00 (12) Divertisment: Stand Up Revolution – premiera

23.30 Reality Show: Temptation Island – Insula iubirii (r)

03.00 Observator (r)

04.00 Film: “Tomb Raider – Inceputul” – “Tomb Raider” ®

Advertisement

PRIMA TV

07:00 Oportunistii ®

08:00 Aventurierii gustului ®

10:00 Ora de profit.ro

11:00 Insider politic

          Cu: Sebastian Zachmann

13:00 Film serial:Secretele presedintelui ®

14:00 Poezie si delicatețuri- SEZON NOU

          Cu: Mircea Dinescu

16:00 Cronica Carcotasilor ®

18:00 Focus 18 – cele mai importante știri ale zilei

19:30 Flash monden cu Diana Bart si Cove – BEST OF

Advertisement

20:00 Schimb de mame

22:00 Insider politic/ Mircea Dinescu®

23:00 Poezie și delicatețuri ®

01:00 Film: Cu mainile curate ®

03:00 Secretele presedintelui ®

04:00 Exclusiv VIP®

KANAL D

6:45 – 7:30 STIRILE KANAL D – r

7:30 – 8:00 SPORT, DIETA SI O VEDETA – divertisment, AP

8:00 – 10:30 MIREASA DIN ISTANBUL – serial, redifuzare, AP

10:30 – 11:30 ROVENTURA – r, AP

11:30 – 12:00 APEL LA CONSILIER – magazin, AP

Advertisement

“Apel la consilier”, emisiune care ne oferă informații utile despre cele mai frecvente scheme de investigații, de tratament sau intervenții chirurgicale.

Săptamânal, consilierul medical Eva Pavel ne va prezenta soluții și tehnologii inovatoare pentru diverse probleme de sănătate și va discuta cu specialiști din străinătate, pentru a ne oferi informații foarte utile care ne pot ajuta în situații specifice.

12:00 – 13:00 STIRILE KANAL D – prezinta: Cristina Dorobantu, AP

13:00 – 14:30 IN CAUTAREA ADEVARULUI – r

14:30 – 16:00 ASTA-I ROMANIA! – magazin, prezinta: Mihai Ghita, AP

16:00 – 18:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

18:00 – 19:00 STIRILE KANAL D – cu: Christian Sabbagh, AP

19:00 – 20:00 CASA IUBIRII – divertisment, prezinta: Andreea Mantea, AP

Descriere:

14 concurenţi, 7 fete şi 7 baieti, vor intra în Casa iubirii pentru a-şi găsi dragostea, iar Andreea Mantea le va fi alături pe tot parcursul show-ului, ghidându-i cu empatie, pe drumul sinuos al descoperirii de sine şi a celuilalt. La capătul acestei experienţe cu totul speciale vor exista doi câştigători, o fată şi un băiat, fiecare dintre aceştia intrand în posesia premiului de 10.000 de Euro.

Advertisement

20:00 – 22:30 ROATA NOROCULUI – divertisment, cu: Bursucu si Ana-Maria Barnoschi, AP

22:30 – 1:00 40 DE INTREBARI CU DENISE RIFAI – divertisment, prezinta: Denise Rifai, AP

1:00 – 2:00 STIRILE KANAL D – r

2:00 – 3:30 ASTA-I ROMANIA! – r

3:30 – 4:30 CASA IUBIRII – r

4:30 – 5:30 STIRILE KANAL D – r

5:30 – 6:30 ROVENTURA – r

6:30 – 6:45 TELESHOPPING

6:45 – 7:00 PASTILA DE RAS – r

ACASA

05:30 – (AP romance) Film: Scrisoare peste ani (repeat)  

07:30 – (AP reality) Casatoriti pe nevazute (AU) – S5, ep. 5 si 6 (repeat)

Advertisement

10:00 – (AP romance) Serial: Iubirea are numele tau, ep. 62 (repeat)

11:00 -(AP romance) Serial: Sa invingi trecutul, ep. 28 (repeat)

12:00(AP romance) Serial: Si nos dejan (2021) – Aproape de iubire, ep. 63

13:00 – (AP reality) Survivor Romania (repeat)

16:00- (AP romance) Film: Scrisoare peste ani (repeat)  

18:00(AP drama) Serial: Vencer el pasado (2021) – Sa invingi trecutul, ep. 29

19:00(AP romance) Serial: Adini Sen Koy (2016) – Iubirea are numele tau, ep. 63

20:00 – MasterChef: Restul e placere

21:00 – (AP romance) Film: Falling for you (2018) – Parca m-as indragosti

23:00 -MasterChef: Restul e placere (repeat)

01:00 – (AP romance) Serial: Aproape de iubire, ep. 63 (repeat)

01:45 – (AP romance) Serial: Iubirea are numele tau, ep. 63 (repeat)

Advertisement

02:30 – (AP drama) Serial: Sa invingi trecutul, ep. 29 (repeat)      

03:30 – (AP magazin) Doctorul casei

04:15 – (AP romance) Serial: Aproape de iubire, ep. 63 (repeat)

05:00 – (AP drama) Serial: La Piloto – S1 (2017) – Lasa-ma sa zbor – S2, ep. 75

PRO ARENA

06.00 Ora exacta in sport ®   <reluare >

07.00 Stiri Sport.ro

07.30 De râsul lumii ep. 20+21, s26  <CNA AP divertisment; America’s funniest home videos; 1989>

09.30 Stiri Sport.ro

10.00 Ora exacta in sport (DIRECT)

12.30 Stiri Sport.ro

13.00 Superspeed  <ProTv >

Advertisement

13.30 I likeIT  <ProTv >

14.00 Romanian Karting Masters – etapa 3 (DIRECT)

15.30 Campionatul National de Drift – etapa 1

16.30 Ora exacta in sport ®   <reluare >

19.00 Red Bull Cliff Diving 2021  ep. 2  < CNA AP reality; Red Bull Cliff Diving 2021>

20.00 Celebrități în sălbăticie cu Bear Grylls  ep. 9, s2 < CNA AP reality; Running Wild with Bear Grylls 2014>

21.00 In slujba poporului  ep. 7+8, s2  < CNA 12 comedie; Servant Of The People 2015>

22.00 UFC Club ep.8 < CNA 12 action >

00.00 Stiri Sport.ro

00.30 In slujba poporului  ep. 7+8, s2  < CNA 12 comedie; Servant Of The People 2015>

01.30 Ora exacta in sport ®   <reluare >

03.30 Rezidentul ep. 6, s1  < CNA 15 drama; The resident; 2018 >

Advertisement

04.30 La Bloc ep. 226+227+228  <CNA AP divertisment; 2002>

PRO CINEMA

06:15 – Ce spun românii (reluare protv)

07:15 – (AP-action) Film: The Karate Kid (reluare 3 iun)

09:45 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 111, 112, 113, 114 (reluare)

12:00 – (AP-comedy) Film: Mrs. Doubtfire (reluare 1 iun)

14:30 – (AP-animation) Film: Despicable Me 3 (reluare 4 iun)

16:15 – (AP-romance music) Film: High Strung – Pe note de hip-hop (2006)

18:15 – (AP-divertisment) La bloc, episodul 115, 116, 117, 118

20:30 – (AP-action adventure) Film: Jurassic Park – Jurassic Park (1993)

23:00 – (15-drama) Film: The Bronze – Bronzul (2015)

01:00 – (AP-action adventure) Film: Jurassic Park (reluare) 03:30 – Apropo Tv

Advertisement

Comentarii

comments

Powered by Facebook Comments

Advertisement
Click to comment

Lasă un răspuns

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.




MOTOR CAUTARE GOOGLE

ADVERTORIALE


www.creditrapid.ro

motocultor

pentru sufletul tau

Advertisement

Facebook

Advertisement

IN Trending